Opinie o HT Skit Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HT Skit Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w HT Skit Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HT Skit Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Zainteresowana

Dzień dobry. Na czym polega praca w tym zakładzie? Czy jest to ciężka praca fizyczna jak dla kobiety?

Anka
@Neutralny

Zarobki 4 tyś brutton + możliwa premia,a nic się nie zmieni na lepsze. Tyle samo zarobisz sprzedając gacie na bazarze pracując bez żadnego stresu na 1 zmianę.

@opmasz

Pracuję od dłuższego czasu. Dla mnie firma jest ok. Wynagrodzenie jest porównywalne do tych w okolicznych zakładach. Praca na produkcji nie jest ciężka. Nie ma problemu z urlopem, gdzie w poprzednim zakładzie był z tym ogromny problem.

@Emilia

Złóż CV dowiesz się ile zarobisz, ale cudów tu nie ma . Do tego jest ciężka atmosfera w pracy i popsujesz sobie wzrok od pracy po ciemku .

Na czym polega ta premia obecnościowa? Co w ogłoszeniu napisali o pracę na produkcji, że po czasie można coś takiego dostać. ja to do tej pory wszędzie miałem za wyniki raczej, przynajmniej w teorii, bo w praktyce to rożnie bywało...

Kama

Cześć, widzę, że aktualnie poszukują kogoś do pracy na produkcji. Stawka, która jest oferowana zaczyna się od 4300 złotych brutto. Skoro się zaczyna, to znaczy, ze można liczyć na jakąś większą? Jeśli tak, to jak ją osiągnąć? Widzę, że czasem pracuje się też w soboty. Jeżeli się to zdarza, to można spodziewać się jakiejś lepszej stawki za pracę w weekend? :-) Z góry dzięki za informacje...

Ktoś
@Kama

Do stawki dolicz sobie 400 brutto premii frekwencyjne która możesz stracić nie tylko za L4. Oczywiście premia po 4 mieś okresie próbnym. I to by było na tyle więcej niż 4242 nie dostaniesz. Praca w weekendy płatne 100%. Na ten moment brak weekendów roboczych więc o czym dodatkowym można pomarzyć. Poszukują ludzi a gdy w końcu jest ich tyle ile powinno być, przychodzi stary i mówi „ za dudzo” i koło się zatacza.

"Słabą pensję"? Myślisz, że gdzieś indziej w okolicy płacą lepiej? ja nie mam takiego rozeznania, a pracowac gdzieś trzeba przecież. A umowa pewna? Jaką dają na start? Ciekawa jestem tego jeszcze.

1 Nowy wpis

W innych firmach płacą może i podobnie , ale są normalne świadczenia socjalne .takie jak wczasy pod grusza, pieniądze na karpia , zajączka , premie roczne , a i możesz dorobić w weekendy jak masz taką potrzebę. Jest bezproblemowy dojazd autobusem o każdej porze dnia .

@Ktoś

jeśli faktycznie premię frekwencyjną można stracić nie tylko za L4, to daj znać, za co. piszesz, że obecnie brak weekendów roboczych. to kiedy można się ich spodziewać? są gdzieś one rozpisane czy raczej to wychodzi spontanicznie? czekam na Wasze odpowiedzi...

Pracuję ktoś z was jako ustawiacz tam? Jaki macie staż? Bo ogólnie ogłoszenie obiecywali, że taka stabilna praca. Ciekawe, jak to wygląda. Na ile ogólnie umowy się dostaje? Na początku mam na myśli i potem też dalej

Stabilna?????? Na kilka miesięcy może tak

Na jakie stanowisko szukają pracownika aż tak długo? Wczoraj wrzucili ofertę dla ustawiacza wtryskarek i chciałem podesłać cv. Nie o to stanowisko przypadkiem chodzi? Serio kilka miesięcy pracy w firmie to maks, i każdy się zwalnia? Mnie zastanawia, czemu firma w takim razie nie próbuje czegoś z tym zrobić :/ Nie ma w zakładzie związków zawodowych, które by coś zdziałały w temacie? Ubezpieczenie i multisport to jedyne benefity? A coś z socjalu? Wczasów pod gruszą itp. nie ma?

Łony

Jakie związki zawodowe, przy kilkunastu polakach zatrudnionych na umowę o pracę nie ma szans. Ustawiaczy, magazynierów, operatorów szukają od kilku lat ,chętny nie ma za wielu i nic nie robią , żeby zachęcić nowych kandydatów ,dopóki kręci się. Ukraińcy też niechętnie tutaj pracują i idą ,gdzie jest w miarę normalnie. CV można wysłać nic to nie kosztuje.

Stażowy

Dodali wczoraj? Przedłużają cały czas ogłoszenie na olx, nie potrafią utrzymać pracowników których mają a co dopiero zachęcić nowych. Magazynierów przez większość czasu dwóch,w ciagu roku kontrolera jakości który był od początku firmy, dwóch zastępców jakości, team lidera trzech zastępców team liderów, ustawiacza który też robił prawie od początku firmy. Firma woli zatrudnić kierownika i dyrektora przez których się ludzie zwalniają i jedyne co potrafią to tylko zrobić (usunięte przez administratora) w papierach, ustalić nowe zasady które niszczą cały porządek pracy i uciec do innej firmy. Potem zatrudnili szefa działu realizacji który był skończonym (usunięte przez administratora) i nie miał pojęcia co ma robić a skończyli na pani koordynator produkcji która bardziej była od kablowania i robienia zdjęć niż od jakiejkolwiek pracy. Bo nikt oczywiście nie przekazał jej obowiązków. Zarząd nie ma pojęcia o tym co tak naprawdę się dzieje. Socjali nie ma i nie będzie póki pewien Włoch siedzi na stołku prezesa. Na ogłoszeniu wielce rozbudowany socjal w trzech punktach które większość firm daje w jednym. Ubezpieczenie i multisport który wywalczyła poprzednia kadrowa która bardziej trzymała z ludźmi niż z zarządem. Ci którzy zostali też szybko odejdą tylko szukają pewnej pracy

Jola
@Zainteresowana

Tak bardzio ciężka nie wytrzymiesz nawet miesiąca

Weronika
@Jola

Żartujesz czy prawdę mówisz? ;-) To co tam niby takiego robicie że taka męcząca?

Bart
@Zainteresowana

Zapiwrdzielasz na 3 zmiany za 2200????

Zuzanna
@Bart

nie doszło do jakiejś pomyłki przypadkiem odnośnie tych paru stówek? pytam, bo to chyba wygląda tak jakby było mniej niż najniższa i mnie o zastanawia. jak zgodnie z prawem jest to zorganizowane?

Co masz dokładnie na myśli? Nie wiem co chcesz powiedzieć przez wyzysk, nie płacą swoim pracownikom? Jak przejawia się ten brak kultury w codziennej pracy?

Neutralny
@Zuzanna

Wynagrodzenie dla operatorów wynosi od 4.000 zł brutto na dzień dzisiejszy + 400 zł brutto premia obecnościowa. Praca polega na odbieraniu detali z maszyny (detale z plastiku), kontroli wizualnej i pakowaniu / odkładaniu ich do pojemników.

Anka
@Neutralny

Firma HT Skit Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Czy HT Skit Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@opmasz

@@opmasz

To co takiego się robi na produkcji, że nie jest ciężko? Kazdy załapie czy moze na początku jakoś szkolą z tego wszystkiego? Za dobrą pracę są dodatki?

Uciekinier
@@opmasz

No to opowiedz jakie premie miesieczne ile procent premi itd.jakie bonusy związane z świętami wczsami pod grusza ile Pan pepe proponuj,jeżeli aż tak miło w tym zakładzie to dlaczego w bliskim okresie uciekło około 10 osób i nadal składają wypowiedzenia cóż to za miły zakład dziękuję za odpowiedź

@Uciekinier

Praca jak jak każda inna na terenach przemysłowych. Stawka mieści się w średniej oferowanej na terenach przemysłowych Minusy -brak corocznych podwyżek ( rosną tylko wraz ze wzrostem płacy minimalnej) - brak możliwości pracy w godzinach nadliczbowych - brak świadczeń socjalnych - kiepski dojazd autobusami - kamer monitorujących pracowników więcej niż w zakładzie karnym - ciemno na stanowiskach pracy Plusy - płaca na czas - zimą ciepło na hali - czysto na stołówce i WC

I co, przez tą osobę pracownicy mają jakieś nieprzyjemności? To co wy tutaj żadnych premii nawet nie macie? Czy może te da się jakoś wypracować? No i jak są to jakie to mogą być stawki?

Blondyna bardzo dużo namieszała, zabrali jej aparat nie miała co robić , więc zwolniła się. Ten etat był chyba stworzony na siłę , wydano bez potrzeby na jej pensje dużo pieniędzy, a zamiast tego szef mógłby na święta dać po dwie babki i dwa wina i zostało by mu jeszcze na nowe opony do Porsche. Chcesz mieć spokojna pracę nie chcesz być (usunięte przez administratora) chcesz zarobić więcej niż 3 tyś , to musisz wybrać innego pracodawcę. Premia.jakas jest, ale nie licz na podwyżki, bony na święta, paczki dla dzieci czy kasy na wczasy pod grusza. Niedługo dostaniemy babkę i wino za 25 zł , oraz życzenia od Niziołka , czyli szefa, który chyba myśli,że ma zakład w Afryce i dzięki niemu mamy tak wspaniałą dobrze płatną pracę. Tutaj większości pracują sami Ukraińcy Polaków zaliczysz na palcach jednej ręki.

Emilia
@1

To ile się tutaj zarabia, skoro nie ma szans nawet na 3000 złotych? Piszesz, że premia jakaś jest. Za co w takim razie? I w jakiej wysokości? Daj znać, bo moje CV już czeka, aż je złożę. ;d

@Emilia

Byli

Właśnie, sami ukraincy Polacy uciekają stawka średnia krajowa premia haha 400 zł zero socjalu a na rozmowach obiecują same dobroci których nie ma i nie będzie

N
@Byli

Kurcze jak tam płacą średnią krajową to jest raj na ziemi , gdzie ja zarobię w okolicznych firmach 8 tyś brutto ? Chyba czas zmienić pracę

@N

może komuś chodziło o najniższą krajową? No chyba że komuś nawet średnia nie pasuje? :D A ta premia 400 zł to za co jest możliwa? Więcej nie da rady dostać?

Premia 400 zł jest premią obecnościową, jest jeszcze premia stażowa (widełki 50/100/150 zł) oraz premia uznaniowa. Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu z działem personalnym. Zapytania można przesyłać na adres @ dzialpersonalny@htskitpoland.com.pl

Zainteresowana

Co oznacza łatwo można stracić premie 400zl? Rozumiem że tylko L4 wyklucza dostanie premii? Jak wkońcu jest z tą premia uznaniowa? Proszę o odpowiedź bo nie wiem komu wierzyć? Nie wiem czy jest sens rozpoczynać pracę w tym zakladzie.

Warunki za co można stracić premie 400 zł są opisane w regulaminie pracy i można się jej pozbyć za szereg różnych rzeczy nie tylko za L4.

@1

A co z premia uznaniowa? Czy jest przyznawania co miesiąc? Czy nie ma? Pracodawca twierdzi że jest premia uznaniowa?

Na parkingu pracowników biurowych nie ma już miejsca.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do HT Skit Poland Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Ustawiacz?

Byłem na rozmowie która przebiegła w miłej atmosferze . Pytania konkretne odpowiedzi na moje pytania również. Spacer po hali. Wszystko ok.

Hania

No i jak, dostałeś się? A jeśli nie to dali jakiś feedback? Zastanawiam się po co był ten spacer po hali? No i podałbyś jakie pytania zadawali? Rozumiem, że to była jedna rozmowa, ile ona trwała?

Chce się przyjąć za magazyniera, co uważacie? Niżej ktoś napisał, że wakaty na to stanowisko nie znikają, bo pewnie niska pensja. Faktycznie coś jest na rzeczy czy to takie gdybanie?? Jak wam sie pracuje, zadowoleni z warunków jesteście? Może mają jakieś specjalne wymagania, dlatego notorycznie kogoś szukają?

Kandydatka

Witam chcialam zapytac jak sie pracuje w HT Skit Poland w Bieruniu? Czy jest tam ciezko dla kobiety? Ogolnie co tam nalezy do obowiazkow?

W Bieruń HT Skit Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Te same ogłoszenia wiszą od kilku miesięcy. Świadczy to chyba o tym, że nie ma chętnych do pracy w HT Skit ( niskie pensje brak dodatkowych świadczeń ? ). W innych firmach szybko znikają wolne wakaty.

W firmie HT Skit Poland Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Ustawiacz. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

robol

brałem udział w rekrutacji na stanowisko ustawiacza kilka lat temu, rozmowa była krótka z panią Basią oraz jakimś włochem. Podstawowe pytanie to dlaczego zmieniam pracę oraz wysokość oczekiwanej stawki. Zadnej konkretnej rozmowy z technologiem na temat przebiegu pracy zawodowej oraz umiejętności

Izabela
@robol

Okej, ale czy doszliście do momentu, kiedy nie tylko Ty mówisz, jaką chcesz stawkę, ale oni dodają, jaką mogą i chcą zaoferować? Pytam, bo liczę, że ją wymienisz, choćby tą, której nie przyjęli. Wiesz, w inflacji każdy grosz się liczy, a ja mam ustawiacza, który chce i musi zmieniać robotę..

X
@Izabela

Nie warto zaczynać pracy w Ht Skit. Zero podwyżek , zero socjalu , zarobki jak w każdym innym zakładzie z wtryskarkami ,a nawet niższe, gdy weźmiemy pod uwagę, brak funduszu socjalnego .

Zuzanna
@X

A alternatywy? Są jakieś w okolicy? Pytam, bo zastanawiam się czemu mimo takiego porównania, które prezentujesz ludzie wciąż byliby zainteresowani pracą. Co w takim razie ich może zachęcać?

Iwona

Czy praca na produkcji jest dla kobiety?

Krystyna

Wspominacie, że praca dla kobiety jest cięzka, i nie wytrzyma nawet miesiąca :( Dośc pesymistyczne, ale chcialabym spróbowac jednak... dlatego ciekawi mnie czy przyjmują kobiety w ogóle? Czy raczej sami faceci?

Co powiecie na temat pracy na produkcji? Dojeżdża ktoś z Lędzin?

Lysy

Na jaki adres email można wysłać CV ?

...

Czy można się dowiedzieć jak wygląda aktualnie praca w tej firmie ? Oraz jak mniej więcej wyglądają zarobki ?

pracownik szukaj id haha

szew z (usunięte przez administratora) wie z czego ida swieta co dasz za robote pracownika babka hmmm za duzo bo stowka była na karpia hahaha takiej sciemy w ogłoszniach o prace nie widziałem nigdzie ale trza próbowac haha

Grupa HT Skit Poland
@pracownik szukaj id haha

Dzień Dobry, Dziękujemy za wyrażenie swojego zdania, niestety nie bardzo rozumiemy treści tej opinii. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z działem personalnym. Jeśli w którymś ogłoszeniu o pracę jest zawarty błąd, z pewnością go poprawimy, natomiast nasze ogłoszenia nie zawierają treści niezgodnych z rzeczywistością. Pozdrawiamy, Zespół HT Skit Poland

Aga
@Grupa HT Skit Poland

No niestety Nigdy nie było paczek na święta i nigdy nie było bonów Po co oszukujecie ludzi którzy chcą pracować?

Ala
@Aga

Czymś musza ściągnąć ludzi do pracy, a ze nic nie oferują wiec (usunięte przez administratora) kiła i mogiła w tym zakładzie. Stanowczo nie polecam tam nikomu pracować

Emma
@Ala

Ja też nie polecam tej pracy strata czasu

Łukasz
@Emma

Wiesz, samo strata czasu niczego jeszcze nie tłumaczy. Pracowałaś tam i stąd twoja opinia? Napiszesz co ci nie pasowało? Więcej konkretów proszę.

nik

może pani wspołwłascicielka firmy zainteresuje sie dogłębnie dlaczego pracownicy uciakaja z firmy?

Aleksander
@nik

Pracujesz w HT Skit? Jaki jest powód takich odejść Twoim zdaniem? Co powinno działać w firmie lepiej, a co z kolei jest w porządku? Fajnie jeśli wymienisz kilka plusów i minusów pracy w tym miejscu, jestem ciekaw jak to wygląda z Twojej perspektywy. :)

Yeti
@Aleksander

Naprawdę nie wiecie dobre sobie, zróbcie zebranie to wam pozostałe niedobitki może wytłumaczą w czym problem dajcie im szansę

Zostaw merytoryczną opinię o HT Skit Poland Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w HT Skit Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HT Skit Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HT Skit Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HT Skit Poland Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Świerczyniecka 88
    43-150 Bieruń

HT Skit Poland Sp. z o.o.