Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

poinformowany troche

Handlowiec który odszedł jest powiązany z poprzednimi dwoma co odeszli a więc żadna strata.

kojot

To nie kierownictwo pozbywa się ludzi tylko słabe jednostki same odpadają

biuro

dzisiaj odszedł kolejny handlowiec z działu mat, jeśli kierownictwo ma zamiar po cichu pozbywać się ludzi to sposób w jaki to aktualnie czyni doprowadził do tego że połowa ludzi z biura szuka już pracy - moje gratulacje ...

mokry

Odszedł klon tytonia, zwykły poganiacz wielbłądów

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pralniczy

Ale elektrociepłownie to nie był klient L. Co do tych co odeszli: to świeży handlowiec i handlowiec który miał stworzyć zespół i zostac kierownikiem ale nie stworzył nie został. Czyli odeszli dwóch handlowców, raczej nic dziwnego w dziale handlowym.

pralnia

odeszły elektrociepłownie - maty już wróciły - duży klient

poinformowana

Spokojnie Szopie, Żadnego dużego klienta firma nie straciła, a co do handlowców to odszedł 1 który pracował 4mce i jeden który od kilku mcy budował zespół sprzedażowy Czyli nic takiego się nie stało. Doświadczeni handlowcy pracują

Szop pracz

Niestety coś złego się dzieje w firmie, zaczęli odchodzić najlepsi pacownicy działu sprzedaży i patrząc na to co wraca na magazyn do pralni chyba zaczęli odchodzić duzi klienci

już po ptakach

nie warto starać się o pracę w tej firmie, tak naprawdę to jej i tak już nie będzie za 1-1,5 roku. większość klientów odejdzie - to jest nieuniknione - ta firma poprostu nie przetrwa realiów rynkowych i jest za mała żeby obronić się przed konkurencją.

Byly LL

nie ma co aplikować - do działu wycieraczek litewski pan oferuje pensje 1800 brutto minus odliczenia za to i za tamto. ale nikt na rynku nie da takich bonusów jak ten panicz obieca :)trochę lepiej w ciuchach, ale za to praktycznie zerowe szanse na sprzedanie czegokolwiek. na tle rynku firma działa jak w epoce kamienia łupanego

LIndstrom

Route Planner już jest. póki co się trzyma, ale jak wszystko w Lindstrom jest bardzo płynne.kto wie, może go zaraz wywalą. wysyłaj CV na ogólny mail, moze ci ktoś odpowie.

były L

ta rozmowa z ostatnich dni jest pisana przez jedną i tą samą osobe i to jeszcze piszaca nieprawdę - menagerów jest trzech i to prędzej chodzi o tego trzeciego. A może firme pomyliles? proponowałbym się wziąść w garść i zachować się jak facet a nie jak mala dziewczynka tworzyć ploteczki na forum. Ja już od jakiegoś jestem poza ta firma - nie podobało mi się to mnie nie ma - jak tobie się nie podoba - nikt nie trzyma siłą, Warszawa to duże miasto i pracę znalazłem jeszcze przed wypowiedzeniem. Dla chcących aplikować do tej firmy - odpuscie sobie bo zarobki slabe to jedno a takie zdesperowane dziewczynki jak wyżej psujące ta firme swoimi zalami na forum to drugie.

wujek samo L
@były L

nie mówię o Area Menagerach mistrzu. Organizującym wyjazdy jest ciągle jeden i ten sam Menago. to chyba Ciebie dawno nie ma,albo byłeś przez krótką chwilę. sam Misiu-Pisiu dołączyłeś do tych ploteczek to i Tobie polecam zachować się jak mężczyzna i nie zamydlać rzeczywistości. no chyba że jesteś obecnie pracującym tam jednym z menagerów i próbujesz nieco wybielić firemkę z litewskim zarządzikiem.

wujek samo L

No menagów jest tam dwóch. jeden zajmujący się odzieżą roboczą i drugi zajmujący się matami. ten który organizuje wyjazdy "integracyjne" to menager od mat. mam pisać dalej?

To ja będę pierwszy który odpowie na Wasze (zainteresowanych) pytanie - słabo, nie składajcie tu papierów.

kot

Dzień Dobry, nie zagłębiając się w powyższe komentarze. czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak obecnie wygląda sprawa z warunkami pracy w Lindstrom?

ujarany

jestem, cały czas. Tylko chyba piszecie o innej firmie... może tej sprzed kilku lat... Praca w firmie sprzedażowej polega na sprzedaży i każdy, kto wie jak to się robi i na czym to polega, będzie pracował na swoją pensję. Ot! Na tym polega praca :)

Kaziu

no i się ujarany doczekał - już go nie ma

nowy

Jakie obecnie warunki pracy w Lindstrom Polska? Warto aplikować?

okulares

Oj, coś w trawie piszczy

ujarany

widzę, że wieści szybko się roznoszą, a w firmie następują zmiany. Tak więc, nie pracujesz - nie wiesz jak jest teraz, a jak było kiedyś? Nie interesuje mnie to. Cieszycie się, że nie pracujecie już w tej firmie? To po co tu zaglądacie? Tylko po to, żeby się dowartościować? W sumie, jak nie ma innego sposobu, to nawet taki jest dobry :) Dla osób szukających pracy: atmosfera jest ok, jak na firmę sprzedażową. Warunki finansowe? Zawsze mogłyby być lepsze(jak w każdej firmie), auto służbowe? Jest, płacisz podatek jaki narzuca nasze kochane Państwo + to co wyjeździsz prywatnie - to chyba uczciwe podejście. Wypełnianie raportów? A w której firmie ich nie ma? Firma jak firma, ludzie normalni, w sumie nic nadzwyczajnego.

niedowartościowany*
@ujarany

nie chcę naskakiwać na Ciebie "ujarany", ale po pierwsze nie muszę się *dowartościowywać,bo nie mam takiej potrzeby, po drugie z tego co piszesz wnioskuję że opierasz się tylko na tym co ci przekazano na rozmowie rekrutacyjnej, popracuj trochę dłużej i na wlasnej skórze doswiadczysz "tego uczciwego opodatkowywania"jak np.utkniesz gdzies pod grodziskiem w korku a do 17:00 masz tylko kilometry służobwe - wtedy wejdz na Gowork i podziel sie wrazeniami (albo po tym jak pensję dostaniesz z całą rzeszą odliczeń i potrąceń") musiszyc nowym czlowiekiem w L bo piszesz ze ludzie normalni. chyba został Ci sprasowany mozg przez RS i EG.a nie zaintrygowała Cię szanowny UJARANY fluktuacja w L??odstanowisk najwyzszych po najnizsze.podrepcz, popytaj,mozeci ktos słowko szepnie jak tam sie z praconikiem rozstaje, jakdługo pracuje handlowiec w dziale mat na przykład...

obserwator
@ujarany

ujarany ty mniej pal tylko sprzedawaj więcej m2 bo tłusty menago już się szykuje żeby cię pyknąć - dostaniesz pudełeczko i spakuj się szybciutko i rozlicz wyceraczki jakie masz na stanie HA HA HA HA to firma to jeden wielki bełt.

Mix
@obserwator

tłusty menago? to Pan MP przeniósł się do działu akwizycji?czy też Panu Menago PB się przytyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.