Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Pazan

(usunięte przez administratora) Dyskryminowana nie raz doprowadzona do płaczu i stresu. Dlaczego nikt się tym nie zainteresował ani lider ani kierownik. Wszyscy się temu przyglądali i nikt nie reagował. Wszystkie 4 panie powinny ponieść tego konsekwencje a poniosła je ofiara. Osobiście nie chciałabym trafić do tej grupy a mojej koleżance bardzo współpracuje bo wiem ile ją to kosztowało...

Kot
@Pazan

Jak to mówią po trupach do celu. Zgnębić i umyć rączki. Ale baby są zawistne i tym razem im się znowu upiekło

Kimbalka
@Pazan

Kompletne bzdury. Znam wszystkie osoby z tego działu i nic takiego nie miało miejsca!

pyza
@Kot

A jaki dział wchodzi 4 zm większość operatorów ma prace odpowiedzialną tylko każdy z innym stopniem i większość ma 1 lub 2 bo multi wszyscy nie mogą mieć bo nie ma dla wszystkich takich stanowisk .Więc jak ktoś tu pisze o awansach to bzdury pisze bo musi być np. na multi itp. miejsce co z tego ze ma ktoś dużo szkoleń jak dużo osób w dzień dzień robi to samo monotonia.

Marzenka
@Kimbalka

A u was jest praca nie stabilna ktoś mi kiedyś mówił ze można pracować np. 5 lat i z dnia na dzień dostać wypowiedzenie Nie wiem jak to wygląda czy jak zwalniają to takie długo pracująca tez zwalniają co np. pracują x lat.

Nikt
@Marzenka

Zwolnić to mogą każdego i też tak robią,liderów którzy pracowali 10 lat,7lat, kierownika co pracował 15lat i też operatorów którzy pracują kilka lat.Także nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Praca nocna

Według prawa pracownik nawet mężczyzna któremu urodziło się dziecko do 4 go roku nie może pracować w nocy i w nadgodzinach. Jakoś w kinbalu to nie jest przestrzegane (usunięte przez administratora)

@Praca nocna

(usunięte przez administratora) Jeśli matka jest na macierzyńskim, ojciec musi wyrazić zgodę na pracę w nocy. To nie jest że firma robi mu ukłon tylko ma obowiązek. Jeśli mężczyzna lub kobieta nie wyraz zgody na pracę w nocy firma ma karę do 30000 zł. Więc trzeba złożyć wniosek do kadr

Kicia
@Praca nocna

Jest przestrzegane, wystarczy zgłosić chęć korzystania z przywilejów..

piwosz

Jak dla mnie firma spoko. Tzn ogólnie trochę ponad przeciętną. Najbardziej cenię atmosferę a ta w zdecydowanej większości jest OK. A negatywnych emocji to chyba więcej na forum niż na hali. Apropos to Ta pani Ruda to nawet nie wiem kto to jest i ludzie z mojego działu też nie są pewni. Kto wie czy już wkrótce nie rusza sprzedaż gadżetów, ciuchów, plakatów,gum do żucia z naklejkami itp. a ja wciąż nie wiem o kogo chodzi. Biedna kobieta zadarła, pewnie z jakimś trollem.

tak jest

Jak nie będzie chętnych do pracy itp. to wezmą ukrainców do pracy jak większość zakładów ich pobrało a oni są pracowici i podejmą kazda pracę.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
blondi

Nie wiedziałam ze ruda taka popularna jest w tej firmie widze ze ma swoich wiernych fanów.Ruda pracuje i ma się dobrze i tego nic nie zmieni.

@blondi

No ruda pracuje a gdzie będzie mieć lepiej niż w tej firmie jak jest ulubienica wielu panów.

LASER

To ile zwykły nowy szaraczek przy trzech zmianach ma rękę ? Jakieś bonusy na święta? Ile przerwy na te 8 godzin? Jak długo umowa tymczasowa? Dzięki za info:) Może....do zobaczenia,)

@LASER

Socjal jest i na swieta jakiś grosz. Pół godz przerwy na 8 godz. Z umową różnie to zależy 3800 brutto na start minus potrącenia. Premii nie dostajesz od razu. Koło 3 tys może na reke dostaniesz na 3 zm. jeszcze zależy gdzie trafisz w sumie na jaki dział I wiarę. Na 3 zmiany kasa marna i dolicz paliwo i czas na dojazd. No i nie powiedziane ze jak zaraz spadną zamówienia to nie wyjedziesz na bruk bo tu różnie z stabilnością. Typowa produkcja. Nie słuchaj tych co wypisuja że kokosy tu mają. Ludzie chyba żarty sobie robia

Daj sobie spokój

3.700 brutto dają to jest bardzo malo na 3 zmiany

Zorientowany
@Daj sobie spokój

Co ty gadasz do tego jest premia i za nocki duzo bo chyba ponad 330 za kazdy tydzien wchodzi w poprzedniej firmie mialem 140 jakos to za 3 zmiany w sumiebedzie jakos spokojnie 4200 bruto a to jest najnizsza pensja w firmie wiec nie jest tak zle zwlaszcza jak ktos sie dopiero uczy

@Zorientowany

Taaa właściwie masz racje zarobki dobre dla tych którzy się uczą a nie dla kogoś kto ma rodzinę i raty a jak wiadomo kredyty w górę. Ludzie uciekają stąd bo nikt nie chce żyć od wyplaty do wyplaty. Prawda jest taka że jak dla kobiet ta praca nawet może być ale facet tu nie zarobi chyba że będzie kierownikiem albo kimś jeszcze wyzej.

Jak u stomatologa
@LASER

Większa rotacja ludzi niż w gabinecie stomatologicznym lub przychodni medycznej. Mnie zatrudnili potem zwolnili po tygodniu dzwonili żebym wrocil i znowu po miesiącu zwolnili. No i po miesiącu znowu dzwonili żebym wrócił ale już nigdy wiecej. Mam teraz pracę na jedną zmiane za te same pieniądze. O 14 jestem kończę i mam cale popołudnie. A te 3 zmiany i robienie z człowieka błazna to porazka . Każdy ma jakieś zobowiązania finansowe i nikt nie chce tracić pracy z dnia na dzień bo nagle prognozy zatrudnienia spadły bo NAGLE zamówień nie ma. Ludzi zwalniano nawet na nockach..... ogłoszeń o pracę do tej firmy jest ciągle pełno I na każdym kroku

Buty

Hejka dziewczyny bo moje pytanie głównie do płci żeńskiej. Tez macie taki problem z tymi butami oblesnymi które teraz musimy nosić obowiązkowo? Ja i moje koleżanki że zmiany mamy obtarte stopy do krwi ogólnie są też bardzo niewygodne i grube. Dbam o higienę stop ale po 8 godz te buciory cuchną. Czuję okropny dyskomfort z tego powodu źle mi się pracuje bardzo w nich i bardzo farbuja I to nie tylko moja opinia a wszystkich babek w szatni. Gdzie to zgłosić czy jest szansa coś z tym zrobić?

@Buty

Jak kto gdzie zgłosić do bhp lub kierownika jak jest problem .

kimbalowa elektronika

Dawno tu nie wchodziłam i nie wiem czy wy dorośli ludzie nie macie dobrze z głowami żeby takie rzeczy tutaj wypisywać gdzie ludzie zaczerpujący informacji na temat firmy muszą czytać takie pierdoły o rudej itp..To jest śmiech na sali pracuje tutaj z 800 ludzi a nie tylko ruda.

Prośba

Drogie Panie! Zamykajcie, proszę system i kompa jak kończycie pracę. Byłem zadowolony z wypłat ale poniosła mnie ciekawość i zobaczyłem ile zarabiają moi koledzy i koleżanki. Od tamtego czasu nie mogę sobie poradzić z bólem pupy. Ból jest tym silniejszy, że pracuje w tej firmie ładnych parę lat. Pozdrawiam

selena
@Prośba

Tutaj sa rozbieżności we wypłatach zawsze tak było .Możemy być na tym samym stanowisku wykonywać ta samą pracę i mogę mieć z 500zł więcej i tyle samo czasu pracować co ty a nawet krócej. Wynagrodzenie jest tajne a ludzie sprawdzają sobie w systemie.

as
@Prośba

Wszystko zależy jakiego stopnia ma się operatora I CO ROKU jaki procent dostaje się podwyżki .Niektórzy pracują tutaj z 20 lat i maja mniej od tej osoby co pracuje krócej .Jest niesprawiedliwość niektórzy tez maja na 2 zm więcej niż ten co chodzi na 3 zm a czasem nowa osoba dostaje tyle co niektórzy po kilku latach pracy nie mają. Kazdy ma tu inna wypłatę.

Abc
@as

A to nie jest tak, że płaci się za jakość pracy a nie za staż? Być może na większe wynagrodzenie trzeba zasłużyć i się upomnieć. Nikt nie zrobi tego za Was.

System
@selena

Pewno ze idzie sprawdzic kto ile zarabia i nie tylko. Nasze dane wogole nie sa chronione

selena
@System

To nie wiedziałam ze ludzie sobie zaglądają i co sa duże różnice czy pares złotych np. 100 bądź 200 zł i więcej. Bo ciagle słyszałam ze stawki sa podobne

system2
@System

NO OK ale musi być dobrze w kimbalu jak x lat dziewczyny tutaj pracują i nie zmieniły zakładu pracy .Więc musiało odpowiadać stabilne zatrudnienie i płaca.

prosba b
@Prośba

A mnie śmieszą panie damy które sobie wlewają na jakich stanowiskach nie pracują .Niektóre to (usunięte przez administratora) i kablary .ŁEB podniesiony do góry jakby była nie wiadomo kim a pracuje na produkcji zwykły szarak jak większość.

W sedno
@prosba b

Niektore to sa tak bezczelne ze sie chwala ze pisza z przelozonymi na messenger. Czesto sa to ludzie jednych stanowisk. Dobrze zyj z liderem i masz dobra podwyzke i stawke lepsza niz multi. A ze masz Szkolenia podpisane na stanowiska na ktorych nigdy nie pracowaly to juz malo wazne. L4 tez moga brac co chwile. Bo w sumie sa nie tylkalne.

onp
@W sedno

To nie zle bo jak można brac wypłatę większą od multi a wcale nie wykonywać tej pracy się dziwię że dyrektorzy o tym nie wiedzą.

prosba b
@W sedno

A jak są zwolnienia to jakie osoby zwalniają.

ysd
@W sedno

TO chyba się nudzą ze siedzą przed komputerem a poza tym co to za przełożony co ma pupilki powinien być bez stronny w porządku dla wszystkich .A te laski jeszcze głupsze skoro się takim czymś przechwalają.

ona z kimbala
@W sedno

To zależy ja pracuje 14 lat w kimbalu i mam stałe zatrudnienie pojęłam ta pracę na dziale elektronicznym jestem wszechstronna. Ja zarabiam 3800zł netto na 3 zm i nie wchodziłam nikomu w(usunięte przez administratora)Przychodzę do pracy .Ty lko słyszałam ze niektórzy mają to na 2 zm bądź 1 .

lidzia
@W sedno

No masz rację tylko ze niektóre osoby chodzą tylko na 1 zm cały czas na rano teraz a kiedyś chodziły na 3 zm bądź 2 .Więc coś jest na rzeczy.

KINGA
@W sedno

Chce się spytać jakie są zarobki i jaka jest atmosfera w pracy i czy jak zatrudniają nowe osoby czy jest możliwość pracy na stałe czy z tym jest różnie I NA ILE ZMIAN SIE PRACUJE.

xy
@system2

Gwiazdy cały czas pracują kimbala.

po
@xy

A gdzie odejdą gwiazdy kimbala jak się tutaj nie narobią praca lekka siedząca itp.Żyć nie umierać.

@Prośba

Zatrudniałam się 3 tata temu z koleżanka na 3 zm i mamy prawie 4 tys zł netto .Więc pozdrawiam. Kimbal dobrze płaci.

Pracownica
@super

Chyba ci się z brutto pomyliło, wklej zdjęcie paska od wyplaty????

geros
@Pracownica

Brutto z wszystkimi dodatkami premia nockami to się ma 5 tys zł.

@Pracownica

Nic mi się nie pomyliło 4 tys zł netto zarabiam a brutto ponad 5 tys zł .

5000 brutto to 3600

super

Ale ja mam ponad 5 tys zł brutto wiec dobrze czytaj.

greta
@Pracownica

A czemu się pomyliło 4 tys brutto to podstawa do tego dochodzą dodatki premia i nocki i jak ktoś chodzi w system 4 bryg to brutto wychodzi o wiele więcej z tymi dodatkami.

Klamstwo
@greta

Ludzie pisza dla zartow te kwoty. Albo zeby dyskusje wywolac i sledza forum i sie ciesza ze podpuszczaja naiwnych. Wiec tak. Ja z dodatkiem za 4 brygady nie mam nawet 4 tys. Pracuje juz ladnych kilka lat. Podwyzki to temat rzeka. Dostajesz tyle na ile cie lubi lider. Na wiecej tez mozesz sobie pozwolic. Chodzic po hali, siedziec na telefonie, wybierac stanowiska,chodzic nal4 itp no i awans dostajesz. Druga sprawa. Praca jest meczaca. Stojaca albo siedzaca w oswietleniu sztucznym. Nosisz maske okulary przez ktore tracisz wzrok tal naprawde i robisz. Zeby wyjsc bo np jestes kobieta i musisz niekiedy to problem. Lider czeka i "grzecznie" zwraca uwage. W tym czzasie pupile moga przebywac w szatni. Praca monotonna niestabilna i z przecietnymi zarobkami

poznanianka
@Klamstwo

NO OK ale musza być w miare zarobki bo ludzie pozmieniali sobie na nowsze auta .Mam znajomą co u was pracuje ładne pare lat bo koło 20 i nie narzekała jak z nia gadałam.

Serio?
@poznanianka

Serio? Czy dla jaj te kocopoly piszesz?

poznanianka
@Serio?

Serio nawet kiedyś mnie namawiała żebym się u was zatrudniła ale ja nie chce bo mam blisko do swojej pracy 10 minut autobusem .Wole swoja prace bo mam stabilizacje nigdy zwolnień nie było tu gdzie pracuje. Wiem jak mam w obecnej i tez 15 lat pracuje .Nigdy mi znajoma nie mówiła ile zarabia poza tym nikomu nie zaglądam do porfela i tak pewnie prawdy by mi nie powiedziała.

si
@Klamstwo

To co kłamią o wynagrodzeniach podobno na 3 zm czy 2 niektórzy mają po 3700zł netto jak czytałam w opiniach. Może zależy od stanowiska.pracy jaką się wykonuje. .

kimbalka
@Klamstwo

Podwyżki sa co roku więc wypłata w miejscu nie stoi ja na 4 bryh mam 3800zł netto.

kimbalka 3
@Klamstwo

Ale ludzie to tolerują jak tak piszesz o liderach o stanowisku i awansie .I DUZO LUDZI JEDNAK TU PRACUJE nikt teraz sam nie odchodzi bo gwiazdy cały czas pracują od x lat .

alvaro
@kimbalka 3

No racja taka ruda gwiazda cały czas pracuje i duet sisters cały czas i to już ile lat sporo.

yz
@Klamstwo

Przeciętne zarobki a jednak tu pracują ludzie i tak jak ktoś napisał ze ludzie mają nowsze auta bo sobie pozmieniali w sumie to prawie każdy ma samochód .Więc chyba az tak zle nie jest .Dużo dziewczyn jednak jest zadowolona z wypłat itp. w innym wypadku nikt by jednak tu nie podjął pracy jak są przyjęcia.

omz
@Klamstwo

Zgadzam się z tobą jak chcą ludzie pisać o zarobkach kto ile ma niech wklei pasek od wypłaty .Zarobki sa przeciętne szału nie ma a co do ludzi to masz racje jak lider kogoś nie lubi to ta osoba ma przerąbane itp.

lidzia
@Klamstwo

No masz racje zgadzam się z tobą ja również chodzę na 4 bryg i tez nie mam 4 tys zł netto tylko 3700zł netto bo większość osób tak ma jak zejdę z 4 bryg to będę mieć mniej .

vs
@alvaro

No teraz w tym tyg razem jeździły sisters jak z pracy do domu .

omena
@Klamstwo

Piszesz ze zarobki przeciętne ze niestabilna praca monotonia a dużo ludzi ma jednak umowę na stałe i ty tez .Pracują cały czas dużo kobiet i widocznie pasuje jak nie odchodzą z tej pracy masowo.

tysiąc
@Klamstwo

Ale dużo kobiet tutaj pracuje z umową na stałe więc mają stabilność pracy.

onp
@Pracownica

Z wszystkimi dodatkami mam 5200zł brutto na rękę dostaje niecałe 3800zł .Pracuje bardzo długo w tej firmie.

kłamstwo 2 .
@Klamstwo

Dokładnie tak jest jak ktoś chodzi na 3 zm to ma mniej nie mówię tutaj o multikach czy liderach bo oni od zwykłych mają dwa razy więcej ..Pupilki to prawda jest ich dużo zwykła osoba ma problem z wyjściem żeby wyjść do wc czy napic się czy cos a pupilki wyjdą kiedy chcą i ile chcą i im nikt nic nie powie.

pl
@kłamstwo 2 .

PUPILKI liderów itp. jak są czasem zwolnienia powinny jedna z drugą dostać wypowiedzenie bo niektóre to są za mądre.

Roman
@super

To pewnie siedzisz pod biurkiem lidera i stąd to twoje"brutto".

@Roman

Normalnie pracuje na produkcji z wszystkimi dodatkami mam 5200zł brutto na rękę mam 3700zł netto .Nie musze tak zarabiać jak piszesz pracuje w 4 bryg.

@Roman

No pewnie na swięta dostałam 3500zł netto.

boro
@alvaro

No dokładnie jeszcze się nosi jakby nie wiadomo kim i czym była w tej firmie jedna z drugą .Więc nie wiem czy to powód do dumy ze jest się zarozumiała .

@Roman

Teraz mam 5700zł brutto po odciagnieciu wszystkich składek 4200zł netto koło.

Girl
@ysd

Taki przełożony se jak by miał okazję to każde by przeleciał.. było kilka dziewczyn a co co czego postarał się aby zostały zwolnione. Jednym spowiednik żenada i pranoja.

pini

Ale dobrze płaci kimbal bo w innym razie nikt by tu nie pracował a pracują ludzie.

Łucja
@pini

A Ty też tu pracujesz? Jeśli tak to jak wyglądają widełki płacowe?

@Łucja

Spytaj o widełki w dziale finansowym bo tutaj i ogólnie nikt tobie nie powie prawdy .Każdy zarabia tutaj inaczej bo każdy ma innego stopnia operatora i tyle w temacie. Rozbierzności są i to spore. Ja nie narzekam Jak są podwyżki to każdy dostaje inną kwotę.

tak jest
@ona

No dokładnie pupilki liderów dobrze zarabiają i dobre podwyżki mają więc dla nich to raj bo specjalnie się nie napracują tutaj.

Joanna
@tak jest

Ale to wy otwarcie wiecie o ile więcej te wspomniane pupilki zgarniają czy to tylko takie domysły są? Chwalą się?

Hej!
@Joanna

Raczej domysły. Kiedyś była (o ile nadal nie jest) ogólnie dostępna tabelka z widełkami zarobków na różnych stanowiskach. Rozbudzała wyobraźnię a niektórym podnosiła żółć...

@Hej!

NIE WIEM CZY DOMYSŁY bo ja z kolezanką pracujemy tyle samo lat na tym samym stanowisku i ona ma więcej o 300zł na wypłacie .Wiem to tylko ja bo pokazałyśmy sobie kartki od wypłaty .Same byłyśmy zdziwione ja zalu nie mam .Widocznie gdzies pareś procentów mi ucieli .Ja mam 4 tys zł netto a ona 4300 zł netto.

iga
@Hej!

Ja czegoś tu nie rozumiem dużo ludzi narzeka na pracę zarobki a dalej tu siedzi więc o co chodzi .Nigdy nie widziałam żeby dziewczyny co pracują z 16 lat i więcej żeby odeszły same.OK ODESZŁY ale z krótszym stażem .Takie osoby które maja umowę na stałe nie odeszły.

JA CHODZE na jedną zm na rano i mi wpada 4500zł netto .Wekendy wolne

Emilia
@heya

wszyscy w firmie robia jedna zmiane ?

@Emilia

Nie zależy od stanowiska normalnie sa 3 lub 2 i była na jakies linii 4 zm.

kasa
@Hej!

Jest duza rozbieżność każdy ma inaczej .Musi być dobrze jak gwiazdy sisters pracują do tej pory i nie tylko one bo reszta gwiazd tez.

Donia
@ona

Nowy pracownik ma na start 3800zl brutto na 3 zmiany przy pójściu na 4 brygady dodatkowo 1050zl brutto.

masakra
@heya

Jasne a ja zarabiam 5 tys zł netto ludzie co piszecie jak chcecie pisać to piszcie prawde lub wklejscie tutaj kartke od wypłaty bądź pit roczny ile macie w roku .Masakra to jest produkcja i zarobki sa przeciętne i na pewno zwykły operator tego nie ma bo operatorami sa wszyscy co pracują na tasmie.

janka
@Donia

Ale te 3800zł to podstawa plus jakas premia i plus dodatek nocny wiec wychodzi więcej w całości .CZyli netto ponad 3 tys zł będzie .

Vivonik

Praca ogólnie spoko zarobki też ok, ale niektórzy ludzie porażka jakaś vzyja się niektórzy jak króle.

Mania wielkości
@Vivonik

Jak już ktoś musi być w tej firmie na zasadzie "Sprzyjających okoliczności" to niech chociaż popracuje 4-5 lat ze zwykłymi pracownikami, chociażby w trosce o dobre imię firmy.

binko
@Vivonik

Zarobki ok to dlaczego ludzie narzekają ze za mało płacą.A ta 4 brygady będą cos ktoś wie.

onna
@Vivonik

Zarobki jakie 4 tys zl netto to dużo jak dla mnie bez szału.

lusia

Nie tylko ruda dostała umowę na stałe bo dużo kobiet uzyskało zatrudnienie na czas nie określony. Nietykalne tez sa inne gwiazdy co pracują x lat bo jak sa zwolnienia jakos je to omija.

ŻART CHYBA JAKIŚ!!! NA WEEKEND W REGENERACJI BIGOS!!! GDZIE TAM JEST 1000 KCAL?!!! BIGOS MA 225KCAL W 200 GRAMACH! CZY KTOŚ W KOŃCU ZAREAGUJE ??????????????

Dywan

To prawda!

Zenada

Krystyna

Za darmo dostajesz jedzenie i jeszcze narzekasz?

Numer uno

Dlaczego SIPy chodzą parami na wezwania? Bo jeden dyktuje a drugi przebija.

Mich

Firma dobrze płatna, no nie powiem ale co to się dzieje na kimball i poza to porażka, dobre imię firmy to jako nr 1. Ale co ludzie robią po za firmą lub na terenie firmy tragedia.

olka
@Mich

Dobrze płatna zależy kto kim jest a co takiego się dzieje to jest duza firma i dużo ludzi w niej pracuje.

nowa
@Mich

Ja pracuje miesiąc i pierwsza moja wypłata w tej firmie 4200 netto.Jestem zadowolona

Miniooonnn

Firma dno nie polecam.

mini
@Miniooonnn

A dlaczego podobno dobrze płaci.

Pola

Od czego to zależy jaki ma się stopień operatora?

pola2
@Pola

OD szkoleń i na ilu stanowiskach umiesz pracować .Trzeba się rozwijać.

Agnieszka- HR
@Pola

Awans uzależniony jest od: • posiadanych kompetencji (połączenie dwóch czynników >> ilość stanowisk pracy na których pracownik posiada umiejętność pracy oraz poziomu ich skomplikowanie (każde stanowisko wycenione jest w trzystopniowej skali trudności), • wyniku rozmowy okresowej, • dostępnych wakatów na wyższy stopień operatora (ilość wakatów na poszczególne stopnie jest określona procentowo w stosunku do ogólnej liczby zatrudnionych osób) W razie pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego- dział HR.

MariuszK
@Agnieszka- HR

Emitka "kciuk w góre" przekształciła się w "????" . No nic - potwierdzam reguły awansowania.

mn
@Agnieszka- HR

A co z 4 zm cały zakład to obejmie czy jakies działy tylko. Słyszałam jak ludzie gadają.

pini
@mn

To jak wprowadza system 4 bryg to chyba z wszystkimi dodatkami będzie z 5 tys zl netto.

Krystyna
@pini

A czemu to wprowadzają? Macie więcej roboty?

nunia
@Krystyna

Jeszcze nie wiadomo czy 4 zm wprowadzą to na razie tylko plotki czas pokaże .Jak wprowadzą to powinni cały zakład a nie tylko część bo tutaj już była 4 bryg ale jakiś dział tak pracował. Jakby nie było 4 zm to oszczędność.

Narcyz

Firma coraz gorsza.. Firma dno..

zyta
@Narcyz

Czemu tak piszesz jak jeszcze x ludzi tutaj pracuje po x lat to zle nie jest az tak.

Goska

W tej firmie to się dzieje to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać .

kimi
@Goska

No właśnie i stara wiara te bzdety pisze i jak zwykle ruda.

Bosik
@kimi

No powiem tak ja nie wiem czy ruda robi czy nie nie robi ze mną na zmianie ale wiem że pracuje, chodź od jakiegoś czasu nie widziałem. Więc nwm czy robi nadal czy może jest na l4 .ale to już nie zbyt mnie interesuje.

@Bosik

Bo w tym zakładzie tak jest ze niektórzy mogą być pare razy na l4 itp. a niektórzy po przyjściu z chorobowego bo byli naprawdę chorzy już nie pracują bo dostali wypowiedzenia po pewnym czasie.Tak jak teraz sa przyjęcia do pracy a za jakiś czas będą zwolnienia zawsze tak tutaj było.Firma nie stabilna bo na stałe to kwestia szczęścia. Wynagrodzenie bez szału i jeszcze trzeba dojechać z 20km z POZNANIA. Więc z tych wynagrodzeń co tutaj ludzie piszą ile zarabiają to ja się zastanawiam czy pracujemy w tej samej firmie.

kris
@Bosik

Ruda pracuje trochę lat już tak jak duet sisters kupe lat i wiele innych gwiazd kimbala i to na jedna zm lub dwie.

duo
@Bosik

Ruda pracuje tak samo jak duet sisters i inne gwiazdy,

młoda

Ja tu pracuje trzeci rok mi idzie i nie narzekam moja wypłata 4 tys zł netto przy 3 zmianach tylko słyszałam ze maja wejść 4 zm czy to prawda.

@młoda

@młoda

Tego akurat nie wiem

ida
@Anna

Na pewno jak wprowadzą 4 zm to dużo ludzi odejdzie będą szukac pracy od pn do pt z weekendami wolnymi .Nie chodzi już o kase tylko ludzie chcą mieć normalnie wolne sb ndz a nie w tyg i pewnie wyjdzie jeden weekend w miesiącu.Co innego jak ktoś zatrudnia się i jest już czterobrygadowy system w danym zakładzie to wie na co się pisze .

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 39 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 378 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań