Opinie o ELTRANS MINING w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELTRANS MINING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELTRANS MINING na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTRANS MINING w Chorzów

abc

...do Maro... nie opowiadaj głupot , górnictwo to chyba jedyna branża gdzie rzadko dają inną umowę niż umowa o pracę, widać z tego że nie masz nic wspólnego z górnictwem.

Dolnik

Prezes mi powiedział, że w RGB są tylko umowy o pracę. Innych nie ma.

dolnik

@maja tylko krowa nie zmienia zdania, bo krowa nie myśli

maja

@Misiek każdy ma prawo jest mieć swoje zdanie to jest moja opinia i jej nie zmienie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ELTRANS MINING.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
rafal

O wlasnie koledzy co z barborką Ci z Lw dzis się bawia a my co na piwio nas nie stac a tez jestesmy Lw Bogdanka tylko pod inna nazwa rgb i ten sam wlasciciel dlaczego nie ma zadnej informacij gornicy na slasku miesiac temu wiedzieli kiedy dostana barborke zwiazki zawodowe tez sa nieudolne bo co zamietli pod dywan spor zbiorowy z rgb zeby przypadkiem Sami nie stracili barborki h.j ich nas los obchodzi aby im bylo dobrze

anonime

Panowie wiecie coś może o barbórce w RGB tym żałosnym??

CBA

RGB dobra firma to się wie!!!!! Ha Ha Ha!!!!

wacek

a miała to być taka dobra spółka i co lipa

czopek nr 3

Nieładnie sypać nazwiskami,sam piszesz ile kasy można zarobić w rgb widocznie jesteś jednym z tych daremniaków co nawet na kneflu 41 nie mają czasu nawet opylic bo czytaja gazete najlepiej historyczną albo śpią lub zaraz po wypłacie L4 bo ch...jowa.Jakoś w tym miesiącu mało kto narzekał.

oko

Co to za firma że oni ciągle szukają pracowników, w dzisiejszych czasach gdzie z pracą ciężko, oni wiecznie nie mają ludzi?

obiektywny

opuściłem ten syf jak Chmielewski odchodził.Jeszcze w miarę płacili wtedy.kilka m-c na bezrobociu już spakowany byłem na zachód.Udało się wskoczyć do LW.Mogłem sobie na to pozwolić bo nie mam kredytu,dzieci a chatę mam po starych.Wiem że nieprzychylne opinie to prawda i suche fakty.I wiem że gdybym nie dostał umowy w lw to za ch..a nie wróciłbym do rgb! nigdy! podejście typu "mamy soboty to robimy"- no mogę tylko współczuć bo jak nie będzie korpo to co? kredyty zniknął?obowiązki nad dzieckiem też?a inna sprawa.jaki ma sens robienie 6-7 "świąt"? gdzie czas dla siebie,żony,dziecka? legalne niewolnictwo XXIw. szkoda mi chłopkaów z rgb bo znam sporo osób,którzy są robotni i chcą pracować ale za uczciwą wypłatę. rada? próbować innych spólek-drilling przyjął na stefanów nowych.Na pewno siedzenie na zadzie i płacz w necie nie pomoże.mi nikt nic nie dał ani nie załatwił.czasem w życiu trzeba zaryzykować.kto nie ryzykuje nie pije szampana. pozdro

Witam, na jakie zarobki można liczyć w rg, na umowie próbnej i po jakim czasie można pisać się na święta?

RGB

Święta prawda,większość pracuje bo nie ma wyjścia.A jak wiadomo u nas z pracą niewesoło,żeby ot tak znaleźć inną. Większość z krawaciarzy w RG nawet nie wie ile to 2x2,zajmują miejsca ludziom mądrzejszym od siebie.Tutaj nie trzeba wykształcenia tylko rozumu.

abc

Radziu na urlopie, ciekawe kto teraz czopom premie da większą, zobaczymy dziesiątego jaka będzie wypłata

Pracownik RGB

Ludzie pracują w RG bo często nie mają wyjścia. kredyty rodzina... a firma to wykorzystuje robiąc z nami co chce. Ludzie narzekają bo nie mogą nic innego zrobić a ci z większym doświadczeniem już dawno uciekli do innych firm

Pracownik RGB

O widzę że pan Ryl to ktoś z biura bo tak broni tej naszej firmy :D Forum to powstało by ludzie wpisywali tu swoje opinie, mamy wolność słowa i z tego prawa tu korzystamy :) nie pasują negatywne opinie na temat RGB? nie wchodź tutaj i nie zawracaj sobie głowy. Opinie są żetelne i zgodne z prawdą. Ludzie pytają jak jest w naszej firmie więc my odpowiadamy na ich pytania. a jeśli chodzi o nieroba to weź się gościu zastanów... Obrażasz ludzi a nawet ich nie znasz a założę się że na dole pracuje o wiele ciężej niż ty w biurze za swoim biureczkiem :D przejść do innej firmy? z chęcią lecz nic pochopnie. mamy soboty więc trzymamy się tego. sobót nie będzie pożegnamy się z tą żałosną spółką bo 1500 w biedronce można zarobić i nie wyjeżdżaj mi tu proszę z tekstem "jak nie pasuje to się zwolnij bo za bramą na twoje miejsce czeka dziesięciu" :D Nie czeka już nikt i nikt nie przyjdzie robić na dole za psie pieniądze a nawet jeśli to szybko się zwolni bo to jednak bardzo niebezpieczna i ciężka praca.

ryl

a powiedz ty ktoś cię trzyma na siłę w RGB, przecież inne firmy lepiej płacą to czemu nie idziesz do nich, czyżby nie chcieli przyjąć nieroba?

ryl

opowiadasz, da się wyciągnąć więcej i nie trzeba czopować.

ryl

Co ty gadasz w rabunku 2 ooo a na przebudowie jeszcze mniej i same czopy radzia kierowniczka

ryl

panowie na kneflu nigdzie nie płacą lepiej, idź jeden z drugim na rabunek albo przebudowe to zarobicie a nie nazekajcie

Zostaw merytoryczną opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

ELTRANS MINING