Opinie o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Union Montage Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Union Montage Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Agnieszka

@Andy powinieneś dostać egzemplarz umowy o pracę podczas jej zawierania. Czy nie możesz go znaleźć i dlatego wystąpiłeś o wydanie kopii? Nie do końca rozumiem też wszystkie poruszone przez Ciebie kwestie. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach mieszkalnych i czy firma pomagała Ci w ich załatwieniu? Rozumiem, że mieszkanie nie było bezpłatne.

Andy

Miłe Panie w biurze i to wszystko. Brak diet, w umowie przeczą sami sobie, piszą że za wohnung płaci pracownik a oni dają i że płacą wszystkie należne świadczenia a diet nie ma. Co z tego że to firma z Niemiec? Tymbardziej należy się dieta pracując w Austrii i to podwójna. Zdzierają kasę i to po całości, po oddaniu l4 musiałem sam sobie wszystko wysyłać, a biuro tylko zrobiło skan bo niby takie procedury haha śmieszna ta cała agencja. Dodatkowo nie wydają kopii umowy o pracę. Już niedługo odzyskam swoje pieniądze. Uważam że Union Montage to najgorsza firma jaka może być!

Agnieszka

@Młody rozumiem, że miałeś problemy już na starcie. A czy skontaktowałeś się z firmą, czy też koordynatorem odnośnie sytuacji mieszkaniowej, o której wspominasz? Udało się pomyłkę wyjaśnić?

Młody

Ta firma to jest kompletne dno pojechałem do altenmarkt a tam brak kluczy do hotelu i kompletny chaos na dworze czekałem 10 godzin w nocy klucze miały być w drzwiach a nie było a jak już je dostalem to pokój z łóżkiem małżeńskim fajnie by było gdybym miał na nim spać sam ale wcisnęli mi do tego pokoju jakaś obcą osobę z którą miałem spać w jednym łóżku czy to jest normalne??? W biurze zapewniali że są osobne łóżka i że klucze będą czekać w drzwiach... Kompletna porażka odradzam usług imion Montagne omijać na kilometry ;) A i byłem pracownikiem produkcji a na umowie miałem że jestem pomocnikiem więc to raczej coś nie halo

Pracownik Produkcji

Pytali mnie po niemiecku o różne rzeczy głównie jak się nazywasz gdzie mieszkasz ile masz lat... Brak jakich kolwiek szczegółów wszystko wychodzi po fakcie

Czy przeszkadzało by mi spanie z innym panem w łóżku hahaha

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

@Gosiawidzę, że jesteś zadowolona z pracy w Union Montage Sp. z o.o. Chętnie dowiemy się co się na to składa. Jakie są mocne strony firmy jako pracodawcy? Czemu warto właśnie w niej pracować? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

Gosia

Atomic super firma!!!

Ola

Witam czy ktos pracuje w atomicu w Austrii? jakie opinie

Agnieszka

@Arkadio, dobrze to słyszeć. Powiesz coś więcej o tej współpracy?

Arkadio

Union Montage Sp. z o.o. - Racibórz, polecam każdemu, świetna agencja pracy. Pozdrawiam.

Unemployed

Co sie tam w tej rzeźni robi? Co robia mężczyźni a co kobiety?

henryk

Nie polecam omijajcie tą firmę z daleka oszukują na każdym kroku .szef w Austrii firma w Niemczech a pracownicy z Polski.Sama struktura tej firmy daje dużo do myślenia

stary pracownik

Pracuje tam od lat i jest ok, może kokosów nie ma, ale cały czas mam prace i kasa zawsze na czas. Obsługa w biurze się zmieniła i Panie zawsze wszystko załatwiają od reki o co się je poprosi i są bardzo miłe. Dla mnie pozytywna Firma.

alojz

człowieku ciesz się

alojz

jedynie Pani Simona się stara w tej firmie po za tym dno człowieku czy pracowałeś przez inne firmy ?o jakich dietach ty mówisz 15 euro to jest za nocleg dieta to jest 26 euro za przepracowaną dniówkę oprócz noclegu

Atomic

A ja pracowałem w 2015 roku od lipca w Atomicu i tylko pochwalić ! Kasa na czas, super mieszkanie i fajna praca. Od stycznia do czerwca mamy prace w DE na magazynie z Amer Sport i tez nie ma sie do czego przyczepic, jedynie tego ze daleko do domu :( Ogolnie dobra firma i rzeczowa, Pani Simona załatwia wszystko na czas,zwrot podatku jak i 13 i 14tka co roku. Oczywiście za prace w Austrii za każdy miesiac 2 dni urlopu więc nie ma naprawdę na co narzekać ! Polecam !

marek

Dla mnie Union Montage jest ok, dobra praca, niezla placa, a Hotel mialem na poczatku bez kuchni ale pozniej zalatwili mi lpszy. Pracowalem juz przez rozne Firmy posredniczace i w porownaniu z innymi to dobrze wypadaja. Wlasnie czekam na nowa oferte.

Produkcja

Jo tam robia na produkcji już kerys rok i żodyn mi nie powie ze w Polsce je lepszy. Yno robić cza chcec i umiec.

Student24

Wyjechalaem do pracy z Union na pare tygodni przez wakacje w zeszłym roku i było całkiem ok. Kasy miałem na cały rok studiów, a pracować się nie przepracowałem. W Polsce musiałbym robić na to cały rok. Chce znowu od nich jechać

biała gwiazda

ts wisła kraków. Obetniemy mateuszowi nogi. Wisła sharks.

pszestroga

Sam kiedyś wtej firmie pracowałem i tesz kciano mnie o szukac z czeh mieśięcy ale się nie dzłem zwolniłem się i zatrudniłem się winej firmie oni majom wyfirmie sfoih adwokatuw i opowiedziałem im sfojom sprawę i pszestawiłem papiery i oni się skontaktowali zadwokatem i wszystko zamnie załatwili.Jak jusz wiedzieli że sprawę firma union montarze pszegra to wtedy sam szef firmy domnie zadzwonił czy bym niekciał to załatwic ugodowo czeba wieżyc wsfoje siły i miec pszedewszystkim jak naj wiecej na firmę nie zbityh dowoduw i pszedewszystkim poukładane papiery.Ateras po latah widzę że zmienili brarzę z budowlanej na elektrycznom i opiekuczom.Wtej firmie nic się nie nauczyli kotraheci zih usług zrezygnowali i fahowcy.To szypko zmienili brarzę z budowlanej na elektrycznom i opiekuczom i widzę że tak jak kiedyś ludzi kłamali i oszukiwali tak teras oszukujom i ludziom słodzom.OMIJAJCIE TOM FIRMĘ ZDALEKA!!!!!!!Aha atak na marginesie to jak ktoś zna jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym to powinien bes pośrednio szukac pracy wdanym kraju u pracodawcy anie pszes jakieś agecie pracy albo jakieś śmieszne laj firmy to moje zdanie.Bocie czujni aha i tak jak muj pszedmuwca powiedział jak jusz kcecie pracowac wageci pracy to jak naj wiecej się pytajcie anaj lepiej jak wam to dzjom na piśmie!...

xc

Ta firma to dno. Oszukują nie wypłacają dodatków, hotele bez kuchni i lodówek. goły pokój z jednym łóżkiem na dwie osoby. Parodia. Odradzam to biuro.

• Jak się pracuje w Union Montage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Union Montage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Union Montage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Union Montage Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Union Montage Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Union Montage Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 61 ocen.

Union Montage Sp. z o.o.