Grupa Scanmed

Kraków

Opinie o Grupa Scanmed

admin 2015-08-03 09:46
Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Grupa Scanmed.
blondi 2017-05-13 19:38
- praca w nadgodzinach
- bardzo niskie stawki wynagrodzenia
- zbyt duża ilość obowiązków w stosunku do czasu pracy
Ogólnie - nie polecam.
Lucy 2017-05-16 08:37
Pracuję w Scanmed już jakiś czas, podzielę się swoimi obserwacjami:
- pracuję w fajnym zespole, jesteśmy dopasowani charakterologicznie i dzięki temu praca jest o wiele przyjemniejsza. można razem pożartować, w innych działach, jak zauważyłam, też tak jest.
- jestem zadowolona ze swoich zarobków, owszem, są w firmie stanowiska gorzej opłacane, ale to podobno ma się wkrótce zmienić
- jest dużo awansów i przesunięć pracowników wewnątrz firmy, na stanowiskach wyższego szczebla jest sporo osób, które z biegiem czasu awansowały z najniższego stanowiska. polecam szczególnie dla studentów albo absolwentów, można się zaczepić na rejestracji, a potem przeskoczyć do wymarzonego działu (oczywiście jak ktoś jest rzetelny i godny polecenia)
- nie trzeba powielać procesów kropka w kropkę, tak jak w innych korporacjach (mam porównanie). jest sporo miejsca na kreatywność, a propozycje własnych rozwiązań są przez mojego menadżera mile widziane
- nie ma monotonii, ja akurat nie lubię robić w kółko tego samego i to dla mnie duży plus.
- nie robię nadgodzin, a nawet jestem do tego zniechęcana, mam rodzinę i staram się zdążyć ze wszystkim w ciągu tych 8 godzin..

Generalnie polecam :-)
były pracownik 2017-08-14 16:50
Jestem już byłym pracownikiem tej firmy i z czystym sumieniem Nie Polecam. Praca wykańcza psychicznie. Kiepska atmosfera, Zarząd, który masowo zwalnia. Jesteś chory? Pójdziesz na zwolnienie? Lepiej od razu złóż wypowiedzenie, bo inaczej oni Cię ubiegną. Nie jest dobrze widziane chorowanie czy pracowanie 8 h - masz robić nadgodziny, oczywiście niepłatne. O podwyżkach czy awansach nie wspomnę. Aha, jeśli jakiś urlop to jesteś przykuty do telefonu służbowego. A spróbuj nie odebrać... To samo poza godzinami pracy. Normą jest telefon/sms/mail o północy z zadaniami do wykonania na dzień następny na 8 rano.
Dopiero po zmianie pracy oczy mi się otworzyły i doceniam moją obecną pracę. Niebo a ziemia!
onawglanach 2017-08-17 18:38
Te negatywne opinie sa chyba mocno przesadzone. Pracuje juz prawie rok i zdarzyła mi sie jedna sytuacja, kiedy faktycznie musialam zostać w nadgodzinach ale mialam je potem normalnie rozliczone. Atomsfera jest normalna, nikt mi nigdy nie robił problemów z urlopem ani nie dzwonił po nocach (pracuje w administacji). Zauważyłam że jeśli ktoś sie sprawdza to jest doceniany i faktycznie jest możliwość awansu, tak bylo w przypadku kilku znajomych. Wypłata jest na czas. Ludzie sa spoko:-)
Zostaw swoją opinię o Grupa Scanmed - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Scanmed