Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonoco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Nic

Witam jak praca operatorów wózków widłowych? Jakie wynagrodzenie

GIFA
@Nic

PLACA TO 1670 ZL

Weronika

@ola, rozumiem Twój punkt widzenia, mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Anka, przecież osoby innego pochodzenia niż Polska też mają szansę na zatrudnienie, czyż nie? Czy takie sytuacje, o których wspominasz, często mają miejsce w Sonoco? Może warto to zgłosić odpowiednim osobom w firmie?

Anka

Śmiem twierdzić, że Ukraińców jest tam więcej niż Polaków. Panoszą się, wyrywają krzesełka, rękawiczki, długopisy, ale jakoś do samej roboty się nie garną. Może nie wszyscy, ale większość. Baby Ukrainki są gorsze od facetów Ukraińców. Można tam popracować tymczasowo, inaczej można dostać świra przez brak kultury innych. A zresztą niektóre baby Polki też się panoszą i nowych pracowników mają za (usunięte przez administratora) Oczywiście, są też bardzo miłe, starsze panie i panowie i jacyś spokojni, nienachalni pracownicy, ale reszta to absolutny motłoch bez kultury.

Weronika

@ola, jak widać masz bardzo negatywne zdanie na temat pracy w Sonoco - długo już pracujesz, bądź pracowałaś, w tej firmie? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywnych rzeczach, a zapominamy o pozytywach. @anonymous, nie mam zamiaru podejmowania pracy w tej firmie. Jestem moderatorem forum, stąd moje pytania, bo taka też jest moja rola tutaj.

ola
@Weronika

pozytywne było to, że odeszłam z stamtąd

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
ola

to kołchoz , nie nie nie - nikt nie panuje nad tą firmą

Kamil

Jakie są zarobki w utrzymaniu ruchu? I czy warto podjąć tam prace?

@Kamil

Nie

Weronika

@Fernando, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w Sonoco. Pisałeś kilka dni temu - czy do tej pory zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Sonoco w Łodzi? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

@Weronika

To się tam wreszcie zatrudnij, a zobaczysz i poczujesz jak to jest być traktowaną jak popychadlo. BHP istnieje tam tylko w teorii, pełno chamow i kryminalistow. Istny (usunięte przez administratora) XXI wieku. Jak dla mnie cały ten zakład jest do zamknięcia

Fernando

Witam, jak wygląda praca mechanik?

ja sobie nie życzę, żeby ktoś mówił mi po imieniu jak się nie znamy i nie przedstawiliśmy sobie...

Weronika

@nieszukacz, wspominasz o mobbingu - to bardzo poważne oskarżenie. Przypominam, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy jesteś pewien, że właśnie takie sytuacje miały miejsce w Sonoco? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? @Hejka, w wielu miejscach pracy, aby skrócić dystans, wszyscy zwracają się do siebie po imieniu. Czy bardzo Cię to razi? Myślę, że gdyby ktoś miał co do tego jakieś zastrzeżenia, to na pewno zgłosiłby to odpowiedniej osobie.

Hejka
@Weronika

A Ty kim jesteś Weroniko że tak bardzo rażą Cię opinie negatywne. Każdy ma prawo wypowiedzieć i dobre i bardzo źle strony zakładu. Tyle w temacie.

nieszukacz
@Hejka

Pewnie jest przedstawicielem HR'ów sonoco albo pracownikiem którejś z APT

kołchoz - administracja (szczury korporacyjne), obsługa produkcji - chamy które chcą swoją wyższość pokazać choć sami niczego sobą nie reprezentują - brygadzistka vel .. Wiesława, to już szczyt każe operatorom haków szukać żeby (usunięte przez administratora) człowieka,. operatorzy i starzy pracownicy cwaniacy którzy nie dzielą się wiedzą żeby nowemu nic nie pokazać bo nóż by się lepszy okazał. latają na skargi co chwila.. Polacy jednak głupi naród za 2zł (usunięte przez administratora) by zjedli

Ola

Jeśli ktoś lubi przebywać wśród chamów, to polecam. :D Przy każdej maszynie pracuje ta sama grupka osób, która ma wszystko obcykane. Często odnoszą się w chamski sposób do ,,nowych" lub cisną z nich beke.

Tron

Witam jak wynagrodzenia na stanowiskach operator wózka widłowego Jak ogóle opinia o pracy ? Pozdrawiam

Weronika

@TAKI TAM, bardzo proszę o kulturalne i merytoryczne wypowiedzi na forum. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami taką opinią na temat pracy w Sonoco - zachęcam. W przeciwnym razie Twoja wypowiedź może zostać usunięta przez administratora forum. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Sonoco w Łodzi? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

TAKI TAM

SONOCO TO PRACA DLA WARIATOW ODRADZAM

Weronika

@Operator, i jak, zdecydujesz się wysłać swoje CV do pracy w Sonoco? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @anonymous, rozumiem, że pracujesz w Sonoco, tak? Długo już jesteś związany z tą firmą? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w Sonoco w Łodzi?

Operator

Witam wiecie moze czy są zatrudnienia na stanowisko operatora i jakie warunki proponują. Dodam ze posiadam spore doświadczenie jako operator

@Operator

Człowieku jeśli posiadasz doświadczenie jako operator to idź wszędzie nie wiem do jakieś fabryki leków. Proszę Cię to jest kolchoz najnizsze zarobki, pełno hindusow Ukraińców trochę Polaków.Nie pchaj się tam. Nie ciekawa atmosfera. Jeśli tak jak mówisz jesteś doświadczonym operatorem więc że w sonoco kariery nie zrobisz możesz dostać świra

Weronika

@anonymous, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Sonoco, ale myślę, że można je wyrazić w sposób kulturalny i nieobrażający nikogo. @Były pracownik biurowy, dziękuję, brzmi to całkiem nieźle. Pozdrawiam serdecznie!

Weronika

@Były pracownik biurowy, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię na temat pracy w Sonoco. Czy mógłbyś jeszcze dodać, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @llll, a jaka atmosfera panuje w pracy? Czy pracownikom Sonoco przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna?

Były pracownik biurowy
@Weronika

Witam, na początku praca na umowie na czas określony - próbny, a następnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Z benefitow występuje ok system w 3 różnych opcjach od 30 do 80 zł i opieka medyczna w enel med

Były pracownik biurowy

Cóż, jakiś czas temu pracowałem w sonoco w administracji. Wytrzymałem pół roku: -parę (dokładnie na ręku jednej ręki można policzyć) osób, które mają jakiekolwiek kompetencje (wliczając dyrektora Jacka) -biedna firma, -pracownicy biurowi to jedna wielka pomyłka, brani są chyba z łapanki, większość osób bez wykształcenia, a jeśli już to po kierunkach humanistycznych, -nikt nie ogarnia co się dzieje, -kierownicy działów w większości chyba są prosto z produkcji, bo nie potrafią wgl zarządzać praca działu, zero wsparcia z ich strony, -osoby z lepszym wykształceniem i dużym doświadczeniem (a jest ich niewielu, bo ta firma to raczej zapychacz) zajmują gorsze stanowiska niż humanisci czy pakowacze, którzy nie wiedzą co się dzieje, ale po znajomości są w szczeblach wyżej. -płaca śmieszna, -kantyna okropna, -brak rozwijających szkoleń, -klient, który traktuje Sonoco jako zło konieczne i przerzuca za wszystko odpowiedzialność właśnie na nich, -brak okien, pseudo open spacy ogrodzone ścianami - cały dzień przy sztucznym świetle i wychodząc po pracy na dwór slepniesz. Podsumowując, jeśli chcesz się rozwijać, masz jakieś doświadczenie, edukowales się po to, aby w przyszłości moc znaleźć ciekawa pracę, która będzie sprawiala Ci przyjemność to zdecydowanie TA FIRMA NIE JEST DLA CIEBIE. Jeśli jestes po liceum czy zawodowce, nic nie ogarniasz to śmiało aplikuj, może zostaniesz nawet kierownikiem. Ta firma to jedna wielka pomyłka, ja ucieklem na początku roku, i dobrze bo gdybym przesiedzial tam jeszcze z tydzień to bym wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Mam nadzieję że przestrzege innych przed popełnieniem takiego błędu jaki ja popelnolem. Przez miesiąc powracalem do normalnego życia i przypomniałem sobie jak w innych firmach było cudownie. O właśnie, jak narzekasz na swoją aktualna pracę to przyjdź do Sonoco, już nigdy nie powiesz złego słowa na swoją stara firmę. Motto powinno brzmieć bardziej "Pakuj się z Sonoco, póki jeszcze możesz"

llll
@Były pracownik biurowy

Pracowałem tutaj pół roku na agencje. Jest to praca dla młodych ludzi. Ja się świetnie tutaj bawiłem :) Wygrywają mocniejsi, jak w każdej firmie produkcyjnej. POZDRAWIAM MAGAZYN, normy nigdy nie było hehe :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonoco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco