Opinie o Roma Sznajder P.H.U. Maracana w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Roma Sznajder P.H.U. Maracana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roma Sznajder P.H.U. Maracana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma Sznajder P.H.U. Maracana w Poznań

Aneta Nowy wpis

Czy w waszej firmie jest coś takiego jak premie kwartalne ?

tak Nowy wpis

nie no błagam, nie rozumiem kompletnie dlaczego ludzie czepiają się o takie rzeczy. Skoro klub puszcza różną muzykę w oparciu o jakieś tam określone rytmy, to czego tu się doszukiwać. Ciekaw jestem jak wyglądają zarobki barmanów i kelnerów w tym klubie.

Patryk Nowy wpis

Klub ogłasza się z muzyką Latino ,ale dj miesza utwory stare i nowe (niezrozumiałe), plus za stare zmiksowane utwory jednak za mało latino

as Nowy wpis

Klub szału nie robi! Selekcji do końca ich nie rozumiem, ponieważ przede mną nie chciały wpuścić fajnie ubranego Pana, bo miał białe buty, a innych w adidasach typowo sportowych, tylko,że czarnych bez problemu. Później widziałam fatalnie ubranych facetów i kobiety jakby szli wyrzucić śmieci. Panie SELEKCJONERKI jak selekcja to selekcja !!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Roma Sznajder P.H.U. Maracana? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ewa

Za szatnie Pani skasowała mnie trzy razy bo miałam trzy rzeczy nic takiego ale tak na dzień dobry niefajnie

Mycha

Bylismy tydzien temu w clubie i powoem szczerze nic specjalnego.Glosno gadajacy zamiast grajacy dj.Ceny jak na taki lokal wydaja mi sie przesadne ale to moje zdanie.Sam club wydaje sie ok ale reszta pozostawia wiele do zyczenia.Obsluga powolna ochrona troche nachalna i bezczelna.Moze za 10 lat cos sie zmieni bo nie mozna brac kasy za wstep i upychac ludzi jak bydlo byle wiecej i wiecej.Ocena srednia 3.

vann

klub nienajgorszy , w porównaniu do imprez , które odbywają się poniżej . denerwujący jest fakt, że dj jak się uweźmie na jedną piosenkę to męczy ją 50x w ciągu nocy, i tak oto piosenka weekendu ona tańczy dla mnie znudziła mi się do tego stopnia , że na pierwszy dźwięk nuty mam ochotę wybiec z krzykiem. wydaje mi się , że dj odstrasza ludzi , śpiewa jakby był na karaoke - , jak chce się pochwalić-niestety nie ma czym- niech idzie do mam talent, x factora czy jak oni śpiewają za konsoletą - byłam tam kilka razy i powiem szczerze, że parkiet nigdy ie był pełen, nigdy ludzie się nie przepychali.nie wiem czy to kwestia tego , że ludzie jeszcze nie znają tego miejsca czy po prostu klub nie przypadł im do gustu. jedno jest pewne, miejsce ma potencjał ale niestety może nie podołać przez otoczenie- 22 i van diesel, jak każdy wie oba kluby nie cieszą się dobrą opinią- spotkałam się również ze stereotypem związanym z sąsiadami poniżej- skoro to jest tam to nie może być fajnie- muzyka owszem fajna ale nie każdy potrafi sobie poradzić z takimi rytmami. osobiście uwielbiam tańczyć salsę i muzyka mi odpowiada , ale radziłabym zmienić ja na bardziej salsową póki co marengue jest znacznie mniej popularne i nie każdy wie jak do tego tuptać, mimo iż jest chyba najprostszym stylem... co do ludzi hmm jako takiego penerstwa nie ma , mężczyźni przechodzą selekcję -tylko trzewiki i koszula. kobiety hmm cóż nie wypowiem się. generalnie ciężko jest zobaczyć tam ładną dziewczynę czy mężczyznę chociaż zdarzają się wyjątki :) ogółem miejsce z potencjałem jeśli oczywiście dj przestanie ćwierkać do mikrofonu i przestanie wałkować non stop tą samą muzykę

Zostaw merytoryczną opinię o Roma Sznajder P.H.U. Maracana - Poznań

Roma Sznajder P.H.U. Maracana