Opinie o 4cars.pl - Grupa 4cars Sp. z o.o. sp. k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4Cars. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie 4Cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Cars w Łódź Walerego Wróblewskiego 90/92

Magazyn/Kierowca

Tylko później uważaj żeby d...Ci nie obrobili ,sporo tam fałszywych osób a ten nowy pracownik który wypisuje tu te bzdury ,to jeszcze nie wie co go czeka ,niech popracuje parę lat, wtedy pogadamy a nie po 2óch miesiącach się udziela buhahaa....bo z początku każdy jest zadowolony ,nie pchaj się tam kolego szkoda nerw ,samo za siebie mówi ze odchodzą sami ludzie ,więc o czym mówimy ha ha pozdro

Jak w kazdej grupie z jednymi sie bardziej kumplujesz z innymi mniej. Ja tam zawsze mam z kim wyjsc i pogadac. Na papierosa tez jest z kim i nie ma problemu z paleniem oczywiscie w granicach rozsadku (jeden kiep co 5 min nie przejdzie)

Pracuje od niedawna ale po 2miesiacach dostalem 20 procent wiecej. Praca nie jest zła. Jak ktoś pracował w korporacji a ja pracowalem w kilku to doceni w miare spokojna pracę tutaj. 8h i do domu. Na pewno lepsza niz w korporacji lub u innych na czarno. Ogolnie oceniam po paru miesiacach pozytywnie

To dla starej obsady,nowi mają tylko 1200zeta pozdro

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Cars.
Leszno
Magazyn/Kierowca

Też tam robiłem w tym burdelu chyba jak większość ludzi z łódzkiego....chłopaku o jakiej Ty premii piszesz ? raczej nazywa się to SŁABY MIESIĄC!!!!! total hard core ,szefostwo nie ogarnia nawet siebie a co dopiero pracowników!! połowy to nawet nie pamiętają jak sie nazywa człowiek ha ha, auta tragedia składane po wielkich kolizjach przez pseudo mechaników/lakierników ,auta gdzie skala km się pokończyła w nie których ,ale komp robi cuda, 5min i auto młodsze o 100tys.km. poprostu żenada, przeglądy kupowane na trasie u swoich klientów :) zarobki -szkoda słów ,ludzie sami rezygnują i odchodzą ,umowy na najniższą krajową ,resztę kasy pod stołem..nie licząc nowy chłopaków zatrudnionych bo ci to wogóle mają 1200zł na ręke buhaha....nie polecam ,szkoda nerw, punktów karnych bo co byś nie zrobił i tak będzie źle bo [usunięte przez administratora] jest kierownikiem i uważa że jest 'Bogiem' ha ha ha to tyle ,brakło by czasu by opisać ten (usunięte przez administratora)

gwardia

Pracowałem w tej firmie przez jakis czas , załoga jest bardzo pracowita i zaradna . Natomiast jesli chodzi o szefostwo i sposob dzialania firmy tragedia , tutaj nic nie jest robione dla pracownika , nie daja podstawowych narzedzi do pracy np : auta w stanie fatalnym ( kierowca musi sie martwic i dopominac czy w jego aucie zostana zalozone lepsze opony a nie łyse i tak mozna mowic z pol roku poki nie bedzie wypadku , a wymiana klockow odbywa sie dopiero wtedy kiedy metal trze o metal , ) Darmowa praca w soboty bez zadnego dodatkowego wynagrodzenia , brak premi jest tłumaczony słabym miesiącem i tak jest zawsze , nie ogrzewany zima magazyn -szef tłumaczy sie że na gaz wydaje 3 tys miesiecznie :) ODRADZAM ZEPSUJECIE SOBIE NERWY ZA 1200ZŁ !!!

YYY

Ogólnie rzecz biorąc tragedia. Szefostwo podchodzi do pracownika jak do niewolnika, pensje niższe być nie mogą częściowo przekazywane pod stołem. Flota firmowych aut lepsze życie ma już dawno za sobą, a przeglądy przechodzą tylko dzięki znajomym diagnostą. Jedynie co to część załogi jest w porządku, ale jest też ta druga część, która nadrabia braki umysłowe donosicielstwem. Oceniając od 1 do 10 to niestety brak skali w dół.

xxx

Krótko... Nie polecam! Brak ładu, składu a za błędy w prowadzeniu firmy odpowiada pracownik... Właściciele działają na swoją stratę...

Jestem brygadzistą w firmie 4cars.przez poltora roku zepsules 4 auta.niektóre kilkakrotnie.klienci dzwnili do nas poniewaz wydzwaniales do nich i gadales bzdury z powodu jakiego Cie zwolnilismy.przestali zamawiac?prosze Cie.zwolnilismy Cie bo zlapales gume?ha jasne.za caloksztalt!a towar rozwoziles jak chciales.nie dzwoniles i nie mowiles,ze kogos nie bylo itd.takze jak czujesz sie tak zraniony to powiedz gdzie pracowales najdluzej?

drimsa

witam pracowałem w4carsie 1,5 roku,jako kierowca,robiłem około 300km dziennie, i ok,auta w nie najleprzym stanie,zarobki najniższe krajowe,wywiązywałem się ze swoich zadań bez zastrzeżeń dostarczałem towar na czas,miałem świetny kontakt z klientami do tego stopnia że jak mnie zwolnili to klienci do których woziłem towar w ramach protestu że mnie zwalniają przez tydzień nie zamawiali towaru,to proszę sobie wyobrazić jak mnie jako kierowce cenili.Mimo to po 1,5roku pracy kierownik kierowców i magazynierów postanowił mnie zwolnić.po tym jak złapałem kapcia w aucie,stwierdził że co chwile mam awarie w aucie,a od ostatniej awari przejechałem 5000tyś km to mogło się coś stać he.tak że uważajcie,bo nie ważne jak byście byli oddani firmie to i tak za byle [usunięte przez administratora]może was zwolnić,a szef he szef sie usprawiedliwił tym że on to do mnie nic nie ma,ale po to zatrudnia kierownika żeby on podejmował pewne decyzje,czyli szefowi podobała się moja praca,ale jak to usłyszałem w ostatniej naszej rozmowie z kierownikiem Robercikiem zwalnia mnie bo mnie nie lubi.hehe.to cała firma 4cars Łódz NIE POLECAM

roy

witam prosze o szczegoły pracy w firmie 4cars na umowe zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o 4Cars - Łódź

• Jak się pracuje w 4Cars?

Zobacz opinie na temat firmy 4Cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

4Cars
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

4Cars