Opinie o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.P.MAIK-POL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.H.P.MAIK-POL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

Bodo

A mnie tam pasuje i tyle w temacie. Ciekawe czy te żale pracują ze mną , bo ponoć żaden ptak nie sra w swoje gniazdo...

Robi
@Bodo

Pasuje Ci Bodo? Nie wierzę...nie masz odwagi powiedzieć NIE. Boisz się nawet przedstawić, bo co zwolnią Cię. Roboty jest masa i to lepszej, poszukaj. Tyle w temacie.

Cała prawda !
@Bodo

Jakbym nie miala perspektyw to może bym się zgodziła pracować za takie pieniądze i z takimi zawistnymi babami. Żale pracują i tyle w temacie jedni obrabiają (usunięte przez administratora) innym. Najgorsze to jest to ze wszystcy na jednym poziomie bez żadnych większych perspektyw a za 50 zł daliby się pociąć. Żal.

Patrycja

@Pupcia czy pracujesz w F.H.P.MAIK-POL na stanowisku sprzedawcy? Czy odpowiadając na pytanie @Janina mogłabyś się również odnieść do kwestii wynagrodzeń a także do atmosfery w miejscu pracy? Czy proces rekrutacyjny odbiega pod jakimś względem od typowej rozmowy sprawdzającej?

ALLE

Jak nie PATRYCJA to znowu jakaś JANINA

wimar

Żałosny jesteś człowieku. Ty potrzebujesz pracy czy raczej rodzice chcą żebyś się czymś w końcu zajął. Jak chcesz być przyjmowany w super warunkach to szukaj miejsca w korporacji, Tyle że tam jest potrzebne wykształcenie doświadczenie i znajomość dwóch języków. Nie na poziomie Kali mieć i Kali dać. Test na inteligencje i IQ 100

???
@wimar

???

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.P.MAIK-POL? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jerzy

Słyszałem, że firma ma świetną opinię jako pracodawca.

była pracownica
@Jerzy

Najlepszą opinią jest ta, którą dzielą się pracownicy a jak dotąd każdy narzeka na zarobki - najniższa krajowa i ciężk a fizyczną prace. Pracodawcom dziękujemy za opinie, najpierw zacznijcie godnie płacić ludziom może ktoś zostanie.

Do Patrycji

PATRYCJA, apelujemy do Ciebie jako pracownika portalu GoWork pseudo "serwisu pracy" zaprzestań praktyk podburzania internautów do dopisywania TUTAJ kolejnych komentarzy ! Mnóstwo osób czyta brednie na tym śmieciowisku ale pewnie nie wszyscy wiedzą, że ten cudowny "serwis pracy GoWork" tak naprawdę służy głównie jako pośrednictwo pracy, w celu werbowania ludzi na wyjazdy do Niemiec do opieki przy osobach schorowanych i w podeszłym wieku. Lepiej o tym napisz, bo jest co !

Szukajacy

Firma umawia sie na rozmowe a potem okazuje sie ze prezes sie nie zjawia. przekladaja spotkanie w inny dzien a potem sie spoznia 35min i uznaje ze wszystko ok bo pracownik smiec moze poczekac.kasa 2100brutto pozostala czesc w kopercie uzalezniona od zaangazowania,wiec cos dostaniesz lub nie.dzien probny oferowany to sciema jak nie zostaniesz pracownikiem, mimo obietnic nie wyplaca i 8godz za (usunięte przez administratora) jestes w tym cyrku.

Odpowiadający
@Szukajacy

Szanowna Pani "Szukajacy" a może pochwali się Pani na forum dlaczego poprzedni Pracodawca zwolnił Panią z pracy pięć miesięcy temu i do tej pory nie znalazła Pani nowej pracy. My to już wiemy ...

Patrycja

@Szukajacy, czy możesz w swojej wypowiedzi przybliżyć na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie F.H.P.MAIK-POL? Opisz proszę w sposób bardziej szczegółowy przebieg spotkania rekrutacyjnego. Przyjąłeś ofertę pracy, którą zaproponował Tobie pracodawca? Jeżeli tak to jak ocenisz pierwsze dni pracy w nowym miejscu? Podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie F.H.P.MAIK-POL. @Jerzy, posiadasz więcej informacji na temat warunków pracy oferowanych przez firmę F.H.P.MAIK-POL? Skąd posiadasz informację, które opisałeś w swoim komentarzu? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

Patrycja

@Pampersy hejter może jeszcze nie udzielił się moderator u tamtych pracodawców, ale to nie znaczy, że tego nie zrobi. @Anonimowo co ma oznaczać Twój wpis? Dlaczego ktoś miałby się leczyć na nerwicę? Czym ona byłaby spowodowana? Atmosferą w firmie?

Anonimowo

Jak ktoś chce się leczyć na nerwice albo pracować w cyrku to zapraszam do maikpol.

Mariusz

Są przyjęcia u Was? Za ile i jakie umowy? Jakaś różnica mężczyzna czy kobieta?

Pampersy hejter
@Mariusz

Ty też popytaj

Patrycja

@Katarzyna masz rację nie jestem pracownikiem firmy F.H.P.MAIK-POL. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem. Czy Ty masz może jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie i chciałabyś się nimi podzielić z innymi użytkownikami forum?

Pampersy hejter
@Patrycja

Czemu nie występujesz jako moderator u innych pracodawców z Dąbrowy? Chcesz tam pracować? Popytaj bo tu same ściemy są.

Patrycja

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą F.H.P.MAIK-POL. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Ważne dla innych użytkowników jest to, żeby opinie były uzasadniane.

Katarzyna
@Patrycja

Patrycja a kim jesteś i dlaczego Ci tak zależy na opinii, przecież nie pracujesz w Maikpol?

Patrycja

@Ania polecasz firmę F.H.P.MAIK-POL jako klient czy pracownik? Proszę uargumentuj swoją wypowiedź. To ułatwi całą komunikację na forum i nie będzie wprowadzać w zamęt osoby zainteresowane pracą.

Ja polecam firmę

i to za jaką kasę marną... :/

super

Dzisiaj zaskoczyła mnie ofert bardzo ładnych zniczy z żywicy. Drogie ale SUPER. Proszę dbać o takie nowości, bo ja jeżdżę na giełdę po takie nowości.

@super

Super mają znicze

Yols

Zawsze piszą ci niezadowoleni fakt. Mogliby dać ludziom zarobić a nie kobiety jak woly robocze

Haik

Kasa marna. Za taką pracę to śmieszne

Katarzynka

Dobra ? A co to znaczy ? Dużo godzin, soboty pracujące, a w sezonie ...szkoda gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P.MAIK-POL - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w F.H.P.MAIK-POL?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P.MAIK-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

F.H.P.MAIK-POL
4.2/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 61
    41-300 Dąbrowa Górnicza