Opinie o Euroimpex w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euroimpex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euroimpex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroimpex w Wrocław

Juzio

Tez pracowalem kilkanascie lat temu u panstwa Pokorny. Najsmieszniejsze miejsce pracy w jakiej mialem zatrudnienie do tej pory. Prezes ? Zatrudnial ludzi, ktorzy podjezdzali super fura na rozmowe kwalifikacyjna, pani prezesowa ? Nie wyksztalcona majaca parcie na szklo, te jej rozowe stroje ranily moje oczy, pan dyr marketingu?zarozumialec lizacy 4 litery prezesowi, dyr techniczny ? kapus...Zaloga, zwykli pracownicy ? Bardzo zgrani. Firma z zakompleksionymi wlascicielami. No coz !!! I takie firmy tez musza istniec by ci strzelajacy z ucha mieli prace.pozdrawiam

romano

na razie nie widze oferty pracy jak na razie u nich.

edgar

to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś tam pracował! jedno jest pewne, że jak coś wymyślisz nowego co przyniesie korzyść firmie to cię z tego ograbią i kopa w d... zaliczysz

maciek

jeden z wypowiadających się chyba miał racje, posty i opinie są usuwane!!! a celebrytka bez matury barbara p. ma się całkiem dobrze, żeby obniżyć koszta w euroimpexie założyła własną firmę jednoosobową i na dodatek doradczą, lekka kpina!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Euroimpex. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
apollo1

nie ma nowych opinii bo prawdopodobnie są usuwane!!! szefowa pokorny barbara, dalej szaleje, procesuje się z każdym nawet z rodziną męża!

NDW

Żadnych opinii? Rzeczywiście musi w tej firmie panować dyktatura i "zamordyzm". A może firma w likwidacji? Napiszcie coś o warunkach, pracy i płacy.

kaśka

grono poszukujących właśnie się poszerzyło, dołączam do was bo stwierdziłam że w obecnej firmie za mało zarabiam. i postanowiłam że wezmę na celownik właśnie Euroimpex bo plotki krążą że tutaj się na starcie proponuje najlepsze warunki finansowe w tej branży - czy ktoś to może potwierdzić? pozdrawiam

poczik

Szkoda, że na bieżąco nikt tu się nie wypowiada. Teraz również i ja dołączam do grona poszukujących pracy, więc bardzo chętnie wesprę się na czyimś zdaniu, o ile jest prawdziwe. Zastanawiam się na jakie pieniądze można u nich liczyć i jakie są szanse przyjęcia zaraz po zakończeniu studiów. Czy potrzebują nie wiadomo ile doświadczenia zawodowego?

sama Pokorna

bo ja jestem niePokorna i dlatego lucie wylatuja s mej cuchniutkiej firmy panowie i panie, nie ma piekniejszego ni piekniejszej nadem mnoł b-śa

?

Tymczsowa - jak najbardziej. Konkretnie do czasu uzyskania rozstroju nerwowego.

TIA

odpowiem krótko, jak Ci brakuje na waciki to możesz podjąć pracę w tej firmie. Jeśli chcesz zarobić, daj sobie lepiej spokój.

dupa nie szefowa

Stara sflaczała i nie do [usunięte przez moderatora] baba co tylko w tv chce występować i medaliki od prezydęta dostawać znęca się psychicznie nad pracownikami, dąży do celu po trupach i nawet własną matkę by sprzedała za 5 min w tv ogólnie sama sobie wpisy robi na tym forum (oczywiście pozytywne) no bo przecie jak się ze [usunięte przez moderatora] i słoma z buta, nawet ze szpilką wystaje a mowa niełacna to co tu jeszcze o niej mówić [usnięte przez moderatora] a poziom intelektu to [usunięte przez moderatora] (nie obrażam porównuję) ma wyższą.

idiotka wg szefowej

firma kogucik szefowa psychoinfantylna baba śmigająca w obłokach z parciem na szkło z dużą potrzebą medalowania własnej osoby nedościgniona perwersyjna baba co tylko na radnego lub poseła by poszedła cytat z niej samej

nick

archaik, firma cofa się w rozwoju, jedynie[usunięte przez moderatora]kwitnie, ale i plastik się topi, a jej głupota nieba sięga...

anonim - 2011-01-08 12:20:55 Miałem przyjemność pracować w Euroimpexie przez blisko 3 lata, a czytając powyższe opinie zastanawiam się czy aby na pewno są one o tej samej firmie? Ogólna, zazwyczaj dobrze rozumiana przez pracodawcę i pracownika, przyjęta zasada (pomijając występujące czasami obustronne skrajności) jest bardzo prosta - \ To tobie chyba jakąś premię dali za tego typu peany pochwalne bo ja znam ich z innej strony . przykre to ale to jest rodzina nieudaczników uważających się za super bohaterów od handlu i zarządzania, w szczególności [usunięte przez moderatora] to jedno wielkie nieporozumienie. [usunięte przez moderatora] ogólnie chamówa jakich jeszcze nie spotkałem , ona powinna pracować jako wykidajło a nie dyrektor " celowo piszę z małej litery" bo się by podnieciła jak bym ją z dużej potraktował. No i by obrosła w piórka, a jej [usunięte przez moderatora]. Winna się w piekle smażyć a próbuje na salony wchodzić. Nie widzi jak z niej łacha za plecami robią.

obserwator

Praca w tej tzw firmie jest niestety obarczona znęcaniem się psychicznym przez [usunięte przez moderatora] której słoma z butów wychodzi pomimo ich maskowania francuskim obuwiem. Ta pani wyżej sobie ceni podlizuchów i [usunięte przez moderatora] niż normalnego spokojnego pracownika. NIE POLECAM TEJ FIRMY.!!!!!! no chyba że masz złudną nadzieję pracy w zgranym zespole. Uśmiech na ustach a w duszy diabeł siedzi. polecana dla tych co łokciami prą do przodu i chamów.

qwerty

Właściciele nie powinni się wpisywać ponieważ piszą bzdury

Miałem przyjemność pracować w Euroimpexie przez blisko 3 lata, a czytając powyższe opinie zastanawiam się czy aby na pewno są one o tej samej firmie? Ogólna, zazwyczaj dobrze rozumiana przez pracodawcę i pracownika, przyjęta zasada (pomijając występujące czasami obustronne skrajności) jest bardzo prosta - "dobra praca - dobra płaca". Ekstrapolując zaś na całość stosunku pracy można spodziewać się dobrego traktowania i benefitów w zamian za solidne i dobre wykonywanie obowiązków (tak, szanowni przedmówcy)! W moim odczuciu w Euroimpexie- tak właśnie jest! Prawdą jest, że firma jest rodzinna; zarządzana przez jej Prezesa. Nie jest jednak to ani wielką wadą, ani wielką zaletą, choć dzięki temu Euroimpex jest bardzo elastyczny i może łatwo adoptować się do zmian. Rozgoryczenie płynące z ust piszących to najczęściej zwyczajna nić zazdrości lub niczym niepodyktowana zemsta, a informacje o "wyważaniu otwartych drzwi" (nick: Nikt) są bzdurą, nie mającą pokrycia w rzeczywistości informatycznej. Nie byłbym jednak do końca szczery, mówiąc, że w firmie wszystko mi się podoba i jest "cacy"- patrz. np. zwolnienie kolegi Rafała W. (w jaki fatalny czas - chwilę przed Bożym Narodzeniem!?, poza tym istniało lepsze i bardzo proste rozwiązanie), sposób prowadzenia developerki oprogramowania i zarządzania zmianami, kwestia wcześniejszych umów na wyrost (choć te w poźniejszym czasie zaowocowały) czy trochę częściej niż sporadycznego braku poszanowania dla wolnego dnia urlopowego (rozumiem: taka potrzeba). Parafrazując powyższe - w Euroimpexie pracuje wielu niepowiązanych z Prezesem ludzi, którzy staż mają o wiele większy i pracę oceniają dobrze. Byli tu także ludzie, którzy doczekali spokojnej emerytury. Niech to będzie wyznacznikiem dobrej oceny, przy którym popełniane niekiedy błędy i czasami "dziwny" sposób postępowania [usunięte przez moderatora] mają mniejsze znaczenie. Osobiście na swojej drodze nie spotkałem Pracodawcy (a było już ich sporo), któremu mógłbym wystawić tak pozytywną opinię - robię to pierwszy raz i na pewno zasłużenie. W tym miejscu chciałbym jeszcze podzielić się pewną kołaczącą się w mojej głowie myślą - kto pisze opinie o pracodawcy? Czy są to zwyczajowo osoby zadowolone z pracy czy raczej na odwrót? Moim skromnym zdaniem każda globalna ocena przedsiębiorcy w "jobportalach" jest niemiarodajna, zafałszowana i przeważnie krzywdząca. Serdeczne pozdrowienia dla Czytelnika i wszytskiego najlepszego dla aktualnie zatrudnionych! Trzymajcie się ciepło, unikajcie stresów!

lucky

a co komu przeszkadza pani [usunięte przez moderatora]? Ma specjalne względy u prezesa ? nawet jesli tak to co? Oj widzę, ze każdy z tych psioczących tu na euroimpex chciałoby być panią [usunięte przez moderatora] ale to nie jest możliwe z wiadomych względów. pozdrowieia Krzysiu P.

Nikt

Firma rodzinna. Z wiodącą Pania [usunięte przez moderatora] która w imie swojej wizji zaprzeczy prawom ksiegowości, finansom i zdrowemu rozsądkowi byle by tylko zrealizowac swój cel. Przez "rodzinność" firma jest zarządzana przez dyrektorów nieudaczników. Prezes zaangazowany w wizję DOCUMASTERA i jego pochodnych programów do nadzoru wydruków wyważa drzwi do lasu gdyż 95% uzyskiwanych informacji przez program jest zaszytych w standardowych sterownikach kopiarki. Natomiast nie wolno zwrócić uwagi gdyż to świętokradztwo. Ogólnie fajne miejsce na odskocznię dalej. Pracownicy tworzą raczej zgrany zespół. Zaletą jest wypłata na czas, i pełen socjał a wadą chaos i bezdecyzyjność kadry zarządzającej oraz brak podwyżek.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroimpex - Wrocław

• Jak się pracuje w Euroimpex?

Zobacz opinie na temat firmy Euroimpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Euroimpex