Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

poprzednia firma żenada ta firma żenada kolejna to też będzie żenada. Załóż swoją i pracuj jak pracowałaś a zobaczysz jak szybko się zawiniesz. Nie narzekaj tylko weź się do roboty. To porządna firma.

ta firma to jest jedna wielka żenada - szkoda nawet 5 minut życia a te wszystkie teksty rodem z PRLu to pisze jeden człowiek - tylko bla bla bla bla a potem do domku żołnierzyki przesuwać po planszy...

marcello

Po drugie? To co jest pierwsze? Poza tym tekst jakby rodem z PRL wycięty i kroniki filmowej.

marcello

A co ze spółką SK i świta? Ponoć u konkurencji kokosy hodują

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xyz

już zatrudnili, co ciekawe do firmy zaczynają wracać byli pracownicy. A to oznacza, że to dobra firma.

Alek

No i co z tego. Żaden użytkownik w związku z posiadaniem tego urządzenia nigdy nie miał żadnych kłopotów. Wręcz przeciwnie one upraszczają do minimum wszelkie rozliczenia.

OLEK

AUTA BEZ REKLAMY ALE Z FULL GPSEM.

Jeny

Focusy kombi, ale flota jest wymieniana na nowe Toyoty Auris Wagony więc auta z wyższej półki i co ważne nie oklejone.

Janek

Jak w tej firmie wygląda temat floty (jakich samochodów używają handlowcy), jakie są warunki użytkowania?

do DO HAKS

A tam gdzie pracujesz nie ma kolesiostwa? A kto Cię zatrudnił? A Ty kogo zatrudniłeś? Niech każdy zacznie od swojego ogródka. Tym gościom do pięt nie dorastasz i jeszcze dużo musisz się uczyć aby chociaż trochę zbliżyć się do nich. Niestety wszyscy Ci, którzy wypisują te głupoty nie mogą znieść, że nie mogą dalej w firmie pracować. Teraz przez żal piszą bzdury a trzeba było się starać a nie lody kręcić na boku.

DO HAKS

Kolega haks jest albo jednym z tych "kolesi" Lindstromowych albo snuje opowieści dziwnej treści...właśnie problem kolesiostwa i to nie na płaszczyźnie dyrektora leży u podstaw tak "przychylnych" opinii na temat tej firmy.przeglądacie sobie ten wątek co jakiś czas, ja również i wiem że było tu więcej niż 10 stron komentarzy, tylko w pewnym momencie Product Menager zarządził skasowanie opinii negatywnych za niewielką sumę - Gowork robi to dla klientów.a o zwolnieniu dyrektora to akurat decydują "kolesie (znowu kolesie:)) z litwy. bo jak inaczej nazwać to że dyrektorem L w krajach Bałtyckich jest Pan EG a jego szwagier Pan RS jest dyrektorem również w Polsce?jesli to nie jest kolesiostwo to może ja żyję w innym świecie...

obserwator

Ludzie, co z Wami? Obecni pracownicy opluwają firmę, oraz siebie nawzajem, do tego jacy by nie byli byli pracownicy,chyba tak dużej krzywdy firmie nie zrobili a to że są w ten sposób opisywani to świadczy tylko o firmie. Apel do Zarządu nie widzicie tego czy nie chcecie widzieć?, dużo firma traci w ten sposób Trochę luzu, do siebie i firmy inaczej się będzie pracowało....miłe słowo nie boli. Powodzenia...jak byłem zainteresowany firmą to niestety już nie jestem.

zzzz
@obserwator

Tam jest taki specyficzny klimat. Nie wiem ile trzeba by włożyć pracy, żeby to zmienić. Przykład idzie z góry, niestety... Co podchwytują szeregowi pracownicy i taki jest rezultat.

xyz

w 2 dni? Heh, kogoś tu fantazja ponosi :) Fakt faktem, że został zwolniony i że potrafi się "sprzedać".

Do ano ano ano

Dodam tylko a raczej sprostuje że dyrektor został zwolniony(i to jest fakt). A więc się nie przeniósł tylko znalazł pracę kiedy był wolnym strzelcem. Wszyscy w L to wiedzą...

w odpowiedzi
@Do ano ano ano

czy myslisz drogi kolego ze pan dyr nie czul pism nosem ze go chca usunac i ze stanowisko ot tak w dwa dni sobie znalazl?nie badz naiwny. z dnia na dzien to mozna zmieniac stanowisko sprzataczki

qweerty
@w odpowiedzi

Zazwyczaj pracuje się tak, aby pracować jak najdłużej, a nie "czuć pismo nosem" - z jakiegoś powodu widocznie zasłużył, jeśli chcieli go usunąć. Ale co ja tam wiem, zmieniam pracę co 3 miesiące, bo szefowie nie potrafią docenić potencjału, który jest we mnie :)

doAndek

Nie przyjmują na żadne staże.

No No No

Jakim jednym z najbardziej obiecujących managerów? Z tego co wiem to ten świetny menago dostał propozycję nie do odrzucenia no i musiał odejść a teraz pociągnie w dół swojego nowego pracodawcę. A razem z tym no jak mu tam no to już będzie mieszanka wybuchowa. Sprzedawać cenę każdy potrafi. Poczekamy zobaczymy co z tego będzie, ale nie wróżę nic dobrego. Z całym szacunkiem prawdziwi profesjonaliści pracują dalej i nigdzie się nie wybierają a ekipa jest coraz mocniejsza.

ano ano ano
@No No No

obstawiam ze piszący pod nickiem no no no to jeden z managerów obecnych..dziecko pana marmuz:) skoro tak to przeciez sam go zatrudniles. caly lidstrom - mozesz pracowac 5lat i miec super wyniki a niech no ci sie noga powinie i nie uda ci sie planu zrobic przez powiedzmy trzy miesiace. top jestes do odstrzalu. i nie piszcie mi tu dyrdymałów ze tylko najlepsi pracują itp. nawet najlepsi moga miec gorsze okresy w pracy i to nie powod aby sie ich od razu pozbywac. tak jak ktos powyzej napisal, laurką dla tego całego Lindstroma powinien byc fakt ZE DYREKTOR LINDSTROMA W POLSCE PRZENIOSL SIE DO FIRMY KONKURENCYJNEJ Z JEDNYM Z LEPSZYCH LUDZI W DZIALE MAT!! Pal licho ze moze menadzer nie byl obiecujacy ale ze dyrektor zawinal (usunięte przez administratora) w troki i wyladaowal w konkurencji to juz powinno dawac do myslenia. bo albo ten dyrektor to jakis lekkoduch (W CO NIE WIERZĘ) ale nawet osoba mająca podzwignąć z kolan kulejący mocno oddział polski sama uciekła gdzie pieprz rośnie bo zxorientowała się że to mission immposible. rok czasu na stanowisku dyrektora to duzo aby zorientowac sie jaka pozycje na rynku ma l.

extrem

zarobić około kilku tysięcy?kolego romek jesteś niespełny rozumu?czy nie czytałeś powyższych postów? ta firma nie daje zarobić.ona wymysla tylko jakie dodatkowe obostrzenia wprowadzić aby ci pensję obciąć. pracując tam spotkałem się pierwszy raz z tak dokładnym np.kontrolowanie aut u handlowców. co było powodem tego? domysl się.i pytanie numer dwa dlaczego tylko handlowcy mieli GPSy w autach anie kadra menadżerska?? przecież tak samo jak inni podpisywali umowy użyczenia auta i zasady jego użytkowania. wyrównanie pensji piszesz, otóż tam pracują ludzie którzy podwyżki nie widzieli od kilku lat. Zawsze Panowie dyrektorzy mieli argumenty aby podwyżki nie dawać. a to za słabe wyniki (a dwa tygodnie wcześniej prezentacja na pół biura dla wszystkich jaki to super rok dla Lindstroma był) więc proszę nie wierz w to co Ci mówią na rozmowie rekrutacyjnej. dostaniesz marne ochłapy i będziesz zapieprzał od świtu do nocy. ta firma a raczej jej kadra zarządzająca żyje z tego że kontroluje szeregowych pracowników i ciągle wprowadza jakieś pseudo ulepszenia. tylko że na rynku zostali już daleko za konkurencją w tyle i nie widać szans na dopędzenie reszty. niech najlepszym przykładem tego będzie dla Ciebie szanowny Romku informacja że dyrektor zarządzający wraz z jednym z najbardziej obiecujących młodych menagerów zasilili szeregi konkurencji...

Tak

Z tego co wiem to to było wyrównanie pensji a nie podwyżka:)

poinformowana lepiej

Warte śmiechu. Cala ta dyskusja jest pisana najprawdopodobniej przez jedna osobę o imieniu Sebastian. Handlowcy chcieli odejść to odeszli. Można im tylko życzyć powodzenia. Do konca cała trójka utrzymywała ze nie idzie do konkurencji a więc jak idą na tak lepsze warunki to po co ta konspiracja:) nie jeden handlowiec z firmy odchodził i nie jest to nic dziwnego. Tak jest w takich działach ale że dyrektorowi chce się bawić w takie wpisy to już Normalne nie jest. Firma istniała wśród konkurencji i tak zostanie. Zdecydowanie większość ludzi z L życzy tym co odeszli powodzenia bo to fajni ludzie są(mowa tu o tych trzech handlowcach).

biuro

podobno wszyscy poszli na lepsze - warunki pracy, wynagrodzenie i szanse na rozwój - i to nie prawda że byli słabi - bo akurat cyfry mówią co innego - przykre że firma lekceważy tak poważną sytuację, może to wynik strachu i bezradności. chyba szkoda czasu tutaj siedzieć...

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.