Opinie o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BWI Poland Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

były

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Panuje bardzo nerwowa atmosfera, opryskilwi ludzie, (usunięte przez administratora) Większość stanowisk pracy to najniższa krajowa i bardzo wysokie normy, kącząc zmiane po 8h nie masz siły na nic.

Natalia

BWI Poland Technologies poszukuje aktualnie nowych pracowników. Ich oferty znajdziecie na jednym z bardziej znanych portali z ogłoszeniami. Chcą zatrudnić między innymi Control Engineera, Inżyniera ds. Procesu Produkcyjnego, Inżyniera ds. Produktu, czy też Technika w dziale procesu produkcyjnego. Może ktoś z obecnych na forum już uczestniczył w rekrutacji i wie, jak dokładnie ona wygląda? Serdecznie zachęcam Was do dyskutowania o tym pracodawcy.

Justy

Na nockach kierowcy (którzy dowożą pojemniki na linię) są bez przerwy pod wpływem alkoholu. Szczególnie jeden, wysoki, łysy.

Przyszły pracownik

To prawdę że mają tam pokuj wygudek i jakieś słynne schody i że ostatnio tam moda na pozycję konewka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Marcepan

Dużym minusem firmy są szowiniści na stanowiskach kierowniczych. Nie polecam.. Z takim podejściem firma nie ma przyszłości

@Marcepan

@Marcepan Owszem - takie zachowania mogą być nieco problematyczne, ale może trochę zbyt pochopnie to oceniłeś. Powiedz nam, jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w firmie BWI Poland Technologies. Jak ocenisz atmosferę między pracownikami niższego szczebla?

Natalia

@Mistrz świata Inni użytkownicy na pewno będą Ci wdzięczni za to, iż zechciałeś napisać coś o pracodawcy, jakim jest firma BWI Poland Technologies. Na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony? Skupisz się głównie na zarobkach - a może mógłbyś wypowiedzieć się jeszcze na temat ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie?

Mistrz świata

WITAM. Jestem byłym pracownikiem BWI , pracowałem tam około 4 lat . Zarobki minimalna krajowa , praca w soboty za odsiadki , wydział wydziałowi nie równy. Pracowałem w transporcie wewnętrznym 20km na nogach na zmiane. Atmosfera dobra. Auschwitz birkenau

Natalia

@anonymous Z Twojej relacji wyłania się bardzo negatywny, a przede wszystkim niepokojący obraz firmy BWI Poland Technologies. Jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Nadmieniasz, iż pracodawca zastrasza Was, a to już jest poważny zarzut. Czy zatem zrobiliście coś z tym problemem, zgłosiliście to komuś?

coraz więcej pracy a pieniądze te same najniższa krajowa i zapieprz , a drugi siedzi na krześle i nic nie robi i dostaje te same pieniądze ,zastraszają zwolnieniem z pracy,a ludzie co raz mniej i sami się zwalniają niema jak kierownik czy lider siedzi przy biurku i nic nie robi a bierze za to kasę trzy razy tyle co pracownik jedynie patrzy w zegarek byle pracownik za wcześno nie skończył , traktują ludzi jak szmate

jak to jest ze zatrudniony pracownik przez firmę bwi dostaje pieniążki wczasy pod gruszą i inne a przez adeko nie

Natalia

@Elka To, że dostałaś odpowiedź w ten sam dzień w którym wysłałaś cv, może oznaczać, że firma BWI Poland Technologies pilnie potrzebuje pracownika i spełniasz wymagania jakie stawia wobec kandydatów. Czy zdecydowałaś się na podjęcie tej pracy? Co wpłynęło na podjęcie decyzji? @Pracownik Czyli za pracę w soboty przysługuje odbiór godzin, dopiero w sytuacji, gdy odbiór godzin jest z różnych przyczyn niemożliwy wypłacane jest wynagrodzenie za nadgodziny? Dobrze to rozumiem?

Elka

Witam. Złożyłam cv i dostałam odpowiedź w ten sam dzień, że praca jest na pakowaniu a zarobki 2300 brutto. Czy może ktoś powiedzieć jak to rzeczywiście wygląda? To 2300 to wydaje mi się trochę wyolbrzymione, ponieważ ciężko jest dostać takie zarobki i odpowiedź w dzień wysłania cv. Pozdrawiam ;)

Benio

Umowa przedluzana co miesiac pracowalem tam rok ale sie zwolnilem bo ile mozna na taka umowe robic... Praca na 3 zmiany takze w soboty chociaz NIBY nie sa obowiazkowe oczywiscie soboty placone jak za normalny dzien.. Fajnie by bylo jak by placa byla dobrana do stanowiska a nie montarz ma lajt a cylindry zapiernicz ze nikt tam na wydziale nie chce pracowac a kasa ta sama co za sens ... Wyzysk i tyle lecz ta firma cos w sobie ma ze jak juz sie wpadnie to ciezko odejsc ale ja odeszlem i teraz mam lepsze zarobki i normalna umowe

bookor
@Benio

Pracowałem na montaŻu jako pająk wewnętrzny w cleanroomie (nie chodzi mi o czerwonych nierobów), i w każdej chwili zmieniłbym się z kimkolwiek z cylindrów. To było coś okropnego, użeranie się z dziesięciorgiem bab, które tyłka ze stołka niepodniosą, wszystko im podaj pod nos, powiadamianie brygadzistów o brakach komponentów kończy się: "przejdź po liniach i znajdź, i to jeszcze masz przewidzieć kiedy ci zabraknie i masz wiedzieć, że na magazynie brakło już wcześniej, bo linia nie może stanąć". Ogólnie odpowiedzialność taka jak brygadzisty, ale zarobki o połowę mniejsze. Nie opowiadaj więc, że montaż ma "lajt". Ogólnie mówiąc cieszę się, że opuściłem ten zakład i to stanowisko.

bookor
@Benio

Na dodatek mogę jeszcze powiedzieć, że cylindry i tłoczyska mają płatne soboty, montaż niestety robi w soboty za bezdurno, bo szef wydziału, (usunięte przez administratora) wąsata, i kierownicy linii tak ustalili. Odsiadki nakazują wybierać na pierwszej zmianie w dni powszednie w trakcie tzw TPM lub prób przedprodukcyjnych. Dochodzi do takich absurdów, że czasami w tygodniu na pierwszej zmianie przychodzi się dwa razy, musisz iść bezpłatnie w sobotę, zaś na nie chodzi się twardo 5-6 razy bo nikt ci wolnego nie da, ponieważ jesteś potrzebnym robocie, i nikogo nie obchodzi fakt, że np. w czerwcu ma się jeszcze 5 dni starego urlopu, czyli łącznie 31, powysyłają cię na I zmianie, bo urlop przecież jest także dla pracodawcy.

@bookor

Kto powiedział, że cylindry mają płatne soboty? Tutaj robisz w sobotę i później masz za to odsiadkę i tyle. Ludzie tutaj wybierają tylko odsiadki, a urlop wypoczynkowy większość ma jeszcze nie ruszony, a nawet mają jeszcze po kilka dni starego urlopu. Czasem się zdarzy, że nie uda się oddać wszystkich godzin pracownikom, to wtedy kilku osobom wpadnie parę złotych za nadgodziny. Soboty płatne to ma ale magazyn kooperacyjny.

Bezdomny

Pracę za mniej niż 2500 netto to już Upadek Człowieczeństwa

Natalia

@bookor Nie do końca rozumiem problem z urlopami o którym piszesz. Pracodawca nie chciał przyznać dłuższego urlopu, tylko pojedyncze dni? Czy o co dokładnie chodzi? @Ulka Czy jesteś pracownikiem firmy BWI Poland Technologies? Jeśli tak, to jakie jest Twoje zdanie na temat pracy?

Ulka

Generalnie za leżenie nikt nie płaci. Zawsze można zmienić firmę i po co tak narzekacie?

Aleksandra.

Dodzwonić się do Państwa do Krosna graniczy z cudem - jestem zażenowana kiepska obsługa.

Natalia

@Benio, długo pracowałeś w BWI Poland Technologies w Krośnie? W jakim trybie i na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracodawcy, którym jest BWI Poland Technologies? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Benio

Pracowalem w BWI w Krosnie fakt jest zapierdziel ale to tez zalezy od stanowiska pracy.. I niestety praca pracy nie rowna a kasa taka sama.. Zarobki marne jesli chodzi o to co wymagaja.. Ale najbardziej wkurza to ze nowego pracownicy oczywiscie nie wszyscy traktuja z gory chociaz sa tacy jak my pracownikami.. Kierownicy zalezy na jakiego tez sie trafi ja niestety trafilem na kierownika nie do wytrzymania.. Pozdrawiam

Natalia

@Edi, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Jakie dostrzegasz plusy i minusy pracy w tej firmie? @robalik, z Twojego komentarza wynika, że naprawdę długo już pracujesz w BWI Poland Technologies. Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? @Look7, rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w BWI Poland Technologies. Jak atmosfera w tej firmie? Czy praca jest ciężka?

Zostaw merytoryczną opinię o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWI Poland Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.