brak logo

bestpol

Poznań

Opinie o bestpol

anonim 2009-05-28 08:37
Słowa kojarzące się z bestpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojow
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .oky
Od jakiej stawki można negocjować pensję?od kwalifikacji
Najbardziej podobało mi się w bestpol:atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w bestpol:oky
trol 2013-03-24 20:13
Mili forumowicze mam nadzieję na podjęcie wątka.
Firma Bestpol z Poznania to firma która traktuje pracowników instrumentalnie, zrobiłeś co swoje to kopa w ...... Nie zapewnia dłuższego frontu robót, zatrudnia na polskich warunkach na kontrakty w Niemczech do 183 dni przy tym nie płacąc podatku w Niemczech, blokując dalszą pracę w tym kraju. Stawki mizerne a do tego o dietach i urlopach można zapomnieć ( idą do kieszeni prezesa ). Wszystkie opłaty związane z pobytem na kontrakcie ( mieszkanie nawet dojazd do miejsca pracy ) są opłacane ze stawki pracownika a i to co zostaje jest jeszcze okrojone. Przy zatrudnieniu mówią tak a robią zupełnie co innego.
Nie polecam i przestrzegam przed tą firmą, choć myślę że i tak znajdą się chętni ale to wtedy będzie ich problem.
Franek 2013-03-27 15:42
dla mnie firma oki a Ty gościu przestań pierdolić głupoty albo inaczej ślepy umowy nie podpisuje. Jak się komuś nie chce pracowac to problem ma. Ja pracowałem 4 lata i nie narzekałem a że, skończyła sie budowa i były redukcje to trzeba było szukać sobie innej pracy Ty byś chciał żeby Cię niańczyli do renty????
pracownik 2013-04-04 14:55
(usunięte przez administratora) ale fajny nik sobie wybrałeś
miska 2016-04-22 11:15
Olek' to skłąd budowlany i siedzibę mają w Białymstoku.Posiadają bogatą oferte materiałów budowlanych. Jeżeli chcesz aplikowac na stanowisko magazyniera czy na halę jako doradzca to masz pewnie szanse, oni na miejscu też szkola ludzi wiec nic nie skzodzi aplikować.
Zostaw swoją opinię o bestpol - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bestpol