Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Szybki

Jestem na dlugim l4 chce wrocic a dowiedzialem sie , ze na h1 jest nowy kiero. Da sie z nim dogadac bo czeka mnie rozmowa.

@Szybki

Jak na razie jest pozytywnie odbierany przez pracowników.Widać ,że gość na poziomie .Przede wszystkim potrafi wysłuchać i w miarę możliwości pomóc .

@:)

Wysłucha, pogada a później rozgrzeszy jak ksiądz w konfesjonale.... :) Szkoda tego wszystkiego...kiedyś to był zakład, atmosfera ze aż chciałam przychodzić do pracy a teraz...jak się patrzy na to wszystko to serce się kraje....ponadto znów zaczną się zwolnienia w UR, już pomału zaczynaja rezygnować z pracy w tym dziale bo tylko obiecują, wymagają a sami nic nie umieją, tak przynajmniej chłopcy ze strej hali gadają, ze ich szefowie tylko kawka, papierosek, śniadanka wspólne. Moim zdaniem dosłownie kilka osób trzyma ten dział, reszta jak olimpijczycy ale "para". Kiedyś pracowałam z tym kierownikiem ur w jednym zakładzie w bolcu to szkoda gadać co się działo - "trudne sprawy"., albo lepiej "słoiki" Resztę przekaże w następnym odcinku.

Nsdap
@Ania

A ja z przyjemnością chciałam powiedzieć że w końcu mamy Panią kierownik ze średnim wykształceniem, nie po zawodówce ani liceum. Brawo ty!!!! Blondasku.

Ja1
@Nsdap

O matko, aż oczy bolą:) Jakie posiadasz wykształcenie skoro nie wiesz, zez średnie to zarówno ukończone liceum bądź technikum? Bez względu nA to czy się zda maturę, czy też nie. Różnica tych szkół jedynie polega ns tym, ze W technikum zdaje się Egzamin zawodowy, który uprawnia do zawodu i uzyskania tytułu technika (np. mechanik, ekonomista itp.). Nie zdanie tego egzaminu powoduje, ze osiąga się średnie, jak po liceum:) Matura w obu przypadkach nie jest konieczna, ale jeśli się ja zda, to można pójść na studia, w innym wypadku pozostaje szkoły Policealne:) Tak w srocie.

Agent jack strong

Tak nawiasem mówiąc to ogłoszenia o pracę to jeszcze nie publikował zakład w ogłoszeniach parafialnych. Ehhh następnym razem jak będziecie dawać ogłoszenie o pracę w LOKATORZE to napiszcie prawdę. ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW Ż DUŻYM POCZUCIEM HUMORU DO PRACY NA STANOWISKO PRODUKCYJNE ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE. Może pomoże.......:)))))

No, już tak jak ty się pogrążyłaś swoim wpisem, to już bardziej chyba nie można. Naucz się poprawnej pisowni, zanim nazwiesz kogoś tłukiem. Pisze się grupowy zamiast "grópowy" i wziął zamiast "wzioł". A tak swoją drogą, skoro tak źle pracowało się tobie w Voss, co takiego robisz na forum tejże firmy? Śledzisz losy "bohaterów" licząc na jakiś równie żenujący wpis jakim sama zabłysnęłaś?

TW Bolek
@pracownik

Fakt rodzinna firma.... Nawet Prezesi swoich ludzi obsadzali po znajomosci min. w księgowości :) bądź w anachroniczne dobrej lokalnej współpracy :) Przepraszam złe się wyazilam nadal pracują w księgowości....tak wiec uważajcie co i gdzie mówicie :)

Mirko , Weronika zapytała o zatrudnienie w innej firmie, ale to forum nie służy temu aby udzielać bliższych informacji na temat innych firm. Co do firmy Voss, rzeczywiście panuje w niej rodzinna atmosfera, bo może chodzi o to, aby stworzyć przyjazne warunki dla pracowników. Szkoda tylko, że nie wszyscy do "rodziny" się zaliczają. Jak warunki zaczynają być dla kogoś nie do wytrzymania, to po prostu zmienia się pracę i tyle w temacie.

Kolejna muż była pracownica
@pracownik

Widać odezwał się jakiś dziobak i koloryzuje i upiększa. Fakt rodzinna firma jak wyżej ktoś napisał. Spaślak który był zerem awansował grópowy, potem po wielu latach teraz Brygadzista, tylko że żonę ma na tej samej zmianie i ona donosi mu co od swoich koleżanek i kolegów usłyszy. Nawet szwagra zwerbował! Tak go wzywał przy pracownikach że ten bidok się zwolnił ! Dalszej rodziny jego nie wymieniam co pracuje w firmie . Bo wiadomo o kogo chodzi. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o rodzinnych konszachtach w vosie dajcie znać znam wszystkie . Łącznie o tym typie co był z panienką z qs-u. I trzepali zmiany razem! Teraz typ jest już po ślubie z jakąś ofiarą życia i tu ciekawostka zmienił nazwisko bo swojego się wstydził, i wzioł po żonie. Aha i jego rodzina też w qs-sie robi. Konszachty matactwa zawiłe sprawy, tylko książki pisać. Albo oddać firmę do programu słoiki. Albo dlaczego ja! ŻENADA pozdrawiam ludzi co próbują koloryzować , bez skutku. I masz rację tłuku zawsze można zmienić pracę! Dawno to zrobiłam i jestem szczęśliwa z tego powodu. Nie odpisuj bo się tylko pogrążysz.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Weronika

@pracownik - a możesz napisać nieco więcej o procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składa? Czy znajomość języka obcego jest wymagana?

Wyższe zarobki ale i wyższe wymagania. Samo doświadczenie, to o wiele za mało jeżeli chodzi o stanowisko np. inżyniera czy brygadzisty. Życzę powodzenia w rekrutacji.

Byly pracownik????

Widze ze nie mam czego zalowac ze z tego syfu odeszlem po kilku latach pracy.Czytajac opinie nic sie nie zmienilo,rozmawiajac z ludzmi ktorzy tam jeszcze pracuja tylko potwierdzaja to co na forumm jest napisne.Sa firmy ktore potrafia docenic pracownika,zaplacic mu zeby go utrzymac,zamiast nowych przyjmowac.Normalne firmy placa nadgodziny co miesiac a nie co kwartal jak w vossie.Dziwie sie tym starym pracownika ze tam jeszcze siedza za tak marne poeniazki.A ostatnio na klatkach schodowych pojawily sie plakaty z oferta pracy do voss...od A do Z potrzebuja widze...wstyd i zenada.Otworza mercedesa to wiekszosc z Jawora i okolic ucieknie z vossu..ma hale przerobia np.na biedronke,haha.a przydupasow w zoltych szlafrokach zatrudnia na cieci,a rudy zlodziej z mendami w brodzie zasiadzie na kasie.Pozdro dla starych zakapiorow i zakapiorek.

Ona
@Byly pracownik????

Potwierdzam. Era VOSS-U już dawno się skończyła. Nabrali do pracy na odpowiedzialne stanowiska osoby nie nadające się do tego. Narobili problemów i to się już dawno temu zemściło, nic dodać nic ująć . Ale zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie pchają się tam nadal? Czy 2050 czy ile oni tam dają samej podstawy to jest atrakcyjne? Popatrzcie ile po MARKETACH dają. Kurde nawet na strefie w ludzkich zakładach dają pracownikowi na start jako nowemu 2450 i 650 premi plus jakieś tam dodatki. Czy wy którzy chcą przyjąć się do tego zakładu jesteście ostatnimi ofermami, co pracy nie potrafią znaleźć? Nie macie w takim razie żadnego szacunku do samych siebie. Ja zrezygnowałam rok temu i jest mi z tym dobrze. Pensja jak wyżej napisałam bez żadnej spiny mam ją w całości. Daje z siebie w pracy tyle ile mi nażuca pracodawcą, czasem więcej i!!!!! docenia to pracodawcą bo nie raz i nie dwa dodatkowe pieniążki wpadają za więcej sztuk na zmianie. A u was rudy każe robić 103 procent , jak zrobisz mniej to po premi, a jak zrobisz wiecej to kasa ta sama. Śmiech na sali przeczkolandia. Jak będziecie szukać pracy to nawet nie wpisujcie do cv voss-u. Bo wstyd.

Karol

Jaki to zaklad ktory daje 2400 i 600 premii na start ide juz jutro

Karol

Jaki to zaklad ktory daje 2400 i 600 premii na start ide juz jutro

Ona
@Karol

Drogi Karolu widzę że jesteś idealnym pracownikiem. Poco chcesz zmienić pracę? Pracujesz w takim zakładzie na jaki zasługujesz! Dla leniwych ( w tym i dla ciebie Karolu) Internet to wspaniała sprawa trzeba tylko odrobinę poszukać, przy kawie i ponczku w moim przypadku. Dla innych pewno przy piwku. 15 minut i już będzie wiadomo gdzie i ile dają! Karolu rozwijaj dalej swoje umiejętności i podnieś swoje kwalifikacje i w rzadnym wypadku nie zmieniaj pracodawcy!

Pikaczu z.o.o.
@Ona

No tak a reklamacja za reklamacją. Nie ma to jak trafne decyzje naszego kochanego pracodawcy. CO JA TU PIT....LE. Mam takie pytanko czy oni pogubili się w rzeczywistości czy sami już nie wiedzą co mają robić?!! Najwidoczniej albo firma chyba plajtuje, albo przenoszą fabrykę z pod Legnicy do jakiegoś kraju trzeciego świata. Może dlatego zatrudniają ukraińców i pozbywają się polskich pracowników ( nawiasem mówiąc ukraińska zaraza i sfołocz), którzy są leniwi i mało inteligętni jak podwurkowe KUNDLE.Zresztą to zrozumiałe , tam będą robotnicy pracować za miskę ryżu. Ach tyle pieniędzy czeka....... A ryż taki tani..... he he he he.

Luk
@Pikaczu z.o.o.

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy wynika z potrzeby chwili. VOSS-u w Legnicy tak szybko nie zamkną ja ci się zdaje, a cóż zarobki w Mercedesie w Jaworze już wiadomo będa na takim samym poziomie co u VOSS

Anoo
@Luk

Niestety tutaj się mylisz...są już pierwsze potwierdzenia zarobkowe i są wyższe niż te proponowane w VOSS, nie wspominając już o kadrze inżynierów, specjalistów. Ponadto w Naszym rejonie wiele fabryk które nie maja konieczności zatrudnienia pracowników z Ukrainy, gdyż maja mocno ugruntowana pozycje na rynku a przy tym maja wysokie zarobki, które mocno kuszą Nas...,gdyż ja i kilka osób z VOSS dostało propozycje pracy w jednej z nowych firm w Naszym rejonie :)

PRACOWNIK VOSS
@Ona

NAPISZ GDZIE TAK DOBRZE TO PRZYJDZIEMY. JEST DOKŁADNIE TAK JAK PISZESZ.

Patataj
@PRACOWNIK VOSS

Lepiej zostańcie tam gdzie jesteście bo skoro jesteście pracownikami VOSS i w dodatku marudzi. To wniosek jest jeden ,jesteście pospolitą szarańczą bez ambicji. Zostańcie tam gdzie jesteście. Przecież wam tam jest dobrze?!! 2100 na podstawie to pewno z większości z Was to szczyt ostatki i luksusu. Jesteście nawet tak leniwi że nie chce wam się wejść do neta i zobaczyć oferty pracy....!!!! Pomorek!!!!! Ale za to piszecie tu bzdury ..... do roboty się weźcie .... albo za widły i do gnoju!!!

stefka
@Patataj

tylko czemu tyle ludzi wraca spowrotem do zakładu skoro jest tak źle??fakt mogliby więcej płacić tak jak reszta firm dookoła ale praca wcale nie jest zła.można rzec warunki są niezłe.

JadziJadzia
@stefka

Bo każdy lubi przedszkole. Taka specyfika pracy tego zakladu. Nawet jak się wyprużnisz się na hali albo w majty na nikim nie zrobi to wrażenia. Przeczkolandia.

***

"Bardzo komfortowe warunki pracy"

Też Fachowiec

*** I znowu elektromechanik czyli specjalista od wszystkiego i do wszystkiego poszukiwany za 2200zł. Dla niezorientowanych jest to praca na zmiany, a elektromechanik to fachowiec doi od wszystkiego na MAXA za grosze wykorzystywany. Zadam pytanie za 100 punktów. Jak to jest (czyt. dlaczego?), ze na to naprawdę potrzebne stanowisko szukacie pracownika co 3-6 miesięcy, a szef tego działu utrzymuje się tam latami.? Tak mało płacicie.? Macie wygórowane wymagania.? Nie szanujecie pracownika.? Nie potraficie prawidłowo rekrutować.? ... ...

Brat fachowca
@Też Fachowiec

....zgadza się za całe 3300 pln brutto ( podnieśli płace bo wszyscy zaczęli przechodzi do innych zakładów). Ponadto kilku pracowników ma więcej ( tj. 3600 -3800 pln brutto) tylko dlatego, by nie odeszli bo nie było by trzonu działu. Kto by na nich pracował. Kolego fachowcu pracowników szukamy od prawie półtora roku, bo każdy jak zobaczy jakość zarządzania działem to odchodzi. Koordynator w miarę lecz kierownik...bez komentarza. Gość się na niczym nie zna, oprócz wytykania błędów a nie znalezienia ich rozwiązania, zabierania premii i klepania po ramieniu swoich najlepszych kolegów automatyków i techników..., bo bez nich by zginął. Wszystko do zmiany na obecnego kierownika było OK, teraz każdy widzi...dział fikcja, czasami się jeszcze dziwie ze w nim pracują fajni ludzie i zgadzają się na takie traktowanie...

Szybki....

Po znajomosci odrazu do kierownika... :)

PIASIO66

Gdzie aplikować czy na portierni czy przez internet a jaki adres

URyna

Ruch w "interesie" musi być :)

xyz

Jednych zwalniają drugich przyjmują.

HAPPY!
@xyz

ludzie sami sie zwalniają... Stary pracownik odchodzi nowy przychodzi-wszędzie tak jest,taka kolej rzeczy. Przestańcie pisać bzdury! Pracodawca? Jeden z lepszych na SLSE ;-)

Lala

Beznadziejna firma

PIASIO66

Witam serdecznie takie pytanko są u was przyjęcia na produkcję

xxxy
@PIASIO66

cały czas są zapraszamy :/

TW znowu nadaje....

Reklamacja, reklamacja, reklamacja....będzie (usunięte przez administratora) reklamacja.... Ciekawe do czyjego garażu powędruje stół z profili zrobiony przez narzędziownie. Jeden z nich zdobi wrocławski garaż Dyrektora :)

Elemeledutki
@TW znowu nadaje....

Stół PL-?? Jaki art? Sprawdzę to. Qs weryfikuje stoły co rok

Tygrys

Po jednej i to wjakim stanie...wstyd wogole Ci co odpowiadają za utrzymanie budynku nic nie robią, tak samo ich szef, ...kawka, papierosek i ściganie pracowników a Przeglądy to fikcja, byle by podpisy były...

Cool

Tania siła robocza może jechać w ścisku.

PPP

Ludzie mają stojącą pracę i nawet w autobusie nie mogą sobie usiąść ponieważ jest przepełniony. Firma powinna się postarać o drugi. Skandal

Automaniak

Co z parkingiem...tłok,syf, kałuże, ....bezcenne. Wstyd...zero działań tylko obiecywanie kierownika...

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska