Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

abc

czy firma organizuje dojazd do pracy?

xxxx

Jak jak pracowałem to ok 12 zł brutto było. Nie wiem jak teraz. Umowy przez 3M to ciężka praca i sporo wody musi upłynąć zanim się ją dostanie. Trzeba sie starać. Nie podpadać i często włazić w tyłek pierwszemu... No i konfidenctwo co jest tu na porządku dziennym też jest dobre. Sporo osób wyleciało z własnej winy, ale też przez inne osoby bo kablowały kierownikowi i pierwszemu, a same wychodziły na przerwe po 40 minut czy na fajeczke. Ogólnie nie polecam tej firmy jak ktoś ma zszargane nerwy i chce mieć stabilną prace. Fakt firma ma dobry socjal, ale bałagan jaki tam panuje, zwłaszcza na górze..

operator
@xxxx

Randstad płaci 1600 na rękę + nadgodziny.

madziara
@operator

Hej praca nie jest trudna jak na produkcje pracowałam na produkcji ciezej idzie sie przyzwyczaic chociaz nogi w dupe wrastaja ( praca na stojaco ) stawka to ok 78 zł dniówki na reke + dodatki za nocki, zawsze dla chetnych nadgodziny i mozna sobie dorobic. Dojazd tak firma ma autobus od Kromera ale on sobie jezdzi albo nie jezdzi nigdy nie wiadomo czy mozna na niego liczyc .

madziara
@operator

GDZIE PŁACA 3200 NA REKE ??? NA PRODUKCJII??? CHYBA PIERWSZEMU !!!

ktos
@operator

hahaha 3200 brutto ? chyba w snach Twoich :D napewno tyle 3m nie zarabiaja, no chyba ze ktos juz długo tam pracuje to moze miec 2 kola na reke :D

LENA

Praca w 3M to żadna rewelacja. Jak już pracujesz to okazuje się, że to taki sam zakład pracy jak wszystkie inne. Tutaj też trzeba się zmagać ze wszystkim jak u innych pracodawców. Ludzie są wszędzie tacy sami

abc

czy firma organizuje dojazd do pracy?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kayako

Ponawiam pytanie, jakie są zarobki na rękę (chodzi o ul. Kowalską)?

robo

przyjecia do pracy sa???

lu
@robo

Tak są ale przez agencje pracy i na 3 zmiany...pollux i work express szukaja na pakowaczy na umowe o prace, zaś interkadra na umowe zlecenie.Ale z tego co widze te ogłoszenia są dośc czesto bo nikt nie chce pracować na 3 zmiany na śmieciowe umowy.

Mr.Pal
@robo

Praca w 3M jest przeróżna są działy gdzie stoisz po 12 godzin i nosisz dosyć ciężkie kartony/rzeczy musisz przezbrajać maszynę itd. Ale też są działy gdzie dostajesz wygodny fotel siedzisz nie dźwigasz niczego nie przezbrajasz Praktycznie niczym się nie przejmujesz. Praca w 3M dzieli się na działy i na grupę którą trafisz . Moim zdaniem najcięższy dział w 3M jest dużo lepszy od pracy w whirlpoolu . Do końca marca stawka wynosiła 12.93 brutto (praca przez ransdat )słyszałem że od początku maja stawka ma się zmienić o okrągłą złotówkę

Kayako

Ja bym chciała się dowiedzieć jakie są zarobki na rękę (chodzi o ul. Kowalską)

ala

A no i jescze 3 zmiany to lipa totalna a nie kazdy sie nadaje do pracy w nocy..

r5

hejka mam pytanko..co sie u was dzieje bo ciagle kogos szukaja na kowalska i kwidzynska....na pakowaczy, chodzi o to ze sa 3 zmiany czy ze smieciowe umowy z agencji?

ala

Mi sie wydaje że też powodem są umowy śmieciowe z agencji, płace nie są rewelacyjne....poza tym na takich umowach zleceniu można w każdej chwili dostać kopa w tyłek i dojazd jest kijowy bo to jest dosyć daleko...

anna

Rerutacja na program absolwencki O2 już się zakończyła.

a na ile zmian sie pracuje i co robią kobiety na produkcji?Prosze napiszcie bo szukam pracy :)

sowa

Hej :) Czy rekrutacja na program absolwencki już ruszyła? Bo miała być od połowy grudnia i cisza... Każdy z aplikujących ma inf, że aplikacja jest u kierownika?

he he

Niechaj ta bajeczka uzmysłowi co poniektórym czym jest praca w korpo. Link - (usunięte przez administratora) Firma 3M jako firma jest najlepszą, w jakiej pracowałem, a pracowałem w różnych, ale przez 5 lat sytuacja uległa dramatycznemu pogorszeniu. I tyle.

Szydertza

Czy ktoś był na ostatniej rekrutacji na program absolwencki? Co ciekawego mówili, co się tam robi?

ania

A jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości??? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Luk

Program absolwencki O2 Cześć! Czy do kogoś z Was odezwał się dział HR z zaproszeniem na spotkanie rekrutacyjne? Pozdrawiam

Sowa

A poda ktoś jakiego wynagrodzenia można się spodziewć w tym programie absolwenckim? Chociaż przedziały

Luk

Odnośnie programu absolwenckiego O2 W październiku rozmawiałem z przedstawicielami firmy na targach pracy. Miła pani z działu HR powiedziała, że rozmowy rekrutacyjne rozpoczną się pod koniec listopada lub w pierwszej połowie grudnia. "Staż" ma rozpocząć się od początku stycznia 2015 r. Pozdrawiam

Zwalniają jak ktoś narozrabia: przyjdzie pijany, złapią na kradzieży itp. Czasem mówi się tam ze to zakłady pracy chronionej, operatorów na fajce widzę ciągle jak tam robię . Towarzystwo miłe czasem tylko pyskate jest...

Słowik

A wiecie może kiedy zaczyna się ten Program absolwencki o2? Będą się dopiero odzywać po 20.11 jak skończy się rekrutacja, czy na bieżąco zapraszają na rozmowy? Pozdrawiam.

nowy gegen
@Słowik

masz racje, w tamtym roku pod Kolorytem pracowałem i nie było wesoło, i u nas i u Was, a teraz pod "Gęsiami" jest to samo, i czego oni się czepiają, pracodawcy jedni i drudzy grają w chhhuuuja, taka jest prawda

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.