Opinie o LAAM Security w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LAAM Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LAAM Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAAM Security w Poznań

Mariusz Nowy wpis

Czyli rozumiem ze macie w firmie problem z kradzieżą tak?

kjjo Nowy wpis

zozol, a Ty nie potrafisz nieco grzeczniej? sorry, ale takie zachowanie mnie razi na forach. Ktoś pisze, że jest zainteresowany firmą. Skoro uważasz, że popełnia błąd, przekonaj go o tym, ale nie wyzywaj.

JP Nowy wpis

Pracowałem pół roku jako agent ochrony w Sephorze. Miałem dużo szczęścia, że trafiłem na taki fajny zespół. Z każdym można było swobodnie porozmawiać, ludzie mili, otwarci. Praca jest monotonna i do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić (chyba, że mamy czas przed świętami, walentynkami, dzień kobiet, itd.), ale na taki okres przejściowy lub pierwszą pracę (jak w moim przypadku) jest ok :) Koordynator [usunięte przez administratora] to mega człowiek, nigdy nie było problemu z dniem wolnym, grafik znany z wyprzedzeniem i robiony tak żeby każdemu pasowało. PIT również dostałem na czas ;) Stawka nie jest za wysoka, chociaż z tego co mi wiadomo to na niektórych obiektach zwiększyli do 9zł/h netto. Na pewno będę miło wspominać współprace :)

re Max Nowy wpis

A pod koniec miesiąca wpływa pensja uzależniona od przepracowanych godzin (:

Czy po rozmowie w LAAM Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Max

Ja podpisałem umowę na zlecenie z tą firmą i jestem zadowolony: praca w sklepie z perfumami cisza, spokój, ciepło, miła obsługa sklepu same kobiety bardzo ładne (: Na umowie na zlecenie mam jasno napisane 7 zł netto, stawka za godzinę pracy, na miejscu podpisuję listę obecności, można wyjść na zaplecze na posiłek 20 minut wcześniej uzgadniając to, bo sklep nie może pozostać bez ochrony, praca polega na obserwacji sklepu klientów, chodzę do pracy na rano od 8:30 - 15:00, po południu 15:00 - 20:30, co dziennie po 5h 30 minut są przerwy 1 dzień, jestem zadowolony. Poszukiwałem pracy, spokojnej, nie na dworze, a z pracą dzisiaj krucho i mam za 7zł h netto wystarczy, fajnie. Praca polega na zabezpieczeniu przed kradzieżą towaru który znajduje się w sklepie. Do tego wydali mi czarną koszulę z pagonami do tego krawat,w własnym zakresie: spodnie (czarne) , buty - mały problem. Mam fajną spokojną pracę w miłym otoczeniu 5 h 30 minut dziennie. Kierownik ( osoba która ustala grafik i podpisywała ze mną umowę ) bez uwag. Czas w pracy szybko mija w tej pracy dochodzą jeszcze inne czynności małe urozmaicenie (zabezpieczanie towaru).

Robex

Co do pracy. Zależy jak kto lubi. Stoisz i jak nie ma ruchu to się nudzisz, jak jest to ze skupienia pod koniec zmiany padasz na gębę. Stawki niskie (7 zeta na rękę...), oczywiście umowa zlecenie (na składki przelewają 10 zeta,bo pracujesz w dwóch spółkach, firma zyskuje Ty tracisz). Atmosfera zależy od punktu gdzie trafisz, myślę,że z normalną ekipą da się dogadać. Szkoda,że wymagają okresu wypowiedzenia umowy (tzn. ty musisz zachować okres, oni nie). Obowiązki masz oczywiście większe,niż w umowie (no a niektórzy klienci słabą pozycję pracownika wykorzystują...śmieci,kartony,pomóż to i tamto etc.) Dobre na trochę,ale na dłuższą metę bezsensu.Większość firm ochroniarskich robi tak samo. Chyba czas by mswia w końcu coś z tym zrobiło.

lisek

Ci z laam to nawet pieniędzy na czas nie przesyłają, jakość ochrony "0"

Dove - 2009-08-02 10:36:09 Typowy [usunięte przez administratora] wykorzystujący ludzi, niewolnicza umowa zlecenie za talerz ryżu dziennie. Wypłata oczywiście nie wpływa na czas i jest to 20 dzień miesiąca a rachunki, czysz itp. do 10. Chodzisz caly dzien po sklepie jak obłakany bo profesjonaliści zawsze i tak coś ukradną, a jak nie ukradną to wiele sklepów wogóle w nic nie inwestuje, i np. są dni bez ochrony :E więc można wtedy coś wynieśc. Pretensje później spadają na pracownika ochrony gdzie zazwyczaj niedowartościowani pracownicy sklepu, zaangażowani w wyścig szczurów i chęc pokazania, że też mają trochę władzy mogą się wyżyc. Praca ogólnie dla osób które straciły pracę przez rzekomy kryzys, albo nie mogą nigdzie znalesc innej, albo jeszcze odpowiada im mało ambitna praca. Reasumując praca stresująca, niewolnicza, kołchoźnicza, nieopłacalna. Jak to wypłata nie wpływa na czas? Dzwoniłem po pierwszym miesiącu i w księgowości mi powiedzieli, że przelewy wysyłają 15 każdego miesiąca. U mnie kasa jest 16 lub 17-go. I tak jest od paru miesięcy. Kiedyś zdarzyło się ze przelew przyszedł 19 ale wtedy był długi weekend... A robota czasami faktycznie nudna

Zostaw merytoryczną opinię o LAAM Security - Poznań

LAAM Security