Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

W tej firmie nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma długo. Reklamacje za wszystko: nie złożysz jednego z pierdyliona podpisów - reklamacja. Dlaczego za brak 1 podpisu na kartce zabieracie prawie 200 zl mimo ze nie ma tam zlych sztuk i tyle samo zabieracie osobie, która zepsuje cale zlecenie na 500 sztuk? Jak bedziesz taki porządny, ze nie złapia Cie na reklamacje, to zabiorą Ci za 5s. Bo ktoś tam gdzieś (nie wiadomo nigdy gdzie) wózeczek trzymal sobie 10 cm za wyznaczona linia. To nie był twój wozek, ale trzeba złożyć sie na abonament za aparat więc wydajność liczy sie indywidualnie, ale za 5s odpowiadasz zbiorowo. A jak już będziesz mieć takie szczęście, że żadne z dwóch powyższych Cie nie spotka bo będziesz robił zgodnie z zasadami, to pomachaj na pożegnanie swojej premii za wydajnosc.

Lol

Ta firma pod kątem myślenia i zarządzania to porażka, im szybciej się z niej ucieknie tym lepiej.

KAROL

Coś jest nie tak! Pracuję w Voss kilka lat i(usunięte przez administratora) mnie odbijanie dwóch kart przez jednego pracownika, na wejściu, wyjściu i wcześniejszym opuszczeniu firmy. Czy tak można postępować? Ja pracuje uczciwie8 godzin a inni mają (usunięte przez administratora).Gdzie jakieś kontrolę!!!

???
@KAROL

Wchodzą na 8 godzin, wychodzą po 6 .Zapłacone za 8 ,wypisane -brak ,karty czy jak ?

@???

Nie wiem co wypisane. Ważne że osoba zostająca do 14 odbija osoby wcześniej wychodzące lub wcale nie pracujące. A praca w sobotę bez odbicia a wypisywana 100 za niedzielę to jest do przyjęcia?

gad
@KAROL

A co cię to obchodzi, zajmij się swoją robotą, może ktoś po prostu autem parkuje bo daleko 2parking a kolega z auta go odbija

@gad

A co się tak mocno tlumaczysz? Jesteś tym odbijającym 2 karty czy wychodzącym wcześniej lub wcale nie będącym w pracy??? A Argument o 2 parkingu ze daleko to śmiechu warte...

Młody
@KAROL

Też to widziałem. Niby listy obecności są ale nikt ich nie sprawdza. Jak masz układ to też korzystaj. (usunięte przez administratora)

Alien
@KAROL

W zeszłym roku też byłem naocznym świadkiem jak chłopaczek w białej koszulce o godzinie 14:00 odbijał aż cztery karty na wyjście . A wystarczy założyć dobre kamerki nad czytnikami kart i łapać takie patologie .

@Alien

A jak kamera złapie nie daj Boże żółtą koszulkę? Dlatego kamer nie będzie.

Tak
@KAROL

Fakt, dokumentacja fałszowania na bieżąco. I to wszystko robią także brygadziści. Nie odbijanie się kartami, wpisywanie niedzieli za sobotę. Przychodzenie w sobotę na godzinę i wypisywanie sobie za to 8h w niedzielę. Podpisywanie brakujących stemplowań bez sprawdzania czy ktoś był, czy nie był w pracy. Nie zliczę ile razy brygadzista sfałszował mój podpis na wniosku urlopowym bo nie chciało mu się przynosić i odnosić segregatora.

Nicki

Będzie już tylko gorzej. Eskalacja przemocy.

Ble ble ble

Kiedy otworzą bramki? Dlaczego po nockach Panowie i Panie z ochrony nie stoją przy obu kołowrotkach tylko trzeba iść przez glowne wejscie? Bo się nie chce? Mi po 8h stania przy maszynie tez sie nie chce iść dookola, ale jak widać farsę przez zarządem robi sie tylko na rankach, że trzymamy sie standardow, a na nocce to juz nie trzeba, niech motłoch stoi ściśnięty jedenprzy drugim w kolejce do jednej bramki

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Skynet

Historia lubi się powtarzać. Jak poprzednia firma ochrony (Impel) pilnowała naszej firmy, też przegapili wtargnięcie intruza na zakład. Potem odegrali się na pracownikach firmy i też trzeba było czekać do wpół do żeby wejść na zakład. Ale wtedy nie było pandemii covid 19. Teraz przed kołowrotem tworzy się kolejka, a nie każdy zachowuje odpowiedni dystans. To idealne rozwiązanie w czasie szalejącej pandemii. Tłum ludzi przy czytniku kart, to też zagrożenie, ale każdy musi się odbić na wejście, potem szturmem do szatni przebrać się. Ja mam szafkę na dole a kolega wyżej a obok inni się przebierają bo każdy chce zdążyć na stanowisko pracy. Druga sprawa to pracownik nie ma już czasu żeby załatwić sprawę w dziale personalnym, ani pobrać ubrania robocze, nie mówiąc o prysznicu.

A co z dzialem ekstruzji ?

Mateusz

Ciężko się dostać do administracji?

@Mateusz

Ciężko. Musisz polować aż będzie wolne miejsce. Najczęściej stają się wolne bo ludzie po prostu uciekają z tej patologii. Jeśli masz większe ambicje to trzymaj się z dala od tej firmy.

Ahah
@Mateusz

Żeby się dostać do administracji to musi z tego miejsca pracy zrezygnować nowa osoba niedawno zatrudniona. Ponieważ starzy pracownicy, paroletni biorą czynny udział w patologii firmy, a nowa osoba widząc ten cyrk po prostu z tamtąd ucieknie m

PYTANIE????????

Odnośnie informacji na temat wypłacanych zysków za 2020 rok.Jaka kwota? I na jaką kwotę zgodziły się Związki Zawodowe.Kiedy nastąpi wypłata.

Zainteresowany..
@PYTANIE????????

Też mnie ten temat interesuje. Okaże się po wszystkim ze jak zwykle produkcja zostanie bez niczego lub z,, tyle co kot napłakał,,

Bercik
@Zainteresowany..

W tym roku ponoć nie będzie zysków z uwagi na sytuację.

@Bercik

Voss ciebie i innych jeleni tak wycycka że będzie zysk. Zresztą niech przestaną głupoty kupować bo czasem pieniądze na takie pierdoły idą że szkoda gadać.

PRACOWNIK

Przypadki gorączki zgłaszać do sanepidu potem jest to podstawa do odszkodowania ,pracownicy ukraińscy nie zgłoszą dzwonić za nich

@PRACOWNIK

Stale monitorujemy sytuacje i jesteśmy na bieżąco z zaleceniami odpowiednich służb. Bezpieczeństwo pracowników jest dla nas najważniejsze. Jeśli masz jakieś uwagi, napisz do nas: rekrutacja@voss.net

MM
@VOSS Automotive Polska

Jeśli firmie naprawdę zależy na zdrowiu pracowników i ciągłośći produkcji powinien zastanowić się nad dwiema sprawami. Po pierwsze żółci powinni obowiązkowo odsyłać do domu wszystkich którzy kichaja, kaszlą, a nie tylko tych z gorączką. Po drugie VOSS wykorzystując voss-busy powinien wyłączyć przejazdy pracowników publicznym transportem. Jazda w zatłoczonych autobusach miejskich z pracownikami innych dużych firm zwiększa ryzyko zarażenia w drodze do i z firmy. Poza tym powinno się organizować tymczasowo miejsca pracy tak aby zapewnić maksymalną separację miedzy jednym pracownikiem a drugim. Scianki z plexi też by nie zaskodziły.

@MM

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie, stale analizujemy i wprowadzamy rozwiązania, które podnoszą bezpieczeństwo. Najskuteczniej będzie się podzielić swoimi wskazówkami z Działem Personalnym lub przez maila: rekrutacja@voss.net

@VOSS Automotive Polska

Czy w obecnej sytuacji nie możemy jesc śniadań na ławkach, które są obok stanowisk pracy. Tłoczymy się w jadalniach po 30 osób na przerwie o 10 to nieraz nawet nie ma miejsc. Brygadzisci nie reagują bo jest zakaz ", a grupowi tylko sprawdzają czy aby minuty przerwy nie przekroczyliśmy.

Pracownik roku

Ja tam jadam na ławce, wystarczy sie dobrze zaszyć i obserwować otoczenie.

¢₴¥

A ja do stanowiska Bremy albo się ogarniesz, i zaczniesz wykonywać swoją pracę jak należy albo sprawa trafi do kierownika produkcji (usunięte przez administratora)

xxxy
@¢₴¥

No gdyby do mnie taki donosiciel przyszedł to osobiście wylądował by na tym stanowisku na które doniósł :D Mam nadzieję,że kierownik czyta forum ? taka propozycja :)

W
@xxxy

No tak, bo to twoja firma jest, ty ją założyłaś i będziesz teraz ustalać zasady. Jak czytam takie pierdy, to mnie pędzi do WC. Właśnie piszesz o próbie doniesienia po przez forum. No nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.

W
@xxxy

I jeszcze dodam, żeby cię te twoje możliwości nie przerosły kiedyś

Hala 1
@¢₴¥

Może zostaniesz kapusiem roku i dadzą nagrodę, wafla,

xxxy
@W

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem od postu głównego ,po odpowiedź ! a później idź do tego wc ! A donosić przez forum nie trzeba tym z biura donoszą na co dzień Kolega na kolegę a koleżanka na koleżankę a w imię czego? awansu,dodatku do premii zależy co i do kogo donoszą ! ŻYCIE !!!

Legniczanin
@¢₴¥

Ile dają teraz nowemu pracownikowi na prodkukcji w vosie

@Legniczanin

Niecałe 2200 zł a dokładnie 2100 z hakiem + 600 zł premia. Oczywiście jak masz cel.

Gratulacje dla Pana kierownika K. Biuro znowu stanęło na wysokości zadania i walczy o pozostanie Pana w pracy. Jest to trochę przymuszanie chyba do tych podpisow. Pani z biura stoi i kontroluje kto podpisał, a kto odszedł i nie złożył podpisu. "podpisujcie panie nie odchodźcie tu jest druga kartka". Nie puszczono listy bez nadzoru bo nikt by nie podpisal. A kobity podpisują, a dopiero płakały, że małą podwyżkę dostały. Chciałbym zobaczyć wniosek do zarządu który złożył kierownik o podwyżki dla nas. Też tak walczyli o te 100 zł.

Nikt nikogo nie przymusza piszesz bzdury totalne. I gdyby nie ten Kierownik K, o którym piszesz nie dostałbyś albo nie dostałabyś nawet tych 100 zł w czasach pandemii.

słodziak

Przyznać się, kto ma koronę!!!

Ala
@słodziak

Ty się nie pytaj kto ma, tylko ilu ludziom z zakładu już to sprzedał. I jak szybko rozejdzie się na cały zakład i strefę zwłaszcza, że MPK wozi ludzi na strefę stłoczonych jak sardynki.

Xx

2 osoby już potwierdzone

ehe
@Xx

?.

Dużo więcej niż 8.A ile czeka na test?Co będzie dalej???

@słodziak

Witam. To jak to jest w naszym Voss z tym wirusem. Ile osób siedzi i czeka na wynik a ile na kwarantannie? Nawet na parking można rano wjechać, tak mało ludzi pracuje.

Prd

Dziwne , w tygodniu nie ma zbyt pracy linie stoja , a na weekend 100% ludzi i nie tylko z prd ale i z biur ,placone dodatki to nagle na weekend wielkie zapotrzebowanie zwlasza przy koronie i kwarantannie , nikt chyba nie kontroluje tego

@Prd

A kto ma kontrolować? Każdy chce mieć zapłaconą 100.W tygodniu wysyłają na urlop a na 100 możesz przyjść. Gdzie tu sens i logika?

Przyznać się

Szybko, przyznać się kto wypija mi cały barszcz czerwony z automatu i potem dostaje samą wodę ?!

Zaskoczony

Podwyżki w czasach kryzysu i spadających zamówień to coś, czego chyba większość się nie spodziewała.

@Zaskoczony

Ale duuuze te podwyżki. 2800 to najniższa krajowa, i mamy być wdzięczni że dodali 100zl.MUSIELI. Na tarczy tyle zarobili na pracownikach że ta podwyżka powinna być dużo większa.Voss ma najniższą podstawę na CAŁEJ STREFIE. A my mamy być wdzięczni za 100zl. Żenada

Cisza

Jaka cisza ?Jest aż tak dobrze w firmie Voss?Czy sa przyjęcia,jakie zarobki i jaka atmosfera?

Co wchodzi w socjal VOSS Automotive Polska?

turbochomik

"owocowe czwartki" raz w miesiącu i dwa automaty z darmową kawą.

Vicotel

Przyznać się szybko kto zupę rozlał przy wyjściu

L-ca

Firma VOSS kiedys jedna z lepszych na strefie szkoda tylko ze to bylo kiedys

zibi
@L-ca

Ciekawe w czym była jedną z lepszych, zarobki zawsze były słabe, atmosfera też niespecjalna

@zibi

Zarobki są dalej słabe i lepsze po podwyżkach nie będą. A atmosfera nispecjalna jest cały czas. Zero dialogu między brygadzista a pracownikiem, brak podejmowania odpowiednich i dobrych decyzji i dużo by pisać..... I tak usuną.

W jakim celu VOSS chwali awanse dla tylu osób pracujących w administracji.Niczym partia rządząca.W dobie kryzysu awansowano tyle osób i to wiąże się z podwyżkami.A gdzie reszta pracowników.Oni nie pracują na hali dla dobra i rozwoju firmy Voss.

awans
@Anna

Proszę czytać ze zrozumieniem - awanse w ciągu ostatnich lat, z czego w ciągu 3 lat 40 w dziale administracji. I to zapewne tylko dlatego, że większość tam pracujących wcale nie miało kokosów i jedynym wyjściem, żeby dostać więcej kasy był "awans"

awans

Myśle, że ani tu ani tu nie ma kokosów. Moje stwierdzenie było na zasadzie, że ludzie z PRD postrzegają biura jako kopalnie pieniędzy, po czym jak już tam trafią, zmieniają swoje wyobrażenie...

Mick
@Anna

U nas w firmie, jest tak jak w Sejmie. Sobie podwyżki a reszcie ludziom mówi się że kryzys i mają zaciskać pasa. Biurowym należą się podwyżki wynagrodzeń a fizycznym tylko podwyżki celów i wymagań.

Fury
@awans

Chodzą słuchy że niektóre biura zarabiają spore pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska