Opinie o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BWI Poland Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. w Krosno

A to aż tak dużo konkurencji ma firma?

ExOperator

Beznadziejna atmosfera i organizacja pracy, maszyny to jakaś kpina, pracownik zamiast skupić się produkcji i jakości wykonywanych detali zostaje sam z niedoróbkami maszyn oraz osprzętu i przez 8 godzin walczy z systemem, a na koniec zmiany majster płacze, dlaczego tak mało zrobione, przecież jest norma xD. Pracowałem na wydziale OT-2 za nie wiele ponad minimalną krajową. Główny lider "wodzu" cwany jak lis, tylko patrzy w tabelki kto ma nadgodziny, żeby wysłać na wolne i drukuje listy na sobotę bez uzgodnienia z pracownikiem, jeb na tablice i już masz weekend zaplanowany, mimo przekroczenia norm hałasu, nie ważne która zmiana. Kierownik mało decyzyjny brakuje mu "jaj". Szef to największa patologia tego działu, nie ogarnia tematu, gość jest myśleniem w głębokiej komunie, nie godny zaufania straszenie to najlepsze co ma do zaoferowania w kierowaniu zespołem. Pozdrawiam załoge, macie stalowe nerwy.

Stefek

Masz racje johnny 777 też tam pracowałem i wiem co to za (usunięte przez administratora) Umowy śmieciowe i traktują cię jak zło konieczne.A jak trafisz pod skrzydła (usunięte przez administratora) PROSIAKA z Chlebnej to za parę dni wylądujesz w psychiatryku. Ten gnój ma układy i jest nie do ruszenia .

Kierowca

Nie polecam tam rozładunków. Czekasz po kilka godzin a ludzie tam pracujący są zakręceni jak słoiki na zimę. Nikt nie wie gdzie towar rozładować , ktoś przyjmuje i każe gdzieś rozładować ktoś inny podpisuje papiery a potem wyrzuty gdzie jest towar.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Władek

Prosiak z Chlebnej ma układy w dyrekcji i jest nie do ruszenia.

@Władek

Potwierdzam opinię Władka w kwestii pana prosiaczka, wcześniej pisałem o tym jak wyleciałem przez niego z pracy. No cóż, moja opinia została usunięta, dlaczego? - cenzura?, a może układy prosiaka w dyrekcji? Czyżby forum publiczne było nie dla wszystkich?

Przewoznik

Firma ma problem z organizacja. Towar został dowieziony zgodnie ze specyfikacja, jest dokument CMR potwierdzający pieczątka i podpisem ze został dowieziony i rozładowany a teraz szukają towaru. Masakra !!! Sprawa będzie zgłoszona o pomówienie. Jednym słowem bałagan wśród pracowników i na magazynach.

grizzli

Do Małpki..... Zarabiają 3700 ???? Widocznie kablują jak(usunięte przez administratora)to tak mogą mieć nawet ponad 4 tys.Masz racje !

appppka

witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jakie działy są w BWI Krosno? nie widziałam nigdy ogłoszenia do biura. Jakieś zakupy, logistyka??

Xyz
@appppka

Do biur to nie ma ofert tak jak na produkcje Do biura ida po znajomosciach

@Xyz

Mam przez to rozumieć, że nie mając znajomości w firmie BWI Poland Technologies nie ma szans, aby dostać się do pracy w biurze? Nie ukrywam, że informacja na ten temat mnie zdziwiła, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Pomocna
@Xyz

Większej głupoty nie czytałam.. Po znajomościach? Z tego co mi wiadomo, to każda osoba która dostała się do biura przebrnęła przez produkcję. Awanse są raczej wewnętrzne niż z zewnątrz...

@Sebastian

Potwierdzam. Bez znajomości nie ma szans na pracę w biurze. Tam pracują całymi rodzinami.

małpka
@Xxyyzz

nie wiem skąd masz takie informacje ale znam 2 osoby, które bez znajomości dostały się do biura... po 3 latach zarabiają już 3700 netto...

dasjgfdsjgfdsdfs

ten zakład już dawno powinien być zamknięty ludzi coraz mniej a produkcja ta sama jedna wielka gonitwa czasami pracuje się w ciągu 8h w 5 miejscach przełożeni przeważnie nie są zbyt mili szczegonie kierownicy zmuszaja do pracy w sobote a jak nie przyjdziesz to juz lepiej odrazu sie zwolnic bo potrafia cie wykonczyc psychicznie

Hej, czy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Antares

Nie. Tylko odsiadka. Za niedziele jedynie płacą.

Postojowy

W BWI z urlopami a dla porównia na czas przestoju (usunięte przez administratora)

tyra

Ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Sam byłem świadkiem jak jeden z kierowników powiedział do pracownika "rób wiecej, albo cię zwolnię"-z tym że użył bardziej wulgarnych słów w stosunku do pracownika.

@tyra

Potwierdzam.... Tak jest i nawet gorzej. To (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Po znajomości... 2-3miesiace....bez znajomości... Stoisz w miejscu

bacha1989

witam pracowałam tam we firmie fajna praca lecz ludzie są hamscy i podpierumia smieja się z kazdego a kierownik i majster był du grzebać w czyjejś torebce wstyd

Ilona
@bacha1989

Wspomniałeś, że praca w firmie jest fajna. Napiszesz nam, co najbardziej w niej Tobie odpowiada? Daj nam znać, czy są to oferowane przez BWI Poland Technologies warunki zatrudnienia, a może inne czynniki. Będę wdzięczna za info.

Władek

Nie polecam. Jak ktoś trafi na wydział pana Prosiaczka z pod Jedlickiej wiochy to ma przewalone. Gość chodzi i kabluje na wszystko i wszystkich. Prosiak to jest zaraza tego zakładu. Uważajcie na niego !!!!!!!!!

koniec !!!

Ja też nie polecam tej firmy, fatalna atmosfera. Kolejna sprawa to zastraszanie pracowników zwolnieniem z pracy za nie wyrobienie normy. (usunięte przez administratora)

lukas
@koniec !!!

:o myślałem że te czasy mineły. Ja osobiście pracuje w firmie gdzie raczej boją się żeby pracownik się nie zwolnił

Władek

Praca w tej firmie wymaga zdrowia psychicznego. Jak się trafi pod skrzydła " PROSIACZKA " to jest tragedia. Kapuś nr. 1. Prosie nie ma sentymentu nawet dla swojej rodziny. Uważajcie na PROSIAKA Wyrazy współczucia dla tych co nimi zamiata.

Janek

To jakaś abstrakcja. Brak parkingu, toalety dla dostawców. Samochody ciężarowe muszą parkować gdzieś na mieście, oczekując na tel. A teren zakładu posiada całe hektary wolnej przestrzeni. Aby się odwołać, trzeba iść pieszo na stację CPN 800 m. To masakra, pierwszy raz widzę podobne (usunięte przez administratora) bo jak to nazwać??

@Janek

Brak parkingu dla samochodów dostawczych to faktycznie niedogodność. Czy próbowałeś rozmawiać o tym z przełożonym, żeby poprawić warunki dostawy i dzięki temu skrócić czas oczekiwania na rozładunek? Napisz proszę więcej szczegółów.

Tk
@Janek

Towar ma dojechać i tyle reszta nikogo nie obchodzi. Tak to wygląda.

Janek
@Sebastian

Tak owszem. (usunięte przez administratora) Towar dostarczany na zlecenie Gefco. Ten umywa ręce. O co tu chodzi? Ano o to, że mamy to znosić pokornie i na kolanach, ciesząc się, że dostajemy zlecenie transportu z Hiszpanii. To jest kuriozum, powtarzam, jedyny taki przypadek w całej Europie, (a po całej Europie jeżdżę) wstyd. dwie ciężarówki rozładowywane w ciągu zmiany.. żeby się wysikać, trzeba udać się do CPN, odległego 800 m. Ja rozumiem, że zapas produkcyjny jest na hali i każdy ma to gdzieś, że taki kierowca jak zwierz musi oczekiwać czasem 2 dni, bez żadnych warunków sanitarnych. Wstyd panowie, wstyd. Dokąd będzie trwać to upokorzenie??

Etmunt

Zamiast wziąć się do roboty, to więcej przestają przed budynkiem z papierosem, niż usprawnić pracę, jeden gość to wychodzi z biura widzę co 15 minut

@Etmunt

Skoro wspomniałeś o przerwach, to może mógłbyś napisać, jak wyglądają one dla pracowników pracujących w firmie BWI Poland Technologies? Chciałbym zweryfikować, ile czasu przerwy w ciągu dnia przysługuje szeregowemu pracownikowi.

krosnianin

Gdzie jest ochrona pracownicy chodzą do pracy po wódce i nic

Natalia
@krosnianin

Czy jesteś pewien, że taka sytuacja miała miejsce? Jeżeli tak to czy nie powinno być to rozwiązane z kierownikiem? Jak wyglądała ta sytuacja? Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym, gdzie zależy nam na poznaniu prawdziwych informacji dotyczących pracy w firmie BWI Poland Technologies..

Zostaw merytoryczną opinię o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWI Poland Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWI Poland Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.