Opinie o TPI (Contact Center) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPI (Contact Center). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TPI (Contact Center) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPI (Contact Center) w Poznań

I wszystko w tej firmie się posypało. Brak wypłaconych zaległych prowizji, zamykane akcje tepsy, zwolnienia oraz liderzy na słuchawkach na Biurze Numerów, bo kierownicy i dyrektor nie potrafili utrzymać czegoś co było dobre. Teraz tylko ludzi mi żal...

Kons

Normy jak najbardziej do wyrobienia -wiem,bo miałam 300% i byłam najlepsza w Polsce na swojej akcji. Niestety,nie przekłada się to na wynagrodzenie, praca moze i nudna,ale ludzie spoko,liderzy - no,ujdą,w każdym razie idzie się z nimi dogadać .Ciężko czasami bywało,baza okropna zazwyczaj,(usunięte przez administratora)też. Wszystko byłoby ok,gdyby nie obcinanie godzin i problemy z prowizją,no i godzinówka raczej głodowa,na życie nie zarobisz. Polecam jako pracę dodatkową-ale tylko osobom,które się do tego nadają .

wojto

Totalna żenada. Zaczynasz od szkolenia które jest totalną pomyłką: przychodzi Ci kobieta(jakaś Krzysia srysia) która przez 5 godzin gada jakie zasady będą obowiązywały na szkoleniu....(usunięte przez administratora). Jeśli nie jesteś aktywny na szkoleniu to baba się czepia...;/ (zależy na kogo trafisz) ćwiczenie na temat produktu trwa jeden dzień (na 6 dni)! co jest totalną pomyłką...gadanie na szkoleniu o dupie maryni itd. Ludzie którzy tam pracują to też nie są święci.... (oczywiście nie wszyscy) ale większość to(usunięte przez administratora)którzy skończyli politechnikę Poznańską i myślą że są jakimiś Bogami.... żenada. Liderki są jakieś nawiedzone-co chwilę chodzą i pytają jak Ci idzie;/ Na szczęście dostałem nową pracę gdzie wszystko jest normalne :) Nie polecam

ehh

praca jak praca, pensja faktycznie marna, ustalasz 120 h na miesiac a obcinają ci w trakcie bo nie ma bazy...jedno wielkie kłamstwo, wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki, nic wiecej sie nei liczy, jesli ktoś chce dorobic kilka gr to faktycznie te kilka gr zarobi, nic wiecej, prowizje hehe, moze dostaniesz a moze nie, 300% normy trzeba miec zeby ja dostać, niby widzisz ile masz prowizji ale jesli nie masz normy twoja prowizja, haaaa...widziałeś ja tylko na papierku o koncie zapomnij, klienci masakra, w sumie sie nie dziwie ustawiasz oddzwonienie na za 3 dni wpada ci po 2h wiec nie dziwie sie ze sie ludzie wsciekaja wiec marne wtedy szanse cos sprzedac nie dziwmy sie o to wlasnie tu chodzi, decydujesz sie na wlasne ryzyko i odpowiedzialnosc

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TPI (Contact Center)? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
anty-tepsa

Do wszystkich osób, które otrzymały propozycję pracy w Biurze Numerów: OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM! To co napisali poprzednicy jest szczerą prawdą. Dodam jeszcze od siebie, że najgorszy syf jest z grafikami. Ustalasz sobie grafik, powiedzmy na 168h, a oni bez konsultacji z Tobą zmniejszą liczbę godzin pracy np. do 80. I w rezultacie otrzymujesz ,,super'' pensyjkę w wysokości 600 zł. Kpina. Praca nieciekawa, monotonna- w kółko wykonujesz te same czynności, powtarzasz te same słowa- aż do obrzydzenia. Nie wspomnę już o całej tej ,,swietnej'' bazie gdzie nie ma czasami podanych numerów do najważniejszych instytucji typu ,,urząd miasta''. lub podane są stare numery i klient wie, że od dawna są już nieaktywne! I wtedy Ty biedny doradco BN będziesz znosił wściekłość takiego klienta. Za marne 7zl/h. Naprawdę radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem zatrudnienia.

destroyer1964

(usunięte przez administratora) normy nie robienia, niech pan dyro dyktator sam wpisze z klawiatury zapytania klienta w czasie 43 sekund, gdzie operator biura numerów ma obsłużyć 4 zapytania klienta i wyszukać żądane dane, kadra zarządzająca dbająca nie o pracowników tylko o swoje tyłki i stołki, kilkutysięczne uposażenia netto i własną reputację, żadne zgłoszone problemy służbowe nie są rozwiązywane lecz lądują w koszu i nie są przesyłane dalej bo np. co powie na to dyro albo wyżsi przełożeni, liderki siedzą bezczynnie gdy np. jest duże natężenie ruchu na BN zamiast pomóc operatorom, jedna wielka kicha

Były pracownik Wszystkim odradzam i zgadzam się z poprzednikami za 9 zł brutto na godzinę - praca jak w obozie

ANONIM

To wszystko prawda. (usunięte przez administratora). Wyniki i jeszcze raz wyniki, nie liczy się człowiek tylko statystyki. (usunięte przez administratora) pracownik jest monitorowany z każdej strony przez kilka systemów komputerowych. Zeby wyjść do wc trzeba pytać się supervizora czy można, jeśli pozwoli to i tak na jednej nodze, aby przypadkiem nie przekroczyć limitu przerwy.Inwigilacja przez wszystkich i wszędzie. Slepo trzeba się zgadzać z tym co mówi kierownik, bo to od jego opiniI zależy czy będziesz tam dalej pracować. Sprzęt przestarzały, awaryjny, nie jest na bieżąco naprawiany, a normę trzeba wyrobić Kadra zarządzająca w ogóle nie ma pojęcia co tam się dzieje, żyje w swoim matriksie oderwana od rzeczywistości. NIE POLECAM, PRACA DLA DESPERATÓW !!!!

Edmund

e nowe przyniesie lepsze rozwiązania organizacyjne, pogoń za wynikiem, praca bez awansu (pozorny awans - obserwacja, by potem podjąć decyzję o wymianie na "nowy, tańszy model"). Wyniki, wyniki, źle tylko z naszej strony, ingerencja osób trzecich, o nie zawsze przejrzystych kompetencjach. Narzucanie złych rozwiązań, brak zdolności słuchania.

Zostaw merytoryczną opinię o TPI (Contact Center) - Poznań

• Jak się pracuje w TPI (Contact Center)?

Zobacz opinie na temat firmy TPI (Contact Center) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPI (Contact Center)?

TPI (Contact Center)