Opinie o Euroimpex w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euroimpex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euroimpex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroimpex w Wrocław

Byly pracownik

Alicja. Ta firma jest strasznie zle zarzadzana. Masa urojonych pomyslow i na tym koniec. Gdzie ty tam dostrzegasz nowe technologie? W Doku czyms tam? Szkoda gadac na ten temat bo juz pisano o tym.

Alicja

@Jechałem nyską na lotnisko chyba te minusy nie są aż tak istotne przy takiej ilości plusów pracy w firmie Euroimpex? @Były pracownik może dla Ciebie "żadna łaska", ale niestety nie zawsze te standardy są spełniane w polskich firmach. Uważasz, że w tej firmie ie ma najnowocześniejszych technologi IT?

@Jechalem Nyska na lotnisko Pozwól ale zaprzeczę. Pracowałem tam trochę i swoje wiem. Poniżej moje komentarze 1-dostęp do najnowocześniejszych technologii IT. -----------------żart jakiś. 2-dobre wynagrodzenie oraz premia uznaniowa w zależności od uzyskiwanych wyników. ----------------żart. O podwyżkach zapomnij. Jak rzucisz papierem to dostaniesz. Wszyscy wieloletni pracownicy rzucali papierem co najmniej kilka razy. Premia bardzo uznaniowa a raczej brak. 3-możliwość pełnego zaangażowania się w pracę. -----------------Super. To jest plus czy norma w świecie? 4-możliwość rozpoczęcia pracy przed 8.00 w celu przygotowania się do pełnego, świadomego, sumiennego wykonywania obowiązków. -----------------No mega. Już polecam znajomym. 5-praca jednozmianowa od 8 do 16. -wolne soboty, niedziele i święta. -----------------Żadna łaska w obecnych czasach. 6-urlop w okresie wakacyjnym. -----------------Żadna łaska w obecnych czasach. 7-mili, pomocni, uczynni współpracownicy z najbliższego otoczenia. ------------------ coraz rzadziej 8-praca pod dachem, w lato pomieszczenia klimatyzowane, w zimę ogrzewane. -po dwie toalety na każdym poziomie. -----------------Żadna łaska w obecnych czasach. 8-duży parking na auta oraz stojaki na rowery. -----------------Żadna łaska w obecnych czasach. 9-możliwość skorzystania z prysznica po przyjeździe do pracy rowerem. -----------------Żadna łaska w obecnych czasach.

Jechałem nyską na lotnisko

Witam, Merytorycznie. Plusy pracy w Spółce Euroimpex: -dostęp do najnowocześniejszych technologii IT. -dobre wynagrodzenie oraz premia uznaniowa w zależności od uzyskiwanych wyników. -możliwość pełnego zaangażowania się w pracę. -możliwość rozpoczęcia pracy przed 8.00 w celu przygotowania się do pełnego, świadomego, sumiennego wykonywania obowiązków. -praca jednozmianowa od 8 do 16. -wolne soboty, niedziele i święta. -urlop w okresie wakacyjnym. -mili, pomocni, uczynni współpracownicy z najbliższego otoczenia. -praca pod dachem, w lato pomieszczenia klimatyzowane, w zimę ogrzewane. -po dwie toalety na każdym poziomie. -duży parking na auta oraz stojaki na rowery. -możliwość skorzystania z prysznica po przyjeździe do pracy rowerem. Minusy: -decyzje... -częsty brak mydła do w dozownikach przy umywalkach w toaletach.

Brałeś udział w rekrutacji do Euroimpex. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Alicja

@pikasso nikt nie musiał działać, bo forum ma swój regulamin i kasowane są wpisy, które go łamią. @po prostu ona i ten dyrektor, który zwrócił uwagę na Twoją kostkę Cie zwolnił. Myślę, że jeżeli zostałaś zwolniona po L4 to masz prawo się odwoływać.

edgar1

Żeby postawić kropkę nad "i" o odmiennych stanach umysłu szefostwa. Prezio powinien wziąść przykład z Pana z filmu z linka i wprowadzić na rynek np. DocuWear. Praw do nazwy nie roszczę żadnych :) Widząc film przypomniał mi się ponury okres pracy tam i nawiedzonych pomysłów. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1963420317264209&id=1772433953029514 Jak ktoś umie czytać między wierszami to nie będzie nawet próbował starać się tam o pracę. Ja nie polecam

po prostu ona

Pracowalam w firmie Euroimpex jako sekretarka. Niestety schodzac ze schodow zle stanelam i skrecilam kostke. Gdy moja zabandazowana noge zobaczyl dyrektor techniczny powiedzial ze powinnam zglosic wypadek w pracy. Zapytalam komu mam to zglosic on na to ze nie wie. Poszlam do kadr tam uslyszalam ze za wypadek uznaja to dopiero gdy wezme chorobowe. Poszlam na chorobowe. Nie bylo mnie w pracy tylko 2 tyg. a gdy wrocilam po przepracowaniu jednego dnia zostalam zwolniona za wypowiedzeniem. Tyle. Czysto i merytorycznie.

pikasso

Uuuuu. Grubooo.... Znowu cenzura. Krzyniu P. zadzałał i wycięto kilkadziesiąt negatywnych opinii z 8-miu ostatnich lat. Ważne, że takim krokiem udowodnili, że na tą firmę nie należy marnować czasu.

Alicja

@pikasso a czy ta sytuacja z firmy Euroimpex wnosi coś dyskusji? Na forum powinny pojawiać się merytoryczne treści z opiniami o firmie. Wtedy każdy użytkownik może wyklarować własną opinię. Zatem co sądzisz o pracy w tej firmie? Poleciłbyś ją innym pracownikom?

Alicja

@srutututu czyli byłeś programistą i projektantem w Euroimpex? Czemu czułeś, że się uwsteczniasz? Czy to było spowodowane brakiem szkoleń? Czy liczyłeś na bardziej ambitne zadania? Czy w wymaganiach w ogłoszeniu były inne zadania podane niż robiłeś? Bardziej ambitne? Czy od początku wiedziałeś jakie będą? To ważne niuanse, o których nie wspomniałeś.

srutututu

Po czasie stwierdzam, że to była śmieszna firemka. Beznadziejnie zarządzana, z beznadziejnymi pomysłami na biznes. Skończą się unijne dotacje to klęknie w oka mgnieniu. Te nawiedzone cuda z Docu w nazwie, które wciskają szkołom, nie są warte złamanego grosza. Rzeczywistość naciągnięta do granic możliwości. Ze starej kompetentnej kadry już nic nie zostało. Pracując tam czułem jak się uwsteczniam na ale jak się ma jednego głównego programistę i projektanta w jednym i porównuje się do Microsoftu to sorry, czas wysiadać :)

edgar1

hihi W końcu puściły ludziom wodze. Odnośnie wypowiedzi apollo1 to w naturalnym środowisku niejaki mały dostał by klapsa w pysk i nakryłby się tymi butami. Ostawiam, że w szkole podstawowej nie miał lekko i się teraz odgrywa :)

apollo1

Brak kultury totalny. Częsty widok to mały gostek w dużych butach lata po korytarzu i wyzywa pracownika. Nadrabia tym własne braki wiedzy i kompleksy. Śmiesznie wygląda jak sięgający do pasa pracownika gostek wyzywa go.

Wyluzowany

Po przepracowaniu u ww. pracodawcy kilku lat mogę chyba zabrać głos. Nie chciałbym dolewać tutaj do czary goryczy i dołączać do zgorzkniałych byłych i obecnych pracowników, jednak chciałbym odrobinę pomoc przyszłym, i tak: - główna zaleta: pewnie istnieją gorsze firmy, ale po przepracowaniu kilku miesięcy tutaj, zahartujecie się i raczej gorzej nie traficie (no chyba, że świadomie), ponieważ już instynktownie będziecie j takowe wyczuwać i odpuszczać po rozmowie wstępnej, nigdy nie doświadczyłem jakiegokolwiek opóźnienia w wypłacie (ale to akurat powinno być standardem), kiedyś świetny zespół współpracowników - główne wady: z przykrością muszę potwierdzić, ale istotnie - wspomniany wcześniej brak kultury biznesowej (i niestety nie tylko biznesowej) oraz wszechobecny chaos i częste działania wbrew jakiejkolwiek logice, całości dopełnia słabe liczenie się z szeregowym pracownikiem

Litosc

Wiesc miejska niesie ze wymiana kadry i festiwal absurdow i karuzela smiechu na calego w tym roku! Jako managiera serwisu zatrudnili funfelke pani B. (tez byla radna z Karlowic :) ). Ze niby byla managierem u konkurencji a plotka niesie ze wprowadzala tam tylko dane :). Chlopaki leja ze skrot na pulpicie ja przerasta. No coz takich podobnych bylo tam juz wielu. Rozmontuje serwis do reszty po wyczynach pani B. I pojdzie za rok w sina dal. Handel zostal rozmontowany wiele lat temu. Co do rozmow kwalifikacyjnych w gabinecie to potwierdzam ze to monolog o piardach i farmazonach. Musze sie dowiedziec gdzie taki dobry stuff sprzeja.

Żal

True story. Alonzo 100 procent racji. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona na żenująco niskim poziomie, nieprofesjonalna, szef firmy kompletnie nieprzygotowany. Nie wie o czym mówi, wprowadza chaos, ględzi dosłownie jak " potłuczony". Jego wiek wyraźnie odzwierciedla pewnego rodzaju brak kultury biznesu. Prosty człowiek. Zaproszonym polecam iść. Warto zobaczyć taki szit. Enjoy!

alonzo

Szefunio odkrywa ponownie koło w 21 wieku i nie ma bladego pojęcia o tym co robi i opowiada. Ale na rozmowę można pójść i doświadczyć kosmosu osobiście bez prochów i rakiet :)

fikumiku

2 dni temu zrobiłem tu wpis i usunięto go mimo, że nikogo nie obrażał. Niestety potwierdza to co napisano wyżej czyli opinie są kreowane. Może ktoś jednak zdąży przeczytać ten wpis. Ja mogę bawić się do oporu. Usunięcie wpisu spowoduje mój następny wpis. Powtarzam: Zwijająca się firemka z wczesnych lat 90tych. Zarządzana przez wujków, szwagrów, synków i kumpli. Rotacja ludzi duża. Rozwój żaden chyba, że ma się ambicję sprzedawania rzeczy normalnie nie do sprzedania. Należy jej unikać.

Alicja

@Juzio możesz napisać więcej o pracy w Euroimpex? Jakie stanowisko obejmowałeś? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy w tym miejscu? Chętnie przeczytamy więcej o Twoich doświadczeniach z firmą.

Juzio

Tez pracowalem kilkanascie lat temu u panstwa Pokorny. Najsmieszniejsze miejsce pracy w jakiej mialem zatrudnienie do tej pory. Prezes ? Zatrudnial ludzi, ktorzy podjezdzali super fura na rozmowe kwalifikacyjna, pani prezesowa ? Nie wyksztalcona majaca parcie na szklo, te jej rozowe stroje ranily moje oczy, pan dyr marketingu?zarozumialec lizacy 4 litery prezesowi, dyr techniczny ? kapus...Zaloga, zwykli pracownicy ? Bardzo zgrani. Firma z zakompleksionymi wlascicielami. No coz !!! I takie firmy tez musza istniec by ci strzelajacy z ucha mieli prace.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Euroimpex - Wrocław

• Jak się pracuje w Euroimpex?

Zobacz opinie na temat firmy Euroimpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Euroimpex