Opinie o Scanmed S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Scanmed S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanmed S.A. w Warszawa

Czy można liczyć w Scanmed S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Baba

Pracownicy mogą opłacić sobie pakiet opieki medycznej. 10 czy 20 złotych miesięcznie a większość konsultacji i badań jest bezpłatnie i bezlimitowo. Na to co nie jest w pakiecie jest zniżka.

Justyna
@Baba

To fajnie że są takie możliwości. A są jeszcze jakies inne benefity?

byly
@Justyna

nie prawda, konsultacje są ograniczone do podstawowych wizyt, np. lekarze z zakresu ortopedii wymigali się z tego programu i mimo, że jest ich kilkunastu chyba tylko u 1 możne pracownik pójść w ramach pakietu.

Co jaki czas w Scanmed S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

H2

Hmmm... A można? ????

Lidia
@H2

No w każdej firmie można. Pytanie jaka jest na to reakcja szefostwa?

Bik
@Lidia

Osobiście nie znam nikogo, kto uzyskałby podwyżkę po wystosowaniu prośby o wzrost wynagrodzenia.... Ale kto wie, może jest to możliwe.... Nie znam wszystkich pracowników ????

@Bik

Również nie znam takiej osoby.

Franciszek
@Ania

To słabo. Po to się pracuje żeby zarabiać. A nikt nie lubi stać w miejscu i ciągle mieć tą samą stawkę. Jak nie dają indywidualnych to może są podwyżki grupowe dla wszystkich czy też nie?

Dada
@Franciszek

Podwyżki są. Ale tylko te obowiązkowe. Dla pracowników medycznych i niemedycznych, wynikające z ustawy. Wszyscy czekają na lipiec ;)

Justyna
@Dada

A co w lipcu bedzie?

You
@Justyna

W lipcu zaczną obowiazywać nowe stawki minimalnego wynagrodzenia dla pracowników medycznych i niemedycznych. Czyli duża cześć pracowników dostanie podwyżki.

Iwona
@Bik

Hahahah czyli prośbą się nie da, a groźbą w sensie, że się odejdzie jak nie będzie podwyżki?

Sisi
@Iwona

Zagrozić odejściem w celu uzyskania podwyżki to sobie może co najwyżej lekarz...

Agnieszka
@Sisi

To raczej dziwne, żeby ktokolwiek miał w firmie komuś czymś grozić nieistotnie od kontekstu. Te podwyżki ostatecznie korzystnie dla każdego wyszły?

byly

Niestety to jest standard, że statystycznie mała liczba ludzi zaryzykuje rzucenie papierów, żeby powalczyć i firma z tego korzysta. Dopiero jak rzucisz papiery pytają zdziwieni o co chodzi, co się stało, może by porozmawiać, co by Cie przekonało do pozostania...i udają negocjacje. Koledze TYDZIEŃ przed zakończeniem umowy przyszli i łaskawie zaproponowali nowe, ciut lepsze warunki. Powiedział delikatnie, że teraz to się mogą cmoknąć, bo on już ma inną robotę, przeciez nie będzie się na ich oglądał... Dziś jest szczęśliwym człowiekiem w innej korporacji medycznej.

Zainteresowana

Cześć! Czy mogę prosić o opinie pracy jako rejestrator medyczny w szpitalu św Rafała? Jakie są zarobki ? Czy szanuje się pracowników?

Współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim

Nasi skoczkowie powoli kończą już sezon, a my właśnie rozpoczynamy kolejne 4 lata współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim!

Jesteśmy dumni, że Grupa Scanmed znowu została Oficjalnym Partnerem Medycznym Polskiego Związku Narciarskiego!
Tata

Czy Wam się kanały komunikacji nie pomyliły??? Spamujecie tą nachalną promocją Scanmedu od miesięcy. Rozumiem, że celem jest odwrócenie uwagi od negatywnych opinii byłych/obecnych pracowników. Ale ile można? Wszystkie te wpisy śmierdzą ściemą na kilometr. Szukając nowej pracy i czytając tą propagandę, człowiekowi od razu zapali sie czerwona lampka! Ja osobiście mówię pas.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HR w firmie Scanmed S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

PROGRAM HARMONY

Jesienią ubiegłego roku rozpoczęliśmy projekt wellbeingowy „Program Harmony”. To inicjatywa, która zrodziła się szybko w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby w naszej firmie i równie szybko zyskała rozpoznawalność i zainteresowanie wśród naszych Pracowników.

W ciągu ostatnich miesięcy przeprowadziliśmy kilka spotkań z Psychologiem, w których wzięło udział kilkadziesiąt osób. Były poświęcone poniższym tematom:

Jak mówić, aby znaleźć wspólny język – czyli o osobowości w procesie komunikacji

Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi”, Stanisław Jerzy Lec

W związku z charakterem naszej pracy, opartej w znacznej mierze na kontaktach interpersonalnych, często w warunkach stresu oraz dużego przepływu informacji, tematyka pierwszego webinarium dotyczyła uwarunkowań procesu komunikacji oraz wybranych aspektów osobowości w ujęciu praktycznym i psychologicznym.

Przejmij ster nad stresem

Nie sposób skutecznie radzić sobie ze stresem, nie mając o nim szczególnego pojęcia”, Henri Pull

Rozmawialiśmy o źródłach napięć w naszym w życiu, a szczególnie o strategiach, które pomagają sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Czasem zarządzam, czasem planuję

Twój czas jest cenny. Odbywasz tę podróż tylko raz, jest więc niezwykle istotne byś wykorzystał ją możliwie jak najlepiej”, Philip Zimbardo

Skupiliśmy się na tematyce zarządzania sobą w czasie. Omawialiśmy czym jest czas realny i psychologiczny, m.in. w oparciu o książkę Philipa Zimbardo oraz Johna Boyda pt. „Paradoks czasu", czym są „złodzieje” cennych chwil, gdzie i jak tracimy kolejne minuty, co oznacza „strata wartości czasu" oraz jak skutecznie sobie z tym radzić.

Wszystko, co nas łączy – o tym jak tworzyć różnorodne zespoły i nie ulegać uprzedzeniom

Masz ograniczoną percepcję z własnej winy, bo widzisz tylko to, co nałożysz sobie na nos: swoje uprzedzenia”, Éric-Emmanuel Schmitt

Poruszaliśmy kwestie dotyczące tożsamości i kategoryzacji społecznej, które wpływają na jakość naszej pracy i relacje zawodowe. Zastanawialiśmy się, w jaki sposób każdy z nas może kreować atmosferę w miejscu pracy i wpływać na kulturę organizacyjną przez dbanie o różnorodność i umiejętne rozwiązywanie problemów związanych m.in. z: pochodzeniem narodowym, wiekiem, przekonaniami, płcią, stanem cywilnym i statusem społeczno-ekonomicznym, wykształceniem oraz zajmowanym stanowiskiem. Dyskutowaliśmy o tym, jak skutecznie usuwać przeszkody i bariery uniemożliwiające Pracownikowi pełne uczestniczenie i zaangażowanie w miejscu pracy.

Webinaria on-line prowadził Mikołaj Böhm, psycholog z kilkunastoletnim stażem pracy. Od 2012 roku zatrudniony jako Psycholog w Scanmed S.A. Wykładowca Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwent UJ. W działalności zawodowej skoncentrowany m.in. wokół zagadnień psychologii rozwojowej, psychologii pracy oraz psychologii transportu. Od 2009 roku prowadzi własny gabinet psychologiczny oferujący usługi, m.in. w obszarze psychologii pracy.

Zdając sobie sprawę, że dobrostan psychiczny i fizyczny ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie zawodowe i osobiste, samopoczucie oraz postrzeganie otaczającej rzeczywistości, naszym celem było zapewnienie spotkań z profesjonalistami. Webinaria miały wymiar praktyczny i skupiały się na holistycznym podejściu do dobrostanu Pracownika.

PrzeSCANujmy wzajemne oczekiwania!

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy!

OBECNIE prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:
Pabianice:
Lekarz Ginekolog
Lekarz POZ
Kraków:
Lekarz Medycyny Pracy
Lekarz Pediatra

ZAWSZE chętnie nawiążemy współpracę z Lekarzami i Pielęgniarkami niezależnie od specjalizacji.

Zapraszamy na naszą
Stronę Kariery, gdzie znajdziesz aktualne oferty pracy.

Nie widzisz interesującej Cię oferty? Nic straconego, NIEZMIENNIE jesteśmy otwarci na utalentowanych ludzi.
Wyślij aplikację spontaniczną na adres hr@scanmed.pl!

Zapraszamy do aplikowania!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Scanmed S.A.?

Dziękujemy za pytanie. W zależności od stanowiska i placówki, do której prowadzimy rekrutację przebieg procesu wygląda nieco inaczej. Niezmiennie na spotkaniu poruszymy kwestie dotyczące m.in. dotychczasowego doświadczenia i celów zawodowych. Bardzo ważne są dla nas wiedza i kwalifikacje, dlatego część rozmowy ma charakter ściśle merytoryczny. Przedstawimy szczegóły naszej oferty i odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące roli, którą Kandydat jest zainteresowany. Spotkanie trwa około godziny. Dla wielu Kandydatów proces rekrutacji może być stresującym wydarzeniem przypominającym egzamin, dlatego z myślą o doświadczeniu Kandydata, staramy się budować przyjazną atmosferę na spotkaniu, minimalizujemy ilość etapów w procesie rekrutacyjnym. Koncentrujemy się głównie na rozmowie rekrutacyjnej jako narzędziu selekcyjnym, natomiast czasami proponujemy udział w zadaniach typu case study. Zapraszamy do SCANowania naszych ofert pracy i kontaktu z nami!

Bardzo nieprofesjonalne pozyskiwanie pacjentów, mam na myśli osoby młode nieświadome rozpoczynające studia. Na początku studiów namawiają do podpisywania deklaracji, ale nie informują o tym, że występuje automatyczne wypisanie ze swojej macierzystej placówki.

Scanmed jest kontynuatorem działalności Zakładu Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych, od zawsze kluczowym obszarem naszej działalności jest opieka medyczna realizowana dla środowisk akademickich. Z myślą o studentach poszukujących dostępu do usług medycznych świadczonych na odpowiednim poziomie jakości sukcesywnie rozwijamy sieć przychodni studenckich. Obecnie funkcjonują w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, i Lublinie. Zaangażowanie w dbałość o zdrowie studentów, wysoka jakość świadczonych usług jak i działania ukierunkowane na rozwijanie struktury medycznej spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony środowisk akademickich. Pod naszą opieką medyczną znajduje się kilkadziesiąt tysięcy studentów. W naszą misję wpisana jest również edukacja zdrowotna studentów. Co roku, na początku roku akademickiego, przeprowadzamy dla studentów akcję informacyjną, podczas której staramy się przekazać podstawowe informacje o możliwości bezpłatnego korzystania z opieki medycznej w przychodniach akademickich oraz o zasadach, jakie obowiązują w zakresie usług świadczonych studentom w ramach umowy z NFZ. Podczas akcji chętni mają również możliwość złożenia deklaracji. Akcja informacyjna przeprowadzana jest w sposób rzetelny, przez wykwalifikowanych pracowników, którzy udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania studentów. Nie stosujemy przymusu, a osoby które zmieniają zdanie mogą się przepisać do innego lekarza czy przychodni, o czym jest również informacja na drukach deklaracji. - „Świadczeniobiorca ma prawo bezpłatnego wyboru świadczeniodawcy lub lekarza podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż dwa razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi opłatę w wysokości 80 zł. Świadczeniobiorca nie ponosi opłaty w przypadku zmiany swojego miejsca zamieszkania lub w przypadku zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego świadczeniodawcę, lekarza podstawowej opieki zdrowotnej u wybranego świadczeniodawcy, lub w sytuacji gdy świadczeniobiorca, którego lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej jest lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii, osiągnął 18. rok życia, lub z innych przyczyn powstałych po stronie świadczeniodawcy (art. 9 ust. 4 i 5 ustawy z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej).” Bardzo nam przykro czytać taką opinię, możemy zapewnić, że weźmiemy ją pod uwagę i przy następnych akcjach informacyjnych zwrócimy szczególną troskę na ten aspekt związany z POZ.

Dawid

A ja chcem wspomnieć o placówce w Bielsku Podlaskim. Atmosfera przecudna, kultura w pełni, czyściutko, a salowe przesympatyczne nigdzie takich nie widziałem w żadnym szpitalu. Przy okazji pozdrawiam tako szczupłą blondynkę, I dziękuję za kawę. Jak leczyć serce to tylko tam.

@Dawid

Panie Dawidzie, bardzo dziękujemy za opinię i miłe słowa. Pozdrowienia na pewno przekażemy! Scanmed Kardiologia to sieć 13 jednostek szpitalnych zlokalizowanych w całej Polsce w tym właśnie w Bielsku Podlaskim. Zajmujemy się pełnym spektrum leczenia i diagnostyki Pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi. Sercem każdego z naszych ośrodków są pracownie hemodynamiki, gdzie wykonywane są zabiegi z zakresu kardiologii interwencyjnej oraz elektroterapii. Od lat stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają między innymi otrzymane certyfikaty akredytacyjne Ministra Zdrowia. O tę jakość dba zespół ekspertów, z wiedzą, doświadczeniem i na co zwracają uwagę nasi Pacjenci!

Danuta
@Dawid

A ile Pana ta kawa kosztowała?

Abudibada

Nie polecam, wymagania z kosmusu a jak i tak jesteś w tym dobry to znaczy ,że za dobry więc trzeba Cie wyemilnowac podwyżek brak ,szacunku do człowieka brak. O urlopie tez.mozna pomarzyć. Pracodawca pierwsza klasa!

Franciszek
@Abudibada

Przecież każdemu należy się urlop, no chyba że pracujesz na zleceniu. Nie macie ustawionego grafiku urlopowego? Nie można w nieskończoność trzymać zaległego urlopu.

@Franciszek

Plan urlopowy w tej firmie to fikcja

Jeśli chodzi o wykorzystywanie urlopu w naszej firmie, to opieramy się na przepisach prawa pracy. Każdego roku nasze komórki organizacyjne są zobowiązane do tworzenia planów urlopowych dla swoich zespołów, informujemy ich też o wszystkich aktualizacjach przepisów i zobowiązaniach wynikających z Kodeksu Pracy. Z naszych analiz wynika, że do października 2021 już ok. 80% Pracowników skorzystało z przysługującego prawa do urlopu wypoczynkowego w trybie nieprzerwanym, obejmującym co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych.

Patrycja

Jaka jest stawka wynagrodzenia za pracę na rejestracji?

Tadeusz
@Patrycja

Najniższa możliwa dla pracownika niemedycznego zatrudnionego w podmiocie opieki zdrowotnej. Nie mylić z najniższą krajową.

Nowy Pracownik Warszawa

Chciałam podzielić się moimi pozytywnymi doświadczeniami z rekrutacji do tej firmy. Pani Dyrektor, która mnie rekrutowała była bardzo profesjonalna, z ludzkim podejściem do pracownika. Rozmowa nie była stresująca, dostałam komplet informacji odnośnie pracy w Scanmed. Pracuję już kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę, przede wszystkim możliwość nauki, nie przez szkolenia, ale codzienną pracę. Na prawdę dużo się dzieje, polecam.

@Nowy Pracownik Warszawa

Dziękujemy za podzielnie się Twoim doświadczeniem i pozytywną opinią. Trzymamy kciuki za Ciebie! W trosce o doświadczenia Kandydatów w procesie rekrutacyjnym, dbamy o jakość i standaryzację procesu rekrutacji. Mamy maksymalnie skrócony proces rekrutacji, podczas rozmów informujemy o warunkach pracy, charakterze pracy, w przypadku jednostek medycznych jest możliwość obejrzenia gabinetów/oddziału. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy i aplikowania Kariera | Scanmed S.A. Istnieje również możliwość złożenia aplikacji nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie naboru na dane stanowisko, przez wysłanie wiadomości na adres rekrutacja@scanmed.pl, z określeniem zainteresowań zawodowych/stanowiska, lokalizacji oraz dołączonym CV (w przypadku stanowisk medycznych nie wymagamy CV). Za pomocą powyższego adresu, można się z nami skontaktować i zapytać o wszelkie kwestie związane z rekrutacjami w naszej firmie, warunkami pracy. Z kolei jeśli chodzi o nasze podejście do rozwoju Pracowników, również wychodzimy z założenia, że najwięcej uczymy się poprzez praktykę i doświadczenie, współpracę z innymi, natomiast szkolenia to ok. 10% efektywnego uczenia się. Pracujemy w małych zespołach, organizacja ma płaską strukturę, w związku z tym jest możliwość brania udziału w różnych projektach, w stosunkowo krótkim czasie, co na pewno sprzyja rozwojowi zawodowemu. Oferujemy pakiet szkoleń na start dla nowych Pracowników, system szkoleń e-learningowych oraz szkolenia prowadzone przez naszych trenerów wewnętrznych.

Werty

Skandaliczna i nieprofesjonalna rekrutacja. Kandydat jest proszony o wykonanie zadania/analizy nad czym spędza 2-3 dni po czym na kilka minut przez spotkaniem z dyrektorem zatrudniającym...spotkanie zostaję odwołane. Co najważniejsze dyrektor oczekuje analizy, a dokładnie modelu prognozy finansowej dla społki giełdowej, z którą jest powiązany biznesowo. Po dostarczeniu modelu rekrutacja jest zamknięta. Unikać i jeszcze,raz unikać

@Werty

Proces rekrutacji przebiega inaczej w zależności od jednostki, do której jest prowadzony. Z naszej strony możemy zapewnić, że jest on maksymalnie skrócony, aby nie angażować czasu Kandydata. Do rekrutacji do jednostek medycznych Kandydat zapraszany jest bezpośrednio do placówki medycznej, dzięki czemu Kandydat ma możliwość zobaczenia m.in. potencjalnego miejsca pracy. Do jednostek administracyjnych, do naszych biur w Krakowie i Warszawie, w proces decyzyjny jest włączony Dział HR. Jeśli mamy potrzebę weryfikacji wiedzy merytorycznej, możemy poprosić o wykonanie zadania, którego efekt może być warunkiem do zaproszenia do kolejnego etapu rekrutacji. Jednakże rozwiązanie case study, nigdy nie wymaga poświęcenia kilku dni.

@Werty

Ze mną zrobili to samo, ale miałam rozmowę rekrutacyjną, szkoda, że nie przeczytałam tego posta wcześniej.

@Werty

Ale wiedziałam, że odp. na 2 pytanie to nie zwykłe i proste zadanie - budżetując kapitał pracujący, ale know-how pracownika (czyli chcieli cały model (wykonanie+forecast+budżet).

@Werty

Niestety znam osoby na wysokich stanowiskach znających pracownika rekrutującego.

Elżbieta

Pracowałam w scanmedzie w Krakowskiej oddziale dłuższy czas i to co się tak działo wolało o kontrolę z Pipu. Brak dostosowanego stanowiska, wydzwanianie do pracowników na L4 że mają wracać, zarzucanie że symulują (oczywiście kontroli nigdy nie zrobili bo po co, lepiej pracownika obsmarować przed innymi), szantaże, wykorzystywanie pracowników (nieludzka ilość nadgodzin i krzywa mina za każdym razem kiedy chciałeś je wybrać) Niekompetentni przełożeni nie mający bladego pojęcia o tym jak wygląda praca ich podwładnych i nie mogący pomoc. Moje ulubione stwierdzenie "jak nie wiesz to dzwoń na helpdesk" a helpdesk odsyła do przełożonego i tak w koło Macieju. Porażka jednym słowem, najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam.

fogo

Przede wszystkim to szpital, który (usunięte przez administratora) pacjentów. Najpierw przyjmuje na NFZ. Później po miesiącu od operacji wymagają kontroli....tylko że nie ma miejsc do lekarza. Zapłaciłem więc za wizytę 350 zł. Leksrz stwierdził, że konieczny jest rezonans...ale na prywatnej wizycie nie wypisze mi skierowania na NFZ. Czyli za rezonans muszę też zapłacić. Poleca mi żebym zarejestrował się do innego (sic!) lekarza i żeby ten dał mi skierowanie na NFZ...ale do innego lekarza są miejsca...za rok!!!! Po rezonansie oczywiście muszę znów do nich przyjechać na kontrolę...kolejne 350 zł a rezonans pewnie ze 600-700. Taki sobie wymyślili system żeby doić z chorych ludzi kasę.

PaPa

Przykro mi to pisać ale Scanmed jako pracodawca jest firmą marną. Stawki najniższe na rynku. Podwyżki tylko te wymuszone przez ustawy... Przekonanie kadry zarządzającej, że pracownik da z siebie wiele za tak niewiele - BŁĘDNE!

Urszula

Jak wyglądają zarobki w Scanmedzie? Czytałam w wątku, że pojawiły się co do nich zastrzeżenia.. Dlatego chciałabym się zorientować jaka stawka jest oferowana. Napiszecie?

Bida
@Urszula

To zdecydowanie zależy od działu. Ale jak to mówią: szału nie ma. Na najniższych stanowiskach dominuje najniższa krajowa. Premii brak. Na wyższych stanowiskach jest trochę lepiej ale nie zmienia to faktu, że w porównaniu z innymi pracodawcami, Scanmed wypada blado. Najgorsze jest jednak to, że ilość obowiązków jest niewspółmierna do wysokości zarobków. A to skutkuje ciągłym spadkiem jakości usług. Pracownicy czują się niedoceniani, motywacja spada, zaangażowanie również. Przykro patrzeć na to, jak odchodzą kompetentni i wartościowi pracownicy.... A pozostali często pracują w myśl zasady: jaka płaca taka praca.

Just
@Urszula

Zarobki bardzo słabe w porównaniu do obowiązków, których jest coraz więcej. Brak benefitów. Czasem ma się wrażenie, że gdyby nie najniższa krajowa pracodawca zamiast podnosić obniżałby wynagrodzenie.

Urszula
@Just

A jakie obowiązki dochodzą? Wspomniałaś/eś, że jest ich coraz więcej. Co do zarobków w Scanmedzie to czy pensja, którą dostanie się na początku obowiązuje później już przez cały czas? Czy jest możliwość uzyskania podwyżki? Jeśli tak, to w jaki sposób można sobie na to zapracować?

Na szczęście już nie wasz pacj

Nie polecam żadnej przychodni scanmed. Jest to najgorsza placówka medyczna z jaką miałem styczność, a jako już pracownik medyczny odwiedziłem ich już kilka. Firma ta nie docenia i bagatelizuje pacjenta. Nie liczy się w ogóle z jego zdaniem, czy z jego obawami. Traktuje go jak śmiecia i do tego bezczelnie i arogancko traktuje. Nie trzyma się w ogóle terminów czy w ostatnim momencie, bez zgody ani poinformowania osoby zainteresowanej, zmienia terminy wizyt. Na prawdę z takim brakiem szacunku jeszcze nigdy się nie spotkałem. Pamiętajcie że NIE JESTEŚCIE NIEZASTĄPIENI. A innych przestrzegam i radzę jak najszybciej zmienić tą placówkę medyczną.

Werty

Skandaliczny i nieprofesjonalny proces rekrutacji. Unikać i jeszcze raz unikać.

Czy w Scanmed S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Hr

Tak...

Zostaw merytoryczną opinię o Scanmed S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scanmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanmed S.A.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

Scanmed S.A.