Handel Maciejewska

Kobylnica

Opinie o Handel Maciejewska

Niezadowolona 2013-09-26 20:02:03
Firma Pani Maciejewskiej jest nieudolną i przede wszystkim nieuczciwą pseudofirmą działającą na stronie allegro pod wieloma nickami. Oszukują przedstawiając odzież, której nie posiadają.Zdjęcia pokazaują co innego, a potem przychodzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo inaczej tego nazwać nie można), która nadaje się tylko do mycia podłóg. Długi czas oczekiwania na jakąkolwiek reakcję, zwrot z wielką łaską. Do tego oszukują nie dołączając paragonów do paczek i kradną pieniądze, bo jak inaczej nazwać pobranie pieniędzy, a potem nie przysłanie zakupionego towaru i udawanie, że nie ma sprawy. Sprawa powinna znaleźć się na policji.
niezadowolona klientka 2013-09-27 13:07:22
To co oni wysyłają to masakra, nie da sie w tym chodzić.Tylko na szmaty.
Nie umieją szyć. Towar wysyłany jest całkiem inny niz na zdjęciach.
niezadowolona 2013-09-27 14:46:20
Oszuści i tyle ! czekam na przesyłke juz tyyle czas ze szok . Nie odbieraja telefonu , wyłączaja go , nie odpisuja na e-maile . oszuści !
katya5891 2014-10-09 08:51:50
Dokładnie! zaczełam się juz nawet zastanawiać nad zbiorową skargą do allegro na tego sprzedawcę ( w razie zainteresowania innych poszkodowanych ). Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Oszustwo i tyle! Towar zupełnie inny niż na zdjęciu. Proponują mi zwrot, ale nie mam na to czasu ani ochoty.
wiola0305 2014-11-28 10:12:39
jestem za zostałam oszukana, zamówiłam ciuch ze zdjęcia, a przesłali jakieś badziewie!!! ciekawe czy za to odzyskam kase
ely... 2014-12-23 12:28:03
U mnie lepszy gryps. Prysłali mi coś czego nie zamawiałam. Oczywiście zapłaciłam 104 zl za przesyłkę .
malina 2015-03-27 16:45:16
masakra oszuści jak tak możecie ludzi naciągać!
zan 2015-08-18 19:07:44
a mozecie pokazać zdjecia co zamowiliscie a co wam przysłali?
kupilo 2016-06-15 11:49:58
masakrycznie okropne nieadekwatne do zdjęć ubrania!
Małpa 2016-06-26 23:01:29
Te ubrania to masakra!!!!!!!!!!!!
Anka 2016-06-27 23:07:24
To są szmaty,a nie ubrania.Oddajcie mi lepiej moją kasę!!!!!!!!!!!!
Marcelina 2016-06-27 23:10:11
Masz rację.Ja zamówiłam w MagMac marynarkę,a dostałam kawał szmaty do podłogi.
Niezadowolona Klientka 2016-07-18 16:07:36
Ja powiem krótko zamawialam z każdego z ich sklepów.! Te ubrania nadają się jako szmaty do podłogi bo założyć się tego nie da. Ciuchy przesyłają inne niż na zdjęciu do tego zmechacone ,pozaciągane a nawet dziurawe .. Materiał nijaki. A co do odsyłania?! Kurde zapłaciłam za sukienkę 100 razem z wysyłka . ok oni sobie życzą aby odsyłać za pobraniem i poleconym. To teraz pomyślcie ile stracilabym. A oni nic by nie stracili tylko zyskali szmatę. Boli mnie serce że człowiek człowieka tak traktuje . Dzwonię nie odbierają telefonu na me ile nie podpisują . mają po prostu nas głęboko w ... NIE POLECAM!!!
Kolejna niezadowolona. 2016-07-25 18:52:04
na temat tego sklepu tez mam swoje do powiedzenia.
To, co jest pokazane na zdjeciach i to jak w rzeczywistosci wygladaja ubrania jest nie do porownania. Na zdjeciach ubrania sa sliczne, piekne, ah i oh, niestety realia sa calkiem inne. Nie wiem ku*wa skad oni biora zdjecia ubran, ktore maja na swojej stronie, ale albo sa one porzadnie przeretuszowane albo fotografuja calkiem inna odziez.. Fakt, faktem, jest mega tanio ale niestety material i brak zgodnosci towaru z rzeczywistoscia ida na duuuuzy minus tej firmy.
Osobiscie nie polecam.
Buszwomen 2016-10-13 14:12:02
Tak, tylko przesyłka i zwrot to koszt ok. 30zł pocztą polską, wiec biorąc pod uwagę, ze zakupy są niezgodne z opisem (a nie rozmiarem) - to niezbyt uczciwa oferta
Buszwomen 2016-10-13 14:13:42
Miałam podobne doświaczenie! Rzeczy z portalu MAGMAc, prowadzonego przez Panią Maciejewską są niezgodne z wizerunkiem zdjęć: Otrzymałam sweter, który poza długością, różnił się dodaniem zamków przy kieszeniach, kołnierzem, kolorem i materiałem. Podobnie było z sukienką która miała inne rękawy i materiał - stanowczo odradzam. Droga przesyłka i zwrot odbywają się na Twój koszt (ok.30zł straty korzystając z poczty polskiej)
Pinio 2016-10-28 14:58:08
To co pokazują na stronie nijak się ma do tego, co przysyłają. Nie zgadza się ani fason, ani kolor, ani materiał. Kiedy zgłaszałem zwrot, odebrała bardzo niemiła baba (tylko tak mogę ją nazwać). Zero kompetencji i znajomości przepisów w takich przypadkach. Musiałem poinformować, że należy mi się pełen zwrot, łącznie z kosztami przesyłki do mnie. Nie wiedziała nawet tego i jeszcze powołała się na regulamin sklepu, w którym informują, że kosztów wysyłki do klienta nie zwracają. Dopiero, kiedy powiedziałem, że ich regulamin musi być zgodny z ustawą, która nie pozostawia im pola do interpretacji jakby zmiękła. Poinformowałem też, że nagrywam rozmowę i zażądałem potwierdzenia mailem.
Sprawa póki co w toku, bo czekam na zwrot pieniędzy.
Cena nie ma tu nic do rzeczy, bo znam sprzedawców, którzy za niewygórowaną cenę mają naprawdę fajne ciuszki.
Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim dziadostwem.
aga76 2016-12-02 14:27:12
uwaga na te firme!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dajcie sie oszukac, ta firma dziala pod kilkoma nazawami juz to wyczailam. maja tez firme PAKUTEN. ta firma to tragediA, szmaty a nie ubrania. poza tym to zlodzieje i oszusci. nieprofesjonalne osoby.
Zostaw swoją opinię o Handel Maciejewska - Kobylnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel Maciejewska