Centrum Medyczne Renoma

Łódź

Opinie o Centrum Medyczne Renoma

nieciekawie 2011-06-07 22:37:18
haha! no to nieźle. Widzę, że latka mijają, a w Renomie wszystko po staremu... Tę całą panią prezes i jej pionka dawno powinni usunąć. ja teraz mam dla kontrastu dobrą spokojną pracę i pełną szacunku atmosferę. nie muszę się bać, że szefowa będzie miała zły humor i pod byle pretekstem da mi wymówienie - w porównaniu z Centrum Medycznym Renoma dwa różne światy.
Tomasz 2012-05-29 10:02:13
Śmieszą mnie opinie rozgoryczonych i zwolnionych osób - nie tylko w Centrum Medycznym Renoma. Czego to się nie powypisuje żeby podnieść sobie samoocenę. A może warto czasem popatrzeć na siebie krytycznym wzrokiem i zastanowić się nad sobą???
Osobiście pracowałem w Centrum Medycznym Renoma przez kilkanaście miesięcy. Obie szefowe w firmie zawsze były w porządku, konsekwentne, wymagające, ale też potrafiące zmotywować i docenić pracownika. Nigdy nie miałem problemów z urlopem, zdarzało się że dostawałem premie uznaniowe, zarobki jak na polskie realia nienajgorsze. Plany pracy ustalane mailowo z szefostwem i później rozliczane na podstawie tego co się ustaliło - wszystko jasne i klarowne. Ale jak komuś się nie chce pracować i nie wywiązuje się z obowiązków to faktycznie nie ma czego szukać w tej fimie.
Mile wspominam czas, kiedy pracowałem w Centrum, odeszłem tylko dla tego że trafiła mi się niezła praca w Warszawie.
Pozdro dla całego zespołu z Renomy ;)
loozer 2016-04-22 21:43:32
co innego mówią pacjenci, a co innego pracownicy. Renoma jak widać o swoją renomę nie chce dbać niestety.
Zostaw swoją opinię o Centrum Medyczne Renoma - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Medyczne Renoma