Opinie o ELTRANS MINING w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELTRANS MINING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELTRANS MINING na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTRANS MINING w Chorzów

Były ryl

Chorować nie wolno bo was zwolnią jak co niektórych, Taką mają wizję im wolno wszystko.

Polo

Dali nam po 9zł brutto ale z czasem ma być lepiej jak trochę popracujemy.

AQQ

Elektryk, ślusarz. ! a pokażcie mi jednego brązowego który przeszedł. Rg nie ma robót dla nich to oddaje pod lw. Brązowy z rg to teraz idzie do carbonu. Jak nie zaczną lepiej płacić to mogą się zdziwić kto to widział na dole 9 zeta za godzinę, ludzi mają za nic.Spółka córka chyba od macochy, super reklama dla Lw.

Ost
@AQQ

Ja jestem brązowym, który ostatnio przeszedł pod LWB.

AQQ

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ELTRANS MINING.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Liba

Prawda poszło kilka osób a co z tego jak w rg masz bezpłatny urlop i wyrazie czego wrócisz spowrotem Ja myślę że to tylko reklama lub zachęta dla nowych pracowników bo chętnych nie ma a tak każdy będzie miał nadzieję pozdrawiam

Koro
@Liba

My też mieliśmy najpierw urlop bezpłatny a potem pod LWB ale wszyscy 10 nikt nie został w RGB to dziwne wiesz też tak myślałem a teraz kilkudziesięciu przyjmują chyba od 1 marca. Pozdrawiam

Aaa

Ale pochwalił się ten kolega, że w rg dostał bezpłatny na 3-mc

Koledzy czy ktoś z was wie kiedy znowu mają przechodzić ludzie z RGB pod LWB? Tydzień temu przeszli ostatnio. Wiem na 100% bo mój kolega przeszedł.

abc

Strajk! To jedyne wyjście!

dopracownikow

Trzeba zrobić strajk nie zjechać pare dni !!! Wyjdzie na jaw jaka biorą za was kasę! Nie macie nawet jednej trzeciej tego co daje kopalnia na 1 dniówkę. Wy się zastanówcie i oni niech się zastanowią.

info jest sprzeczne bo np miesiac grudzien ma 20 dni roboczych to dadza ci 1800 zl. styczen ma 19 to uwala 200=300 zl a jak kolejny ma np 21 do dadza 1850. prezes nie raz mowil ze maja system plac opracowany i on musie sie tego tzymac stad takie roznice. dostaniesz 2k wyplaty i nastepnego miesiace spodziewasz sie podobnej a tu przelew na konto pare stow mniej. na loteri latwiej przewidziec jak to bedzie niz w rg

Koro

Jestem jednym z 10ciu elektrykow ktorzy od lutego 2015 przeszli do LWB i dostali juz cale rozliczenie ze spolka RG. Teraz to jedyna szansa zeby sie dostac do LWB to byc pracownikiem spolki nalezacej do Grupy Kapitalowej

Abc

Ty trolu z biura przestań głupoty wypisywac, jak już dostaniesz się do rgb to zapomnij o LW, bo nikt pod kopalnie nie przeszedł w tym roku. Zacznijcie ludziom płacić to sami przyjdą a nie obiecuj głupot, bo opinie firma ma taką jaką ma i nikt przyjść nie chce niestety za takie pieniądze

Mlody

Ale mówisz o Eltrans w Chorzowie czy RGB w Bogdance?

Mlody

Ale mówisz o Eltrans w Chorzowie czy RGB w Bogdance?

Dawny rgb

W pełni się z Tobą zgadzam to najlepszą spółka. Dzięki RGB pracuję w LWB. To najlepszą droga pod kopalnię. W tamtym roku bardzo dużo przerzucili w tym z tego co wiem to już 10. Nie narzekajcie, uczciwie pracujcie, nie uchodźców na zwolnienia a zobaczycie, że Was wezmą.

Abc
@Dawny rgb

Nie znam nikogo kto by przeszedł pod kopalnie to jakieś brednie w tamtym roku były zwolnienia he pewnie jesteś z biura i tak zachęcasz bo chętnych do pracy nie ma

ryl
@Dawny rgb

Co za bzdury !!!!! Pracuje w tej firmie i nic takiego nie było ....

Rgbbb
@ryl

Było było. Teraz w lutym i styczniu też kilku poszło do LWB jak były przyjęcia wewnętrzne.

obecny
@ryl

W styczniu napewno 10, nie wiem ilu w lutym. W marcu już 5 poszło.

abc

RG Bogdanka to najgorsza spółka na kopalni, ludzi maja za nic a i wypłaty marne średnio 1400zł. nawet nie ma co myśleć o rozwijaniu swoich umiejetności ponieważ na same dobre roboty chodzą czopy lub koledzy kierownika. tak więc nie warto zawracać sobie głowy bo lepiej nie będzie, a ludzie w spółce żyją nadzieją ze za miesiac będzie lepiej słyszę to już 3 rok. pozdrawiam

Szambonurek
@abc

To po co tam pracujesz? Aż 3 lata? Jesteś aż takim durniem czy wesołym chłopkiem gdzie nie pójdziesz tam cię w ch..a zrobią! Każdy ma taką pracę na jaką zasługuje. Żal mi cię. Ja wywoże nieczystości i zapraszam cię do siebie. Dam ci dwa razy tyle ale umowy o pracę to u mnie nie istnieją.

guest

Zarobki w RGB??? :-D takie jak w każdej spółce albo jeszcze gorsze. Teraz to nigdzie nie napłacą... Nie wiem czy dwa wyciągniesz na rękę... Te wszystkie zajebane spółki i spółeczki które się ostatnio pootwierały weszły chyba w jakieś kontakty pomiędzy sobą i (usunięte przez administratora) ludziom cały (usunięte przez administratora) płacą. A my głupie baranki zatrudniamy się w nich, oni to widzą i nic nie podnoszą. Także kolego jak masz okazję znaleźć pracę w zawodzie na powierzchni to bierz ją bo podejrzewam że lepiej zarobisz niż tułanie się w tym syfie na dole i tracenie zdrowia.... A warunki są kiepskie. POZDRAWIAM. Wiem bo pracuję w takiej spółce. Co prawda jako ryl ale widzi się jak ludzie narzekają...

Jakie są zarobki w RGB na powierzchni? Złożyłem CV na elektromontera.

Bolek

Panowie jakie teraz zarobki w RGB? Opłaca się papiery złożyć? Pozdro

abc

@toam do emerytury trzeba przepracować 25 lat kolego........

Zostaw merytoryczną opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

ELTRANS MINING