Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Lidia

Mar, może warto takie sytuacje zgłaszać do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za firmę?

Mar

Odradzam. Na produkcji coraz gorzej, z dnia na dzien zmieniają grafik pracy. Ciagle zmiany kierownictwa. Kierownikiem zostaje pierwszy ktory jest w związku z pierwsza z tego samego obszaru. Staje sie jej kierownikiem, jednoczenie jest partnerem życiowym. Kierowniczka nic sobie z tego nie robi, bo po skargach pracowników uznała "mi to nie przeszkadza, nie sa małżeństwem". Jedna wielka patologia. Odradzam prace.

pozer

prosze o opinie na temat pracy w burach i konkrety , kasa , na kogo uważać czy warto sie tam pchac?

Lidia

@Nie polecam, co złożyło się na taką opinię?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
anonimowiec

tymoteusz Nie wiem gdzie slyszales o 2 zmianach. W 3M na produkcji/magazynie/utrzymaniu ruchu standard to 3 zmiany a na niektorych dzialach np automotiw 4 zmiany (praca swiatek piatek i niedziela). Nie musisz sie martwic dzwiganiem bo wszedzie jest do wszystkiego sprzet- wozki, przenosniki itp. Jesli Ci zalezy to lepiej sie spiesz bo niedawno konsorcjum 3M odkrylo cudowny eliksir na obnizenie kosztow w postaci Ukraincow ktorzy sa coraz bardziej preferowani.

Nie polecam
@anonimowiec

Rekrutacja w tej firmie przez Randstad, to jedna wielka porażka.Totalny brak profesjonalizmu! NIE POLECAM!

Aha
@anonimowiec

Sa 3 zmiany i 2 zmiany. Sam nie do konca jestes doinformowany. Sa maszyny na ktorych sa tylko 2 zmiany, a inne na 3. 4 brygadowka jest w okreslonych sezonach.

tymoteusz

Witam mam pytanie chciałbym pracować w 3m, prace fizyczna mogę wykonywać lecz bez dźwigania, jak wygląda charakter pracy w 3 m, ciężka praca? Czy jest sens aplikować? Słyszałem. że są 2 zmiany a ma być 3? Proszę o rzeczowe odpowiedzi..

oona26
@tymoteusz

nawet sa 4 brygadowki a czy dzwigac czy nie to zalezy gdzie trafisz

Lidia

Specjalista ds. Rozwoju Rynku czy wie ktoś jak wyglądają plany sprzedażowe? Jak z ich realizacja?

anomin

Parę lat temu firma miała wysokie standardy, ludziom pracowało się lepiej. Odkąd ja tam pracuję zauważyłam stopniowy spadek w dół. Na początku uważałam, że to najwspanialsza firma na świecie, miałam super szefa, który dawał mi duże pole do popisu, mogłam użyć swojej kreatywności i wreszcie wydawało mi się, że coś mogę poprawić, mieć realny wpływ na procesy zachodzące w firmie i nikt mi nie mówił jak to musi być. Ludzie się cieszyli, że były ulepszenia. Później mojego szefa przesunięto do innych obowiązków z racji jego niesamowitych zdolności systemowych. Dopiero wtedy zaczęłam zauważać, że ten piękny obraz firmy jaki miałam to była zasługa tylko mojego przełożonego. Później przełożeni zaczęli się zmieniać mniej więcej co pół roku. W innych działach ludzi też ciągle odchodzili, przychodzili nowi. Zmieniła się też kadra zarządzająca wyżej ustawiona i zaczęto wprowadzać coraz większe naciski na pracowników. Obowiązków jest tyle, że nie widomo za co się czasami wziąć, a rozmowa z przełożonymi nie daje rezultatów. Bardzo dużo pracowników zatrudnionych jest przez pośredników. Po półtorej roku pracy u jednego przechodzi się do drugiego. Szefowie obiecują zatrudnienie przez 3M, ale nic z tego nie wynika. Nawet jak się na spore osiągnięcia lub dłuższy czas pracy to nie ma znaczenia. Jakość kadry zarządzającej też bardzo spadła, często na stanowiska kierownicze przychodzą ludzie przypadkowi, albo tacy których się chciało skądś przesunąć bo im tam nie wyszło. Bardzo boleję nad tą sytuacją jak się dzieje w firmie. Jeśli ktoś z osób zarządzających przeczyta moją wiadomość, może weźmie sobie ją do serca, że warto zatrzymać ten destrukcyjny proces. Kiedyś była to firma z dużym kodeksem moralnym, która bardzo troszczyła się o pracowników. Teraz jest tylko nacisk, wyścig szczurów, promowanie cwaniactwa, dzielenie pracowników. Bardzo bym chciała, żeby w tej firmie ludziom pracowało się tak dobrze jak dawniej.

zuza#

Jak to się stało? Wyżej opinijąca napisała że bezpieczeństwo w tej firmie najważniejsze... Już sama nie wiem czy iść tam na rozmowę rekrutacyjna

frtye

straszny wypadek mloda dziewczyna stracila reke an iatd! firma zamiata wszystko pod dywan zero informacji

gruszka
@frtye

Ale jak wciaglo ja gdzies?

Jablko

Po dzisiejszym wypadku na Kowalskiej mam nadzieje ze zamkną ten kołchoz w cholerę.

gruszka
@Jablko

co tam sie stalo?

Korpoludek

W kwestii tzw. GSC przy ulicy Dubois 41 - ostrzegam, jeśli chcecie robić w życiu coś więcej niż klepanie ticketów to omijajcie ten rejon szeroki łukiem. Jeśli tylko zaproponujecie jakąś zmianę, ulepszenie to spotkacie się z korporacyjnym żelbetonem. W mojej karierze miałem styczność z paroma korporacjami i ta jest najgorsza. W kategorii skostnienia struktur 3M plasuje się w okolicy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej z lat 80-tych ubiegłego wieku. Ocena między dostateczny i mierny.

Morusek

Przyłączam się do opinii, że firma jest spoko. Zarobki w moim przypadku są średnie ale to dlatego że mam mały staż natomiast inni mają fajną kaskę. Czytam wpisy czasami i myślę, że ludzie na bakier z pracą są tu bardzo aktywni. Lenistwo to jest nieszczęście

VVV

Praca może monotonna ale polecam 3M

Jula

Praca ok

ja1

Jedna wielka kicha z pracą w 3M.12-ki i praca w soboty,niedziele.Sezon letni w pracy po 12 godz.Zarobki takie sobie a jak chorobowe to potem rozmowa dyscyplinująca bo zakład sobie ustala ile dni można być w roku na zwolnieniu-20 dni.Podwyżki?jakie podwyżki-oceny są po to żeby (usunięte przez administratora) a nie docenić.Kierownictwo dba o siebie a błędy widzą tylko jak pracownik czasami się pomyli ale jak planista da tyłka to nic się nie dzieje a i tak za niego pracownik cierpi.Za brak dostarczonego materiału do produkcji musi doginać 12-ki aby nadgonić produkcję.Nie polecam zakładu 3M przynajmniej na ul.Kwidzyńskiej.A socjal?zabierają co mogą

Pracuję w 3M od niedawna, mimo to myślę, że mogę już wyrazić opinie na temat tej firmy. Stawkę, za którą pracuję to najwyższa jaką dotychczas gdziekolwiek mi zaproponowano, a warto dodać, iż jestem pracownikiem produkcyjnym. Za okres szkoleń mi zapłacono, nadgodziny nie są obowiązkowe, od ciebie zależy czy chcesz je przepracować czy też nie. Bezpieczeństwo tu jest na pierwszym miejscu. Praca lekka, przynajmniej na moim dziale, nie wiem jak na innych. Lider na każdym kroku docenia pracowników. Za pracę zawsze dziekuje. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

nikt

a jak dostać się bezpośrednio?..są tam ziomale z Wabco?

Miko

Ja tu pracuję i jestem bardzo zadowolony, zapraszam.

Magda_21

szkoda ze firma rzadzi Amish, a osoba ktora ponoc zarzadza jest tylko jego kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.