DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

były pracownik 2014-12-04 15:49:22
Nie warto tu pracować. Kierownictwo z mnóstwem certyfikatów i całkiem dobrym wykształceniem, co niestety nie przekłada się na praktykę. Ludzi traktują tu przedmiotowo (delikatnie mówiąc). Zespół świetny i bardzo zgrany, ale "góra" wyznaje metodę zarzadzania przez konflikt, a tego nikt nie wytrzyma na dłuższą metę. Nie polecam
opinia 2014-12-05 12:10:54
teraz jak "prezesem" jest księgowa to w ogóle nie ma zbyt wielkiej przyszłości dla tej firmy i w tej firmie. Konkurencja poszła do przodu...
ja 2014-12-19 11:18:25
Niestety musze potwierdzic te opinie. Trzeba wyraznie powiedziec ze przez nową Panią Prezes ludzie wartosciowi odchodzą. Reszta szuka pracy. Moze jak to przeczyta to dotrze ze taka jest smutna prawda. Nie nadaje sie absolutnie do zarządzania. Na pewno nie ludzmi.
Oni 2016-02-16 10:01:50
Ryba psuje się od głowy - stare i prawdziwe.
szkolonko 2016-04-24 10:10:27
moim zdaniem jest spoko, szukają też doradcy klienta w szczecinie i koszalinie, nie wymagają doświadczenia, a szkolą ;)
Zostaw swoją opinię o DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.