mabit

Poznań

Opinie o mabit

BadDegger 2014-06-23 10:08:14
Fatalna praca...ludzie jacyś dziwni ... samolubni zagubieni w sobie... brak odpowiednich narzędzi do pracy w firmie panuje straszny nieład... stoły nierówne krzywe brak organizacji przy działaniach z gabarytowymi kasetonami itp.. atmosfera w firmie senna jakoś mało żywiołowa.
BadDegger 2014-06-23 10:11:30
praca oraz atmosfera na prawde szkoda gadać.
Matt 2014-08-04 10:45:47
Praca fatalna dla mnie nie jest - jak nie jest kolega wyżej "powołany" to może mu się nie podobać. Atmosfera faktycznie mogłaby być lepsza, ale nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas, szef w porządku nawet. Dużo osób na powierzchnię, przez co czasem bywa tłoczno.
Mario 2016-04-05 09:03:37
Nie zmieni sie hehe. Marazm totalny. Powodzenia i wytrwalosci zycze.
1234 2016-06-14 18:41:05
Firma Mabit to firma reklamowa. Nie ma nic wspólnego z automatyką przemysłową.
Firma mogłaby się bardzo mocno rozwinąć z uwagi na pomysły i zaangażowanie Jakuba, ale niestety wszystkie osoby decyzyjne niestety nie mają śladowego pojęcia o zarządzaniu i motywowaniu pracowników oraz wykorzystywaniu ich mocnych stron, dzięki czemu najlepsi albo po prostu najbardziej pewni siebie odchodzą. W firmie panuje chaos, obietnice nie są spełniane, pracownicy nie są doceniani, a pensje mocno poniżej średniej. Szkoda, bo firma ma potencjał rozwojowy.
Zostaw swoją opinię o mabit - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mabit