Opinie o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BWI Poland Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Od lidera w górę są w miarę zarobki reszta wykorzystać kontrolerzy na montażu pracują na lini brak operatorów a jak są to na chwilę i się zwalniają, praca w soboty i to za odsiadki marne stawki operator czy kontroler ale na ogół ludzie na produkcji wporzadku atmosfera ok

Natalia

Raczej za normalne należy uznać to, że pracownicy na kierowniczych stanowiskach zarabiają nieco lepiej. Ale dobrze, iż chwalisz sobie chociaż atmosferę w BWI Poland Technologies. Skupiłeś się w swoim wpisie jedynie na kwestii wynagrodzenia. A jak sprawa ma się z rodzajem umów - możesz to wyjaśnić?

@Natalia

Umowy teraz dłuższe dają a nawet na stałe adeco też funkcjonuje ale już coraz mniej.

Natalia

Dziękuję Ci za odpowiedź. W takim razie trzeba docenić fakt, że BWI Poland Technologies daje swoim pracownikom poczucie bezpieczeństwa w postaci umów na stałe. Pewnie zachęciłeś tą informacją wiele osób do aplikowania. Orientujesz się, czy aktualnie są skłonni do przyjmowania nowych pracowników?

@Natalia

Tam cały czas potrzebują xd umowy na stałe i bez pośredników większość dobrych firm daje a w Krośnie takie są.

Natalia

A zatem to naprawdę świetnie! To ważne, żeby mieć poczucie stabilności, jakie daje właśnie taki rodzaj umowy. Nadmieniłeś w swoim wpisie, iż w BWI Poland Technologies stale poszukują pracowników. A zdradzisz Nam, na jakie konkretnie stanowiska mają teraz wakaty?

NICK
@Natalia

Polecam przyjść na miesiąc do wypłaty i auf widertsain zagranicę

@NICK

Nie rozumiem. Chodzi Ci, że po miesiącu wyjedzie za granicę? Po co?

NICK
@Krystyna

Do wypłaty Na bilet i jechać zagranicę perspektywy nie ma. Nawet na zbiory pojechać na pół roku a drugie pół w domu to i tak się lepiej wyjdzie jak (usunięte przez administratora)w (usunięte przez administratora)tym

@NICK

Czekaj, bo nie rozumiem chyba... chodzi o to, ze opłaca się wyjechać do pracy za granicę z tą firmą?

Jak dużo osób pracuje w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Dobry

W Krośnie około 1300

Iza
@Dobry

Są tam może duże rotacje przy takiej liczbie osób?

lolek

BWI . Banda Wielkich Idiotów

Jan
@lolek

To chamski siermiężny moloch korporacyjny, gdzie ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) Dostawca towaru oczekuje na uicy, brak jakiejkolwiek możliwosci skożystania z toalety. Nawet tam krzaków nie ma aby się wysikać. Daje to podstawowy wizerunek tego czegoś????

Jolanta
@Jan

Tak tak można... Ciekawe czy chociaż pracownicy mogą spokojnie iść na przerwe do toalety.

Ja555

Prosiak z Chlebnej to wredna zakała tego zakładu. Jak chcecie być kimś tak jak on to musicie kablować tak jak on. Innego wyjścia nie ma.

Ty
@Ja555

A co to za Prosiak? Jaki dział? Jak ma na imię?

Jolanta
@Ty

I co? Nikt nie wie kto to? To ciekawe czy to prawda w takim razie, bo wydaje mi się że to jakieś pomówienia!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy w BWI Poland Technologies Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Gosia

Słyszałam ze u was są dobre zarobki i miła atmosfera na poziomie

@Gosia

Ale to było pytanie przecież, nie stwierdzenie :) No i raczej to nie firma napisała. Ja też czekam, aż się odniesie ktoś, ale najlepiej z pracowników, nie z kadr :)

krakus
@Krystyna

Czy teraz szukają kogoś do pracy?

Bizon
@krakus

Szukają. Szukają. Tylko chętnych brak. Lepiej do mopsu iść po zasilek.

Iza
@Bizon

A tak właściwie to ile zasiłku teraz przyznają? A skoro chętnych brak to możliwe, że nowi przyjezdni w naszym kraju się zainteresują?

Wars

Jak Wygląda zmiana stanowiska pracy w zakładzie w Krośnie na podstawie zalecenia lekarskiego .

Justyna
@Wars

Pytasz na forum? Idź do firmy i dowiedz się osobiście, skąd ludzie mają wiedzieć takie rzeczy?

xd

Jakie są zarobki na stanowiskach technicznych w Krakowie?

ark

Jedna wielka masakra jednym słowem

@ark

Dość mocne słowa ale nie podałeś żadnych argumentów. Czemu ci się nie podoba w pracy? Chodzi o atmosferę, czy nie odpowiadają ci zarobki? Mógłbyś wytłumaczyć bo przydałaby się tu twoja opinia.

Niedopracowanie godzin.

Spadki zamówień pokryto w maju i czerwcu urlopem pracownika, zmieniając plan urlopów. W lipcu pora na niedopracowane godziny, które być może się odrobi. Co będzie w kolejnych miesiącach, czy nastąpi cudowne odbicie, czy związki zawodowe będą pilnować elementarnego interesu pracowników, czy PIP będzie miała na oku tą sytuację? Pracownik BWI Poland może pomarzyć o pensjach na poziomie stawek minimalnych w UK czy USA, wydajnością pracy zostawiając daleko w tyle pracowników zakładów BWI w tych krajach. A przecież robią to samo, amortyzatory. "Może się okazać, że np. na skutek spadku zamówień pracownicy pracowali mniej niż powinni i wypracowali niższą liczbę godzin. Pracodawca wiedział o tym, że liczba zamówień spada i pracy będzie mniej, ale nie ogłosił przestoju ani nie zmienił organizacji pracy. Niewypracowanie godzin pracy w danym miesiącu czy okresie rozliczeniowym nie może negatywnie odbijać się na wynagrodzeniu pracowników. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, pracownik przepracuje mniej niż powinien i nie dopracuje wymiaru czasu pracy, to i tak nie może stracić na wynagrodzeniu."

Buhahaha
@Niedopracowanie godzin.

bujda na resorach pkryli urlopem ale za zgoda pracowników po 2 lepiej chyba stracic pare złotych niz zostac zwolnionym po trzecie buroku okres rozliczeniowy został rozciagniety do konca roku na korzysc pracowników

@Buhahaha

To urlopy były po po to żeby nikogo nie zwolnić? A jak jest teraz? Można się utrzymać i dobrze zarobić? Bo zależy mi na pełnej wypłacie a nie okrojonej.

brandon
@Sebastian

Teraz jest ok. Normalne wypłaty.

@brandon

Czyli z tego wniosek, żeście wrócili do poziomu produkcji sprzed lata. Ciekawe, jaka ta Wasza pensja tzn. ile bez okrojenia się zarobi? Tak wgl, szkoda że Niedopracowanie nie napisał skąd ten cytat

MiniMini
@Krystyna

Minimalka + 10 % + zarąbista premia za frekwencje czyli 73 brutto. Chorobowe powyżej 5 dni i 10 % premii nie ma całej a 73 odpada przy jednym dniu chorobowego. I jak rarytas, za tyle robią amortyzatory do BMW, VOLVO, FERRARI, reszta na stronie bwi. W Stanach i UK jeżeli robią za minimalki to ile to jest w porównaniu, amortyzatory robią "te same" i ile ich robią na 1 zmiane. Warto popytać dyrekcji. Nie ma Krosna nie ma bwi.

@MiniMini

Ta premia za frekwencje to bardzo mała. I co? Wystarczy nie przyjść jednego dnia i już po premii? A inne benefity? Dadzą coś teraz na święta? Paczki albo bony?

Boguś
@Sebastian

Frekwencja musi być 100% żeby dostać premie.

@Boguś

Czyli jak się zachoruje to już po kasie? To trochę niesprawiedliwe. Powinni chociaż dać za te dni co się było w pracy. Dadzą coś ekstra w tym roku na święta? Premie albo bony?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Grzegorz

A kierownik na tłoczyskach nadal drze papiery z wózków i kopie wuzki po całej hali daje fajny przykład pracownikom ale tam wszyscy wiedzą co on tam wyrabia

Tomasz
@Grzegorz

Ale teraz kierownik na tłoczyskach nie pije bo mu znowu zabiorą prawko i będzie musiał jeździć autobusem

@Grzegorz

To jest już na porządku dziennym ze kierownik na tłoczyskach kopie wózki ludzie już do tego się przyzwyczaili

Tomasz
@Grzegorz

Dobrze ze ja tam na tłoczyskach nie robię bo bym psychicznie nie wytrzymał z tym kierownikiem

Justyna
@Michał

I to tak wolno? W sensie czy on się może tak zachowywać? Totalny brak poszanowania firmowego sprzętu. Nikt tego nigdzie nie zgłaszał?

xyz

Jakie są widełki zarobków na stanowisku Product inżynier/inżynier produktu?

WŁadek

@ Maciej. Już nie gonią ! Prosiaczek z Chlebnej teraz siedzi w dziale planowania i goni sam siebie. A problem biedak ma taki , że nie ma już na kogo kablować. Jak widać wujek dyrektor dalej działa dla dobra młodego....

@WŁadek

O co chodzi z tym gonieniem? Praca jest pod presją czasu? Pracujesz tam i napiszesz czy są jakieś nadgodziny, którymi można dorobić do wypłaty?

Nie polecam firmy. Stanowcze NIE!!!(usunięte przez administratora)na firmie , pracownicy zakręceni.

Grzegorz

Ja również nie polecam tego zakładu

@Grzegorz

To po co tam siedzisz jeszcze? Masz fach w rękach, zakładów z branży automotive jak mrówków.

JANEK

Pisałem 2 lata temu, nic się nie zmieniło. Brak parkingu dla dostawców, kierowca jeśli znajdzie miejsce na ulicy, potrzeby fizjologiczne załatwia w pobliskich krzakach. Portier nie umożliwia skorzystania z WC. Oczekiwanie na rozładunek wacha się od 1 godz, do 2 dni. Abstrakcja, wstyd - żenada. W całej europie czegoś podobnego nie doświadczyłem, włączając Rumunię????

@JANEK

To współczuje bo warunki przy rozładunku kiepskie. Powinny być dostępne jakieś sanitariaty. Z tym czekaniem na rozładunek 2 dni to nie przesadzasz? Aż takie są kolejki?

robol

Firma śmiechu warta. Zarobki śmieszne, atmosfera fatalna , a Pan Prosiaczek z Chlebnej rodzinkę do pracy "wkręca" i w dalszym ciągu kabluje bez jakich kolwiek sentymentów. Pracowników wyciskają jak cytryne a jak już gościa wycisną przychodzi następny. Nie polecam tej firmy zdecydowanie

boguś
@robol

masz racje atmosfera w pracy jest fatalna szczególnie kobiety są bardzo wredne niemiłe jedna na drugą napieprza ale co zrobić

Kamil
@robol

Powiesz coś więcej o atmosferze? Napisałeś że nie jest najlepiej pod tym względem w BWI, jestem ciekaw jak to rozwiniesz. No i zastanawiam się też jak tu wygląda sprawa zarobków, możesz podać jakieś widełki płacowe? :)

Jun
@Kamil

z wypłątami jak z atmosferą

Kamil
@Jun

Hmmm czyli? Opowiedz coś więcej, jak Ci się tam pracuje i jak oceniasz tę firmę? Czy w BWI pracownicy są traktowani z szacunkiem? :)

Tal zachwalają w telewizorze ze poprawili lepszą jakość powietrza ze jest chłodniej na cylindrach 22 stopie a na tłoczyskach jest 33 stopnie

TV
@Tomek

Przepraszam ale w jakim telewizorze? Poprawili jakość powietrza, hehe.

Małgorzata

Hej, co wchodzi w socjal w BWI? :) Czy jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną, to czy jest ona darmowa? Czytałam, że można podłączyć do niej członków rodziny - bezpłatnie czy za dopłatą?

anon

Widziałem gdzieś niżej pytania o oferty pracy biurowej, w tym zakładzie załatwia się to tak jak ostatnio rekrutację na stanowisko mierniczego temperatur,ciśnienia itp. urzędnicze stanowisko, praca 7-15, de facto nic do roboty, a mianowicie: ogłasza się rekrutację wewnętrzną, wszystkie tablice w zakładzie oklejone tymi ogłoszeniami, całkowity brak ogłoszeń w internecie czy innych mediach, nie ma ogłoszeń w urzędzie pracy, czyli ma być wybrany ktoś z zakładu. rekrutacja się odbywa i stanowisko to obejmuje koleś zupełnie z zewnątrz, zapewne rodzina jakiegoś kierownika,szefa wydziału czy innego darmozjada. Zdecydowanie nie polecam

Janek.

Kierowca dostarcza towar np z Hiszpanii, czeka cały dzień na rozładunek. Brak parkingu, musi opuścić krosno, i czeka na telefon.. Brak sanitariatów. Kpina i farsa. Czegoś takiego nie widziałem w europie i azji.

piter

Atmosfera jest fatalna. Szkoda zdrowia sobie nimi szarpać .Prosiaczek z Chlebnej wkręca swoją rodzinę a oni w zamian chodzą i kablują. W ten oto sposób Prosiaczko-landia ma się dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWI Poland Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.