Grupa Scanmed

Kraków

Opinie o Grupa Scanmed

admin 2015-08-03 09:46
Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Grupa Scanmed.
blondi 2017-05-13 19:38
- praca w nadgodzinach
- bardzo niskie stawki wynagrodzenia
- zbyt duża ilość obowiązków w stosunku do czasu pracy
Ogólnie - nie polecam.
Lucy 2017-05-16 08:37
Pracuję w Scanmed już jakiś czas, podzielę się swoimi obserwacjami:
- pracuję w fajnym zespole, jesteśmy dopasowani charakterologicznie i dzięki temu praca jest o wiele przyjemniejsza. można razem pożartować, w innych działach, jak zauważyłam, też tak jest.
- jestem zadowolona ze swoich zarobków, owszem, są w firmie stanowiska gorzej opłacane, ale to podobno ma się wkrótce zmienić
- jest dużo awansów i przesunięć pracowników wewnątrz firmy, na stanowiskach wyższego szczebla jest sporo osób, które z biegiem czasu awansowały z najniższego stanowiska. polecam szczególnie dla studentów albo absolwentów, można się zaczepić na rejestracji, a potem przeskoczyć do wymarzonego działu (oczywiście jak ktoś jest rzetelny i godny polecenia)
- nie trzeba powielać procesów kropka w kropkę, tak jak w innych korporacjach (mam porównanie). jest sporo miejsca na kreatywność, a propozycje własnych rozwiązań są przez mojego menadżera mile widziane
- nie ma monotonii, ja akurat nie lubię robić w kółko tego samego i to dla mnie duży plus.
- nie robię nadgodzin, a nawet jestem do tego zniechęcana, mam rodzinę i staram się zdążyć ze wszystkim w ciągu tych 8 godzin..

Generalnie polecam :-)
Zostaw swoją opinię o Grupa Scanmed - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Scanmed