Opinie o magmac.pl - a Ubrań Magdalena Maciejewska w Kobylnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska w Kobylnica

Klientka

Jestem klientką, nie da się napisać opini firmie ani w googlu ani na Facebooku więc napiszę ją tu. TRAGEDIA, zaczynając od ubrań- plastik nie da sie w tym chodzić, sprawdził mi sie tylko jeden rodzaj ich dresów. Sukienki na modelkach pięknie się prezentują, ale u osoby 165cm- 55kg-60kg wyglądają tragicznie. I jeszcze raz podkreślę, są po prostu plastikowe i niekształtne. Co lepsze firma szczyci się szyciem w Polsce ale np. Bielizna przychodzi jak z aliexpress z Chińską metką. A to nie koniec, oni w sumie tylko doszywają swoje metki. Przy takiej jakości to w sumie lepiej wypadają ubrania z Ali, shein a tym bardziej z sieciówek. Zwrot jest słaby, w tych czasach żadko kiedy spotyka się firmy w których trzeba samemu zamówić kuriera i go opłacić, zazwyczaj jest to kwota odciągnięta ze zwrotu. W sumie i tak nie liczcie, że dostaniecie kasę za zwrot, coś wymyślą coś żeby nie oddać kast i napiszą lakonicznie, że albo za 20zł odeślą je do nas z powrotem albo zutylizują. Szkoda kolejnych 20zł. Nie pozdrawiam, Magda

Kora
@Ewa

A czemu utrudniony zwrot? Nie ma kto obsłużyć? Chciałam zapytać, czy nie poszerzają zespołu właśnie. Może są jakieś rekrutacje?

Inia Nowy wpis

A ktoś z obsługą sklepu internetowego miał styczność i może coś wspomnieć ma temat pracy? Myślę, czy nie podesłać swojej aplikacji. Szukacie może kogoś? Na jakie zarobki można liczyć i co wchodzi w wymagania pracodawcy względem takiego pracownika?

Klient123 Nowy wpis

Lepsze produkty znajdziemy na lokalnym bazarku niż ze sklepu magmac. Piękne zdjęcia, super modelki, ale to tylko tyle… Towar przyszedł uszkodzony, sukienki uplamione, rozciągnięte (jakby ktoś w nich chodził) a w dodatku paczka była lekko uchylona o czym świadczy słabe zabezpieczenie paczki. Po reklamacji tej ubrudzonej, bez metek chińczyzny dostałam zwrot niepełnej kwoty za jaką dokonałam zakupu. Szkoda czasu i pieniędzy.

Jarosław Nowy wpis

Kontrola ZUS!!!!! (usunięte przez administratora) SPRAWA Z PANIĄ MAGDALENĄ M. PRACOWNICĄ BIURA, KTÓRA BĘDĄC NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM OD PARU MIESIĘCY, MIMO WSZYSTKO CAŁY CZAS PRZYCHODZI DO PRACY ZGŁOSZONA DO ZUS-u Z DNIEM DZISIEJSZYM W FORMIE SKARGI FORMALNEJ.

@Jarosław

A pisze to klient? Pracownik? Bo stan zdrowia pracowników należy chyba do tzw. danych wrażliwych. Dostęp do nich powinien być raczej ograniczony. Czy firma przestrzega procedur RODO?

Jak aktywni sa tu klienci. No ale to forum dla pracowników, więc może jakiś pracownik się wypowie?? Zastanawiam się, czy szukają tu magazynierów do hurtowni? Pracowałem już w hurtowniach i jeździłem na wózkach widłowych. Czy są tu jakieś wakaty na magazynie? Czy jak już ktoś pracuje jako magazynier, to pracuje tylko w tygodniu, czy także weekendami?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Klient

Komplet który zamowilam jest beznadziejny źle się uklada. A wysyłka zostawia wiele do życzenia paczka za pobraniem to wysyłka ktora trwa 4 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska?

Jakub

Piszą teraz na stronie sklepu (MagMac.pl), że totalnie czyszczą magazyny. Ja mam doświadczenie w czyszczeniu, więc może bym pomógł. Dlatego napiszcie, jakie są godziny pracy i jaka stawka za godzinę pracy? A także coś o szefach, czy sprawiedliwi?

Zamowilam 2 pary dresów i spodnie. Rozpacz jakie (usunięte przez administratora)dostalam. Fatalne szycie,material beznadziejny.

Aldona

Jest szansa na etat sprzedawcy? Jakie trzeba mieć doświadczenie żeby dostać pracę na pewniaka? Czy można zarobić trochę więcej niż najniższą? Chciałabym wiedzieć co konkretnie wchodzi w skład obowiązków sprzedawcy.

Nie polecam !!!!!

Nie ma niestety gdzie zostawić opinii,więc napiszę tu .Kupiłam dwa welurowe dresy ale jakość to naprawdę porażka,cienki welur z bawełna nie ma nic wspólnego.Po jednym założeniu rozchodzi się materiał źle zszyty.Odradzam zakupy w tej firmie porażka

Tu pracownik magazynu mógł dostać wiosną 3490 zł brutto na UoP z okresem próbnym. Ale co dalej z pensją i ile ten okres próbny trwa? Tak w ogóle, ile się tu teraz zarabia, skoro w lipcu była podwyżka minimalnej krajowej?

Jak wygląda ścieżka kariery w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Laura S.

Pierwszy raz spotkałam się z taką praktyką i takim potraktowaniem klienta. Zamówiłam tam bluzkę okazało się, że jakość materiału jest tragiczna, gorzej niż z bazaru. Wysłali mi bluzkę z dziurą a następnie nie przyjęli zwrotu, ponieważ uznali, że to ja dokonałam szkody co jest nieprawdą. Wysyłają wadliwy towar. Omijać sklep z daleka !!!!!!!

Klientka

Daga
@Klientka

Tez próbowałam wystawić opinie na (usunięte przez administratora) i nie można . Towar który sprzedają to żenada , jeszcze nie przyjmują reklamacji . Nie polecam bardzo słaba jakość kupowałam o wiele tańsze ciuchy i były lepszej jakości .

@Klientka

Zgadzam się w 100%. Ubrania to jakaś porażka. Tandeta totalna. Utrudniony zwrot. Pieniędzy juz raczej nie odzyskam. Ceny nieadekwatne do jakości. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!!!

Kora
@Ewa

Teresa

Firma prowadzi swoją szwalnie, natomiast nie widzę w wątku opinii związanych z tymi stanowiskami pracy. Zna ktoś widełki zarobkowe dla szwaczek? Pensja jest stała czy praca odbywa się na akord?

Maciej

Firma zakończyła już szukanie pracownika magazyny? Bo w marcu było ogłoszenie, gdzie napisano o UoP na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Proszę pisać, czy decyzja o zatrudnieniu zostaje podjęta podczas spotkania i czy po okresie próbnym rośnie kwota wynagrodzenia z tych 3490 zł brutto?

Nie polecam!

Straszna obsługa, już nigdy więcej nie kupię! Fatalne zachowanie wobec klientów, nie miła obsługa, zarozumiała, nie odpowiada na pytania, a właścicielka firmy nie zainteresowana opinią klientów i wyjaśnieniem sprawy. Nie polecam, omijajcie tą firmę!

Danuta

widzę, że pojawiła się kolejna negatywna opinia od jednej z klientek. Pomijając niezadowolenie z kupionej bielizny obsługa też jej raczej nie podeszła do gustu.. :/ Podobno jakaś niemiła się okazała a kiedyś niby było lepiej. A zastanawiałam się nad pracą tutaj, teraz to sama nie wiem. Są tu jakieś większe rotacje? I jak wygląda atmosfera między ludźmi?

gosgos

Dramat! otrzymałam bieliznę (chińską !) bez metek bez zabezpieczeń tylko w foli jak zawsze ubrania są pakowane, zwróciłam bo nawet po zapachu od razu było widać, że była używana, oczywiście zwrot nie został przyjęty, dramat. Moje zamówienie było za kilkaset złotych z czego zwrócili tylko za wybrane produkty a resztę chcę odesłać na mój koszt. Przysłali rzeczy w stanie których sami nie chcą przyjąć dramat ! Obsługa bardzo nie miła, kiedyś ten sklep był fajny ale teraz to jestem w szoku, że w ogóle jakiś przedsiębiorca pozwala sobie na takie traktowanie klienta.

Ania Soboń

Produkty fatalnej jakości, cienutkie szmatki kompletnie nie przypominające tych z zamieszczonych zdjęć. Rozmiary nieadekwatne i mocno odbiegające od podanych. Dodatkowo brak możliwości zwrotu niektórych towarów przez co naciągają klientów na koszty wciaskając zwykłą chińszczyzne. Nie polecam, no chyba że ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto.

Danuta
@Ania Soboń

A to których konkretnie nie można zwrócić? I w sumie to dlaczego?

Hania
@Ania Soboń

Zgadzam się!!Kupiłam sukienkę koronkową,przy pierwszym praniu ręcznym, koronka rozeszła się i pozostały dziury,powodem jest nienależyte szycie.Próbowałam reklamować ale jacyś (usunięte przez administratora) mi odpisują nie na temat.Ja im piszę jedno a Oni nie na temat odpisują.np.odpisali,że to uszkodzenie mechaniczne, że należało produkt sprawdzić przy zakupie.Tragedia,kochani nie kupujcie tam.

Weronika
@Hania

A jak się obchodziłaś z materiałem podczas prania? Jaką temperaturę wody miałaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska - Kobylnica

• Jak się pracuje w Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia Ubrań Magdalena Maciejewska
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Główna nr 1
    76-251 Kobylnica