MARACANA

Poznań

Opinie o MARACANA

vann 2012-10-24 21:42:39
klub nienajgorszy , w porównaniu do imprez , które odbywają się poniżej . denerwujący jest fakt, że dj jak się uweźmie na jedną piosenkę to męczy ją 50x w ciągu nocy, i tak oto piosenka weekendu ona tańczy dla mnie znudziła mi się do tego stopnia , że na pierwszy dźwięk nuty mam ochotę wybiec z krzykiem. wydaje mi się , że dj odstrasza ludzi , śpiewa jakby był na karaoke - , jak chce się pochwalić-niestety nie ma czym- niech idzie do mam talent, x factora czy jak oni śpiewają za konsoletą - byłam tam kilka razy i powiem szczerze, że parkiet nigdy ie był pełen, nigdy ludzie się nie przepychali.nie wiem czy to kwestia tego , że ludzie jeszcze nie znają tego miejsca czy po prostu klub nie przypadł im do gustu. jedno jest pewne, miejsce ma potencjał ale niestety może nie podołać przez otoczenie- 22 i van diesel, jak każdy wie oba kluby nie cieszą się dobrą opinią- spotkałam się również ze stereotypem związanym z sąsiadami poniżej- skoro to jest tam to nie może być fajnie- muzyka owszem fajna ale nie każdy potrafi sobie poradzić z takimi rytmami. osobiście uwielbiam tańczyć salsę i muzyka mi odpowiada , ale radziłabym zmienić ja na bardziej salsową póki co marengue jest znacznie mniej popularne i nie każdy wie jak do tego tuptać, mimo iż jest chyba najprostszym stylem... co do ludzi hmm jako takiego penerstwa nie ma , mężczyźni przechodzą selekcję -tylko trzewiki i koszula. kobiety hmm cóż nie wypowiem się. generalnie ciężko jest zobaczyć tam ładną dziewczynę czy mężczyznę chociaż zdarzają się wyjątki :)

ogółem miejsce z potencjałem jeśli oczywiście dj przestanie ćwierkać do mikrofonu i przestanie wałkować non stop tą samą muzykę
Mycha 2013-10-12 15:30:57
Bylismy tydzien temu w clubie i powoem szczerze nic specjalnego.Glosno gadajacy zamiast grajacy dj.Ceny jak na taki lokal wydaja mi sie przesadne ale to moje zdanie.Sam club wydaje sie ok ale reszta pozostawia wiele do zyczenia.Obsluga powolna ochrona troche nachalna i bezczelna.Moze za 10 lat cos sie zmieni bo nie mozna brac kasy za wstep i upychac ludzi jak bydlo byle wiecej i wiecej.Ocena srednia 3.
ewa 2013-10-13 17:37:06
Za szatnie Pani skasowała mnie trzy razy bo miałam trzy rzeczy nic takiego ale tak na dzień dobry niefajnie
as 2014-01-22 09:14:14
Klub szału nie robi! Selekcji do końca ich nie rozumiem, ponieważ przede mną nie chciały wpuścić fajnie ubranego Pana, bo miał białe buty, a innych w adidasach typowo sportowych, tylko,że czarnych bez problemu. Później widziałam fatalnie ubranych facetów i kobiety jakby szli wyrzucić śmieci. Panie SELEKCJONERKI jak selekcja to selekcja !!!
Patryk 2015-11-18 14:00:30
Klub ogłasza się z muzyką Latino ,ale dj miesza utwory stare i nowe (niezrozumiałe), plus za stare zmiksowane utwory jednak za mało latino
tak 2016-04-18 20:28:20
nie no błagam, nie rozumiem kompletnie dlaczego ludzie czepiają się o takie rzeczy. Skoro klub puszcza różną muzykę w oparciu o jakieś tam określone rytmy, to czego tu się doszukiwać. Ciekaw jestem jak wyglądają zarobki barmanów i kelnerów w tym klubie.
Zostaw swoją opinię o MARACANA - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARACANA