Opinie o magmac.pl - a Ubrań Magdalena Maciejewska w Kobylnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska w Kobylnica

Wikaa

Nie polecam, Zamówiony dres posiadał przetarcia. Materiał nie wart swojej ceny ;)

Robert
@Wikaa

Jesteś kolejną osobą narzekającą na jakość towaru. Reklamuj i tyle. Nie daj się wykolegować bo szkoda pieniędzy, Mówię ci.

Brak słów

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Produkty różnią się od tego co jest pokazane na zdjęciu. Piżama, która przyszła fatalnie uszyta, a na dodatek nie można jej zwrócić bo Pani sobie wymyśliła, że nie i tyle. Spodnie od dresu to samo również fatalnie uszyte.

Robert
@Brak słów

Masz 14 dni na zwrot przy zakupach internetowych i nie musisz podawać przyczyny. Pani sprzedawczyni nie może sobie tworzyć własnych zasad, szczególnie jak towar jest wadliwy. Ja na twoim miejscu bym odesłał i czekał na pisemną odmowę, a z tym do Rzecznika Praw Konsumenta.

Katarzyna

Faktycznie dużo komentarzy od kupujących A jak się tam pracuje? Na jaką umowę można liczyć na początku?

Patrycja

Dramat!! Zamówiłam paczkę do Niemiec, kuriera u mnie nie było, dostałam wiadomość że nie udało się dostarczyć mojej paczki napisałam kilka wiadomości z prośbą o ponowne wysłanie ale nikt mi nie odpisał, zadzwoniłam do sklepu ale "bardzo miła pani" powiedziała mi że jako nadawca nie może zadzwonić do kuriera o ponowne wysłanie mojej paczki, mówiłam że wróci do Polski... I wróciła o czym też się sama dowiedziałam, obsługa  telefoniczna  sklepu jest na bardzo niskim poziomie  Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie.!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Klaudia

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w MagMac, polecam ten sklep

Skarbulek
@Klaudia

Tak to mi katus wyrasta . Śmiech na sali i kto to pisze?

Skarbulek

Nie polecam pracy. Z języka angielskiego znają OK i nic więcej osoby po podstawówce , a może i nie?

Cecylia

Chcę zwrócić uwagę, że jest to forum dla pracowników firmy a nie do końca dla klientów.

@Cecylia

Tak ale wszystkie wątki są ważne mają ca uwadze dobro pracowników . Opinie te dają coś do myślenia.

Szkoda, że na forum pracowniczym są głównie wpisy klientów!!

@Karolina

Nie polecam pracy bez wypłaty w toksycznej zależności od pracodawcy

subi dubi

Kto do tego dopuścił, że taka firma istnieje to jest skandal !

Niki

Zakupy w tym "sklepie" to jawna kpina z klienta. Mimo iż nie otrzymałam zamówienia. Zero jakiejkolwiek organizacji. Przynajmniej na mejle odpisują łaskawie. W moim przypadku chciałam dowiedzieć się co z realizacją zamówienia jednak nie dowiedziałam się, w kolejnych mejlach najpierw napisali że paczka czeka w magazynie, potem wyszło że czekają na materiał, następnie że jeszcze czekają na uszycie. Anulować zamówienia nie chcą - nie wiadomo dlaczego. Ogólnie to klienta mają głęboko gdzieś. Ostatecznie dowiedziałam się że nie wiadomo kiedy otrzymam zamówienie którego już nie chcę, anulować nie mogę, zwrotu pieniędzy też nie otrzymam. Jedynie mam czekać na to "zamówienie" i mam go nie odbierać - bo tak chcą. Prawa konsumenckie mają jeszcze głębiej niż klienta więc tylko pogratulować polityki firmy.

Niezadowolona

Również nie polecam.. Biorąc pod uwagę materiał, nie wiem czy w chińskim sklepie nie byłoby lepszego..(usunięte przez administratora)

Rici

Odzież ze zeszłego sezonu nie ma nic nowego po za ciuchami, które są na każdej jednej tego typu stronie w dodatku z przesądzony i cenę i które jesze sezon temu były o połowę niże. Najlepiej dorobić się na naiwnych ludziach. Jaka Polska produkcja? Aliexpres jest od kupowania odzieży której jest na pęczki a nie w tego typu pseudo sklepie! Żenada

Bella

Jakość sukienek to TRAGEDIA. NIE POLECAM

Megi

Kategorycznie NIE POLECAM. Zamówiłam kilka sukienek dla córki i jej koleżanek na bal 8 klas. To co zobaczyłyśmy po otwarciu paczki to żenada. Suknie fatalnie odszyte, szwy nie wykończone, zamki- strach było przymierzyć co by się niewypruły. Nie rozumiem jak coś takiego można sprzedawać. Ręce opadają, brak słów!!!!!!!!

agi2412

Nie polecam! Sukienka właśnie dotarła,czas oczekiwania 10dni roboczych sukienka nie wygląda jak na zdjęciu,inny kolor, o materiale nie wspomnę,masakra... Nigdy więcej! Jutro zwracam

Zuzia
@agi2412

U mnie to samo . Kosztów przesyłki Pani nie zwrócą bo będą się tłumaczyć ze wszystko bylo na stronie . PORAŻKA!!!

Bożena
@Zuzia

Rozumiem, iż jesteś zła, ale zachowaj spokój. Widzę, że sporo osób narzeka tu na jakość rzeczy od firmy Handel Maciejewska, co już o czymś świadczy. A jak to tam wygląda z reklamacjami? Nie robią żadnych problemów, jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za towar?

Zuzia

Sukienka która do mnie dotarła wyglądała jak worek. Mogłabym nią jedynie sprzątać. Miała brzydkie przeszycia z boku co nie było na stronie opisane . Zdjecia również tego nie pokazywały. Kiedy odeslalam sukienkę i złożyłam reklamację jako towar niezgodny z opisem , Pani i tak się tłumaczyła, że przecież wszystko jest na stronie internetowej i kosztów przesyłki nie zwróci. (usunięte przez administratora) klienta. NIE POLECAM!!!!

To nie miejsce na reklamacje !

Gabi

Towar na zdjęciach miód malina, ceny ojejku extra. Wysyłka pendolino. Ale zawartość paczki jedno wielkie rozczarowanie. Ubrania z wadami produkcyjnym, nawet zero odpowiedzi na mejla którego im wysłałam (wraz ze zdjęciami towaru którego otrzymalam). Jak mają wysyłać (usunięte przez administratora) to lepiej niech nic nie wysyłają nawet w niskiej cenie. I takie jest moje zdanie. Nie polecam

Zdegustowana

Odradzam. Bluzka, którą dostałam wygląda zupełnie inaczej niż na zadęciu.

Olga

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska - Kobylnica

• Jak się pracuje w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Główna nr 1
    76-251 Kobylnica