Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Ta firam jest tak durna , że to sie w pale nie mieści... Czlowieku ogarnij sie !!!! Jo wiem ze tys sie chopie obraził ale to nie znaczy ze masz do pracy nie przychodzic. Jo wom godom tera bydzie l4 , synek mo pewno katar albo plery go bola, drugi olal system i wogole juz nie przylozl... A teraz inni beda zapierniczac tych leserow. Ja sie pytam kto siedzi w kadrach i przyjmuje takich (usunięte przez administratora) Ja wiem ze tam juz nikt nie chxe robic ale na litos boska to juz jest przesad. Robia sobie jaja z kierownika, dyra i wszysykich do okola . szkoda ze kadra i kierownictwo sobie na to pozwala. Pomiataja Wami jak im sie podoba. Zenada !!!!!!!

Alwaro wracaj !!!!!!!!?!!

Alicja

@Edi rozumiem i dziękuję za wypowiedź. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Pamiętajmy, ze każdy jest inny i każda opinia może pokazywać całkiem nowe doświadczenia.

@Alicja

Doświadczenie ? Przecież tam jest cyrk na kołkach.... Urlop na żadanie - dla pewnych osób to niekonczaca sie ilość, urlop bezpłatyny to jakaś nowość ,idziesz kiedy chcesz i na ile chcesz , zasad to ta firma nie ma zadnych a kłamstwo goni kłamstwo. Jeden wielki wyzysk !

Alicja

@Ja, @Waldus , @Grażyna i Janusz może warto było zgłosić przełożonemu zachowania współpracowników? Może pracodawca nie widzi, że oni go wykorzystują? Myślę, że warto porozmawiać, wtedy może faktycznie dostaniecie premię za dobre rady. A jakie są opinie Wasze o samym pracodawcy? O warunkach zatrudnienia? Informacje o samym pracodawcy przydadzą się wszystkim poszukującym pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast).

Edi
@Alicja

Katasrofa wyzysk za najniższą krajową + premia 150 i zero szans na podwyżki to realia tej firmy .Dla desperatów polecam.

ona
@Edi

150 BRUTTO. Rotacja nowych osób jak na lotnisku.

kapitan

Jest dwóch "mistrzów". Jeden termo a drugi duro tylko który lepszy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Grażyna i Janusz

Czy można zrobić listę osób TOP 10 NP Polska które mają najwięcej nieobecności L-4 i powiesić na tablicy. To się staje już żenujące. Jak można tak walić w ..uja.

Waldus
@Grażyna i Janusz

Tylko dlaczego firma ciągle im płaci?? Powinni ich zwolnić dyscyplinarnie i nam dac premie z ich wynagrodzeń, bo po co nam pracownicy których ciągle nie ma.

@Waldus

Skoro kierownictwo na to pozwala , to co sie dziwić sie siedza na L4 , zamiast wyciągac konsekwencje, to kierownik sie cieszy że jeden i drugi łaskawie wrocił wogole do pracy .... Przecież wiadomo że nikt nie chce pracować , a ludzie ciagle sie zwalniaja. Za chwile polecą kolejne wypowiedzenia. Wiec co sie dziwić że ich nie zwolnia, posiedza na l4 i wroca. Jak to mowią lepszy rydz niż nic ;-)

Alicja

Może ktoś wie o co chodzi użytkownikowi @pracownik i wytłumaczy reszcie użytkownikom? Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

Alicja

@pracownik a będziesz to robił Ty czy to ogólna atmosfera panująca w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? To ważne, byś dokładnie określił swoją wypowiedź, ponieważ nie każdy użytkownik rozumie o co chodzi.

Alvaro

Na zdrowie!

Ex

Pracowałam z kobietami i pracowałam z mężczyznami. Wolę facetów, są konkretni, nieskomplikowani. Kobiety we wszystkim widzą intrygę. Znaleźć równą sobie zwykłą babę to jak szukanie igły w stogu siana. Najgorszą sytuacją jest, kiedy kobita ma większą od innej władzę, wyższe wykształcenie lub stanowisko, a tragizm pojawia się wtedy, kiedy ów "caryca" jest brzydsza od "podwładnej"... oooo!!! Wtedy nogi za pas i przed siebie! ;)

@Ex

Zgadzam się w 100%, może trochę przesadziłaś z tym nieskomplikowaniem facetów to ostatecznie daję 99%. Urlop, urlop i po urlopie, w poniedziałek zacznie się proza życia~ donoszenie, kapowanie, podlizywanie.

ABC
@pracownik

Jak Ci tak źle możesz w poniedziałek dać wypowiedzenie

Op

Mobing i wyzwiska brak rąk do pracy dlatego na jedną osobę przypada po 5,6maszyn z czego dwie 100% . Finansowo hmm załamanie nerwowe pomimo pracujących (przymusowych weekendów) dwójki z przodu się nie zobaczy. Nie polecam nikomu .

@Op

Wiec pytanie , skoro tak zle i wogole to co tam jeszcze robisz ??????? Malo to pracy w Tychach ?

Op
@Ona

Odeszłam. w tej firmie zostają tylko osoby jak domniemam o stanowisku pani????????ale jak widzę krzesło się pali????

Zając Poziomka

Zakład powinien zmienić nazwę na "CYRK dla naiwnych - przyjmę każdego klauna". Tam się w życiu nic nie zmieni na lepsze (dla klaunów) !

plastik

Produkcja dostanie 150 brutto i będzie za.... na wysokich obrotach

Trzymam kciuki zm. A

No to zobaczymy dziewczyny jakie jesteście nieugięte i twarde po ilości wypowiedzeń złożonych w poniedziałek.

@Trzymam kciuki zm. A

Gadka szmatka ,kazdy narzeka a dymaja juz za najnizsza krajawa od lat.... W aqua parku za to kokosy bede... Idzie juz cv skladac bo bija sie o prace tam ;-)

zośka

Gorąo na hali, śmierdzi plastikiem za najniższą krajową wymagają cudów hehe A tu park wodny szuka 20 pracowników, więc dlaczego nie tam, czy całe życie chce być operatorką na produkcji?

Dawido

Ale skoro pracownicy tej firmy pożyczają sobie cudze żony to pewnie łatwiej im pożyczać różne rzeczy(na wieczne oddanie):>

Dawido

Powinni ustawić kamery w szatniach przy każdej szafce tak żeby było widać czy ktoś nie pomylił czasem pomrocznie się i nie dobierał się do cudzej:>Piąte przykazanie mówi nie kradnij!!!

Dawido

I jeszcze ci biedni ochroniarze muszą zamykać szatnie bo ktoś kradnie i wdychać te smrody w męskiej szatni chociaż w damskiej też gdzieniegdzie smrodkuje:>

Biba

Proszę mnie pierwszego!!!jak mnie zwolnią uratują mi życie!hwdnp

@Biba

Sam sie zwolnij , coz za problem ?

ona

Przyjechał pan żabojad i straszy zwolnieniami. Plota mówi, że ma polecieć 5 osób.

@ona

W biurach tyle osób, że można wybierać z zamkniętymi oczami

Kostek
@ona

5 to przynajmniej z jednego pokoju za szybą powinno polecieć !!!!

On

No i proszę, ja grzecznie zapytałem a komentarze został usunięty:/

Kris
@On

Kogo Miałeś na myśli ????????

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)