Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonoco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Kierowca

Większegi (usunięte przez administratora) to nie widziałem.. Chamstwa również.. Nawet nie umieją dzień dobry odpowiedzieć panowie magazynierzy... (usunięte przez administratora) i buractwo... Po 8 godzin przy ramię stoi się na rozładunek czeka... Najgorsza firma w jakiej miałem okazję być.. Jak najdalej od tego miejsca.

Marcel

O jakich wy piszecie testach? Czy to podczas rekrutacji czy już w pracy?

@Marcel

Po tygodniu lub 2 tygodniach pracy, już nie pamiętam

Klau19999
@Marcel

Po kilku tyg 2 lub miesiącu zależy dostajesz test do napisania ,ale takie chore zasady są tylko w Łodzi

klau19999

Nie polecam !! Robienie jakis testów,jeśli za 2 razem się zda to wyrzucają z pracy +na teście nie można mieć ani 1 błędu Xd I na tej podstawie mogą wyrzucić XD gorzej niż w szkole xd

@klau19999

Trzeba być głąbem by tych testów nie zdać

Klau19999

No jednak myślę,że nie ponieważ ja miałam tylko 1 błąd więc no XDDDDD

@klau19999

O jakie testy chodzi?

klau19999

*jeśli za 2 razem się nie zda miało być

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
ypah235

witam, ile dają na ręke na nowym jozefowie za pracę na wózku widłowym?

Nicj
@ypah235

Mało, 2500 na rękę, poza tym nie polecam. Firma krzak

Gig

A wgl dlaczego hindusi pracują tutaj ? Dlaczego tak interesują się polkami?

@Gig

Hindusy to donżuani, a Polski dla nich są łatwe. I tak jak będzie dziecko to rzucą je jak szmate.

Wqer
@Anim

Skąd masz takie informacje ? Osobiście widzę dużo takich par w sonoco

@Wqer

Już jeden miał dziewczynę Polkę, co ładnie śpiewał. Zrobił jej dziecko i uciekł do Indii i jeszcze na Facebooku ma status w związku że jest wolny.

Wqer

Który ?

@Wqer

Napisałem ten który ładnie śpiewał. A imienia i nazwiska nie będę podawał bo to jest nie na miejscu. W UK czy w Niemczech to hindusów się pozbywają jak na szybciej i tak brytyjki czy niemki nie są takie głupie jak polki które są dla nich łatwe. Jeszcze oni w swoim gronie się chwalą ile i którą dziewczynę przelecieli i się z nich śmieją. Bo polski są naiwne, jakby w Polsce Romów nie widzieli. Z tym że hindusi to są fleje, włosy tłuste, śmierdzi od nich z daleka. Straszne bąki puszczają. Nic dziwnego że co chwila do toalety chodzą i sprawdzają w majtkach czy im bąk z gruzem nie poszedł. Żaden hindus nie myje rąk po wyjściu z toalety!!! Indie pochodzi jako kraj słynący z dużej ilości gwałtów na kobietach. Kobiety tam same nie spacerują po ulicach!!! Bo wiedzą czym grozi. A Polki są głupie.

Trele
@Anim

Oni chodzą A tymi dziewczynami krok w krok. Patrzą jak by chcieli je zjeść

Gitara
@Anim

W przeciwieństwie do wielu polaków hindusi właśnie lubią dzieci. I z reguły mają ich kilkoro, żenią się z reguły raz. A w dodatku cenią czystość przedmałżeńską , . . . więc jeśli się nie żenią z polkami to jest inny powód. Tam dziewice się bierze za żonę.

Jakama
@Gitara

Czyli półki są tylko dla rozrywki podczas pobytu tutaj.

Ciekawy

(usunięte przez administratora) Przemiał ludzi jak na chińskim rynku. Pracownicy traktowani są jak szczury i tania siła robocza. Radze unikać pani pożal się boże menadżerki M Ś. Myśli ze jest niewiadomo kim. Wywyższa sie i pyszni swoim wyższym stanowiskiem nie mając za grosz poszanowania do zwykłego pracownika. Nie radzę na nią trafić. Babochłop wyglądający jak terminator. Ponadto sonoco to śmiech na sali. Czego innego uczą na szkoleniu a maszynki które spadly na ziemie bez osłonki i tak są pakowane dla klienta. Tak własnie się tam przestrzega ich śmiesznych norm którymi się szczycą. Żałosne

Zdegustowany

Dno i wodorosty. Gorzej. Poziom kadry zarządzajacej mniej niż zero. Pracownicy to nie ludzie tylko gówna. Szkoda zachodu. Płacą też do (usunięte przez administratora) i oczywiście praca na 3 zmiany.... Nie polecam.

Były
@Zdegustowany

Czyli nic się nie zmieniło od ponad roku, kiedy się zwolnilem z tego obozu

(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

ktoś

wszędzie jet podobnie i jeszcze gdzie inndziej trzeba pracować na czterobrygadówce gdzie dopiero co 5-tą niedziele masz wolna i w swieta tez pracujesz

@ktoś

A w jakim trybie odbywa się praca w Sonoco? Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Rozumiem po Twojej wypowiedzi, że jesteś pracownikiem tej firmy, dlatego dopytuję. Czy firma wypada pod względem wynagrodzeń podobnie do innych firm z branży w regionie?

już nie długo
@Weronika

firma wypada najgorzej z posrod innych firm, a w lato robisz w temperaturzr29-32stopnie

już nie długo

praca w sonoco to jakaś pomyłka, ludzi z produkcji mają za nic, płaca to z przed 10lat, na magazynie płaca 3200zł, nie ma mowy o premii bo ciagle ciecia na pracownikach, brak wczasów pod gruszą, magazynierzy już uciekaja z 3 i 12a niebawem z 4, mozliwosc awansu moze po 10latach,w strykowie zarobki jak ktos ma 1udt to moze juz z 4500bruto miec, magazynierzy w lodzi maja ponoc po 3900 ale strykow 3200 hahahha

Rafal

Firma z ktora jest zero kontaktu. Nikt nie odbiera telefonow ani nie odpisuje na maile. To pozwala przypuszczac jaki poxiom reprezentuje.

Praca dla chamów z kompleksami, którzy myślą, że ich stanowiska są dla ludzi mądrych i inteligentnych i tym samym uważają siebie za lepszych od innych:)

Bo takich się chce w tym zakładzie. Zamiast mieć trochę szacunku dla ludzi którzy chcą i potrafią pracować to nie. (usunięte przez administratora) Jaki pan taki kram. Mam nadzieję że w końcu przyjdą inni i zrobią porządek. A nie tylko wstyd.

radek

czy to prawda ze w sezonie letnim pracuje sie po 12 godzin i to w niedziele i soboty?

@radek

Dla chętnych

@radek

u mnie nie było takiej sytuacji. W tamtym roku nie było 12stek ani niedziel. Kilka sobót i to wszystko.

ewa55

czy to prawda ze bedac zatrudnionym przez firme dostaje sie umowe na 3 kata i czy przedłuzaja przewaznie te umowy po 3 -cach?

@ewa55

Masz umowę na 3 miesiące, potem na rok

Czarna

Hej czy ktoś z was pracuje w Strykowie bo nie dawno byliśmy na szkoleniu bhp i mieli sie odezwać co do pracy ale jeszcze nikt nie dzwonił wiecie może ile trzeba czekać czy samemu trzeba sie dowiadywać dziękuję za jakieś odpowiedzi....

ewa
@Czarna

zadzwoń i sie spytaj

Ktoś

Zakład idealny dla przegrywów życiowych, którzy nigdzie indziej pracy nie znajdą. ; )

ola

W jak wieś , W jak wiesława. S jak słabo, S jak Sonoco.

ile się zarabia pracując na 2 zmiany? pakowacz

1700-2000.

Weronika

Widzę, że jesteś zainteresowany tym stanowiskiem w firmie Sonoco. Dostałeś już odpowiedź od użytkownika @Anonim - czy i bez tego zdecydujesz się aplikować do pracy w tej firmie? Napisz proszę, jakie warunki zaoferowane przez pracodawcę skłoniłyby Cię do podjęcia zatrudnienia w Sonoco.

tomasz
@Anonim

Czy to jest kwota netto na rękę?

@tomasz

Tak to kwota netto. Podstawa to 2300 brutto. Dochodzą dodatki za nocki i kwartalna za niechodzenie na zwolnienia.

@Anonim

Rozumiem, że pracujesz w Sonoco, tak? Jesteś dość dobrze zorientowany w stawkach oferowanych przez pracodawcę, rozumiem więc, że jesteś obecnie zatrudniony w firmie. Jak przedstawia się kwestia premii za frekwencję w pracy - czy jest to istotny dodatek do wypłaty?

@Weronika

Chyba 160 złotych za kwartał przy 100% nie chodzeniu na zwolnienia. 50 złotych na miesiąc.

@Weronika

ważne że nie wymagają pracy w niedziele i swięta na tzw. "czterobrygadówkach" i praca po 8 godzin a nie po 12......to mnie skłoniło

Bicj
@pracownik

Bez nocek dostaniesz 1750 na rękę, czyli pensje glodową

@pracownik

Czyli firma w ogóle nie pracuje w niedziele i święta, czy po prostu nie ma obowiązku przychodzenia do pracy w te dni, a jeśli ktoś chce, to ma wtedy płatne extra? Jeśli jeszcze mógłbyś objaśnić tę kwestię, byłoby super. Może ktoś inny również chciałby dodać coś na temat pracy w Sonoco?

@Weronika

Jeśli ktoś chce a jest takie zapotrzebowanie może przyjść w soboty. Jak jest nawał pracy. Normalnie nie ma sobót. Dodatkowo są płatne. Rzadko kiedy są niedziele.

@Anonim

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie! Dobrze, że nadgodziny są płatne - to na pewno istotna kwestia dla osób, które być może chciałyby podjąć pracę w Sonoco. Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia: jak wygląda ścieżka rozwoju/kariery w tym miejscu? Czy jest szansa na awans?

@Weronika

Trudno mi się wypowiadać na temat tych awansów ale faktycznie często biorą ludzi z linii i pracują w innym charakterze niż pakowacz. Natomiast to jest bardziej praca w innym charakterze. Ja bym nie powiedziała że w takiej firmie są awanse. Nieraz lepiej mieć spokojną głowę i 300 złotych mniej. To jest praca na produkcji tak czy siak. Jeden woli ciastko a inny golonkę. Tak to widzę.

@Anonim

Pod warunkiem, że się nie bierze urlopu bezpłatnego. Nawet jednego dnia z tego co wiem. Teraz pod koniec roku sporo osób sobie wzięło bo są święta i po premii nici.

wiola

co tam brygadzista Wiesława.. poprawia sobie samopoczucie gnając ludzi

ewa

mam pytanie na czym konkretnie polega praca na pakowaniu ....

@ewa

Ale masz pytanie, że ręce opadają. Jak rozumiem 18 lat. Różne prace w zakresie linii. Nie zawsze stricte pakowanie.

@Anonim

Może po prostu ten użytkownik chciał dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Sonoco, ale nie wiedział, jak dokładniej sformułować swoje pytanie. Każdy z nas się kiedyś uczył, prawda? Również takiego doświadczenia życiowego. Jak rozumiem pracujesz w Sonoco - co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Polecasz?

Anonimowy
@Anonim

Kobiety głównie pracują na taśmie, tzn wylapuja już gotowe, zapakowane maszynki i wkładają do kartonów. Mężczyźni ważą te kartony, oklejaja i układają na palety

ciekawy
@Anonim

pakować mozna juz gotowe produkty lub je dopiero składać i pakować czy to pakowanie jest pojedyńczych rzeczy w pojedyńcze pudełka czy kilka rzeczy w jedno.....

@Weronika

Sonoco ma wiele hal. Różne produkty. Na jednych liniach, stanowiskach jest lepiej, na innych gorzej. Praca ogólnie nie jest zbyt ciężka. Zwłaszcza dla kobiet. Są darmowe dowozy, więc to problem z głowy i oszczędność. Najlepiej przyjść i się przekonać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonoco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco