Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Jonh brawo

W firmie panuje bałagan dyrektor to niewie co się dzieje ludzie z biura robiom go w konia jest przykład po wczorajszej topie.

Nowa

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy?jak wygląda atmosfera w pracy,podejście ludzi itp?bo czytając komentarze to różnie można wywnioskować...

Gdk
@Nowa

W firmie panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszyscy są uśmiechnięci i pełni chęći pomocy drugiej osobie. Zatrudniając się tu, możesz być pewna, że zostaniesz ciepło przyjęta i w razie jakichkolwiek problemów nie zostaniesz z nimi sama. Nowy pracownik ma odpowiednio długi okres czasu na szkolenie, które przeprowadza lider. Na początku pomaga on nowej osobie, pokazuje dokładnie sposób obsługi maszyny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Kierownik i majstrowie to bardzo mili i wyrozumiali ludzie, z którymi zawsze można dojść do porozumienia. Bardzo polecam pracę u nas.

I co teraz

Witam Pana dyrektora i co wpadka na 2 stanowiskach proszę nie polegać na ludziach z biura tylko samemu dopilnować. Dział kontroli zawalił na całej lini, wogóle się niczym nie interesują.

Felix

Nie tylko german kapuje. Ten śmieszny lider z brodą co ma nie świeży oddech też kapuje. Brodacz idź do dentysty bo ci yebie z ryja ropą

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bobo

German ty (usunięte przez administratora) ty kapusiu ty (usunięte przez administratora)

Lucky Luck

Brawo (usunięte przez administratora)pracujcie po 12 godzin róbcie wszystko dla firmy. Zapomnieliście jak były rozmowy o podwyżkach to zakład miał was głęboko w poważaniu a wy robicie bo jest potrzeba. Nie macie honoru

Glut
@Lucky Luck

A ty rozumu. Przeanalizuj sytuację ostatnich miesięcy, a sam skasujesz swój wpis.

Lucky Luk
@Glut

Nie ośmieszaj się człowieczku bez honoru, zakład robi z tobą co chcę a ty pewnie jesteś w tej grupie (usunięte przez administratora) co tyrają po 12 godzin. Najlepiej pracuj charytatywnie zrób to dla firmy

Jagger

Czy ktoś wie, kiedy wracają do pracy pracownicy GiGroup?

Pepa
@Jagger

Niestety ale tego chyba nikt nie wie. Mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normalnosci ruszy cała produkcja i wtedy wszyscy wrócą do pracy

Jagger

Nie ma szans na powrót tymczasówek? Co myślicie?

@Jagger

Co Cię tak tutaj ciągnie że tak dopytujesz? Ja już mam to dawno za sobą ale dobrze Ci radzę znajdź inna pracę. Tutaj agencyjni są traktowani jak (usunięte przez administratora). Przyjąć jak jest potrzeba, zrobią człowiekowi nadzieję a potem zostawiają bez pracy

Ctj

No i przybywa ofert pracy. Dobrze, bo niektóre firmy zaczynają kombinować, jak tu zaoszczędzić na pracowniku.

Bodek

Wolna Polska bez hanysów!!!

Stary

Jak wypłaty lebry ? Beda jakies zwolnienia?

Ziomeczek
@Stary

Zwolnienia juz byly Gi-GROUPA, tylko jeszcze o tym nie wiedza .

Stary
@Ziomeczek

Skad takie informacje ? Jak Wasze wyplaty zadowoleni ? Ja po 15 latach pracy zaczynam szukac czegos nowego . Kazdy zaklad daje podwyzki a u nas nic . Znajomy zatrudnil sie do jednej z firm w okolicy i dostal na start 23 zl brutto . A u nas nowy dostanie 18...

Nikt
@Stary

Brembo daje więcej na początek.

@Ziomeczek

A randstad wiadomo coś?

@On

W Magneti nie pracują ludzie z agencji randstad!!!!

Www
@Ona

Pracują, umowa do ostatniego marca i podziękowali. Jak ruszy Marelli mają zatrudniać od nowa

@Www

Dokładnie, tylko wiadomo coś kiedy to wszystko ruszy?

Gsy

To jest wątek o Magneti z Mikołajczyka, atam nie ma agencji Randstad

W Magneti na Mikołajczyka są dwie agencję. Gi Group i adecco

Gfth
@Ona

Adecco już dawno nie ma więc skoro czegoś nie wiesz to nie gadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd

@Gfth

To dziwne bo ja zanim zaczęła się ta epidemia pracowałam przez adecco. Więc chyba nie bardzo masz pojęcie.

Ona1

Serio ? A ja pracowałam przez tą właśnie agencję

Cccc
@Nikt

To idź do Brembo, może Ci nastraja więcej! POWODZENIA!!!!!!!

Tyson

Co tam słychać nie roby.

Mike
@Tyson

Nic konkretnego. Ciągłe domniemania. Trudno być pewnym przyszłości. Zasiłek ma wzrosnąć do 1300+dodatek 1200 przez 3 m-ce. A +1000 na urlop od państwa z wnioskiem do pracodawcy, ale bon jednorazowy więc najlepiej zużyć na wykupienie wczasów, które za wczas rezerwować trzeba już teraz, bo jak ludzkość dostanie ten bon to już będzie za późno na wolne miejsca. Trochę kapa jak masz urlop w czerwcu, bo jak bon ustawowo nie przejdzie do czerwca to co przetrzymasz go na następny rok? Albo jak ktoś nie ma urlopu to na co wyda jednorazowo 1000 zł na wesołe miasteczko? Tylko czy wesołe miasteczko jest w zakresie takiego bonu i jaka jest jego ważność. Za 2 m-c może się wszystko ustatkuje. Takie tam pierdoły.

postojowiec
@Tyson

Frajerzy dymaja na zakładzie za taką samą kasę co ja nie robiąc nic. Żal mi ich ale jak są takie związki które najpierw podpisują a potem przez tydzień pruboja zrozumieć co podpisali to się dyrekcja cieszy. Nie którzy co siedzą na postojowym a im się chce to i 3 koła np. na budowie dorabiaja.

Potępiony
@postojowiec

Madzia ci się odwdzięczy.

On

Jak to wygląda z wszystkich agencji zwalniają?

Majster

Czy ktoś wie kiedy wracamy?

Direktor
@Majster

Wracamy po majówce i będziemy (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu. Już są przygotowane nakazy na nadgodziny. Nikt (usunięte przez administratora)nie odmówi nadgodzin. Nie wykończy was koronawirus, ale wykończy was Magneti

Szatan
@Majster

Tego chyba nikt nie wie. Dowiemy się w czwartek lub piątek

Drektor

Nigdy

@Direktor

Z tego co ja wiem, praca będzie 4-y dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Mają być cięcia, żadnych nadgodzin, czekamy na telefony z wiadomością od kiedy ruszamy. Trwają obecnie przygotowania maszyn pod produkcję, więc zaczyna się coś dziać. Wiadomość 100%.

Trauma
@Kruk

Najważniejsze to określić priorytety. Dlatego nie ma większego zapotrzebowania na pracowników. Po prostu są zbędni. Nie odgrywają większej roli.

@Trauma

Czyli mówisz że koło się spowrotem odwróciło i znowu do magneti trudno będzie się dostać, a praca będzie po znajomości.

@Kruk

Pracujemy od poniedziałku do czwartku. A co z piątkiem? Jak to będzie płacone?

@Ciekawy

-20%zarobku od poniedziałku do czwartku, zapomnij o piątku!!!!

@Kruk

Piątek będzie nie płatny?

@Ciekawy

Jak możesz mieć płatny piątek skoro praca będzie od pon.do czw.? Pomyśl trochę. Pozdro.

@Kruk

Mogłoby być tak że pracujesz 4 dni a piąty płatny jako postój ekonomiczny. Nie wpadłeś pewnie na to

@Majster

Pracujemy za 80% od wtorku do piątku poniedziałki bezpłatne Ci co sa na postoju maja płacone 80%za 5dni Czyli Robol dalej dymany I zapłać za bilet do pracy i narażać się trzeba w drodze do pracy i w pracy a zarobi tyle samo co kolega na postoju Sprawiedliwe ?

Alfa

Od kiedy mikołajczyka idzie?

Zxc
@Alfa

Od wtorku Praca w systemie wt-pt

Jade
@Zxc

Na ile zmian?

Norma

Kiedy wracamy do pracy? Bo jestem na głodzie muszę zrobić normę. Marzę o tym aby sobie zrobić normę na rurach lub comasie i wyjść na czworaka zyebany jak pies auuuuuu

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Pershing

Co to za idiotyczne pytanie? Nie wiesz co obecnie się dzieję. Większość firm produkcyjnych stoi a tu de bil z pytaniem o premie wyskoczył

Bankier

Jest dla nas wszystkich problem, bo nie możemy pracować robić nadgodziny i lepiej zarobić. Ale nie ma co marudzić. Taki lider Tomasz (usunięte przez administratora). pierwszy kapuś i fra jer tego zakładu nie ma kogo podpieprzyć. Jaki to dla niego ból. Chyba donosi na swoją rodzinę hahahaha

Tdegh

Miała być tarcza antykryzysowa i (usunięte przez administratora) jest. Robota przekładana. Szukam innej bo w przyszłym miesiącu nie bede mieć za co rachunki zapłacić i co do gara włożyć. Jak tak dalej będą poniewierać osobami które są na zleceniówkach to ludzi do pracy nie znajdą

Lider
@Tdegh

Pracujesz przez agencję?

Pulpet

Ktoś wie co jest z pracownikami agencyjnymi? Czy przedłużono im umowy?

Kuba

Zarobki każdy ma takie jaka ma pracę. Najważniejsze jest to, że firma jest dobrym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.