Opinie o Scanmed S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Scanmed S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanmed S.A. w Warszawa

Słabomir

To ja kilka słów o administracji w biurowcu Galileo w Krakowie. Bardzo słabe warunki pracy. Jak ktoś idzie na szkolenie sponsorowane to koniecznie najtańsze. Pracownicy nie mają abonamentów medycznych. Duża rotacja. Ktoś wspomniał o awansach, aby dostac taki awans musisz pokazać, że jesteś gotowy harować 24/7 i masz w (usunięte przez administratora) żonę, dzieci i resztę swojego życia.

Maciek

Bylem umowiony na platne badanie (ktore kosztowalo 150 zl.) Na konkretna godzine, a mimo to musialem czekac w kolejce. Nieprofesjonalne podejście do pacjenta, słaba informacja. Jeśli za coś płacę to wymagam profesjonalizmu.

kr01ka

Widzę że są tu opinie całkiem negatywne albo całkiem pozytywne, a prawda jak zwykle leży pośrodku, tzn. zależy do jakiego działu się trafi i kto jest przełożonym, bo są fajne osoby z którymi można się dogadać, ale są też mniej fajne, jak zresztą wszędzie. Natomiast pewne jest to, że ta firma zdecydowanie umożliwia awans, bo rzeczywiście jest bardzo dużo osób które kilka lat temu zaczynały na najniższym stanowisku a teraz są już managerami albo i wyżej. Nie jest to najlepsza firma pod słońcem, ale nie jest też tak źle jak wskazują niektóre opinie tutaj.

Honorata

@Sarna Czy orientujesz się na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik na początkowym szczeblu w Scanmed? Czy Grupa Scanmed oferuje swoim pracownikom świadczenia pozapłacowe? Napisałaś, że od ubiegłego roku sytuacja w firmie zmieniła się na lepsze. Czy jest jeszcze coś, co według Ciebie wymaga poprawy? Co byś doradziła pracodawcy?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HR w firmie Scanmed S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Sarna

Pracuję w tej firmie od początku jej istnienia i jest wiele osób nadal pracujących już od prawie 15 lat. Szereg pracowników młodych przeszło kolejne szczeble kariery. Zarząd wymienił się kilka razy więc były jak w każdej firmie kryzysy. Od ubiegłego roku po zmianie kadry kierowniczej zdecydowana poprawa. Atmosfera bardzo dobra. Jeżeli ktoś pozna swoje obowiązki, jest pojętny i szybko się uczy nie ma co narzekać.

Daria

Czy rzeczywiście nie ma nic o czym można napisać pozytywnie?

@Daria

Pracowałem przez 7 lat. Jedyne, co pozytywnego przychodzi mi do głowy to wspomnienia sprzed tych 6-7 lat. Teraz jakoś trudno znaleźć mi coś na plus.

Lucy

Pracuję w Scanmed już jakiś czas, podzielę się swoimi obserwacjami: - pracuję w fajnym zespole, jesteśmy dopasowani charakterologicznie i dzięki temu praca jest o wiele przyjemniejsza. można razem pożartować, w innych działach, jak zauważyłam, też tak jest. - jestem zadowolona ze swoich zarobków, owszem, są w firmie stanowiska gorzej opłacane, ale to podobno ma się wkrótce zmienić - jest dużo awansów i przesunięć pracowników wewnątrz firmy, na stanowiskach wyższego szczebla jest sporo osób, które z biegiem czasu awansowały z najniższego stanowiska. polecam szczególnie dla studentów albo absolwentów, można się zaczepić na rejestracji, a potem przeskoczyć do wymarzonego działu (oczywiście jak ktoś jest rzetelny i godny polecenia) - nie trzeba powielać procesów kropka w kropkę, tak jak w innych korporacjach (mam porównanie). jest sporo miejsca na kreatywność, a propozycje własnych rozwiązań są przez mojego menadżera mile widziane - nie ma monotonii, ja akurat nie lubię robić w kółko tego samego i to dla mnie duży plus. - nie robię nadgodzin, a nawet jestem do tego zniechęcana, mam rodzinę i staram się zdążyć ze wszystkim w ciągu tych 8 godzin.. Generalnie polecam :-)

O ironio!
@Lucy

Napisała osoba z HR:) Jakie to wiarygodne...

@Lucy

Pozdrawiamy pracowników biurowych z Galileo na ul. Armii Krajowej. Zazdrościmy. Niby ta sama firma, a traktowanie jakże różne.

TykTyk
@O ironio!

No to może chociaż w HR tak mają...

Zrezygnowany

Niestety to chyba pojedynczy przypadek, bo pracownicy w administracji są bardzo źle traktowani - zresztą podobnie jak medyczni. Liczy się tylko kasa.

Bob
@TykTyk

Ja nie wierzę nawet w ten pojedynczy przypadek. HR jest żyłowany do granic możliwości. W kadrach i płacach mają wiecznie wolne wakaty, rekrutacja to jedna osoba, szkolenia też. W firmie gdzie jest ponad 3000 pracowników :O

Szkoda czasu

Jestem pracownikiem Grupy Scanmed... Ale powoli dojrzewam do dec o zmianach bo mam już dość. Z przykrością muszę stwierdzić, że firma sama pracuje na to żeby otrzymywać negatywne opinie i niestety "cieszyć się" złą reputacją :( Firmą zarządzają osoby niekompetentne, które nie posiadają jakichkolwiek zdolności interpersonalnych. Zasada: "tańczysz tak jak ci zagramy" sukcesem murowanym. nie daj Boże żebyś miał swoje zdanie... Wychodzenie po przepracowaniu standardowego czasu pracy jest traktowane jak zbrodnia a nadgodziny, które sa realizowane - skrupulatnie ukrywane i nie wypłacane:( Praca na tanich materiałach. Oszczędności kosztem pracowników i pacjentów. Zmniejszana kadra medyczna powodująca frustrację zarówno u pacjentów jak i pracowników. Wnioski o podwyżki traktowane jakby pracownik chciał okraść firmę. Nie polecam... Szkoda nerwów bo i tak niczego się nie nauczysz - już powoli nie ma od kogo.. Albo zwalniają wartościowych pracowników albo ci odchodzą sami.

ja1

Nie polecam- pseudokorporacja, gdzie panuje totalny chaos. Niskie zarobki- nieadekwatne do obowiązków i odpowiedzialności. Długoletni pracownicy odchodzą, nowi nie wytrzymują presji. Każdego ostatniego dnia miesiąca wszyscy zastanawiają się kto dostanie wypowiedzenie albo sam zrezygnuje.

Częste rotacje, fatalni kierownicy, dyrektorzy, kiepskie płace. Brak możliwości rozwoju. Zwiększanie obowiązków bez zmiany wynagrodzenia.

Ciągłe rotacje, fatalne kierownictwo i płace. Brak możliwości rozwoju. Notoryczne zwiększanie ilości obowiązków bez zmiany wynagrodzenia.

Nie nie nie

Wszyscy stąd uciekają!!!!!!!!!!! Przestrzegam!!!!!!!!! Beznadziejny sprzęt do pracy , socjal praeie zerowy. nic nie działa, płacą tyle, że sami sie wszyscy nawzajem pozagryzają/. Jak ktoś składa wypowiedzenie to dostaje skrzydeł!!!!!!!!!!!!!!!

niewazne

Dziwna atmosfera, wielka korporacja i jeden wielki chaos. Ciągłe zmiany dyrektorów, kierowników, pracowników...ciągłe roszady wśród ludzi, co może świadczyć, że w tej firmie czesto nie szanuje się pracowników. Wszystko zależy w którym dziale się pracuje i przede wszystkim KTO JEST PRZEŁOŻONYM. |Podwyżki nie mile widziane,awanse rzadko...szkolenia- prawie w ogóle. Ogólnie nie polecam, jedynie ktoś o mocnych nerwach, jako pierwsza praca owszem, na stale nigdy w zyciu.

onawglanach

Te negatywne opinie sa chyba mocno przesadzone. Pracuje juz prawie rok i zdarzyła mi sie jedna sytuacja, kiedy faktycznie musialam zostać w nadgodzinach ale mialam je potem normalnie rozliczone. Atomsfera jest normalna, nikt mi nigdy nie robił problemów z urlopem ani nie dzwonił po nocach (pracuje w administacji). Zauważyłam że jeśli ktoś sie sprawdza to jest doceniany i faktycznie jest możliwość awansu, tak bylo w przypadku kilku znajomych. Wypłata jest na czas. Ludzie sa spoko:-)

Jestem już byłym pracownikiem tej firmy i z czystym sumieniem Nie Polecam. Praca wykańcza psychicznie. Kiepska atmosfera, Zarząd, który masowo zwalnia. Jesteś chory? Pójdziesz na zwolnienie? Lepiej od razu złóż wypowiedzenie, bo inaczej oni Cię ubiegną. Nie jest dobrze widziane chorowanie czy pracowanie 8 h - masz robić nadgodziny, oczywiście niepłatne. O podwyżkach czy awansach nie wspomnę. Aha, jeśli jakiś urlop to jesteś przykuty do telefonu służbowego. A spróbuj nie odebrać... To samo poza godzinami pracy. Normą jest telefon/sms/mail o północy z zadaniami do wykonania na dzień następny na 8 rano. Dopiero po zmianie pracy oczy mi się otworzyły i doceniam moją obecną pracę. Niebo a ziemia!

blondi

- praca w nadgodzinach - bardzo niskie stawki wynagrodzenia - zbyt duża ilość obowiązków w stosunku do czasu pracy Ogólnie - nie polecam.

admin

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Grupa Scanmed.

Zostaw merytoryczną opinię o Scanmed S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scanmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanmed S.A.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

Scanmed S.A.