Opinie o Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o.?

LOK Nowy wpis
@Pytanie

Wynagrodzenie minimum krajowe. Odpowiedzialność materialna rzeczy często giną a w sklepach brak kamer więc trzeba często dokładać do interesu.

Nnno Nowy wpis

W przypadku handlowców limit na paliwo 500 PLN w przypadku wykorzystania limitu trzeba tankować z własnej kieszeni zakładając że jeszcze jacyś handlowcy pozostali bo Bydgoszcz Poznań i zielona juz nie ma hehrh

Kazik

Dlaczego swoje błędy i nieuwagę przerzucamy na firmę> Praca tu jest ok oby tylko chęci były, polecam.

Taaa Nowy wpis
@Kazik

Kolega szefa czy opłacony trol ? Praca moze ok tylko szef łajza i (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz wyplata minimum krajowe obcinanie pensji wypłaty nie na czas zero benefitow debilne decyzje szefa no ale wiadomo zawod syn to tak jest hehe

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko PIELĘGNIARKA* w firmie Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hel

Uważajcie na szefa P. ZAPIORA (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz podczas rozmowy uzgodniliśmy kwotę a podczas podpisania umowy mniejsza bo coś tam rotacja niesamowita ktoś kto pracuje 2 mies ma najdłuższy staż ale tak to jest jak tatuś kupuje synkowi firmę

Atari

opinii pozytywnych się nie publikuje, a jeśli się publikuje to również się je krytykuje. Byłam w salonie, polecam, kierownika nie miała okazji spotkać, ale ja jestem tylko pacjentką, a to forum jest dla pracowników i pracodawców chyba, więc moje zdanie się nie liczy tak naprawdę ;)

Patryk

Nie każdy ma powód żeby narzekać na firmę. Może trzeba starać się bardziej?

Darek

Zastanawiająca cisza na forum. Nawet w internecie nie ma zupełnie opinii o pracy przekazanych przez pracowników!

Klientka
@Darek

Te cisze na forum wyjaśnię prosto. Czekając na odpowiedź na krytyczną uwagę w mig - na moich oczach - usunęli. Opinie o salonach piszą pracownicy - w Poznaniu i w Szczecinie te same nazwiska zadowolonych klientów. Tak się dba w dzisiejszych czasach o wizerunek firmy, aż mdli na widok pięciu gwiazdek. I co na to Google? Gdzie szukać rzetelnych opinii?

Wątek o warunkach w firmie Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. w mieście Poznań nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania.

Klientka
@Administrator

Jakim jest pracodawcą ta firma? Zapewne takim samym jak handlowcem. Prowadzą niedopuszczalne agresywne praktyki rynkowe. O dobrych obyczajach niezbędnych w handlu artykułami dla osób chorych i niepełnosprawnych w tym Salonie zapominają. Brak etyki zawodowej. Sprzedawczyni sprawia wrażenie osoby działającej pod naciskiem, samodzielnie nie podejmuje decyzji. A Kierownik? Takiego aroganta nie spotkałam w swoim długim życiu. Za przewałki które chciał na mnie zastosować chętnie odwdzięczę się w bardziej elegancki sposób bo do jego poziomu się nie zniżę.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grunwaldzka 165A
    60-322 Poznań
  • NIP: 7272753585 KRS: 0000340089
Nasze Zdrowie Gl + Sp. z o.o.