Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

ciekawska

Kto to taki?

Nowa

Jak ma to na brodzie to strach pomyśleć co ma w majtach

ona
@Nowa

Wielkiego ptaka, który czyni cuda:)

stara

Przynajmniej dobrze ze nie drapie się po worach ;)

Nowa

Nie wiem, który ma kiłę, ale wiem,który ma M E N D Y na brodzie,nic nie robi tylko się drapie.więc uważajcie!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Nowa

Nie wiem, który ma kiłę, ale wiem,który ma (usunięte przez administratora) na brodzie,nic nie robi tylko się drapie.więc uważajcie!

bolo

Lepiej nie, bo pol firmy na L4 pojdzie heheha

wtf

Najwidoczniej ciebie posuwal a teraz ci odwalilo

cnotka
@wtf

uwazajcie, jeden z nich ma kiłe :) mnie nia obdarował, zrobcie sobie lepiej badania

nie tuszować sprawy

A co ciebie też posuwał?

Madralinska

Czy Wasze zycie naprawde jest takie nudne ze tak bardzo interesujecie sie cudzym? Dajcie juz spokoj. Zajmijcie sie swoimi sprawami. Po za tym to jest forum o pracodawcy a nie o pierdołach.

niesmiala

Jeśli chcesz zdobyć nr telefonu dziewczyny która się tobie podoba to po prostu podejdź i zapytaj a nie pokazuj żeś ciamajda bo na forum o to pytasz ;)

ty gnoju
@niesmiala

A czy pracuje tu jakaś Martyna? Jak nie jesteś w temacie to się nie udzielaj. To jest żona pewnego gościa który tu pracował a ja muszę jej coś przekazać.Solidarność jajników :)

Haha ja 0700 dwa miliony

Jaka płaca taka praca. Wszyscy mają w wszystko w nosie , napoleon lata jak osiołek bo myśli, że krzykiem coś da się załatwić - powodzenia:)

Ona

Masz racje, ja też się tak dawno nie uśmiałam .. Ale błagam panuj nad ortografią... bo w " życiu "takiego byka nie widziałam

lala

Hehe swietny text, w rzyciu sie tak nie usmialam :D

fc

Pomimo to szkoda bo fajni z nich ludzie i dobrymi pracownikami byli więc to tylko strata dla NP

łysy

Na lepszą ? W ich opinii... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:/

No i wczoraj kolejni odeszli z NP i przeszli na lepszą stronę mocy

ole

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;-)

którzy to szczęściaże tatusiami zostaną :)?komu gratulować

Kris

Wszyscy tacy ciekawi a może ktos sie w końcu zastanowi kto będzie pracował jak jak za chwile zaczną sie zwalniać ? Inni na L-4 , kilka wypowiedzeń juz poszło , robić nie ma komu a za chwile jeszcze dwóch odejdzie na tacierzynski i na duro bedzie pusto ! A przyjmuja coraz to gorszych . Dramat , jeszcze góry odchodzi

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)