Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

wrrr

podwyżki w końcu!!! wyczekane wytęsknione 150zl brutto

@wrrr

Chyba 50 zł bo 100 dało państwo

oni

Po wizytacji i kontroli maja rozwiązać QRS :(

Ziomek

A co tam na warsztacie słychać?

Jakich bo to jest ważne dla sprawy...o kogo chodzi. Zrobimy co trzeba.

Chyba każdy wie o kogo :-D Pan gwiazda, jeszcze sie okaże że wraca na stare śmieci :/ oby Nie !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno

Wspaniałego wieczoru i ostatniej nocki w Starym Roku życzę wszystkim ...Nowy rok się zbliża wielkimi krokami, stary odchodzi,młody rok przychodzi, życzę Ci wiele szczęścia i radości, wiele miłości i zdrowia przez 12 miesięcy i szczęścia aż do nowego roku. Życzę ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek , pysznego szampana! Choć nie będę z tobą w noworoczną noc,to pamiętaj też o mnie przez następny rok. Wraz ze słowami największej wdzięczności.za wszystkie wpisy odwiedziny i starania.Składam Tobie dzisiaj,w starym roku serdeczne podziękowania. Muzyką wiatru Ciebie pozdrawiam .Uśmiech serca Tobie na nowy rok zostawiam .

Alvaro

Mi dali tylko na marne pół litra:

ona

Dyrekcja i kierownictwo działów rozdało sobie premie ( obiadek - o przepraszam szkolenie w restauracji hotelowej ).

Zal Ci

@Ona

Żal bo wszyscy pracujemy na zysk firmy, a profity dostają wybrańcy.

@ona

Hahaha , to się zwolnij widocznie Cię nie doceniają.

@ona

Ale Was boli.... rety przecież głupi obiad kosztuje ok 50 zł , to co to za pieniądz ?? No żaden , chyba każdego stać żeby sobie kupić obiad , serio wolę sama iść sobie kupić niż czekać aż firma mi postawi ;-)

@Ona

O matko, inteligencja na poziomie dziecka z przedszkola!!! Tu nie chodzi o obiad za 50zł, tylko o to, że dostali kasę (13)!!!

Tylko ile dostali ?? Marne 50 zł a wy płaczecie , przestańcie się poniżać:/

@Ona

Taaaak, pojechali na obiad: zjedli , wypili kompot z truskawek, podali sobie dłonie i poszli do domu. To wersja dla ludu pracującego?, a jaka jest prawda?

A prawdy nigdy nie poznacie ... Nie dla psa kiełbasa

@pracownik

A prawda jest taka że firma sponsorowała jeszcze Wigilię byłym pracownika

Alvaro

Wasze zdrowie!

No No Panowie , dajcie spokój

Mariusz

Wytatułuje sobie elke na czole cfaniaczku

GKS Tychy

Borussia Dortmund - legła warszawa 8 : 4 GKS Tychy - zagłębie sosnowiec 3 : 0 tak tylko przypominam :):):)

GKS Tychy

Wczoraj legia dziś zagłębie :):):) Przykro nam Mariusz :):):)

ona

O matko: 2015 wzrost produkcji o 12%, 2016 wzrost o 20%. Obowiązków ( pracy ) coraz więcej a podwyżki wynagrodzeń o 50-80zł brutto.

tyski synek

Hej obserwatorka skąd wiesz o "słabym" sprawozdaniu finansowym? Kto teraz rządzi zakładem?

Suwnica

Słyszałem, że na Tym zakładzie działa coś takiego jak L4 na żądanie. Można wybrać 4 miesiące w roku. Czy to prawda?

obserwatorka
@Suwnica

Tak to prawda. Osoby z biur i śmietanka kierownicza dziwnym zbiegiem okoliczności chorują ( i oczywiście L4) w czasie przerw urlopowych.

him

kto to syrena??

obserwatorka

W kadrach można się zapisać na kurs języka ukraińskiego - wszystko po to by pracownicy mogli porozumiewać się między sobą :) Zakład miał w ramach promowania polskiego kina zakupić bilety na film Wołyń ale obawiał się incydentów na tle narodowościowym i pomysł spalił na panewce. Wolno ale systematycznie wychodzi brak kompetencji naszej kadry kierowniczej - efekty są już widoczne( sprawozdanie finansowe za miniony miesiąc).

Mick Joger

Cześć rozmawiałem z P...nim nie będzie jak myślicie brak ludzi do pracy. Będzie konkurencja za wschodniej granicy, dziwne że mały z dziurawymi zebami jeszcze Węgrów nie sprowadził? A co na to nowa władza wymieka? czy pilnuje samochodu i powrotów na Dolny Śląsk?

ona

Firma organizuje kurs języka ukraińskiego ( by stara załoga mogła się dogadać z nowymi pracownikami).

Capra hircus

Darmowa sauna w piękne letnie popołudnia, oczyszczające drogi oddechowe specjalne kadzidełka i wiele innych atrakcji jak i również kuracje odchudzające zapewnione dzięki wynagrodzeniom na których nie przytyjesz

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)