Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

ona

Uuuuuuuuuu królowa matka prawie zaniemówiła,napoleonek jakiś taki znerwicowany, dyrektor zamotany ( to akurat norma) - co to się nagle porobiło:)

kris

Kto narzeka ten narzeka... mi jest dobrze. Kasa dobra , umowa pod firme i na miejscu . Codziennie w domu ,rodzinka i znajomi na miejscu, i dziękuję za jakies wyjazdy. A jak Tobie tam tak cudnie to siedź

Marqs
@kris

Jak Tobie jest dobrze to się cieszę bo to była wiadomość dla ludzi którzy narzekają na tą firmę. Ja tam nigdy nie pracowałem więc nie znam tematu. Pozdrawiam

Marqs

Skoro tak Wam tam wszystkim źle to dlaczego nie szukacie innej pracy?? ja obecnie przebywam w Holandii i mimo iż pracuję przez pośrednika na zarobki nie mogę narzekać. Stać mnie na zapłacenie rat i kredytów i jeszcze zostaje a to że jestem daleko od domu,rodziny i znajomych to inna bajka ale coś za coś. Wyjechałem z naszego kraju dla kasy i nie wstydzę się tego a wy czemu boicie się podjąć takie ryzyko?? I nie tłumaczcie się nie znajomością języka bo takich tu jest dużo w Holandii co nie znają słowa po angielsku. Zapraszam za granicę. Jak braknie ludzi do pracy w Polsce to może zaczną doceniać pracownika. Pozdrawiam

Viola

Pewnie przez panią Sabinke z jakosci wszyscy odchodza tak wrednej baby nie spotkalam a co do zarobków dramat

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Kris

Tak więc nasuwa sie jedno pytanie... po co tam jeszcze pracujesz??? Jest mnóstwo innej , lepiej platnej pracy , wystarczy iść złożyć cv ale nie... Wy wolicie lecieć w kulki - opierniczać się i zarabiać 1500 ... więc Twój wybór, albo gòw... robisz i zarabiasz grosze albo sie zwolnij i idź zapierniczać za lepsza kase... proste NIKT WAS TU NIE ZATRZYMUJE ... WIDOCZNIE CI ODPOWIADAJĄ WARUNKI SKORO SIEDZISZ ROK , DRUGI , TRZECI I KOLEJNY

Kris

A od czego jest kierownik ? Właśnie od tego żeby zarzadzac i wydawać polecenia !! a wy zamiast sie użalac nad soba to zabierzcie sie do pracy... skończcie plotkowac i duperelami sie zajmować

@Kris

Pracujcie, zabierzcie się do pracy... - człowieku, każdy pracuje i każdy czeka na większe pieniądze. Człowiek czeka rok,dwa,trzy i dostaje groszowe podwyżki. Rotacja ludzi jak na lotnisku w sezonie urlopowym, a potem płacz: braki, zwroty...Pracodawca ma w nosie pracowników to pracownik ma w nosie prace! Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA!!!

ona

Pani kierownik ma mnóstwo pomysłów, szkoda ze wraz z pomysłami ( pracownicy mają dużo więcej obowiązków) nie idzie w parze zwiększenie zarobków.

świnia
@ona

Sory ale to nie są wszystkie jej pomysły. Szkoda ze o tym nie wspomni tylko wykorzystuje je bez skrupułów. I niech przestanie kłamać i faworyzować zmianę C. Na zmianie C najwięcej L4.

adam

Biedronka i lidl to katastrofa. Prawda.

kris

Gratuluję i proponuje zmiane pracy do biedry czy lidla.... gdzie zapierniczasz jak wół , pracujesz wszystkie świeta , sylwestra , i weekendy w dodatku uzerasz sie z wrednymi klientami i zarobek 1500 więc faktycznie wszyscy idziemy do biedry

@kris

Biedronka i lidl to nie pępek świata. Tereny przemysłowe - mnóstwo ofert pracy (huf, dayko ....). Wszędzie trzeba pracować, wszędzie dostaje się na start więcej niż w NP POLSKA.

xx

dwa razy w roku premia 250? buhahaha lepszego zartu nie slyszalam :D dodaj dupna wigilie hahaha porażka. Lepiej tam nie isc :) zero przyszłości.. :) zarobki..marne. Babki w lidlu i biedronce wiecej maja niz tam . Kazdy inny zaklad na terenach tylko nie tam

Padłemmmm

Oj to słabo Cię doceniają słabo ....na Twoim miejscu szukał bym nowej pracy

Pytanie czy z czasem można liczyć na odpowiednia podwyżkę?

@Nowy

Pytanie czy z czasem można liczyć na odpowiednia podwyżkę? - po kilku latach około 200 brutto

on

Dla nowych na pewno kiepskie... jak w każdej pracy na początku

nowy

Czyli pewnie stawki nieatrakcyjne...

A przybliżone zarobki? Szukają ustawiaczy czy jest komplet?

@Nowy

Szukają, tyle kasy płacą, że szukają od paru miesięcy!

on

Zależy... jaki staż , wiedza i doświadczenie :)

marcin

mozecie napisac jak wyglada u was praca ustawiacza?zarobki?

Ona

A co Ty taki ciekawski co ??? Zajmij sie praca bo norma kiepska hahaha

piotrus pan

Aaa Koza na produkcji wodza! Będzie się dzialo

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)