Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Operator

Książkę piszesz??

operatorka

Chyba z polowa facetow w firmie ale odkąd pojawil się ten jedyny najladnejszy z kawalerow resztę odprawila

bolo

Wy sie lepiej za robote zabierzcie a nie takie durne bzdury wypisywać

@bolo

Zna ktoś może numer telefonu albo email do Martyny?

www

ktory to kierownik tak S zabawiał ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
hmm

a tak w ogóle to najlepsze laleczki są na zmianie C miodzio szczuplutkie sexy zadbane.... az milo popatrzeć

hmmm

a kto to Sz t ? ktos nowy?

uwaga na Sz.T lubi molestować i mobbingować - praktykę ma z poprzednich 2 firm

robotnica

A czym sie zajmuje ten kierownik metod oprocz flirtowaniem? Ile trzeba miec pomyslow zeby miec taka prace na stałe?

produkcja

No i w koncu najwieksza gwiazda jakosci odleciala gdzie indziej i teraz qw sie sypie. Jak to teraz nasza wladza ogarnie? I ciekawe czy pieknis znajdzie metodę jak ta gwiazde zatrzymac skoro narzeczonemu sie nie udało, bo taki to już typ kobiety. Hihi

jo

Fuck them all!

Po aneksach były skrzywione buzie ale przeszło i wszyscy z.... na wysokich obrotach. Mały dyktator i dyro się cieszą a reszta liczy na cud.....

a niech sie walą gdzie chca byle by kur....a do firmy nie wnosic

olo

I tak oto od kilku dni cala firma stoi i wali sie po łbie

operatorka

To już nie flirtuje z logistyka tylko z panem Ladnym?

@operatorka

Ten kto jest bez winy, niech podniesie kamień i pierd....e się nim w łeb! Nie oceniajcie nikogo, tylko żyjcie i pozwólcie żyć innym według własnych wyborów,

A dajcie spokój , szukacie sensacji

abc

Na pewno ale te 2 to nic innego by nie robily ino flirtowaly a pieniazki same z nieba by lecialy. Ta druga to chyba nawet wyrwala na to METODE podczas gdy narzeczony na slub tyral

jaś

Abc.... nie bądź niemiła

@jaś

jest wiecej dziewczyn ktore lubia chlopcow :P

abc

Dobrzy odchodza. Przeciez w zeszlym roku Beti z montazu odeszla a dobra d..a z niej byla i lubila wszystkich chlopcow. Teraz odchodzi Sandra z jakosci ktora tez jest niezla i rowniez lubi wszystkich chlopcow a w szczegolnosci kierownikow. Kto bedzie nastepny ?

Firma jest nastawiona na zysk i cel ma zostać osiągnięty (zwiększenie zysku to premia dla napoleonka, dyrektora i śmietanki). Robole mają pracować i dostać ochłap. LUDZIE NA CO WY LICZYCIE NA NAGŁY WZROST ZAROBKÓW. POLSKA TO KRAJ GDZIE PRACOWNIK FABRYKI MA ZADYLAĆ ZA MARNE GROSZE.

aga

Napiszcie mi czy to prawda ze w Dayco maja byc przyjEcia w niedługim czasie?dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)