Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Kaziu

Teraz podobno rządzi jakaś kudłata bułgarka... Co za cyrk na kółkach

no ale

MP, RS i EG oraz AP z dołu będą zawsze :)

yeann

ale mamy spadek również samej głowy. SK również nas opuścił buhahahahaha

raf

buahahahaha :) a tak zachwalał, tak było pięknie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ahhhhh

MD już nie ma

raf

ooo, a kogóż to już nie ma?

daaaare

Wiedziałam, że zawsze jak się tu pojawię to poprawię sobie humor :-) głównie tym, że MNIE TO JUŻ NIE DOTYCZY! :-D Akurat imprezy integracyjne w firmach czy to tu czy każdej innej głównie są po to by się...nachlać, tu Lindstrom nie odbiega raczej od innych korporacji i firm. I kolejny Pan odpadł z grona zarządzających...cóż za przykra sytuacja :-) Ponownie pozdrawiam serdecznie moich byłych współpracowników :-*

inormator

z tego mi wiadomo to w tej firmie meneger sprzedazy zarabia okolo 4000pln na reke podstawy, handlowiec 2500pln. do tego są obcinki za samochod (bo jest GPS), oprocz tego dostaje sie smycz w postaci laptopa i programu SAP do wklepywania danych...generalnie kołchoz. o stosunkach międzyludzkich nie wspominajac, zreszta powyzej jest dobitnie napisane kto co i komu..odradzam pracę w tej firmie

Ght

DAWNO NIE ZAGLĄDAŁEM ALE WIDZĘ ŻE LINDSTROM NADAL TRZYMA POZIOM. PO POSTACH WIDZĘ ŻE CORAZ WIĘCEJ LUDZI "USZCZĘŚLIWIŁO" SIE PRACĄ TAM. I O PANI AP RÓWNIEŻ JAKIEŚ INFO. NO ŁADNIE ŁADNIE. PO TO WLASNIE JEST GOWORK. ABY PISAC JAKA JEST ATMOSFERA, KTORZY LUDZIE SA SPOKO A KTORZY NIE. 90% KOMENTARZY JEST TRAFNA, 10% TO PRZERYSOWANE TROCHE OPINIE WYNIKAJACE Z OSOBISTYCH CHYBA UPRZEDZEN DO POSZCZEGOLNYCH OSOB. WIDZIALEM JAKIS TAM POST O IMPREZACH INTEGRACYJNYCH. CAŁA PRAWDA. ŻENUJACY POZIOM I NIE ZAWSZE DOCHODZĄCE DO SKUTKU IMPREZY INTEGRACYJNE(PO PAN GRADAS Z LT MIAL WIDZIMISIE I ODWOLAŁ NA TYDZIEŃ PRZED) TO "WIZYTÓWKA" LINDSTROM W POLSCE.

lidźstąd

Zamiast rzucać ludziom parę złoty na alkohol lepiej dać te pieniądze bezpośrednio pracownikom a jeśli już imprezy to owszem ale może rzadziej ale za to w godniejszej oprawie -lokal,jedzenie,osoby towarzyszące...Chyba że to celowa polityka przełożonych,dać parę złoty na gorzałę i niech się cieszą,jak się nachleją to o podwyżki nie będą fikać..Takie działanie bardziej niszczy niż buduje morale zespołu co później w jakimś sensie rzutuje na ogólny wizerunek firmy na rynku bo jeśli sami się nie szanujecie to i klienta nie uszanujecie,proste.

exstroom

Żeby nie było,pracują tam też normalni ludzie którzy nie gonią za takimi atrakcjami jw,niestety to mniejszość.Pozdrowienia dla nich.

exstroom

Jeśli ktoś liczy na konwenanse i atmosferę na poziomie poważnej korporacji to nie w tej firmie.Prowincjonalne zachowanie zaściankowych karierowiczów w stosunku do podwładnych okazywane na co dzień jak i na tzw firmowych spotkaniach gdzie króluje alkohol lejący się strumieniami i niewybredne zaloty niezależnie od stanu cywilnego podchmielonego zalotnika to norma..Aha dodam ze firma sponsoruje tylko alkohol na firmowych pseudo-imprezach...,to tez o czymś świadczy ,jak chcesz coś zjeść na takich "rautach" to bul z własnej kieszeni pracowniku.

handlarz
@exstroom

sama prawda!! popieram.firma mająca aspiracje globalne jeśli chodzi o jej zyski z funkcjonowania ale niestety "pseudokurnik" jeśli chodzi o wydatki na motywację pracowników. przykład ze sponsorowaniem TYLKO alkoholu na imprezach firmowych to tylko jeden z wielu przykładów/dowodów na tezę. ale to prawda, są też normalni ludzie - będący jednak w marginalnej mniejszości.

daaaare

Hahahahahaha :-) suma sumarum fajnie, że takie "poważne" kłopoty już mnie nie dotyczą. A że 1/2 połowa ludków w Lindstrom bardziej niż pracą zajmuje się życiem innych to trzeba się przyzwyczaić :-) Może należałoby założyć funpage Lindstromu i każdy wylewał by tam swoje żale...bo tu to chyba powinno się o pracy...w końcu GoWork. POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE! Do widzenia ;-)

xxx
@daaaare

popieram przedmówcę. jak chciałam wejść i sprawdzić czy warto do tej firmy aplikować to naczytałam sie o romansach, animozjach i uprzedzeniach jednych działów do drugich.a tu raczej powinno się zamieszczać opinie o warunkach pracy proponowanych, wynagrodzeniach, umowach itp...co kogo interesuje ze jakaś tam pani z jakimś tam panem? ich sprawa w końcu dorośli są. choć jak czytam te wszystkie opinie to nie wiem czy bym się odważyła zatrudnić.

olo

no właśnie widzę że brak opini o Muzio Muzio i jego przydupasie a. tytoń . jeden i drugi wylecieli na zbity pysk. tamte forum było super

buuka
@olo

odgrywać ? a jak ktoś sam odszedł z tego burdelu i to z uśmiechem na twarzy to za co ma się odgrywać. Pani AP jest niedowartościowaną, niewykształconą robotnicą co rżnie dyrektorkę ot jej kompleks

l

wszyscy pracownicy pralni są dobrymi i pracowitymi ludzmi i nie wolno ich obrażać. byli pracownicy firmy powinni się zająć własnym życiem a nie wypisywaniem oszczerstw. przestańcie się odgrywać za to że zostaliście wyrzuceni bo najwyższy czas się z tym pogodzić.

kula
@l

a czego tu żałować ze wreszcie pozegnalismy sie z tą pozal sie boze firma. ten caly indstrom to jakas degrengolada

Lindsztok

-daj linka do tych nierzetelnych pracodawców na facebooku.

śledźczy

..czy mi się zdaje czy na lini pralnia-biuro jest jakiś zgrzyt??

aaa

Rolników tam nasłać... niech zablokują pralnię aby dostawcy nie mogli towaru wywozić/przywozić. Chętnie użyczę własny ciągnik :)

śledczy

widzę że już usunięto opinie o Pani Lider Pralni !! popłakała w rękaw i usunięto. śmieszne to bo prawda tam sama była. ale mam nadzieję że jeszcze ludzie czytają ten portal i wnioski sami wyciągną. nie polecam pracy w pralni Lindstrom, ze względu na osobą pani "lider". jest to osoba niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii wobec innych, swoich długoletnich współprcowniczek.

aa
@śledczy

nawet jeżeli to są jej psiapsióły z PU. Oj lubi dziewczę czyimś życiem żyć. A sama namawiała do strajku...

sledczy
@aa

psiapsóly psiapsiólami ale gnębić trzeba, bo musi się pokazac przed swoim dyrektorkiem z litwy :) szkoda ze skasowano opinie o AP. ale są przecież inne portale.jak to na Facebook o nierzetelnych pracodawcach w Warszawie.zawsze mozna tam ich dopisać

DO KLIENT

To proponuję trochę powspółpracować z tą firmą i spróbować np. zazyczyc sobie wymiane rozmiaru odziezy lub inne modyfikacje...wtedy nawet ta "atrakcyjna, sympatyczna i kontaktowa Pani opiekun" nie pomoze...opiekun w tej firmie jest chyba stanowiskiem widmem bo nie przypominam sobie aby w mojej sprawie kiedykolwiek cos zalatwił - tzn, miał szczere chęci mi pomoc ale odbijal sie u siebie w firmie jak od sciany. wiem to bo sam nieraz nie dwa dzwonilem i rozmawialem z pania z BOK - sprawiala wrazenie jakby tam za kare siedziala. nie wiem czy teraz jest lepiej od strony ludzkiej w Lindstrom, ale wiem że od strony proceduralnej i jakościowej oraz elastycznosci wzgledem klientów to ta firma nadal jest 1000 lat za murzynami. dzieki Bogu juz nie musze z nimi wspolpracować i nikomu nie polecam tego pseudo przedsiebiorstwa które jest defacto spolka windykujaca swoich klientów, bo oplat domagaja się bardzo szybko, tylko od nich cos wyegzekwowac to juz problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.