Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Gogo

Narzędziowiec jak zarabia?

ptyś

na stanowisko specjasiy do spraw sprzedaży maszyn cnc - ooooooo jakas nowość. Człowiek pracuje latami i nawet nie domysla się ,że: interplast, poshman, np zajmuje się sprzedażą maszyn cnc. Z tego co pamiętam to był handelek tworzywami ale maszynami ???? Bałtyk zimny jak uścisk teściowej - pozdro dla wszystkich :)

Majkel

Będzie nabór na stanowisko koordynator d/s wysyłek bo obecny pracownik słabo sobie radzi.

majkel

W logistyce. Tylko w biurze, dobra znajomość angielskiego a reszte szybko mozna ogarnąć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

on inni

Tak interplast , ja nie narzekam. . Wystarczy dać trochę z siebie a nie się opierdzielac i liczyć na cuda

OBCY

ZAPOMNIJ

Po roku pracy podwyżka około 20 zł BRUTTO, premia 150zł BRUTTO. Zapraszamy

on
@ona

A ja zarabiam 4 koła i mi wszystko zwisa , jeszcze podwyżka przede mną

była

podwyżek nie będzie przez następne 10 lat - wielka była heca w lipcu podwyżka o 150 zł brutto czyli 110 na rękę .żenua

miś

Proponuję zapoznać się ze znaczeniem wyrazów: kpina, szyderstwo... Wynagrodzenie (najniższa krajowa jest przelewane na konto pracownika do 10).

oni

szykują się duże podwyżki, nowi po 100 a starzy po 20 zł jak zawsze. ....

A mnie się wydaje że jak ktoś leci w kulki to trudno żeby koksy dostawał i podwyżki...No sorry , jak ktoś większość czasu siedzi na l4 i robi z wszystkich idiotów a zwłaszcza z kierownika ( który chyba jest na prawdę naiwny, wierząc w te bzdury ) to czego taka osoba oczekuje .... ? Jakiej podwyżki, jakiego awansu !!!! Każdy chodzi jak mu się podoba, drugi prawie 2 miesiące na l4 siedział - No aleuro było więc trzeba było meczyki oglądać :-/ a potem każdy narzeka No nie dziwię się , już bym dawno pozwalniała tych nierobów, ludzi na wiecznym l4 i innych kombinatorow.

ona

@Mni - 2016-07-27 18:32:46 A mnie się wydaje że jak ktoś leci w kulki to trudno żeby koksy dostawał i podwyżki.. - ups i tu mamy paradoks ( płyn do płukania tkanin leci w kulki i DOSTAJE PODWYŻKI), d... lizy i dziobale maja podwyżki a te osoby, które pracują na maksa ( nawet po parę lat) tyle co kot napłakał! Czytając wpisy mam wrażenie,że PANIE Z KADR też uczestniczą w dyskusji.

o.n.a

... pracowałam u was i z wami długo ... najgorsze w firmie jest zarządzanie i mobbing... jeśli uważacie, ze jest inaczej piszcie. obłuda i obiecanki - tyle serwuje dyrekcja. Oceniam pracodawcę na słaby mierny. ...co innego obiecują na rozmowie podczas przyjęcia, a co innego pokazuje pasek z wypłaty... :)

Pani z jakości .

Dzięki mogę iść już nawet od jutra ale pod jednym warunkiem ROBOLKU ty ją będziesz mi płacił.

Urzędnik

Na takich delikwentów są sposoby, wystarczy poinformować gdzie trzeba: Skontrolować mogą w każdej chwili Jeśli przebywamy na L4, w każdej chwili możemy się spodziewać kontroli ze strony ZUS. Zakład prowadzi dwa rodzaje kontroli. Pierwszy polega na sprawdzeniu prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich za okres, za który przysługuje zasiłek chorobowy bez względu na czas trwania zwolnienia. Ten rodzaj kontroli zwolnień lekarskich ma na celu ustalenie, czy w okresie orzeczonej niezdolności do pracy osoba ubezpieczona nie wykonuje pracy zarobkowej lub nie wykorzystuje zwolnienia w sposób niezgodny z jego celem. Lekarz orzecznik ZUS, bez względu na czas trwania zwolnienia lekarskiego, ma prawo także przeprowadzić kontrolę prawidłowości orzekania o niezdolności do pracy. JEŚLI OKAŻE SIĘ , ŻE W TRAKCIE POBYTU NA ZWOLNIENIU PRACOWALIŚMY LUB WYKORZYSTYWALIŚMY JE W SPOSÓB NIEZGODNY Z JEGO CELEM, to tracimy prawo do zasiłku chorobowego za cały okres tego zwolnienia. O tym fakcie ZUS zawiadamia w formie decyzji, od której przysługuje odwołanie do sądu w terminie miesiąca od dnia otrzymania wspomnianej decyzji. Co ważne, kontrola prawidłowości wykorzystywania zwolnienia lekarskiego dotyczy także osób przebywających na świadczeniu rehabilitacyjnym.

kris
@Urzędnik

Serio chciało Ci się tyle produkować ? Ja się pytam po co ? Każdy o tym dawno wie i maja to w du.... wakacje są to trzeba dorobić za granicą

ROBOLEK II

Robolku jak ci żal to też możesz iść na L4 kto ci broni ,a jak już wypisujesz coś o rewirach to zapomniałeś o 2 panach którzy na pewno nie przyjdą z L4 do przerwy urlopowej "chyba że".A jeśli chodzi o Panią z jakości to nie zazdrość jej bo i tak mało jest na L4 z jej problemem bo ja bym na jej miejscu siedział ile się da.

ROBOLEK III
@ROBOLEK II

"Pani" z jakości to niech na rentę idzie lepiej razem z "panem" ze zmiany C.

Robol

Nadszedł czas urlopowy więc jak myślicie która cwaniara zamiast przerwy urlopowej pójdzie na L4 i pobyczy się całe wakacje Królowa Matka czy jak co roku "chora" Pani z jakości

ona

List z podziękowaniem od dyrektora - to wszystko na co stać dyrekcje za dobre wyniki finansowe firmy, sorki zapomniałam o 50ZŁ BRUTTO do premii.

ona

Misia Go-Go , chyba widać kto wrócił :-)

kris

Wielcy super pracownicy odchodzili do nowych lepszych etatów... Az tu nagle jeden Pan wrócił na stare śmieci... A cóż tak czyżby jednak nie było tak pięknie i kolorowo ?

operator
@kris

A kogo masz na mysli?

Math

A blondyneczki z quality się cieszą

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)