Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Employee

Ja mam zupełnie inne doświadczenia w zakresie rekrutacji w firmie Lindstrom - osoba rekrutująca dochowała wszelkich terminów i wywiązała się ze złożonych deklaracji. Aktualnie jestem pracownikiem tej firmy, mając umowę na warunkach ustalonych w czasie rekrutacji.

Byłem w Lindstrom na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmawiałem z kobietą z działu HR prawie godzinę. O ile rozmówczyni i sam przebieg rozmowy był w porządku, to informacja zwrotna odnośnie dalszego procesu to fikcją. Jak się można domyślić zarówno propozycji pracy ani jakiejkolwiek wiadomości od firmy Lindstrom nie otrzymałem.

@Kandydat

Chciałabym wiedzieć, czy na rozmowie rekrutacyjnej do Lindström zostały przedstawione Tobie początkowe warunki zatrudnienia? Jest to bardzo ważna kwestia, które niestety w trakcie niektórych kwalifikacji jest pomijana. Dlatego zachęcam Ciebie do poruszenia tego tematu na forum.

Julia
@Kandydat

Potwierdzam. Ja byłam na paru rozmowach po czym cisza. Musiałam się upomnieć o odpowiedź. Tyle czasu poświęconego na rozmowy i wielka łaska, żeby człowieka poinformować. To świadczy o poziomie tej firmy.

@Julia

A jak oceniasz ogólny przebieg procesu rekrutacyjnego do Lindström? Czy odbyta przez Ciebie rozmowa o pracę była przeprowadzona w sposób merytoryczny i przejrzysty? Podziel się swoim doświadczeniem z ewentualnymi przyszłymi kandydatami do pracy w tej firmie.

Natalia

@anna, tak jak użytkownika @major, Ciebie też zachęcam do dłużej wypowiedzi zawierającej więcej argumentów. Osoby nie związane z Lindströmem, naprawdę muszą się domyślać dlaczego uważacie tak, a nie inaczej. Jeśli możesz wyjaśnić co dokładnie oznacza brak profesjonalizmu, to inni będą wdzięczni.

anna

0 profesjonalizmu, prymitywna forma pracy wszystko się sprowadza do niczego.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

@Major - piszesz, że Lindström to dobra firma - możesz napisać co przez to rozumiesz? Jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Firma Lindström informuje na swojej stronie www, że nieustannie poszukują nowych pracowników. Ktoś aplikował i mógłby napisać jak przebiegła rekrutacja? Pomogłoby to innym użytkownikom forum szukającym informacji na temat tego pracodawcy.

Major

Dobra firma, a najgorsze jest to , że osoby niekoniecznie przykładające się do pracy piszą swoje wywody jak tu jest źle. Jak tak jest to może nie trzeba tu pracować?

Adonin
@Major

Zgadza się nikomu, nie polecam. Dobra rada omijać szerokim łukiem !!!!!

zadowolony klient

super firma! - nadal mi nie wystawiają faktur za usługi :)

Słowik
@zadowolony klient

Oszusty mydlom przedstawicielom oczy, a Oni gadają głupoty i ludzie się nabierają, na tak zwana standardowa umowę i prosta, spróbujcie rozwiązać umowę z nimi to szybko zdobędziecie o nich opinie

Natalia

@zadowolony klient - czy próbowałeś kontaktować się z Lindström sp. z o.o.? Warto wyjaśnić sprawę z firmą, może Twoja faktura została przez pomyłkę pominięta. Macie może informacje o obecnych procesach rekrutacji w Warszawie?

Biurokrata
@Natalia

Tak, dają fikcyjne ogłoszenia, zapraszają ludzi na składanie cv, obiecują gruszki na wierzbie, teraz już na zlecenie za 15 zł na godzinę, żeby potem wyłudzić dane osobowe zachowując je w jakiejś bazie. Pójdziesz za to siedzieć !!!

Były 2012

Seller po co piszesz takie głupoty. Nikt cię tam nie ciągnął do pracy .

Ciekawy

A gdzie dają służbowe superby?

kuku

Sraki rocznik. Co to za różnica, jeździj sobie tym wymyślonym superbem i nie zwracaj (usunięte przez administratora) skoro marka i rocznik auta są najważniejsze. Pewnie nawet samochodu nie masz.

@kuku

To tylko ciekawość

Gtd
@ja

Idź do konkurencji tu ludzie przychodzą zarabiac i pracować a nie się wozić.

Auris combi? Wybaczcie ze tak pytam ale jaj mam zamienić służbowego superba na cokolwiek to chce wiedzieć ;-) jaki rocznik?

cienki
@ja

Ty to na pewno pracy tam nie dostaniesz

Abab

A jakieś fajne / ładne dziewczyny pracują w tej firmie?:)

bbbbbb

Aurisy.

Tzn?:-) a inni? Np account representative?

Jakie auta mają menadżerowie?

Bolek

Szybkie dobre i ładne .

Łysol
@ja

I tak się nie dostaniesz na to stanowisko

Wystarczy sprawdzić po ile lat pracują tam ludzie i wszystko jasne, jeszcze raz podkreślam to stabilna firma z dużym potencjałem i możliwościami. Ta firma cały czas się rozwija, nic i nikt tego nie zmieni.

Lindstrom jest stabilna firmą z dużymi możliwościami rozwoju, koniec kropka.

Klient

Jestem klientem tej firmy już bardzo długo, wynajmuję odzież i chodniczki. Przeżyłem już trochę osób w obsłudze klienta, ale obecna załoga no to już jest przepraszam za określenie dno, dno i jeszcze raz dno i dlatego postanowiłem coś wrzucić od siebie. Opiszę krótko, jak teraz dzwonię do firmy to jestem przełączany od osoby do osoby i każda kolejna twierdzi, że się tym nie zajmuje albo ktoś po prostu podnosi słuchawkę i zaraz odkłada. Nie mam informacji jak coś zamawiam kiedy to dostanę i czy w ogóle otrzymam. Myślę sobie, że skoro pracownicy obsługi klienta reprezentują tak niski poziom tzn. nie reprezentują żadnego poziomu to znaczy, że ich przełożeni są również niekompetentni albo nie wiedzą jak ma działać dział obsługi klienta. Czy ta firma ma jakiegoś dyrektora, który to wszystko kontroluje czy nie ma tego nie wiem. Wiem natomiast, że jeśli jest to nie kontroluje tego zupełnie i jest słabym dyrektorem albo nie zna się na rzeczy. Ostatnio nawet pisałem taką oceną na emajla, ale nic to nie dało. Muszę stwierdzić, że obsługa tam zjeżdża po równi pochyłej do dołu. Jedyne co jeszcze mnie z nimi trzyma to naprawdę fajni i niedoceniani moim zdaniem pracownicy serwisu i ostatnio nowa opiekunka (poprzedni opiekun to pomyłka i dobrze, że go wymienili), która stara się bardzo i widzę jak jest jej głupio kiedy musi mnie okłamywać jak ją pytam o zamówienia na odzież albo ostatnie reklamacje dotyczące fakturowania, niemożliwe jest otrzymanie korekty za błędy powstające po stronie dostawcy trwa to w nieskończoność. Z mojej strony jako klienta problemem jest rotacja personelu i brak kompetencji osób zarządzających tą firmą niestety. Nie są to miłe słowa, ale w tych czasach taka firma nigdy nie będzie konkurencyjna. A konkurencja co chwilę podsyła nowe ciekawe oferty. Poczekam jeszcze i zobaczę.

w
@Klient

a jak bywało kiedyś, np w 2010? Wtedy również ekipa, delikatnie mówiąc, nie porażała efektywnością?

oszlukany klient

Bardzo nie rzetelna fiema. Pan pospisujac umowe przedstawia inne warunki niż są w rzeczywistości. Na wypowiedzenie nikt nie reaguje a gdy się kontaktuje z firmą nik nic nie wie. Nie kompetentni pracownicy nie miła obsługa. Jednym słowem oszuści. Nie polecam odradzam w 100 %.

Stop Analfabetom
@oszlukany klient

Z trudem przeczytałem twój bełkot. Poproś mikołaja o słownik ortograficzny pod choinkę :) Zamiast prowadzić biznes, powinieneś się cofnąć do gimnazjum na lekcje języka polskiego :)

kolejny oszukany Klient
@Stop Analfabetom

To jest właśnie najlepszy dowód na poziom Customer Service w firmie Lindstrom.... Sami się definiujecie odpisując w ten sposób na wiadomość od Klienta. Żenada.

oszukany Klient
@Stop Analfabetom

sposób w jaki Pańśtwo odpisują na komentarz Klienta świadczy o tym jaką firmą jest Lindstrom - to dno...

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.