Opinie o PKO BP S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PKO BP S.A, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKO BP S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO BP S.A w Łódź

Zawiedzony Nowy wpis

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i tyle. Zarabiasz grosze, mnóstwo stresu i brak szacunku z strony przełożonych. Uciekać jak najdalej.

7oddzial Zgierska Nowy wpis

Dyrektor oddziału zachowuje się jak żandarm, nie szanuje ludzi i na każdym kroku stara się ich mówiąc brzydko gnoić. Całymi dniami obserwuje pracowników na monitoringu i co 5 mi dzwoni zza swojego biurka żeby zwrócić uwagę że ktoś np. je na zapleczu. Sprzedaż liczy się za wszelką cenę choćby miała się opierać na nie stosowaniu przepisów. Klient jest tylko narzędziem do nabijania kabzy, a doradca ma wydoić klienta, żeby dyrektor była zadowolona. Grozi zwolnieniami każdemu kto się jej chce postawić, ludzie siedzą psychicznie wykończeni na zwolnieniach lekarskich, a centrala nie reaguje, bo ta na każdym kroku stara się zabłysnąć godząc się na wszystkie prośby regionu. Z oddziału zrobiła sobie prywatny folwark na którym obowiązują jej zasady, a nie zasady banku czy przepisy prawa. Każdemu kto chciałby zacząć tutaj prace szczerze odradzam do czasu póki zarządza tutaj taki zaślepiony nadaną „władzą” człowiek. PS. Kazanie pracownikom chodzenie w czasie pandemii cały dzień w jednej maseczce jednorazowej i parze rękawiczek to sposób na pokazanie w regionie, że można pracować oszczędnie.

gość

Nie polecam , człowiek jest postrzegany tylko jako narzędzie w zdobywaniu klienta , brak szacunku, [usunięte przez moderatora] , ciśnienie na sprzedaż ogromne z czym wiążą się wypowiedzenia umów. Wielu pracowników odwołało się do sądu pracy i wygrało. Ale i pracodawca się "rozwinął" i zawsze "znajdzie" coś na pracownika aby się do pozbyć. Szkoda życia i zdrowia w tej instytucji.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO BP S.A - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PKO BP S.A