Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonoco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Ramos

Pracowałem i nie było źle http://latina.5v.pl

Ja nie narzekam. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni, jak w każdej pracy. Czasami trafisz na porządnych ludzi, a czasem na idiotów, ale jak przymkniesz oko na wieśniactwo co poniektórych, to jest całkiem spoko.

reklama

Piękna dojrzała kobieta ma rewelacyjne ciało dałbym za nią wszystko! http://ania41.prv.pl

Tiger_Bonzo

I CO TROLLE HEJTERZY GIMBUSY WYPAD

Smieszny bubu
@Tiger_Bonzo

Mama plakala jak cie rodzila.Ze takiego kaktusa wysrala.Ale jak nie umiesz zrozumiec ze masz nasrane w garku i zamiast mozgo masz nasrane i przemieszane.To milcz bo karze wychlostac.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zimna Prawda.Zimny prysznic.

13zl na H.Jest to wykorzystywanie i okradanie pracownika. Za takie pieniadze to ja pracowalem w 2006 w BSH. Teraz mam w innej pracy 10zl na H.Sonoco.Jestescie niemieckimi SS-manami. Widac ze zatrzymaliscie sie na latach 90'. W dzisiejszych czasa za takie pieniadze to tylko brudasy i Ukraincy beda robi na odpier..l sie. Szanujace firmy pracownikom oferuja 15zl minimum. I juz niektore firmy nie zatrudniaja ukraincow bo pzynosza straty.

Adolf Eichman

Konzentrationslager!!!!!!!

Kto pracuje w Sonoco ten zajdzie wysoko:)

GRAŻYNA Z SYFEKSO

NIEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!

Dan

nie polecam tej pracy nikomu.Hmm pracy obozu

XYZ

Witam! Piszę do wszystkich uczniów i studentów którzy nie chcą być stratni. Pod żadnym pozorem nie zabierajcie do sanoco pieniędzy! Ukradziono spora sumę pieniędzy a to nie jest pierwszy i ostatni raz! Plecak i portfel totalnie przeszukane! Nawet drobne zabrali.. Masakra.. Co za ludzie. A co do samej pracy bądźcie pewni że traficie na operatorów którzy będą wyladowywac na was swoje emocje. Będziecie traktowani jak najgorsze bydło.. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Władimir
@XYZ

Miałeś pecha człowieku, albo wyglądałeś na totalnego frajera, kiedyś zostawiłem otwartą szafkę i nawet mi papieru toaletowego do tyłka nie zabrali, pewnie zdarzały się kradzieże nie mówię, że nie, ale tylko frajerom i tym co kablowali coś ginęło, więc jesteś mega kablem przyznaj się do tego!!!!

Mach 3 turbo
@Władimir

A może ty jesteś frajerem zostaw szafkę otwartą z portfelem i telefonem to zobaczysz, ja też tam pracowałem kupę 11 lat temu czytam komentarze i jest tak samo nic się nie zmienił a tylko jeszcze bardziej pogorszyło młodym radzę omijać tego typu obozy.

Art

Przepracowalem w tym (usunięte przez administratora) miesiąc 10 lat temu z czego 8 dni byłem w pracy ale widzę że nic się nie zmieniło przez ten czas... Nie polecam nikomu! Ludzie obudzcie się jest wiele lepszych prac! Pracowałem przez Progress, wtedy też kazali płacić za koszulki pamiętam. To jest chore. Wtedy też był syf w szatniach, kiblach, palarni itd. Jeszcze taki kawał dojeżdżać. Pamiętam osobę, która twierdziła że nie płaci za dojazd, jej tylko odciagaja z pensji:) debilami łatwo manipulować! Co zrobić... Jeszcze to że jedziesz i nie jesteś pewny czy w dany dzień będzie praca... Jak tak można? Nie idźcie pracować na taśmę to jest wyniszczajace! Zastanówcie się 10 razy nad produkcja tym bardziej że rynek pracy jest teraz bardzo otwarty i ofert jest masa! Pozdrawiam myślących...

Poza cwaniactwem i chamstwem wielu pracowników, ogólnym chaosie i (usunięte przez administratora), to jest tu całkiem przyjemnie, ciężką harówką nazwać tego nie można, prędzej męczy psychicznie.

Weronika

Aktualnie firma Sonoco poszukuje pracownika na stanowisko Kontroler finansowy - Lider zespołu. W ofercie zaznaczyli, że oferują szkolenia, opiekę medyczną, premię za polecenia, karnety sportowe, nagrody. Może ktoś składa cv na takie stanowisko pracy?

Naznaczona

Skąd jest ten przystojniak z agencji co często robi na bgr5?

Weronika

@Żenada przypominam, że na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia opinii. @Mateusz Kupiec "Bonzo" wiadomo, że w pracy trzeba pracować i nie można pić. Jak często brałeś wolne?

Zenada

Serdecznie nie pozdrawiam zadufanej i wrednej aski brygadzistki ze zmiany c powiem ci dziewczyno weź się do roboty a nie kręcisz się jak gówno w przereblu po hali i szukasz żeby na kogoś mordę wydrzeć.To ze kudly przefarbowalas nic ci to nie dalo i przestań dupe zawracać facetom

Brygadzistka
@Zenada

To chodz sie spotkamy na zmianie

Żenada
@Brygadzistka

Brygadzistki to też święte krowy, zero kultury osobistej, byleby zgnoić, traktować ludzi jak śmieci. Minęliście się z powołaniem. Taka kultura to u babci klozetowej, a nie u brygadzistki. Tfu.

Rabka

W SONOCO Wrocław długie weekendy odrabia się w długie weekendy, czyli wtorek 14 sierpnia jest odrabiany w sobotę 12 sierpnia. De facto weekend jednak nie jest taki długi. Jeśli ktoś ma rodzinę musi zmienić plany lub zrezygnować z wyjazdu. Może nie jest to nielegalne, ale na pewno nie fair wobec pracowników.

Mateusz Kupiec "Bonzo"

Akat tam pracowałem kiedyś, ale szybko wyleciałem bo kierownik każe pracować, nie można sobie popić na zmianie. Ogunie często materiały nie dojeżdżały, więc robiłem wolne. Najgorsza była praca na nocki, bo było cimno, zimno, inne rzeczy. Już tam nie pracuje, bo akat mam trasę koncertową, i będę nagrywał płytę. A poza tym, jestem młodym ojcem i najważniejszy jest dom oraz rodzina.

Aga
@Mateusz Kupiec "Bonzo"

bo tobie się pracować nie chce!! najlepiej tylko obijać i nic nie robić

Xyz

Witam, jak jest z tymi listami? Trzeba być wpisanym i u koordynatora z agencji i operatora?

@Xyz

Po hali koordynator sam Cię znajdzie, podpisujesz i tyle. Przynajmniej raz na dzień podpisz się na liście operatora, choć ja kilka razy tego nie zrobiłem, a i tak miałem za ten dzień zapłacone. Najważniejsza jest lista koordynatora.

Żenada

Pierwsze co widzę, to te wiecznie gburowate miny pracowników Sonoco i ludzii z agencji przy bramkach, którzy spisują obecność... Wtedy odechciewa się wszystkiego. Co za bajzel, tam nikt nie chce pracować, nawet Hindusów zatrudniają, którzy się cały czas obijają. Operatorzy nie znają nawet angielskiego... Porażka

Tomasz
@Żenada

Dokładnie zgadzam się, zatrudniają Hindusów, Ukraińców i innych, a dlaczego??? Bo nikomu się nie chcę tam pracować, fakt stawka dla pracowników agencji bardzo marna, taka prawda ale na dorobienie w weekendy tak jak pracuję, czyli tylko sobota niedziela nie najgorsza, w weekendy jest o wiele spokojniej niż w tygodniu, operatorzy potrafią ludzkim językiem wytłumaczyć co i jak masz robić, nawet na niebieskim światełku, no chyba, że się nie kuma w języku polskim, no ale to już Wasz problem, wszystko jest oki, wiadomo, że nie wolno się obijać, ale to jest produkcja jak się nie podoba to dla Panów mam propozycję pracę na wysypisku śmieci, a dla Pań no to już niech same sobie odpowiedzią zarobią 5 razy tyle za godzinę co w sonoco, dodam , że nie jestem pracownikiem sonoco, a pracownikiem agencyjnym, więc proszę nie dodawać komentarzy w stylu że to jest obóz pracy i tak dalej, bo w (usunięte przez administratora) to była moja babcia w 1945 roku, a nie wy leniwce co się Wam nie chcę pracować, żal czytać te komenty tutaj!!!!!

Ktoś
@Tomasz

Już tak nie li (usunięte przez administratora) kierownikowi i reszcie tej bandy chamów, bo nawet jak Cię przyjmą, to dostaniesz niewolnicze ochłapy, a nie wypłatę.

Pracujący

Plusy: - nie narobisz się jakoś specjalnie ciężko - na magazynie możesz się obijać, nikt Cię nie sprawdza. - fajni ludzie (pracownicy z agencji) - darmowy dojazd Minusy: - chamstwo operatorów, kierowników, brygadzistek - syf w szatniach -stan nosków (tragedia)

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonoco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco