Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

freddy

Możecie rozjaśnić mi nieco sprawę transportu firmowego? Bo słyszałem, że są jakieś busy, to prawda?

Tukaj
@freddy

tak, kursuje transport pracowniczy, ogólnie jst chyba 6 tras, więc to zależy gdzie mieszkasz

@Tukaj

Transport jest darmowy w ramach benefitów? Czy firma go tylko współfinansuje i trzeba coś co miesiąc dopłacać? Po pracy też rozwozi ludzi na trasie?

Andre
@Tukaj

jest jakaś inna opcja oprócz tego transportu? jakiś autobus albo coś?

Kortyz
@Andre

No ten transport to jest autobus przecież. A jak nie chcesz z nieg korzystać to coś na własną rękę musisz poszukać

Kortyz
@Andrzej

No mnie o dopłatach do tych transportów nic nie wiadomo (sam samochodem jeżdżę) ale obstawiam że raczej darmowe.

EXT

Jakie macie umowy, na nieokreślony się dostaje?

@EXT

właśnie, stabilnie tu? nie chcę się zatrudniać tylko na chwilę, więc będę wdzięczny za informacje

no name

no zakładając, że tak? to jest szansa na umowe o pracę i to na stałe?

odpowiedź
@no name

jasne uopa masz także na spokojnie i na stałe wydaje mi się, że też jest szansa jak najbardziej

Justyna
@odpowiedź

A jest szansa na inną formę współpracy, na przykład kontrakt B2B? Skoro dają stabilną formę zatrudnienia, to powiesz jak jest u nich z zarobkami? Interesują mnie takie ogólne widełki płacowe w tej firmie, chciałabym orientacyjnie wiedzieć czy jest szansa by firma spełniła moje oczekiwania finansowe, gdybym do nich aplikowała.

@Justyna

Jeszcze jakbyś mogła doprecyzować czy chodzi o biuro czy produkcje

Wij

Zdażają się oferty do was?

black
@Wij

wątpie, a przynajmniej w ostatnim okresie czasu ja nic nie znalazłem

@black

A ja znalazłem. Na facebooku firmy jest oferta pracy którą wrzucono na początku kwietnia dla pracownika działu zapewnienia jakości. Trzeba znać angielski i niemiecki w związku z kontaktami z zagranicznymi klientami. Zapewniają szkolenia i sporo benefitów. Ty interesujesz się tu pracą, bo ja chyba będę aplikował.

fikuss

no ja też, od teraz zalajkowałem profil jakby coś się pojawiło czasem

fikuss
@Andrzej

a swoją drogą to aktualne jeszcze?

@fikuss

chyba tak, bo udostępnili na fb ponownie ten post z ogłoszeniem wczoraj chyba

Dorkas
@no name

Od razu mówię, nie startuje na to stanowisko więc żadna konkurencja ze mnie więc jakbyście trafili gdzieś na jakieś oferty jeszcze to dalibyście znać? Bez języków optymalnie a przynajmniej tylko angielski

zof

Na czym polega praca Lidera Ciągłego Doskonalenia?

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Leszno
pzdr

dalej macie tak dobrze zorganizowany magazyn? jak jeżdzielem z zaladunkiem to same dobre ziomki u was pracowały

Anka

Jak wyglada etap drugi przyjęcia na produkcję czy każdy się dostanie ?

Remik
@Anka

jak się w ogóle zgłaszałaś na rekrutacje na produkcje?

dot
@Anka

no chyba nie każdy.. przecież kogoś muszą wybrać, więc ci lepsi, a jak wygląda to nie wiem, bo ja nie na to się rekrutuje, a w pierwszym etapie miałaś tylko rozmowę czy coś jeszcze?

Bee
@Anka

Gdyby każdy miał się dostać, to chyba jakakolwiek rekrutacja nie miałaby sensu

arnold

są dwa etapy??

Emila
@arnold

no na to wychodzi, skoro pyta o drugi

blaku

no chyba że jako pierwszy liczą rozmowe telefoniczną, wiesz zaraz po wysłaniu cv?

Kamil
@Anka

Ja mam pytanie o ilość etapów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne. Ostatnio miałem sytuację, że miały być trzy a finalnie stanęło na 6...

Grażyna
@Kamil

Aż sześć? To możesz napisać, na czym one polegały? Chociaż tak pokrótce. Żeby wiedzieć, czy trzeba się przygotować... W ogóle te etapy były jakieś istotne? Skoro miały być 3, a stanęło na 6, to jaki był tego powód? Myślisz, że to jednorazowa sytuacja, czy tak się tak dzieje częściej?

kama
@Grażyna

a co do tego, że więcej etapów się pojawiło, to może mieli dużo chętnych i dlatego? ale nie wiem, tak się domyślam tylko

@arnold

Tak, drugi etap to tzw. próbka pracy. Można spróbować, co będzie się robiło, jak te zadania wyglądają. To bardzo dobra opcja, nie ma potem niespodzianki, że się nie wiedziało, jak to w praktyce wygląda

dobra sprawa

o no to faktycznie spoko ;) pytanie czy to jest jakieś zadanie i od jego wykonania bądź nie zależy czy cię przyjmą? skomplikowane jakieś?

Poirot

Ludzie, dajcie spokój. Nie ma co narzekać po próżnicy nic to nie da a jak się tak będziecie kłócić między sobą to będzie tylko gorzej. Trzeba patrzeć na pozytywy tej pracy.

święta

macie tu coś na święta czy raczej nie bardzo?

szczypuś
@święta

ogólnie jak z integracją czy mają coś organizowane?

reo
@święta

piszą o paczkach świątecznych w ogłoszeniu o prace jak jest naprawde to nie wiem niestety jeszcze

@święta

Tak, sa dodatkowe pieniądze na swęta

kum

pomagają zdobyć uprawnienia sep? można się bez tego na konstruktora elektryka dostać?

kum
@kum

głównie to o kase mi chodzi, czy mi to sfinansują bo jednak bym nie chciał ze swojej kieszeni wykładać jakby co

picoloco
@kum

jak cie zatrudnią to się dowiesz, albo czkaj na pracującego bo raczej od kandydatów się nie dowiesz

szczypuś
@kum

zadzwoń i sie spytaj najprościej

reo
@kum

ale to przepraszam jak ty sie chcesz na takie stanowisko bez uprawnień dostać?? troche nielogiczne moim zdaniem no ale próbuj jak chcesz

gro
@reo

no właśnie, a to pytanie to tak o czy mają teraz rekrutację?

magaz
@gro

na magazyniera jest jakieś ogłoszenie na ich stronie internetowej

olimp
@magaz

i w jakich ogólnie godzinach jest robota? w weekendy też?

@olimp

Dwie zmiany, weekendy wolne, czasami soboty

Stanowisko

Pytanie do HR. Widziałem ogłoszenie na lidera ciągłego doskonalenia. W jakim wieku kandydatów poszukujecie?

SAM
@Stanowisko

według mnie to raczej spełnienie wymogów i może doświadczenie będą bardziej brane pod uwagę

leader
@Stanowisko

na czym w ogóle polega to stanowisko?

Stanowisko
@SAM

Tak, ale często też się obiera jakąś grupę targetowa

@Stanowisko

To może być tak że tylko młodzi ludzie do 30-stki są przyjmowani czy myślisz że nie ma takich ograniczeń? Przynajmniej oficjalnie?

@Stanowisko

Wiek nie jest żadnym kryterium. Liczą się kompetencje

piro

multisport tutaj finansowany w całości czy trzeba coś dopłacać?

Małgorzata
@piro

a firma wogole daje taka mozliwosc by karte miec? przepatrzylam 3 ostatnie stronny postow i nikt o tym nic nie pisal, masz pewnosc ze firma go daje?

@Małgorzata

no przecież w ogłoszeniach o pracę masz, że jest dofinansowanie do różnych rzeczy, w tym właśnie Multisport, tylko pytanie w jakiej wysokości?

@Michalina

30zl

@@Michalina

o, dzięki

mach
@@Michalina

trzeba zapłacić 30 czy oni finansuja 30 a reszte soe płaci, sory nie zrozumiałem.

Pany
@mach

CHyba sie placi 30 i tyle, tak rozumiem

Kamienny
@Pany

To w sumie nie duzo, patrzac na inne firmy

PRRRacownik

Sa karty Multisport. Sa dofinansowywane

Jacek

Witam,jak wyglądają wczasy pod gruszą w firmie?czy istnieje jakieś dofinansowanie jak to wygląda??

ziemniak
@Jacek

w ogłoszeniu na stronie piszą w benefitach o świadczeniach urlopowych, więc coś w ten deseń najwyraźniej jest

Xmachina
@ziemniak

aha a ktoś wie czy to jakieś bony czy kasa, nie miałem wcześniej w firmie tego

@Jacek

Tak, są wczasy pod gruszą

krampus

Co się robi w El Cabie na produkcji?

punkt informacyjny
@krampus

chodzi ci o zakres czynności? podpowiem, że na stronie internetowej masz opisane wszystkie procesy produkcyjne, wystarczy że sobie tam przeczytasz :)

krampus
@punkt informacyjny

ale jak to w praktyce wygląda? czy cały dzień siedzisz i robisz czy są jakieś luźniejsze momenty? o takie rzeczy też pytam

troin
@punkt informacyjny

trudna jest ta praca?

@troin

Praca nie jest zła jeśli się potrafi załapać o co come on w tej firmie ale nie każdy się nadaje. Czasy na metryce są poskracane i potem chcą żeby być na dobrym czasie.... Nie polecam

Ona

Witam jak wyglądają zarobki ?

Bee
@Ona

a o jakie stanowisko w ogóle pytasz?

dolar
@Ona

ile? nieważne na jakim stanowisku, ile godzin, jakie doświadczenie, itp. to ja ci odpowiem w twoim stylu: to zależy..

Szukam pracy w mieście Bolechowo-Osiedle. Zainteresowała mnie oferta firmy El-Cab. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4500 ?

prand

ale panie, która to ta oferta dokładnie?

Pomogę

Postaram się coś podpowiedzieć ale jak wcześniej pisał @prand, brakuje konkretów

dealo

zarobki różnią się w zależności od wykonywanej pracy

bim

a jakie są teraz oferty? Gdzie je znajdę?

dealo
@bim

coś na pracuj się zwykle pojawiało

@dealo

Tak, na pracuj są wrzucane aktualne (obecnie są dwie) i jeszcze na stronie głównej firmy

@Sass

i t na stronie też są aktualne?

@bim

Myślę, że skoro tam są, to raczej tak, bez powodu by nie wrzucali chyba

no może i tak

@Sass

w każdym razie wysłałem cv, może się odezwą do mnie

Powodzenia w takim razie

Blondyna

Zapomnij o takich zarobkach po za tym te wkurzające radio cały czas to samo...przejdę na słuchawki jak większość we firmie ,:)

Hh
@Blondyna

to przechodź, co za problem

miss
@Blondyna

a to nie można poprosić o wyłączenie tego radia skoro tak większości przeszkadza?

redbo
@miss

ale skoro jest rozwiązanie w postaci słuchawek, to w sumie po co. jedni będą słuchać radia, inni swoich rzeczy i tyle, problem z głowy

miss
@redbo

no też prawda. jak widać pomysłów jest kilka, na pewno lepszych niż pisanie na gw

Collie
@Blondyna

a wystarczy tylko podstawowa komunikacja ludzi na żywo zamiast wylewania żali przez internet, do czego te czasy zmierzają ..

Blondyna

Zapomnij no może jak jesteś facetem to wtedy tak ????

@dealo

Daj PAN spokój z tą pracą w sobotę do pracy a w umowie nie masz nadgodzin gdzie tu sens a nie pójdziesz to Ci premię zabiorą. Tyle osób się wyszkolilo i gdzie się podziało? Uciekli bo czasy żenada.....

Praca prosta ludzie bardzo mili można pogadać pośmiać się oby wiecej takich firm w dodatku pensja fajna

Polak
@pracownik

trudno sie dostac jakbym chcial?

@Polak

Pewnie zależy od tego co umiesz i od tego także o którym w zasadzie stanowisku tu mowa? na którym tak fajnie tu jest, sama bym się chciała teraz dowiedzieć

Levi

"Na moim" czyli? Spokojnie, nie zamierzam się wygryźć, z ciekawości pytam

hiroł
@Levi

dobree, ale po cóż ci ta informacja? patrz czy mają jakieś przyjęcia i jak się nadajesz to aplikuj i tyle

@pracownik

Czyli atmosfera spoko z tego co zrozumiałem. Szczególnie jak możesz się pośmiać w pracy a to zdarza się rzadko, nie? Wspominałeś o dobrej wypłacie. Podasz widełki?

Git

Wporzo praca na produkcji nie za trudna ani męcząca . podoba mi się

@Git

doswiadczenie potrzebne?

@Git

a przyjecia jakies sa?

Vino
@ktosik

a z internetu umie korzystać i sobie poszukać? skoro pisze komentarz to chyba umie.

liko
@Vino

na strone firmy wejdź..

yanek

długa jest rekrutacja na inżyniera produkcji? był już ktoś?

sobo
@yanek

też się chętnie dowiem jak przebiega rekrutacja, ile etapów?

sobo
@yanek

a ty wysłałeś już CV? masz jakąś odp?

Vino
@yanek

raczj nie będzie długa. z tego co wiem to sprawnie im idzie z przyjęciami jeśli są

liko
@Vino

to ile czekałeś na odp po wysłaniu cefałki?

zodi

widzę, że szukają kogoś na produkcję wiązek kablowych, nie wiecie czy trzeba mieć jakieś doświadczenie, albo wykształcenie specjalistyczne?

@zodi

no i czy ktoś by mógł ogólnie opowiedzieć jak wam się pracuje, jakieś prawdziwe opinie o firmie bym prosił

Małgorzata
@zodi

zodi, gdzie widzisz to ogłoszenie ? jakie widelki tam podano ?

aries
@zodi

z tego co się patrzyłem to nic tam nie pisze o doświadczeniu, więc raczej go nie wymagają

aries
@Małgorzata

na bezpośredniej stronie firmy jest ogłoszenie

dobra, dziękuje

Urwis
@zodi

Jak nie masz to tez probuj jak najbardziej

where

a gdzieś jeszcze dodaja?

where
@aries

bo teraz chyba nie ma żadnych rekrutacji, czy ja źle patrzę?

@where

ja tez nie widze wlasnie nic

Ela

Czy na stanowisku spec. ds. księgowości finansowej można pracować hybrydowo? Jak dużo doświadczenia trzeba mieć, ktoś dopiero co po studiach ma szanse się tu dostać?

@Ela

jest opcja pracy hybrydowej, doświadczenie niewymagane ale mile widziane

Maria
@Fato

I jak ta praca hybrydowa dokładnie działa, to jakoś część w biurze, część w domu? Jak to się rozkłada wtedy? Nigdy nie miałam okazji w takim trybie pracować.

tak
@Maria

na tym polega właśnie hybryda :) wygodna sprawa

ppp
@Fato

szanse są zawsze, choć pewnie ci co mają większe doświadczenie mogą być brani pod uwagę w pierwszej kolejności, ale to tylko moje przemyślenia

@ppp

No tak, wiadomo.

gasio
@Fato

a jak ktoś woli normalnie w biurze pracować, to nie ma problemu, nie?

@gasio

no dość logiczne, że nie ma

@gasio

*że nie ma problemu z tym

@Fato

a komfort w biurze jaki mają? jak wyglądają, ile osób w pomieszczeniu, wyposażenie itp?

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab