Opinie o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hollmuller Łódź Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hollmuller Łódź Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

beny

Generalnie od od dnia 30.06.2014 jest wniosek o upadłość. Na zakład wchodzi zarząd komisaryczny. Firma nie szuka nikogo, raczej będą zwolnienia. Czy zakład przetrwa? Maksymalnie 2 miesiące...

beny

Sprawa wygląda tak, że szukany jest inwestor, który przejmie działalność już nie jako obecna Rena. Jeżeli takowy inwestor się nie znajdzie to zakład raczej zostanie zamknięty, bo główna Rena niemiecka nie jest zainteresowana dalszą działalnością naszego zakładu w Łodzi. Tak więc czy dobra decyzja? Patrząc pod kątem Twojej długoletniej pracy to na pewno lepsza niż w Renie.

luki

no i wniosek o upadłość.

I stało sie Panowie(usunięte przez administratora) zostali zwolnieni, mało kto jz z dawnego HMS

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hollmuller Łódź Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
taki tam

Były Majster ADAM - 2013-07-24 11:06:15 jestem załamany , to były najlepsze lata mojego zycia spedzone u boku wątroby i grocha . Dajcie jakies foty jak tam teraz jest , tu na wsi niewiele sie dziejeAle tylko tam pasujesz.

Były Majster ADAM

jestem załamany , to były najlepsze lata mojego zycia spedzone u boku (usunięte przez administratora) . Dajcie jakies foty jak tam teraz jest , tu na wsi niewiele sie dzieje

CHWDP-RENIE

pewnie rekrutują żeby stworzyć pozory że ta trupiasta firma jeszcze prosperuje, pewnie wolą dołożyć do tego burdelu niż przyznać że to trup

nowy

siema napiszcie co teraz sie dzieje w tej firmie , tylko tak na serio , ide na rozmowe o prace info by sie przydało

były

Z tym ślimakiem to racja, ale reszta? Nie szedłbym aż tak daleko w analogię :-)))))

taki tam

He, he, Rena to teraz Firma Europejska, w/g Unii, ŚLIMAK to RYBA, a (usunięte przez administratora) to CZŁOWIEK.

roney

"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka" A.Einstein Z pozdrowieniami dlahttp://www.goldenline.pl/norbert-ola

Ola

Tak kierownik http://www.goldenline.pl/norbert-ola, zarządzanie personelem typu "kogo jeszcze można zwolnić, kogo wywalić, kto chorował najdłużej itd. ?", bardzo efektywne zarządzanie personelem, jest takie powiedzenie nie rób drugiemu co tobie nie miłe, dobro wyrządzone innym wraca podobno a zło tez ? pożyjemy zobaczymy, ciekawe co bedzie jak Garbaty będzie miał zły humor albo cały ten whorehouse się zawali.

ciekawy

Marian - 2012-12-28 12:55:30 Renia ma sie dobrze , znowu na produkcje wrociły zarobki po 3000 zł i oczywiście premie :-) ale najwieksza baja jest jak majster wpisuje 90 godzin dodatkowych pracy na dwóch maszynach kiedy tak naprawde robi sie na jednej . Istnie domowa atmosfera. Codziennie gdy patrze w oczy człowieka ze szramą widze jak mu zalezy na tej posadzie , ile szkół musiał skończyć by tak daleko dojść . Opuścił nawet swoja rodzinną wieś by opodołac stresom wielkiego miasta .RENIA TO TAK ZWANA ZIEMIA OBIECANA ,Marian, jak tam wypłaty? 1200 netto ci wystarcza?

Marian

Renia ma sie dobrze , znowu na produkcje wrociły zarobki po 3000 zł i oczywiście premie :-) ale najwieksza baja jest jak (usunięte przez administratora) wpisuje 90 godzin dodatkowych pracy na dwóch maszynach kiedy tak naprawde robi sie na jednej . Istnie domowa atmosfera. Codziennie gdy patrze w oczy człowieka ze (usunięte przez administratora) widze jak mu zalezy na tej posadzie , ile szkół musiał skończyć by tak daleko dojść . Opuścił nawet swoja rodzinną wieś by opodołac stresom wielkiego miasta .RENIA TO TAK ZWANA ZIEMIA OBIECANA ,

yyy

Ale co tam optymalizować , wszystko jest optymalnie do du-pyy

lolek

JESZCZE PANIE Z (usunięte przez administratora) BO PRZECIEZ BURACTWO MUSI SIĘ JAKOŚ ROZMNAŻAĆ

RENAtoSYFdoKWADRATU

Cały czas zwolnienia, nie wiem kto tam został chyba (usunięte przez administratora) tylko ?

pawełek

To ten (usunięte przez administratora) wkońcu istnieje jeszcze czy zamykaja , to ile osób bedzie na wigili 2012

pała jesteś

Dwa lata pracowałeś to się nie narobiłeś pewnie po podstawówce trudno teraz znaleźć pracę .... a wrzucać to możesz sobie na starą jak przestanę ją posuwać a wiadro z niej OGROMNE!!!

RENAtoSYFdoKWADRATU

Nie mówi się źle o umarłych więc z okazji 1 listpada napiszę tylko że ta cała firma \"iRENA\" przypomina mi garbatego nieboszczyka zakopanego w ziemi w gnijącej trumnie, czyli podsumowując \"C (usunięte przez administratora)\", terabajty (usunięte przez administratora), syf taki że nawet sanepid nie będzie w stanie zapobiec epidemii

Zostaw merytoryczną opinię o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. - Łódź

Hollmuller Łódź Sp. z o.o.