Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Alicja

@ona bo nie promuję. A kwestię usuwanych komentarzy musisz już wyjaśnić z administratorem portalu (admin@gowork.pl). On Ci dokładnie wyjaśni powód ich usunięcia. @Np. nie zajmuje się tym sama. Uwierz, że większością firm opiekuje się jakiś moderator.

Alicja

@Ja nie szukam sensacji, ale chcę, żeby wszystko było wyjaśnione na forum. @taka jedna nie wiem o jakich aneksach piszesz, bo nie pracuję w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) i nie wiem jak to funkcjonuje. Nikt z firmy również mi nie płaci za promowanie, bo tego nie robię. Jestem moderatorem forum gowork.pl i jestem tylko tutaj po to, żeby Wam pomagać w zdobywaniu informacji.

@Alicja

Pisze Pani ,że nie promuje tego zakładu. Jak to się ma do usuwania mało wygodnych faktów dla tego pracodawcy i mały przykład Pani obiektywizmu. Dlaczego został usunięty post o wysokości socjalu -250zł brutto. Taka jest prawda, 2 razy po 250 brutto -święta BN i przerwa urlopowa. Dodatkowo wycieczka w góry i impreza na koniec roku. Rozumiem, że kwota jest mało atrakcyjna ale prawdziwa.

Np.
@Alicja

Srały muchy bedzie wiosna bedzie trawa lepiej rosła.... Nie wierze tej kobiecie :) tyle firm i opinii na gowork a opiekuje sie np.... Hehehehe

Gutek
@ona

Zamiast organizowac jakieś beznadziejne wycieczki , ktore nic nie wnosza tyle tylko ze mozna sie za darmo napic i zeżreć to lepiej rozdzielili by te pieniadze na powyzki... Wtedy moze starczyłoby zeby sprawiedliwie kazdy dostał. W góry to mozna sobie jechac na swoja rekę z rodzina. Wielki gest wyjazd w góry na ktory połowa ludzi nie jedzie, bo tez po co...atrakcja zarcie i chlanie. Wielka integracja a poźniej jeden drugiego obgaduje jak to sie nie nachlał. Zenada, ta firma jest dla desperatow , dookoła fałszywi ludzi i konfidenci ktorzy tylko patrza zeby kierownikowi w tyłek wejsc. Najwieksze podwyzki przyznane najwiekszym lizusą , ot cała prawda. Reszta to śmieci, ktorzy robia na cała reszte.

Fak

Znowu produkcja zrobiona w bambuko... Operatorki marne "podwyzki" a starterzy kokosy x4

(usunięte przez administratora) jakich malo za najnizsza krajowa, na magazynie troche wiecej ale rotacja jest wiec tez nie ma szału. Tylko dla desperatow.... Poza tym szkoda zdrowia i nie placa szkodliwego.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Alicja

@Ona oczywiście firma nie ma obowiązku dawać takich benefitów, ale pewnie pracownicy chcieliby jakiekolwiek i dlatego toczą rozmowy na ten temat. A nadgodziny w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) są obowiązkowe?

***

Hej. Są w tej firmie jakieś socjalne ? Wczasy czy na święta

@***

Tak 250 zł brutto

NP
@***

Za 2016r. zyski całej grupy Sintex NP wyniosły 251 milionów euro a firma nie chce nam zaoferować karnetów na siłownie, basen itp. o które prosimy od ponad 3 lat. Ale zostać dłużej w pracy to mus bo jeden "chory" a drugi urlop.

Ona
@NP

Smieszne to jest , jaki obowiazek na firma dawac wam karnet na basen czy siłownie???? No bez zartów że nie stac Was na karnet... A za nadgodziny macie placone, wiec wypada sie cieszyc ze sa nadgodziny , bo uzbieracie na basen czy siłke jak tam wolisz ;-)

NP
@Ona

Nie pisałem że ma dać ale mogłaby. Ale jak nie to nie.

E.T.
@ona

Buhahaha ...... I gdzie za to wyjedziesz ? Na Paprocany ?

ONA

... i pierwsze aneksy rozdane :)

Maja
@ONA

Co za aneksy różdżki?

Alicja

@ola, @Hanio czyli dobrze się bawiliście na wigilii pracowniczej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Co się tam wydarzyło, że aż szyba została wybita?

@Alicja

Nic sie nie wydarzyło kobieto, szukasz dziury w całym jakiejś sensacji ? Nuda !!!!

taka jedna
@Alicja

Płacą Pani za promowanie firmy - czar pryśnie po aneksach.

@taka jedna

Haha, jakie aneksy.... Zlituj się

Alicja

O czyli bogatą wigilię mają pracownicy w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). A możecie coś więcej powiedzieć o konkursach organizowanych przez pracodawcę? Co na przykład trzeba zrobić by wygrać smarfon lub tablet? To jest tylko zwykł losowanie wśród pracowników czy trzeba się czymś wykazać? Bardzo fajne urozmaicenie dorocznej, świątecznej imprezy.

ola

wigilia mega spokojna :D

Hanio
@Alicja

Tak i ta szyba rozwalona :)

Liv
@Hanio

Moglo byc gorzej ;)

ktoś
@Hanio

Jaka niby szyba? Chyba coś mnie ominęło...

Alicja

@Wix czyli w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) jest organizowana wigilia dla pracowników? Co roku jest taka impreza? Jak ona wygląda? czy pracownicy dostają jakiś prezent wtedy od pracodawcy? Można taką imprezę integracyjną potraktować jako benefit.

@Alicja

kazdy dostaje w kopercie premie roczna

Franc
@Alicja

Impreza wigilijna jest co rok. Atmosfera jest fajna, są tańce jest alkohol dobre jedzenie. Można też wylądować nagrody np. smartfon, tablet, bilety do kina, zaproszenia na kolacje we dwoje. Super sprawa. Komu się nie podoba nie musi przychodzić.

Franc

Wylosować nagrody

czyli
@ona

gube koperty to są wszyscy zadowoleni do domow wracaja :)

Bella

Za te wszystkie reklamacje podwyżki nie będzie. To byłby naprawdę dobry gest ze strony NP jakby pod koniec stycznia były aneksy.

Porażka
@Bella

To niech nawalą każdemu jeszcze wiecej maszyn i "setek" to na pewno reklamacji bedzie mniej :p

Stawki

Porozmawiajmy o stawkach niech zrobi sie szum nie kazdy ma najnizsza krajowa albo prawie najnizsza sa tacy ktorzy maja 2700brutto na produkcji

@Stawki

oj to nieźle:):):)

Ale Wam sie nudzi , wezcie sie lepiej za robote bo takie głupoty piszecie że to brak słow.

@anonymous

Ale cisza i spokój Wszystcy wzięli się do roboty Tylko taki niesmak w (usunięte przez administratora) pozostał po tym darciu i straszeniu i ubliżaniu. Czas na refleksje i pukniecie się w czoło

@J-23

Administrator powinien założyć słownik niecenzuralnych słów bo piźdź... mu leżą a (usunięte przez administratora)...nie- gdzie logiką

@J-23

Administrator jest robotem, a mnie każą udowadniać ,że nim nie jestem

Jo

Jak cie kręcą stare jajca to juz twoj problem :)

Olo
@Jo

Tak? To powiedz Kazikowi że ma stare jajca to zostaniesz tylko z pudelkiem.

@Jo

Przecież nie o jajca chodzi tylko to co pomiędzy co zapomniałaś No tak nie widzisz różnicy pomiedzy L/P a tym co pomiędzy

@konik

Biedna ma trzy jajeczny makaron i pudelka

@Jo

O rany jaka w tobie złość że nie da się zniszczyć wszystkich luster na świecie Dobrej nocy z pudelkiem on kocha bezwzględnie

@konik

Oj nerw nie wyttzymał Bedzie się trzeba zwolnić zgodnie z obietnicą

Hahahahaha

Panie kolo 50tki tez widac dopada kryzys wieku sredniego skoro wpierdalaja sie w czyjeś zycie (usunięte przez administratora) o tym wiedząc :) zazdrosne stare piździochy haha

Huf

Kto ma kryzys? Nie zauwazylam :D

Konik
@Huf

A widzisz że nie widzisz > pewnie ten co widzi sądzi po sobie a raczej swoim chopie

robotnik

Kryzys wieku średniego wraz z andropauzą dopadł pana tuż przed 50-tką. Ot cały sekret...

@robotnik

Widać że na okresowe nie musimy chodzić bo są chetne testerki wykrywające andropauzę U ilu mężczyzn w firmie wykryłaś te niedomagania ?No chyba że jest to jakiś ciepły kolega

@robotnik

E jak są romanse na porządku dziennym to jest NP romans to fajna firma A starsza pani może rozrusza andropauzowca może chłopina jeszcze się obudzi

@konik

A mnie o romansach nic nie wiadomo, chyba jestem nie na czasie, i za bardzo wczuwam sie w prace

J 23

Oczywiście jestem przeciwny obłudzie i dwulicowości Kiedy przyjąłem się do interplastu zostawiłem telefon w szatni .Zauważyłem jego brak przed domem i wróciłem po niego po 18 -tej Był tam gdzie go zostawiłem Zostaw dziś nożyk lub kleszczyki Nawet spod maszyny pustą paletę potrafi rąbnąć koleżanka Prawie każdy kto przyjął się po 2012 r. na początku "kariery" został osądzony , zaszufladkowany , i obwąchany A tu akurat jest palący problem, bo nie pracujemy sami więc chyba nikomu oficjalnie w twarz nie ma potrzeby mówić Teraz ostatnio stało się modne donosicielstwo na "kolegów" i "koleżanki" z tej samej brygady Głupie jest donoszenie na fakty , które prawie 100% załogi są znane i raczej ogólnie dostrzegane Zazdrosne starsze panie nie mogą pogodzić się z przemijającym czasem działającym na ich niekorzyść. To przykre .Nudne jest takie życie( swoje) Trzeba interesować cudzym skomentować osądzić Szkoda , że nie można skazać wtedy katów byłoby więcej niż skazańców I pewnie to jest zakład pracy I jak ktoś po ble ble jeden więcej drugi mniej to co robota nie zrobiona. Reklamacje nie biorą się z ble ble tylko np. przychodzi paniusia do obsługi 100% kontroli i robi egzamin A gdy się patrzy nieraz na wzorce przyklejone do plexi porysowane a to na zielono i czerwono, albo patrzy do dokumentów które muszą być przeczytane i zrozumiane i widzi się krotność gniazd 1+1+1 To przypomina Wypowiedź pani która powiedziała że fajne są te magnesy, ale mogłyby być mosiężne Można być zdrowym w takiej scenerii?

Oj kochali się

Kochali się - ludzie jak ,mówi Alwaro Teraz też się kochają tylko inaczej

@J-23

Ja uważam że kochają się tak samo.

@J-23

Ja również nie polecam pracy w NP no chyba, że chce wypaczyć sobie charakter , albo jest masochistą Jeśli ktoś nie zamierza się hajtnąć z firmą naraża się na gniew Królowej Matki , która jak sama mówi porozcinała by głowy za liczne niekończące się reklamacje ,bo operatorki są na takich obrotach że zapomniały o podwyżkach i premii . Premii która utonęła wraz z pomysłem Później nie dziwota że niektórym się kiełbasi we łbach i z powodu braku premii próbuje dorobić jako fotograf lub na wyższym szczeblu jako fotograf tech. donosiciel cdn

Zgadzam się z wszystkim co tutaj dzis napisaliscie.... Ludzie sa tak fałszywi że to sie w pale nie mieści... Zawistni... Zazdrośni... Chodza obgaduja, wymyslaja niestworzone historie i kłamstwa byle tylko komuś zrobić na złosc , ale wlasnie tak to jest jak sie nie ma swojego życia .... Współczuje wszystkim tym ktorzy tak sie zachowuje bo tylko sie ośmieszaja i pokazuja jakim sa zerem

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)