Opinie o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hollmuller Łódź Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hollmuller Łódź Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

ciekawa

Proszę o informację o sposobie organizacji firmy, struktury zarządzania -kierownictwo, dział administracyjny, dział produkcji - ogólny stan zatrudnienia oraz wartość miesięcznej produkcji -z góry dzięki.

ortopeda

atrapa - 2012-01-20 20:55:48 a może jak już rena zajmuje się akwizycją, to wystawimy się z towarem na Górniaku,no, a kierownik będzie handlował specjalnie profilowanymi zagłówkami do aut, żeby odcisków na garbie nie zrobić.

iRENA

Ja bym od was nic nie kupił na Górniaku ani nigdzie indziej

atrapa

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hollmuller Łódź Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
HujMuller

HujMuller szajse kaput [usunięte przez moderatora] menopauza

montaż

Ten zakład już praktycznie nie istnieje. My sami (pracownicy produkcji) nie wiemy jak długo tam będziemy pracowali. Zaczynają się zwolnienia grupowe. Wszyscy na górze wiedzą że nie ma roboty i szukają czegokolwiek ale nie za bardzo to im wychodzi, bo większość z nich to osoby nie wiadomo czym się zajmujące, bo po co niby komuś audyty wewnętrzne i optymalizacje produkcji kiedy nie ma produkcji. Wymyślają jakieś 5S, wyklejają pola odkładcze (mimo że nie ma co na nich odkładać:), sprzątanie, kurze itp. Miało być ładnie i pięknie z wózkami dla włochów, 20 sztuk na próbę, potem dużo, dużo więcej. Okazało się ze klient potrzebował w/w 20 szt. i znalazł frajerów co mu zrobili je za darmo:). Potem lodowisko (bardzo już znane:)), niby wszystko fajnie aż tu nagle okazało się że kierownik Norbert coś popitolił i nie dość że firma zrobiła lodowisko z bardzo małym zyskiem to w dodatku jeszcze były co poniektóre elementy do poprawy bo pan kierownik źle zmierzył :)))... Teraz firma nasza zacna robi zbiorniki na paliwo...ciekawe co będzie tym razem :) Co do zarobków to szału nie ma. Zero nadgodzin, zero premii, przymusowe wolne, urlopy z góry narzucone, związki zawodowe istnieją praktycznie tylko na papierze. Ogólnie to w momencie gdy HMS HOLLMULLER stał się RENA to wszystko się zaczęło walić i dziś już ledwo zipie.... Lepiej nie będzie

heniek czarodziej

Jaki tu spokój nanana,nic się nie dzieje nanana-śpiewają sobie pracownicy,a kadra zarządzająca powoli skręca petle na sznurze. Zaklad zmierza do likwidacji ,ludzie wysyłania na przymusowe urlopy. I czy w takim kryzysie można zaliczać takie wtopy jak pan [usunięte przez moderatora] ze słynnym juz lodowiskiem?? Można bo tu jest [usunięte przez moderatora] i kto głebiej siedzi ten przeżyje :).Ogólnie syf kiła i mogiła jedno wielkie kumoterstwo ,nie ważne co ujmiesz ważne ile kablujesz !!

Amen :-)

Z okazji końca roku mam jedno życzenie: żeby ten "parszywy niemiecki burdel" zapadł się pod ziemię

To chyba jego Mother bo podobny do niej troche ;)

A czy kierownik [usunięte przez moderatora], ma coś wspólnego z parlamentarzystką, z Ruchu Poparcia Palikota panią [usunięte przez moderatora]??? ;-)

pękniety jeż

Niebawem twierdza [usunięte przez moderatora] runie niczym domek z kart. Ludzie wyrzucani na bruk masowo(niezależnie od stażu i umiejętności). Oczywiście mowa o ludziach z dołu , ponieważ w [usunięte przez moderatora] włażąca góra, oraz [usunięte przez moderatora] wiem wszystko Najlepiej Wąs i jego świta mają sie dobrze. Ponadto zatrudniani kierownicy nie wiem po co skoro roboty nie ma to tez asy....[usunięte przez moderatora] rosyjskiego uczyłem się w podstawówce ale i tak jestem zajebisty, oraz [usunięte przez moderatora] z mechanicznego. Pamiętaj człowieku jest norma jest premia a nie Twoje pieprzenie głupot. Ogólnie niebawem runie wszystko w otchłań a połowa tych posrańców strzeli sobie w łeb z rozpaczy.

fuck.RENA!

"Otóż tej wieśniary NIE ŻYCZĘ zatrudniać ŻADNEMU PRACODAWCY!!" - jakim trzeba być podłym śmieciem żeby napisać coś takiego ! widać jakie mendy pracują w tej firmie ! Dziewczyna chce pracować i co w tym złego? każdy chce pracować, a ta firma wyrzuca ludzi jak śmiecie do kosza. Nie polecam pracy tam bo można dostać od tego depresji. fuck [usunięte przez moderatora]

fuck RENA

"Firma przechodzi chwilowy kryzys" - chyba raczej początek końca tego obozu wazeliniarzy ;) chyba zapomnieli że mają konkurencje w tym dłubaniu w plastiku ;) branża bez przyszłości z coraz większą konkurencją

Tak właśnie wygląda wdzięczność za wyrozumiałość i uprzejmość p. [usunięte przez moderatora]. Od razu widać kto napisał opinię trochę wyżej... Otóż tej wieśniary NIE ŻYCZĘ zatrudniać ŻADNEMU PRACODAWCY!! Firma przechodzi chwilowy kryzys, a wieśniaki już znalazły pretekst, żeby powyżywać się na pracodawcy. Swoją drogą jeśli konieczna jest redukcja etatów to widaomo, że zwalnia się największych nierobów (a PANI [usunięte przez moderatora] nawet ksera nie potrafiła dobrze obsłużyć)- trochę samokrytyki!!

zdecydowany humanista - 2011-11-05 21:51:12 A ja z perspektywy czasu, jestem wdzięczny p. [usunięte przez moderatora], za to, że jakiś czas temu dzięki jego staraniom, otrzymałem wypowiedzenie. Tak się składa, że pracując w otoczeniu MIERNOT, człowiek się uwstecznia, a niestety w tej firmie taka jest Kadra Kierownicza. Jeżeli Szef Produkcji, PODOBNO \ Hmmmmm. Słyszałem kiedyś, jak pan [usunięte przez moderatora] powiedział do jednego pracownika, "ja nie jestem głupi, tylko tak wyglądam", czytając to, dochodzę do wniosku, że nie tylko tak wygląda, ale taki jest.

zdecydowany humanista

A ja z perspektywy czasu, jestem wdzięczny p. [usunięte przez moderatora], za to, że jakiś czas temu dzięki jego staraniom, otrzymałem wypowiedzenie. Tak się składa, że pracując w otoczeniu MIERNOT, człowiek się uwstecznia, a niestety w tej firmie taka jest Kadra Kierownicza. Jeżeli Szef Produkcji, PODOBNO "INŻYNIER", twierdzi, że we wrzeciono tokarki o prześwicie 50 mm, wsadzi klocek o przekroju kwadratowym i boku 50 mm, to albo często robił coś NA WAZELINĘ, ALBO jego DYPLOM INŻYNIERSKI jest podejrzany. Panie [usunięte przez moderatora], to jest na poziomie KLASY I GIMNAZJUM i nazywa się TWIERDZENIEM PITAGORASA, mówi o tym, iż suma kwadratów przyprostokątnych jest równa kwadratowi przeciwprostokątnej. To znaczy, że jeżeli bok kwadratu ma 50 mm, trzeba tą wartość podnieść do potęgi drugiej i pomnożyć przez dwa, a następnie wyciągnąć pierwiastek, wtedy otrzyma Pan długość przekątnej takiego kwadratu. Dla ułatwienia podpowiem, że różnica przekątnej kwadratu do jego boku, wynosi w przybliżeniu 1.414. I TAKI CZŁOWIEK KIERUJE FIRMĄ, PANIE [usunięte przez moderatora] WSTYD.

Bardzo niestabilne zatrudnienie, możesz zostać zwolniony z byle powodu, firma przeżywa problemy w związku z tym że nie jest konkurencyjna, przerost administracji, pracownicy na produkcji traktowani są jak "podludzie" tymczasem w biurze masa niepotrzebnych stanowisk i wazelina na każdym kroku, układy, kumoterstwo, nepotyzm - wszystko co najgorsze. Tak jak napisał kolega przedemną i tak wylecisz chociaż nie wiem jak byś się starał i nie wiem jaką miał wiedzę. Główny Szef to psychopata nie przyjmujący żadnych argumentów, takie dziecko z ADHD. Skoro tak traktują pracowników że zwalniają ich i potem zatrudniają jak jest troche więcej pracy to kto będzie chciał tam pracować, praca tam jest jak "stosunek przerywany" a to jak wiadomo jest niezdrowe.

Odradzam pracę w Renie a szczególnie w administracji. Jeśli nie jesteś waflem [usunięte przez moderatora]lub jej świty to i tak wylecisz. Pracują ludzie bez wykształcenia, bez pojęcia, liczy się tylko wchodzenie w tyłek. Obrabianie [usunięte przez moderatora]a potem uśmiechanie się w twarz jest na porządku dziennym. Mimo, że posiadasz wiedzę to i tak jesteś gorszy od bezmyślnej i ograniczonej świty prokurentki, która to udaje że coś robi a tak w rzeczywistości nie ma o niczym pojęcia. Jak najdalej od tej firmy!

dfh3

I tak chińczycy niedługo zerżną firmę [usunięte przez moderatora]w tyłek, wszystko przeniesie się do Wykrot, a w Łodzi rozwalą tą blaszaną przeciekającą hale, wywalą tych wszystkich alkoholików nierobów co muszą teraz udawać że coś robią bo i tak nie ma pracy, skończycie wszyscy jak Hitler czyli wiadomo jak

Zostaw merytoryczną opinię o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. - Łódź

Hollmuller Łódź Sp. z o.o.