Opinie o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Union Montage Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Union Montage Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Adamo

Ta firma to pomyłka nie polecam !!!!!!!!

andrzejB

Mógłbym wiele o tej firmie napisać ale nie napisze bo niewiele o niej wiem a w zasadzie to nic

ja yhm

Jak ktoś wylatuje jednego dnia z dwóch budów i w tym z jednej za to, że zaspał do pracy bo ''kolega mu kazał spać" to chyba jest ewidentna wina pracownika a nie ludzi z biura.

kolejna z wielu oszukanych osób

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia! zamiast zarobic straciłem na telefony dojazdy itd bo tak potrafią w biurze pomóc w razie jakichkolwiek problemów.. Nie polecam nikomu nawet wrogowi..

Pracownik Produkcji

Pytali mnie po niemiecku o różne rzeczy głównie jak się nazywasz gdzie mieszkasz ile masz lat... Brak jakich kolwiek szczegółów wszystko wychodzi po fakcie

Czy przeszkadzało by mi spanie z innym panem w łóżku hahaha

kolejna oszukana osoba

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miejscowka na wojska polskiego to tylko centrum do pierdzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie wiedza, wysylaja ludzi byle gdzie, bo pewnie od kazdej wyslanej osoby maja niezlyt profit!!!!! Czlowiek na miejscu dowiaduje się co jak, gdzie i kiedy jak juz wyda kase na pozdóz, jedzenie itp... Po przyjezdzie okazje sie ze praca jest poprostu nieoplacalna!!! Omijajcie szerokim lukiem!!!!

Oszukana

Ja też pojechałam z tej firmy i bardzo żałuję. Oszukali mnie, a pani (usunięte przez administratora)to jest najlepsza w ściemnianiu. A oto moja historia... Pojechałam pracować do Hotelu, Wszystko było super aż do pierwszej wypłaty, okazało się że zamiast 12godzin pracy dziennie płacili mi za 9, bo tak się umówili z szefem wiec co dziennie 3 czasem 4 godz robilam za free..... no i jak sie chcialam zwolnić to zaproponowali mi 400e premi, a że to była kwestia 3 dni to stwierdziłam oki, trochę odbije sobie te nadgodziny... No i jak można było się spodziewać..... oczywiście pani (usunięte przez administratora)wyparła się.... Co za C (usunięte przez administratora) stwo Ludzie jak się zdecydujecie jechać z tej firmy bierzcie wszystko pisemnie bo zrobią z was kretynów, no i mając dowód możecie starać się o to żeby wam oddali to co się wam należy....

a jak warunki mieszkaniowe?

A jaka ta była praca? Czy ktoś pracował już jako pokojówka i może się wypowiedzieć?

byly pracownik

Teraz sie powoli znowu rozgladam za praca, bo sezon sie zaczyna i znowu bede tam pracowal bo od 2 lat jezdze z Union i nigdy nie mialem sie zle, a jak komus cos nie pasuje niche lepiej idzie i drzewa na zime se za wczasu narabie a nie pisze glupoty, to prywatna zemasta albo po prostu zniechecenie innych do wyjazdu zebyscie mieli sami miejsce?

Austriak

Popieram. Ludzie co w biurze robią c (usunięte przez administratora) stwo przyjezdzajac z bausteli, to pajace, nieraz bylem swiadkiem jak sie sami odnosza do pracownikow a potem sie dziwia jak komus nerwy puszczaja... NO ILEŻ MOŻNA WYTRZYMAĆ????

Ci, którzy negatywnie się wypowiadają są albo osobami, które poleciały po pierwszym dniu za to, że nic nie umieją albo po prostu nie umiały potwierdzić swoich umiejętności i wywalili ich z buasteli na początku. Ja pracuje w tej firmie juz drugi rok. W biurze niemam najmniejszych problemów z dogadaniem się. Może pracownicy traktują niektóre osoby tak jak zostają potraktowani oni sami, nie pisze tu o c (usunięte przez administratora) stwie z ich strony, ale c (usunięte przez administratora) stwie niektorych osob co przychodza do biura. Na budowie nazywamy ich bohaterami po pierwszej wyplacie. Dostanie do reki pare euro i juz kozaczy kim nie jest!

gg

co ewelina szef ci kazal napisac cos dobrego o tej firmie

ewelina

Nie zgodzę się z moimi poprzednikami pracowałam przez ta Firmę przez dłuższy oktes czasu, byłam bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Można dobrze zarobic, a warunki mieszkaniowe też były ok.

www

omijać te biuro szerokim łukiem, kantują na kasie, praca tam wygląda tydzień w austrii 3-4 tygodnie w domu. Pierwszeństwo mają koledzy od pracowników dla których praca jest cały rok... totalny brak kompetencji pracowników. skandaliczne mieszkania za granicą (za które trzeba płacić nawet 100 zł dziennie ) !!! stawki i umowy o prace nie zgodne z niemieckim kodeksem( umowa niemiecka praca w austrii przez 3 pośredników żeby było truniej coś udowodnić)

Witam. Ja chciałbym jeszcze dodać że jak te kutasy majom coś zrobić tzn. przesłać chorobowe, załatwić urlop albo jakiś świstek z Austrii to trzeba się na dzwonić żeby to załatwili ale i tak nieraz oleją sprawę a jak są problemy to potem siedzą cicho, nie polecam chociaż pracowałem przez tą firmę trochę i nieraz samemu musiało się załatwić jakieś sprawy bo oni tego by nie zrobili. >>>NIE POLECAM NIKOMU

m

to prawda zgadzam się z tym wszystkim co tu napisano.Mnie też tak potraktowano i co jeszcze to nie mają żadnych prac dla pary,ogłaszają się w radiu a jak człowiek przychodzi to zgrywają bohaterów że trzeba umieć język perfekt ale pracy i tak nie mają.

Jak najbardziej odradzam te biuro,jedyne co dobrze robią,to walą scieme i robią ludzi w konia.Opowiem to na podstawie historii mojego wyjazdu.Pewnego dnia bedac w biurze pan prezes zaproponowal mni prace przy \\\"BOLIDACH\\\" na początku myslalem,ze sobie jaja robi albo cos,to spytalem go sie ponownie.Co do pracy,to nie mogl okreslic warunkow pracy,bo jedyne co wiedzial,to wlasnie owe BOLIDY.Po przeczytaniu umowy i poszperaniu w internecie odnalazlem firme MUBEA-CARBO-TECH.Oczywiscie pan prezes mowil,ze to jest pewna praca i ze wysyla tam 150-200osob(roznie mi koledzy mowili),w zwiazku z czym nasza 9iatka pojechala tam \\\"przecierac szlaki\\\".Dojechalismy bezproblemowo na miejsce noclegu,ktorym okazal sie zwykly pokoj hotelowy,bez lodowki ani kuchenki.Pokoje byly 2 badz 3 osobowe.W pokoju 3osobowy jedna osoba spala na dostawce,a dwie pozostale na łozku małzenskim.Zgodnie z opisem na umowie,nasza zmiana zaczynala się punkt 7.00,wiec jako dobrzy pracownicy pojawilismy się przed biurem firmy MCT przed 7 rano.Tutaj spotkalo nas 1 powazne zaskoczenie,mianowicie calowalismy klamke owej firmy przez godzine,po czym zostalismy przyjeci do recepcji,na ktorej czekalismy kolejne 1,5 badz 2 godziny.Po przyjeciu przez szefa kadr zakladu okazalo się,ze umowa podpisana przez nas,a union montage,a firme podpisującą umowe z MUBEA jest wiele roznic. przykladowo okres pracy dla UM to ok. 3 miesiace,natomiast w umowie z firma MUBEA widnial minimalny okres pracy - 9 miesiecy,a jak dobrze wiadomo w okresie wakacyjnym wyjezdzaja przewaznie studenci,uczniowie itp. szef MUBEA wyjasnil nam,ze moze nas zatrudnic na stale,a okres 3 miesiecy to przyuczenie do pracy ( z wiadomych przyczyn.Wyjasnil nam to w prosty sposb- 1kg stali kosztuje ok. 3e,natomiast 1kg carbonu ok. 100e) po zatelefonowaniu do biura w raciborzu,dostalismy (usunięte przez administratora)ponieważ według prezesa mielismy powiedziec,iz uczymy sie zaocznie.Mało tego,po powrocie do hotelu,spotala nas koleja niemila sytuacja.Biuro nie dogadalo się z szefowa hotelu,przez co chciała abysmy zaplacili za hotel z własnej kieszeni.w ten sposob zostalismy zmuszeni do opuszczenia pokoi oraz Austrii.Niepolecam tego biura na przyszlosc.PODOBNO MA DO TEJ FIRMY WYJECHAC PARE BUSÓW,WIEC OSTRZEGAM OSOBY ZAPISANE,JAKO POMOCNIK,ZE ZWIEDZĄ SOBIE AUSTRIE I TYLE...

Jak najbardziej odradzam te biuro,jedyne co dobrze robią,to walą scieme i robią ludzi w konia.Opowiem to na podstawie historii mojego wyjazdu.Pewnego dnia bedac w biurze pan prezes zaproponowal mni prace przy \"BOLIDACH\" na początku myslalem,ze sobie jaja robi albo cos,to spytalem go sie ponownie.Co do pracy,to nie mogl okreslic warunkow pracy,bo jedyne co wiedzial,to wlasnie owe BOLIDY.Po przeczytaniu umowy i poszperaniu w internecie odnalazlem firme MUBEA-CARBO-TECH.Oczywiscie pan prezes mowil,ze to jest pewna praca i ze wysyla tam 150-200osob(roznie mi koledzy mowili),w zwiazku z czym nasza 9iatka pojechala tam \"przecierac szlaki\".Dojechalismy bezproblemowo na miejsce noclegu,ktorym okazal sie zwykly pokoj hotelowy,bez lodowki ani kuchenki.Pokoje byly 2 badz 3 osobowe.W pokoju 3osobowy jedna osoba spala na dostawce,a dwie pozostale na łozku małzenskim.Zgodnie z opisem na umowie,nasza zmiana zaczynala się punkt 7.00,wiec jako dobrzy pracownicy pojawilismy się przed biurem firmy MCT przed 7 rano.Tutaj spotkalo nas 1 powazne zaskoczenie,mianowicie calowalismy klamke owej firmy przez godzine,po czym zostalismy przyjeci do recepcji,na ktorej czekalismy kolejne 1,5 badz 2 godziny.Po przyjeciu przez szefa kadr zakladu okazalo się,ze umowa podpisana przez nas,a union montage,a firme podpisującą umowe z MUBEA jest wiele roznic. przykladowo okres pracy dla UM to ok. 3 miesiace,natomiast w umowie z firma MUBEA widnial minimalny okres pracy - 9 miesiecy,a jak dobrze wiadomo w okresie wakacyjnym wyjezdzaja przewaznie studenci,uczniowie itp. szef MUBEA wyjasnil nam,ze moze nas zatrudnic na stale,a okres 3 miesiecy to przyuczenie do pracy ( z wiadomych przyczyn.Wyjasnil nam to w prosty sposb- 1kg stali kosztuje ok. 3e,natomiast 1kg carbonu ok. 100e) po zatelefonowaniu do biura w raciborzu,dostalismy (usunięte przez administratora)ponieważ według prezesa mielismy powiedziec,iz uczymy sie zaocznie.Mało tego,po powrocie do hotelu,spotala nas koleja niemila sytuacja.Biuro nie dogadalo się z szefowa hotelu,przez co chciała abysmy zaplacili za hotel z własnej kieszeni.w ten sposob zostalismy zmuszeni do opuszczenia pokoi oraz Austrii.Niepolecam tego biura na przyszlosc.PODOBNO MA DO TEJ FIRMY WYJECHAC PARE BUSÓW,WIEC OSTRZEGAM OSOBY ZAPISANE,JAKO POMOCNIK,ZE ZWIEDZĄ SOBIE AUSTRIE I TYLE...

astral

Do powyższego mogę dodać, że personel jest niekompetentny i prawie w ogóle nie poinformowany odnośnie oferowanych prac, przez co zwykle jedziemy na oślep,a później praca i tak okazuję się inna niż oferowana,a czas spędzony w niej często odbiega od oczekiwań(1 dzień po 7h lub 3 dni). Problemy są również z zakwaterowaniem, czasem trafimy na hotel z pełną wygodą(nocleg, kuchnia, lodówka) jednak często bywa tak, że są to zwykłe baraki z robactwem bądź bez lodówki i kuchenki,a wiadomość o miejscu zakwaterowania często dostajemy dopiero w pierwszym dniu pracy.

anonimus

w union montage pracują nieodpowiedzialni ludzie w biurze, są nieuprzejmi i pyskaci. Ludzi którzy na nich pracują ciężko traktują jak gorszych od siebie, a sami czują się kimś lepszym bo siedzą za biurkiem, młode dziewczyny które nie maja pojęcia o życiu i pracy, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i żeby takie młode dziewczyny były pyskate dla osób od siebie dużo starszych, nie wróże tej firmie przyszłości, wiem że dużo jej pracowników narzeka na brak organizacji w biurze.

• Jak się pracuje w Union Montage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Union Montage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Union Montage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Union Montage Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Union Montage Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Union Montage Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 61 ocen.

Union Montage Sp. z o.o.